نتایج ارشد دانشگاه آزاد سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

colonel-23

عضو جدید
با سلا م خدمت دوستان

نتایج تا 20 شهریور اعلام میشه....

مخواستم نظر دوستان رو در مورده درصد های احتمالی بدونم....
که نسبت به سال پیش درصدا با توجه به بیشتر شدن تعداد سوال ها بالا میاد یا پایین

به نظر خودم که احتمالا امسال در صدا نسبت به سال های پیش پایین میاد.. چون ازمون امسال از هر سال متفاوت تر و سخت تر بود...

خوشحال می شم نظرات دوستان رو بدونم

با تشکر

aziarchitect

عضو جدید
خسته نباشین
بلاخره بعد3ماه انتظار قراره فردا جواب ارشد بیاد.آرزو دارم همه وهمه ی هم باشگاهیا قبول شن و راهی دانشگاه و ازاونایی که قبول نشدن که یکیشم خودمم میخوام مثه من خودشونو نبازن.به امید موفقیت تا فردااااااااااااااا
;)
http://www.hamshahrionline.ir/details/182920

آخرین ویرایش:

colonel-23

عضو جدید
وای چه هیجانیییییییییییییی.................
خدایش امیدوارم هر کس به اندازهای که زحمت کشیده نتیجه اشو ببینه
به امید خدا همه هم باشگا هیها قبول شیم.......

colonel-23

عضو جدید
واقعا روانی شدم 3.5 ماه طول کشد جوابا.....
انتظار واقعا ادمو پیر می کنه....
کلید سوالارم که ندادن ....
معلوم نیست روی چه اساسی گزینش می شیم....
واقعا مسخرست.................

colonel-23

عضو جدید
پس ای جوابا کی میادددددددددددددددددددددددددددددددددددد......................
دیونه شدیم..................

yasfar

عضو جدید
نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 91 دانشگاه آزاد هفته آینده اعلام می شود
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری سال 91 دانشگاه آزاد در صبح پنجشنبه 16 شهریور گفت: 432 هزار و 364 نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند........
دکتر اقبالی در خاتمه از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته آینده خبر داد.
http://www.modir.ir/ShowNews.aspx?ID=7992

yasfar

عضو جدید
نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 91 دانشگاه آزاد هفته آینده اعلام می شود
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری سال 91 دانشگاه آزاد در صبح پنجشنبه 16 شهریور گفت: 432 هزار و 364 نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند........
دکتر اقبالی در خاتمه از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته آینده خبر داد.
http://www.modir.ir/ShowNews.aspx?ID=7992

اصلا چه كاريه ميخوايد بزاريد شهريور سال ديگه وقت زياده ما ها هم كه بيكاريم.دور همي هر روز كل اينترنت چك ميكميم .تازه شم سال ديگه شهريه هاتونم يه تورم ميخوره شود ميكنيد ما هم اينهمه پولو يايد يه جا خرج كنيم ديگه كجا بهتر از ازاد خودمون /

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
گفته بودن تا اخر این هفته اعلام میکنن که اگه 5 شنبه واسه سرارسری ازاد اعلام کنن زودتر از 3 شنبه هفته بعد اعلام نمیکنن ارشد
ما که از سراسری موندیم کاش ازاد قبول بشیم

colonel-23

عضو جدید
ای خدا این زجر پایانی نداره اخههههههههههههه...........
تا کی انتظار..................
4 ماه داریم ول می گردیم................

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدا این زجر پایانی نداره اخههههههههههههه...........
تا کی انتظار..................
4 ماه داریم ول می گردیم................
اره به خدا داریم ول میچرخیم همش نمیدونم چی کار کنیم خدا به خیر کنه اخرش رو

farzane2

عضو جدید
اون از وضع کنکور که هر آیتمش از تستها تا زمان اسکیس و مدارکی که میخواستن و طرح موضوعش و حتی محدودیت رنگ ماژیکاش زمین تا آسمون با سالهای پیش فرق داشت،اینم از اعلام نتایج!واسه تکمیل ظرفیتم که وعده بومی سازی دادن!کاش این بومی سازیه سلیقه ای نشه و به نفعمون باشه حداقل...

faeal

عضو جدید
سلام بچه ها،یه سوال داشتم،امروز شنیدم که اگه بخایم مهندسی معماری دانشگاه آزاد ارشد بخونیمکل هزینه اش با هزینه های جانبیش متوسط 5میلیون در میاد درسته؟ینی همین قد بالاست؟

bernoos2010

عضو جدید
سلام بچه ها،یه سوال داشتم،امروز شنیدم که اگه بخایم مهندسی معماری دانشگاه آزاد ارشد بخونیمکل هزینه اش با هزینه های جانبیش متوسط 5میلیون در میاد درسته؟ینی همین قد بالاست؟

دوست عزیز شهریه ثابت پارسال یک میلیون و هشتاد هزار تومان بود و متوسط شهریه کل میشه ترمی دو میلیون و نیم.این فقط شهریه کامل دانشگاه هستش.اگه شهر خودت نباشی یه هزینه داره مسکن و .... و هزینه های خود تحصیلتم هست که اضافه کن.

bernoos2010

عضو جدید
بچه ها این شماره مرکز ازمون من تا دیروز که تماس میگرفتم نامردا میگفتن 5 شنبه و جمعه اعلام میشه اما دیروز تو اخبار گفت هفته دیگه.اونقدر زنگ بزنید تا تاریخ دقیقشو بگن.فقط اینجا هم اعلام کنید تا ما و بچه ها با خبر بشیم.مرسی
021235330-4;)

elahenoor

عضو جدید
درصد و رتبه های ارشد ازاد 91

درصد و رتبه های ارشد ازاد 91

سلام
بالاخره امروز یا فردا جوابای ازاد میاد
لطف کنین درصد و رتبه هاتونو تو این تاپیک بذارین تا درس عبرتی باشه واسه کنکوری های 92
:biggrin:

aziarchitect

عضو جدید
پس جریان:برای حفظ شیشه.............تاریخا معلوم بشه اس دیگه!!؟؟؟
راستی شماره اشتبا نیس؟؟؟من اخه نمیتونم بگیرمش:(

elahenoor

عضو جدید
بگو میخوای جلو بچه ها آبرومونو ببری دیگه!!!:biggrin:
منظورم از عبرت خودم بودم:D
شما ایشاالله سرمشق بچه های باشگاه میشی:smile:
من که یادم نمیاد چه جوری کنکور دادم . پاسخنامه هم که ندادن!! هر درصدی بهمون بدن نمیتونیم بهش اعتراض کنیم:razz:

aziarchitect

عضو جدید
منظورم از عبرت خودم بودم:D
شما ایشاالله سرمشق بچه های باشگاه میشی:smile:
من که یادم نمیاد چه جوری کنکور دادم . پاسخنامه هم که ندادن!! هر درصدی بهمون بدن نمیتونیم بهش اعتراض کنیم:razz:
من؟؟سرمشق؟؟؟
بگم چه جوری رفتم سرجلسه وچطوری خوندم بهم میخندی تازه میفهمی من چه دل خوشی دارم!!!
10روز مونده به روزامتحان دوستم ز زد کارت ورود به جلسه کی میدن؟گفتم 2روز مونده به امتحان ولی من نمیام سرجلسه.تازه تبریزم نبودم.بعدباخودم گفتم حالا یه کتاب بخونیم بریم ببینیم اوضاع از چه قراره...یه جزوه ی400ص خوندم...زنگ زدم به ابجیم که اونم رشته اش معماریه.خیلی وقت بود که دس به ماژیک نبرده بودم.گفتم اونا رو آماده کن...تست بزن رونا روبذار برام.اونایی که خشکیده یا تمو شده کناربذار...آقا سرتونو درد نیارم من با400ص خوندن بااعتماد به نفس کامل رفتم سر جلسه...تازه اونجا متوجه شدم که ماژیکای خرابو ورداشتم بردم.:biggrin:
ماژیکامو نمی تونستم نگه دارم تو دستم.همش میفتادن...را میفتادم میرفتم اون سر کلاس وسیله هامو جمع میکردم که همه پخش وپلا شده بود.کلا دیدن داشتم.اخر سر مراقب نیم ساعت مونده به وقت پاشد ومیزوصندلیشو بهم داد...خاطره شده برام...تازه با همه ی اینا منتظرم ج ارشد بیاد...فک کن دیگه من کی ام؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا عاشق خودمم با اینهمه امیدو.....
لطف خدا بیشتر از کرده ی ماس.به کرم اوس کریم امید بستم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من؟؟سرمشق؟؟؟
بگم چه جوری رفتم سرجلسه وچطوری خوندم بهم میخندی تازه میفهمی من چه دل خوشی دارم!!!
10روز مونده به روزامتحان دوستم ز زد کارت ورود به جلسه کی میدن؟گفتم 2روز مونده به امتحان ولی من نمیام سرجلسه.تازه تبریزم نبودم.بعدباخودم گفتم حالا یه کتاب بخونیم بریم ببینیم اوضاع از چه قراره...یه جزوه ی400ص خوندم...زنگ زدم به ابجیم که اونم رشته اش معماریه.خیلی وقت بود که دس به ماژیک نبرده بودم.گفتم اونا رو آماده کن...تست بزن رونا روبذار برام.اونایی که خشکیده یا تمو شده کناربذار...آقا سرتونو درد نیارم من با400ص خوندن بااعتماد به نفس کامل رفتم سر جلسه...تازه اونجا متوجه شدم که ماژیکای خرابو ورداشتم بردم.:biggrin:
ماژیکامو نمی تونستم نگه دارم تو دستم.همش میفتادن...را میفتادم میرفتم اون سر کلاس وسیله هامو جمع میکردم که همه پخش وپلا شده بود.کلا دیدن داشتم.اخر سر مراقب نیم ساعت مونده به وقت پاشد ومیزوصندلیشو بهم داد...خاطره شده برام...تازه با همه ی اینا منتظرم ج ارشد بیاد...فک کن دیگه من کی ام؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی‌ واقعا تو کی‌ میتونی‌ باشی‌ این موقع روز؟ .... شبیه من حرف میزنی‌ چقدر... سبک نوشتنتو میگم .... کلماتی که استفاده میکنی‌.......

• Like
واکنش ها: MEG

juju_memar

عضو جدید
کلا هممون مثل همین هیچکی درس نخونده رفته سر جلسه بعدشم پرووانه منتظر جوابیم

aziarchitect

عضو جدید
یعنی‌ واقعا تو کی‌ میتونی‌ باشی‌ این موقع روز؟ .... شبیه من حرف میزنی‌ چقدر... سبک نوشتنتو میگم .... کلماتی که استفاده میکنی‌.......
عزیزم!!!
با منین؟؟
خو شاید من خواهر دوقلوی شما باشم که 26ساله از هم دوریم!!!:w36:

elahenoor

عضو جدید
زنگ زدم مرکز ازمون میگه تا اخر هفته پیگیری کنین!!!!
یعنی چیییییی؟!!!:wallbash::wallbash:
حودتون نمیدونین کی جوابا رو میدین؟!؟!؟:exclaim::exclaim:

farzane2

عضو جدید
ای بابا!من که سراسری شرکت نکردم.ولی شنیدم اونهایی که قبول شدن تا 20ام مهلت ثبت نامشونه.خوب به خاطر اونهاهم که شده باید نتایج آزادو بدن که اون عده تکلیفشونو بدونن.الان 18امه.یعنی فردا هم خبری نیست؟!

3809

عضو جدید
بچه ها به نظرتون نتیجه ها فردا میاد؟دارم از استرس روانی میشم.:cry:
به نظرتون درصد اسکیس چطوریه؟روی چه حسابیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا