موضوع پایان نامه شما چیست؟

nastaran s

عضو جدید
موضوع من باغ موزه اردبیل هست.....کسی هست که بتونه در این باره ایده بده و راهنماییم بکنه؟؟؟؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز

ghapani

عضو جدید
پایان نامه من خانه موسیقی هست در شهر یزد اطلاعات راجع بهش میخام

parchami7

عضو جدید
سلام ؛ موضوع من مجموعه هنرستان و خوابگاه دانش آموزی در سطح استان هستش ، ممنون میشم واسه رویکرد کمکم کنین .

ohvz1

عضو جدید
سلام
شرمنده اگه تایپم غلت املایی داره :D
ابن ترم طرح نهایی دارم به دلیل برنامه ریزی بسیار زیبای دانشکده من 54 روز وقت دارم تا طرح نهاییم رو اراءه بدم تا شنبه هفته دیگه وقت دارم تمام مطالعاتم رو کامل کنم
موضوع طرح نهاییم سینمای
ازهر اطلا عاتی که شما بفرستید ممنون میشم
:)

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شرمنده اگه تایپم غلت املایی داره :D
ابن ترم طرح نهایی دارم به دلیل برنامه ریزی بسیار زیبای دانشکده من 54 روز وقت دارم تا طرح نهاییم رو اراءه بدم تا شنبه هفته دیگه وقت دارم تمام مطالعاتم رو کامل کنم
موضوع طرح نهاییم سینمای
ازهر اطلا عاتی که شما بفرستید ممنون میشم
:)
[پایان نامه معماری] -23- طراحی مجموعه سینما گالری

سلام دوستان
کسی مطلبی در مورد تاثیر فرهنگ و فراغت در معماری داره ؟
مطلب در مورد فضا های فرهنگی و فرغتی معماری چطور ؟
مطلب در مورد کیفبت های فضایی(نور، دیدومنظر، ارتفاع و رنگ فضاهای) یاهر چیزی دیگه که مربوط به کتابخانه باشه دارید؟

ممنون میشم کمکم کنید، چون کارم خیلی گیره، برای پایان نامم میخوام، خدا خیرتون بده:smile:

ngn

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامم باغ موزه هفت هنر هست
میشه مطلب مرتبط اگه دارید راهنماییم کنید؟ مرسی

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز

qasedak_20

عضو جدید
سلام
من هنوز موضوع پایان نامه م رو انتخاب نکردم
بنظر شما چه موضعی بهتره
خودم فکر میکنم مجتمع مسکونی خوبه
چون طرح 5 هم کار کردم میتونه کمکم کنه:confused:

SHIVA G

عضو جدید
سلام . موضوع من خانه ی موسیقیه . ز راهنمایی ها و پیشنهادات استقبال می کنم .

آخرین ویرایش:

Maryam.89

عضو جدید
سلام. من واااقعا از همه اطلاعات مفید و راهنمایی هایی که برای انتخاب موضوع و رساله نوشته بودید ممنونم. به شخصه من رو از سردرگمی درآوردید و تونستم چندتا موضوع انتخاب کنم که باید با استادم صحبت کنم بعدش که قطعی شد حتما مزاحم همه میشم.
مرسی که اینقدر خوبید:w27:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من هنوز موضوع پایان نامه م رو انتخاب نکردم
بنظر شما چه موضعی بهتره
خودم فکر میکنم مجتمع مسکونی خوبه
چون طرح 5 هم کار کردم میتونه کمکم کنه:confused:
سلام. بهتون خوشامد میگم.:gol:
انتخاب پایان نامه کاملا مرتبط با علاقه فرد هست اما چند نکته رو در بر میگیره.
1- پایان نامه های با عنوان تکراری (مثل همین مجتمع مسکونی) یک خوبی بزرگ داره که منابع بسیار خوبی و فراوونی رو در دسترس دانشجو قرار میده و همچنین طراحی اون به با تجربه ی بیشتری همراهه. و یک بدی هم داره، اونم اینکه تمامی اساتید راهنما و داوران کاملا به همچین پایان نامه هایی تسلط دارن و به قول معروف می تونن مو رو از ماست بکشن بیرون! این کار شما رو سخت میکنه هم توی پروسه طراحی و هم توی روز دفاعت.
2- پایان نامه هایی با عناوین و کابری های خاص و جدید (مثل خانه هوش و موسیقی) کاملا عکس موصوع اولی هستن. یعنی منابع مورد استفاده رو خصوصا نمونه های موردی خیلی سخت پیدا میشه و کلا طراحی یه جورایی بستگی به خلاقیت و ابتکار خود شخص داره و از طرفی هم یه خوبی داره که اساتید محترم طبعا اطلاعات کمتری در طراحی و اجرای اینطور پروژه ها خواهند داشت و این به نمره گرفتن شما و اینکه روز دفاع آرامش بیشتری داشته باشین کمک میکنه.
حالا نظر شخصی بنده اینه که شما نه افراط کنید نه تفریط! موضوعی رو انتخاب کنید که هم تعداد پروژه های انجام شده ی فراوونی نداشته باشه و از طرفی هم خیلی خاص و کم یاب نباشه. البته قبل همه این ها به دنبال منابع و نمونه های مشابه برید.
موفق و شاد باشید.

پریا93

عضو جدید
سلام
موضوع من هم خوابگاه دختران هست، و احتمالا یکم محدودتر مثلا خوابگاه دانشجویان مهندسی... چون فکر میکنم فضاهای موردنیازشون از سایر رشته ها متفاوته.
هنوز اول راهم و دارم اطلاعات جمع میکنم... دوستان لطف میکنید اگر نمونه کارهای طراحی شده در ایران یا خارج از کشور رو بهم معرفی کنید...
راستی استاد راهنما ازم خواستن رویکرد موضوع رو هم مشخص کنم... پیشنهادی دارید؟!

qasedak_20

عضو جدید
دوستان عزیز
بنظرتون مجتمع تجاری-اداری بهتره یا مجتمع تفریحی-اقامتی ؟؟؟
با توجه به اینکه من بخاطر شرایط خاصی که دارم میخام پایان نامه مو زودتر ببندم
اگه موضوع بهتری بنظرتون میاد میشه پیشنهاد بدین ؟؟
مرسی

yasaman.m

عضو جدید
سلام،من راجع به مهد سالمند مطلب یا منبع میخوام،ممنون میشم اگه کمکم کنید :gol:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز
بنظرتون مجتمع تجاری-اداری بهتره یا مجتمع تفریحی-اقامتی ؟؟؟
با توجه به اینکه من بخاطر شرایط خاصی که دارم میخام پایان نامه مو زودتر ببندم
اگه موضوع بهتری بنظرتون میاد میشه پیشنهاد بدین ؟؟
مرسی

شما به سطح اطلاعات و توانایی خودتون و شرایط دسترسی به منابع لازم رو دقت کنید.
مجتمع تجاری - ادای عملکردیه. و ضوابط و استاندارهای زیادی رو نیاز داره. شما اگر از لحاظ اطلاعات سازه سطح بالایی دارید می تونید یه طرح خوب ارائه بدید.
و در مقابل اون مجتمع تفریحی-اقامتی فرم و ویژگی های طراحی معماری اهمیت پیدا میکنه. و شما اگه توی طرح زدن هاتون قوی بودید این موضوع انتخاب خوبیه.
البته به نسبت هر کدوم باید به دسترسی تون به منابع هم توجه کنید.

موضوعات کلا باید دارای دو جنبه مهم باشه، یکی علاقه و یکی توانایی شما. این دو همراه هم منتج به طرحی عالی خواهد شد.

! Milad

عضو جدید
سلام. کسی میتونه منو در مورد مجتمع اقامتی بین راهی کمک کنه؟
لیست فضا و این جور چیزا.
مرسی

mehdimehdi700

عضو جدید
موضوع پایان نامه من "طراحی مدرسه خلاق در مقطع ابتدایی " هست خواهشن هر کسی نمونه نقشه مرتبط با موضوع پایان نامه من داره من کمک کنه.... شدیدا بهش نیاز دارم

mahor68

عضو جدید
سلام......خسته نباشید.......... من این ترم پایان نامه رو گرفتم.......... ولی هنوز موضوع انتخاب نکردمه.........اگه سوالی داشتم که حتما پیش میاد برام سراغتون میام... ممنون میشم کمکم کنید....:gol:

tamara_saeedzade

عضو جدید
موضوع من مرکز مطالعات شورای شهر با رویکرد پایدار هست اگه منابع و یا مطالعاتی در این رابطه دارین ممنون میشم.

موضوع من مرکز مطالعات شورای شهر با رویکرد پایدار هست اگه منابع و یا مطالعاتی در این رابطه دارین ممنون میشم.

و
هنوز نمونه مشابه و منابعی ندارم کمک.............

asiye8247

عضو جدید
سلام .من هنوز موضوع \ایاننامه انتخاب نکردم.میشه کمکم کنید یک موضوع راحت وبی دغدغه \یشنهاد کنید ممنون

بالا