نتایج ارشد اومد..........

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
همتون خسته نباشین......چه کسایی که قبول شدین....چه کسایی که نه............

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بعد این همه درس خوندن قبول نشدم. :crying2:هیچ کدوم از دوستامم قبول نشدن.:weirdsmiley:

rahil rachel

عضو جدید
من قبول شدم ولي اوني كه مي خواستم نشد مي خوام يه سال ديگه بخونم آخه تمام تلاشمو واسه درس خوندن انجام نداده بودم.دعام كنين

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرایط ما که خیلی جالب بود همه رتبه هامون نزدیک به هم و بد!!!!!!!!!! 5-6 نفر بودیم که هر کدوم یه جا کنکور دادیم اما مثل هم شدیم، دوستم که باز دست انگلیسیارو تو کار میبینه:whistle:
ما هم هیچ کدوم انتخاب رشته نمیکنیم، چون چیز با ارزشی قبول نمیشیم. :lol:
شاید وقتی دیگر

rahil rachel

عضو جدید
شرایط ما که خیلی جالب بود همه رتبه هامون نزدیک به هم و بد!!!!!!!!!! 5-6 نفر بودیم که هر کدوم یه جا کنکور دادیم اما مثل هم شدیم، دوستم که باز دست انگلیسیارو تو کار میبینه:whistle:
ما هم هیچ کدوم انتخاب رشته نمیکنیم، چون چیز با ارزشی قبول نمیشیم. :lol:
شاید وقتی دیگر
منم انتخاب رشته نمي كنم.خيلي سخت بود به نظرم زبانش از تخصصي ها سخت تر بود ولي من بايد چيزي كه مي خوام قبول شم.از صميم قلب دعا مي كنم هم شما هم دوستاتون رشته اي كه دوست دارين قبول شين

لیلا مندلیف

عضو جدید
من قبول شدم:w31::w33:.گرایشی که دوست داشتم رتبه ام خیلی خوب شد:w40:.احتمالا دانشگاه تهران بیارم اگه نه تربیت مدرس میارم.البته اگه خدا بخواد.:w16: وااااااای.خیلی خوشحالم:w42:

AVINA

عضو جدید
من آزمایشی شرکت کرده بودم
بدک نبود
انشاا... امسال

mario22

عضو جدید
من امسال همین جوری شرکت کردم.:cool:
اما رتبه ام از اون چیزی که فکر می کردم بدتر بود.:cry:
رتبم 54 شده اما امان ازین مدیریت رسانه که نهایتاً سی نفر می گیرن! :w06:
اینجا هم تبعیض جنسیتی بیداد کرد! چون برای پسرا دانشگاه صدا و سیما 20 نفر اضافه ظرفیت داره:(:cry:

Sarp

مدیر بازنشسته
من قبول شدم:w31::w33:.گرایشی که دوست داشتم رتبه ام خیلی خوب شد:w40:.احتمالا دانشگاه تهران بیارم اگه نه تربیت مدرس میارم.البته اگه خدا بخواد.:w16: وااااااای.خیلی خوشحالم:w42:
لیلا انیشتین تبریک میگم

تا شیرینی بچه ها رو ندی تو تالار پست نمیدی
وگرنه میدم دخترا گیساتو بکنن

:D

sanam_el

عضو جدید
من که کنکور نداشتم ولی بچه هامون البته پسرا،خوب دادن،بهترین رتبشون 13 بوده:w33:
البته بچههای فنی،تو علوم پایه 6 هم داشتیم.:w14: