مهم ترین اخبار فوتبال ایران

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بازیا روال عادی رو پیش میرفت تراکتور اول بود، من دوست ندارم اشتباهات داوری رو عامل عقب موندن بمونم ولی تنها بازی که فراموش نمیکنم بازی تراکتور و استقلال در تبریز بود!! این از این. تراکتور نسبت به پارسال مگه چند تا بازیکن بهتر بیشتر داره؟ جاسم کرار رفت، درسته نفرت دارم ازش، درسته امسال خوب نیست ولی پارسال خوب بود ، البته خیلی بیشعورتر از این چیزاست که جاش تراکتور باشه، اندو تیموریان، یکی از بهترین بازیکنای تیم ملی و ... . از طرفی استقلال کم مهره داره؟ رحمتی رو هم به این ستاره ها امسال اضافه کرد!!! بحث سر اول شدن قلعه نویی نیست، سعی نکنید یه جورایی این پیروزیای تراکتور رو با این جور مسائل تلخ کنید! ترکیه با فاتح تریم یورو 2008 اونجوری میبرد با گاس هیدینگ نتیجه ای نگرفت! تو فوتبال پیش میاد، ولی گاس هیدینگ بازم به نظر من بهترین مربی جهانه! چه ربطی داره برادر من!

اشتباهات داوری برای همه تیما هستش.ولی بعضی مواقع به نفع یه سری تیمای خاص هستش.نمونش 2 فصل قبل خیلی از داوریا بنفع سپاهان بود!!! شما که در مورد داوری تیمتون با استقلال میگید یه نظریم به بازی سپاهان داشته باشید بد نیست.

از لحاظ بازیکنم وضعیت تراکتور خوبه .اکبرپور .صادقی.توزی ولوپز .حاج صفی .حدادی فر.کیانی .ابراهیمی .حاتمی . اینا کم بازیکنایی هستند!!!! در ضمن بنظر من تماشاگرای تراکتورم عامل رو به رشد تیم هستند.(بر عکس تماشاگرای استقلال و پرسپولیس که افتضاحند) /اصلا مطمئن باشید اگه تراکتور بازیکنای خوبی نداشت قلعه نوعی امکان نداشت بیاد تبریز!!!

ولی قبول دارم امسال هیچ تیمی مثل استقلال بازیکن خوب نگرفت.ولی نیم فصل به بعد همه مصدوم شدند یا مثل مجیدی رفتند.من خودم بعد از این که مجیدی رفت پیش خودم میگفتم استقلال جزو 3 تا تیمم نمیشه ولی خوب شانس اورد!!!

من با تراکتور مشکلی ندارم.با قلعه نوعی مشکل دارم چون ادم درست وحسابی نیست.قهرمانی سپاهان یه مقداری حالشو میگیره.چون 2 سال با تمامی امکانات سپاهان رو اول کرده بود.
ببینید این آقا چقدر مشکل داره که بعد از بازی با پرسپولیس گفته پرسپولیس با همین بازی و نفرات میتونه قهرمان لیگ بشه!!!!
حالا اگه باخته بود یا نمیبرد 1000 تا بد و بیراه نثار همه میکرد!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهات داوری برای همه تیما هستش.ولی بعضی مواقع به نفع یه سری تیمای خاص هستش.نمونش 2 فصل قبل خیلی از داوریا بنفع سپاهان بود!!! شما که در مورد داوری تیمتون با استقلال میگید یه نظریم به بازی سپاهان داشته باشید بد نیست.

از لحاظ بازیکنم وضعیت تراکتور خوبه .اکبرپور .صادقی.توزی ولوپز .حاج صفی .حدادی فر.کیانی .ابراهیمی .حاتمی . اینا کم بازیکنایی هستند!!!! در ضمن بنظر من تماشاگرای تراکتورم عامل رو به رشد تیم هستند.(بر عکس تماشاگرای استقلال و پرسپولیس که افتضاحند) /اصلا مطمئن باشید اگه تراکتور بازیکنای خوبی نداشت قلعه نوعی امکان نداشت بیاد تبریز!!!

ولی قبول دارم امسال هیچ تیمی مثل استقلال بازیکن خوب نگرفت.ولی نیم فصل به بعد همه مصدوم شدند یا مثل مجیدی رفتند.من خودم بعد از این که مجیدی رفت پیش خودم میگفتم استقلال جزو 3 تا تیمم نمیشه ولی خوب شانس اورد!!!

من با تراکتور مشکلی ندارم.با قلعه نوعی مشکل دارم چون ادم درست وحسابی نیست.قهرمانی سپاهان یه مقداری حالشو میگیره.چون 2 سال با تمامی امکانات سپاهان رو اول کرده بود.
ببینید این آقا چقدر مشکل داره که بعد از بازی با پرسپولیس گفته پرسپولیس با همین بازی و نفرات میتونه قهرمان لیگ بشه!!!!
حالا اگه باخته بود یا نمیبرد 1000 تا بد و بیراه نثار همه میکرد!!!

من گفتم اشتباهات داوری پیش میاد واگه بخواهیم بررسی کنیم نمونه زیاده و در نتیجه تاثیر گذار ولی بازی که دیگه خیلی تابلو بود رو عرض کردم.
لیست بازیکنای تراکتور رو نوشتی، نمیدونم انتظار داشتی که عشقعلی بیاد تو این تیم بازی کنه؟ تیمی که میخواد قهرمانی بگیره، داشتن 3،4 تا بازیکن خوب چیز عجیبیه؟ استقلال که تو این موارد خیلی بدتر عمل میکنه، همیشه اول لیگ میره بازیکنای تیمهایی رو میگیره که احساس میکنه رقیبش خواهند بود، با یه تیر دو نشون میزنه هم تیم خودشو قوی میکنه هم تیم رقیب رو ضعیف!
منم مربی باشم تیم ضعیف نمیرم! تیمی که میخواد قهرمان بشه باید همه چی داشته باشه، پول، ورزشگاه خوبف بازیکنای خوب، تماشاگر و تیم مدیریتی خوب ... . اینا چیزایی نیست که بخوای روش بحث کنی!
من خودمم از قلعه نویی خوشم نمیاد. قلعه نویی هر جایی میره یه عده دوست دارن که اون تیم نتیجه نگیره! میدونم.

میگن ت...ی بوده!!!!!!!1

100% ت...ی بووووووووووووووووووووده....
برا اینکه استقلال قهرمان نشه دیگه....

کدوم بازی؟ تراکتور-پرسپولیس؟ واقعا بعضی وقتا یه نظراتی شنیده میشه فقط باید خندید!
پرسپولیس جلوی سپاهان رفت بازی کرد و گفت که برای استقلال بازی میکنه! از طرفی، پرسپولیس خطر سقوط احساس میکنه؛ تیم داغونه نیاز به امتیاز داره، دنیزلی و پرسپولیس هم انقدر بی شخصیت نیستند که خودشون رو بفروشن!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم اشتباهات داوری پیش میاد واگه بخواهیم بررسی کنیم نمونه زیاده و در نتیجه تاثیر گذار ولی بازی که دیگه خیلی تابلو بود رو عرض کردم.
لیست بازیکنای تراکتور رو نوشتی، نمیدونم انتظار داشتی که عشقعلی بیاد تو این تیم بازی کنه؟ تیمی که میخواد قهرمانی بگیره، داشتن 3،4 تا بازیکن خوب چیز عجیبیه؟ استقلال که تو این موارد خیلی بدتر عمل میکنه، همیشه اول لیگ میره بازیکنای تیمهایی رو میگیره که احساس میکنه رقیبش خواهند بود، با یه تیر دو نشون میزنه هم تیم خودشو قوی میکنه هم تیم رقیب رو ضعیف!
منم مربی باشم تیم ضعیف نمیرم! تیمی که میخواد قهرمان بشه باید همه چی داشته باشه، پول، ورزشگاه خوبف بازیکنای خوب، تماشاگر و تیم مدیریتی خوب ... . اینا چیزایی نیست که بخوای روش بحث کنی!
من خودمم از قلعه نویی خوشم نمیاد. قلعه نویی هر جایی میره یه عده دوست دارن که اون تیم نتیجه نگیره! میدونم.

کدوم بازی؟ تراکتور-پرسپولیس؟ واقعا بعضی وقتا یه نظراتی شنیده میشه فقط باید خندید!
پرسپولیس جلوی سپاهان رفت بازی کرد و گفت که برای استقلال بازی میکنه! از طرفی، پرسپولیس خطر سقوط احساس میکنه؛ تیم داغونه نیاز به امتیاز داره، دنیزلی و پرسپولیس هم انقدر بی شخصیت نیستند که خودشون رو بفروشن!

اینکه اسم بازیکنارو گفتم بخاطر این بود که تاکید داشتید بازیکنای خوبتون رفتند.ولی در کل امسال از لحاظ بازیکن بهتر از پارسال بود

اینکه میگید اگه مربی باشید تیم ضعیف نمیرید خیلی جالب و قابل تامل هستش.شما که هیچ همه دوست دارند بهترین بازیکنا و بهترین تیم رو داشته باشند .البته خدا رو شکر که قبول دارید تیمتون از لحاظ نفرات چیزی کم نداره.

در مورد قلعه نوعی باید بگم که کارهای پشت پردش انقدر زیاده که کمتر کسی طرفدارشه.حالا اصلا 1000 تا قهرمانی داشته باشه !!!
من پرسپولیسیم ولی میبینی که عاشق حجازی بودم.درستی تعداد قهرمانیاش خیلی کم بود ولی مرد بود و هیچ ادعایی نداشت.وادمی نبود که دنبال باند بازی باشه مثلا امثال پروین و قلعه نوعی.!!!البته بگم حجازی از لحاظ افتخارات آسیایی بهترین مربی ایران تا الان بود.1 قهرمانی با محمدان بنگلادش و نایب قهرمانی در آسیا با استقلال .اونم با چه ترکیبی!!!!
ولی قلعه نوعی با اینهمه امکانات فعلا درجا زده

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه اسم بازیکنارو گفتم بخاطر این بود که تاکید داشتید بازیکنای خوبتون رفتند.ولی در کل امسال از لحاظ بازیکن بهتر از پارسال بود

اینکه میگید اگه مربی باشید تیم ضعیف نمیرید خیلی جالب و قابل تامل هستش.شما که هیچ همه دوست دارند بهترین بازیکنا و بهترین تیم رو داشته باشند .البته خدا رو شکر که قبول دارید تیمتون از لحاظ نفرات چیزی کم نداره.

در مورد قلعه نوعی باید بگم که کارهای پشت پردش انقدر زیاده که کمتر کسی طرفدارشه.حالا اصلا 1000 تا قهرمانی داشته باشه !!!
من پرسپولیسیم ولی میبینی که عاشق حجازی بودم.درستی تعداد قهرمانیاش خیلی کم بود ولی مرد بود و هیچ ادعایی نداشت.وادمی نبود که دنبال باند بازی باشه مثلا امثال پروین و قلعه نوعی.!!!البته بگم حجازی از لحاظ افتخارات آسیایی بهترین مربی ایران تا الان بود.1 قهرمانی با محمدان بنگلادش و نایب قهرمانی در آسیا با استقلال .اونم با چه ترکیبی!!!!
ولی قلعه نوعی با اینهمه امکانات فعلا درجا زده

آره حرفاتو قبول دارم، دوران صمد مرفاوی یادم نمیره! بنده خدا رو خیلی اذیت کرد. مشخص بود که سکوها رو هدایت میکنه! یه سیاست بدی هم که داره، پل پشت سرشو خراب میکنه! هر تیمی باشه بازیکنای خوب اون تیم رو با خودش میبره! انگار فقط خودش مهمه! مطمئنم که وقتی بخواد از تراکتور بره بازیکنای خوب این تیمم با خودش میبره! ولی خوب یه خوبیایی هم داره! تیم رو وارد حاشیه نمیکنه! بلده داخل ایران نتیجه بگیره! فعلا که واسه تراکتور خوب بوده ایشالا که بعد از این هم خوب باشه. ولی اینم باید قبول کرد که یکی مثل مظلومی در حدی نیست با قلعه نویی کل بندازه! مجیدی رفت استقلال افت کرد! ولی اون موقع مظلومی میگفت منم که دارم میبرم! دیروز یک موقعیت گل هم نداشتند! اگه بلدی الان ببر.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حرفاتو قبول دارم، دوران صمد مرفاوی یادم نمیره! بنده خدا رو خیلی اذیت کرد. مشخص بود که سکوها رو هدایت میکنه! یه سیاست بدی هم که داره، پل پشت سرشو خراب میکنه! هر تیمی باشه بازیکنای خوب اون تیم رو با خودش میبره! انگار فقط خودش مهمه! مطمئنم که وقتی بخواد از تراکتور بره بازیکنای خوب این تیمم با خودش میبره! ولی خوب یه خوبیایی هم داره! تیم رو وارد حاشیه نمیکنه! بلده داخل ایران نتیجه بگیره! فعلا که واسه تراکتور خوب بوده ایشالا که بعد از این هم خوب باشه. ولی اینم باید قبول کرد که یکی مثل مظلومی در حدی نیست با قلعه نویی کل بندازه! مجیدی رفت استقلال افت کرد! ولی اون موقع مظلومی میگفت منم که دارم میبرم! دیروز یک موقعیت گل هم نداشتند! اگه بلدی الان ببر.

در کل باید قبول کرد که مربیان ایرانی جنبه باخت رو ندارند.و بعد از باخت به زمین و زمان گیر میدن!!!
این مربیا که این همه ادعا دارند یه خورده از مربیای اروپایی یاد بگیرند.نمونش گواردیولا .با اینکه چلسی ناجوانمردانه و یا بگیم با شانس بارسلون رو برد اومد به مربی حریف تبریک گفت و نگفت که حریف ناجوانمردانه بازی کرد.البته فقط بلدن ادای ظاهرشو در بیارند.
استقلال بعد از باخت به پرسپولیس کلا بهم ریخت.اینو همه میدونن که یکسری آدمای خاص تو استقلال پرسپولیس موفق میشند.اگرم تو تیم نباشند باندشون تو تیم هستش و نمیزاره تیم نتیجه بگیره.نمونش آقایون پروین و قلعه نوعی که فکر میکنند استقلال و پرسپولیس ارث پدریشونه!!!!
من الان مطمئنم بعضی از بازیکنا تو پرسپولیس و استقلال خیلی دارند کم کاری میکنند.مخصوصا استقلال با این شرایطی که داشت و میتونست تو کورس قهرمانی بمونه

یه نمونه از بی فرهنگی مربیا که گفتم و بازم میگم
بعد از بازی با پرسپولیس قلعه نوعی گفته پرسپولیس با همین بازی و نفرات میتونه قهرمان لیگ قهرمانان آسیا بشه!!!!

این حرف نشون از تواضع و فرهنگ این اقاست!!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا که ذوب آهن مردونه بازی میکنه و سپاهان رو میبره :cool:

بنظر منم سپاهان قهرمانه.چون هم تفاضلش خیلی خوبه و 2 تا بازیش خانگی هستش.مخصوصا با مس که هیچ انگیزه ای نداره.ذوب آهنم که بنظر نمیرسه بتونه سهمیه آسیا رو بگیره و هم اینکه همشهریش محسوب میشه و یه جورایی هواشو داره.بدترین حالت اینه که مساوی کنند.

ولی هنوزم برای من جای تعجب داره که چطور پرسپولیس تو اصفهان اونم با نیمی از بازیکناش از پس سپاهان بر اومد ولی مثل آب خوردن 4 تا از سایپا و تراکتور خورد.
متاسفانه فوتبالمون خیلی کثیفه!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
از پپ نگو که عاشقشم! بازیکنش 10 تا فرصت گل از دست میده، بعد بازی میاد ازش تشکر میکنه به خاطر بازی خوبش! تو بازی که تیو فرصتارو خراب میکرد بیرون نکشیدش، تیمش باخت ولی غرور جونیه بازیکنش را نشکست! این بشر خیلی یه چیز دیگست! به کاراش که فکر میکنم دیوونش میشم! به قول تو مقابل چلسی شکست خورد، من که داشتم سکنه میکردم، خیلی قشنگ رفت بهشون تبریک گفت! خیلی آدم بزرگ و توداریه! مربیای ما رو با اون مقایسه نکن.

ولی در مورد بازی با مس کرمانف تراکتور م با همین تیم بازی داره، از طرفی خیلی زشت و ناجوانمردیه که ذوب آهن به خاطر سپاهان بیاد بد بازی کنه و فکر هم نکنم این کارو بکنه! تو فوتبال همه چیز امممکنه اتفاق بیفته منکه به قهرمانی تراکتور امیدوارم

اخبار

ربات
فتح‌الله‌زاده: حتما مظلومی به زرینچه لیست داده که من خبر ندارم!

فتح‌الله‌زاده: حتما مظلومی به زرینچه لیست داده که من خبر ندارم!

مدیرعامل باشگاه استقلال با رد اظهارات زرینچه تاکید کرد که مظلومی هنوز لیست بازیکنان مدنظرش را نداده و قرار است این کار را انجام دهد.

بيشتر...

اخبار

ربات
بهترین ‌بازیکن پرسپولیس در دیدار برابر الهلال جایزه ویژه می‌گیرد

بهترین ‌بازیکن پرسپولیس در دیدار برابر الهلال جایزه ویژه می‌گیرد

مسئولان باشگاه پرسپولیس با نظر هواداران به بهترین بازیکنان خود در دیدار برابر الهلال عربستان جایزه ویژه می‌دهد.

بيشتر...

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب هواداران داماش به رسانه های ورزشی ایران که نمی توانند محبوبیت تیم های غیر تهرانی را ببینند...

جواب هواداران داماش به رسانه های ورزشی ایران که نمی توانند محبوبیت تیم های غیر تهرانی را ببینند...

روز گذشته مطلبي در روزنامه خبرورزشي ويژه گيلان به قلم فرد معلوم الحالي به نام هامان حامدي راد چاپ شد که در آن به محبوبيت داماش در بين مردم رشت اشاره کرده و موفقيت هاي اين تيم را در بين ساکنين شهر باران بي ارزش قلمداد نموده است! و در اظهار نظري جالب هواداران ملوان را پرشورتر توصيف نمودند که عاشقانه تيمشان را دوست دارند اما رشتي ها نه!

سوالات زیر رو در متن بالا مطرح کردند و جواب هواداران :

س: چرا وقتی داماش برای اولین بار در تاریخ فوتبال این شهر در تهران، پرسپولیس بزرگ را در تهران شکست می دهد، آب از آب در شهر رشت تکان نمی خورد و چرا بعد از هر برد، هیچ آثاری از به راه افتادن کارناوال شادی در شهر رشت، پدیدار نمی شود؟
ج: چون بردن پرسپولیس به اصطلاح بزرگ (از نظر شما) برای ما آرزوی دستنیافتنی نبود! رشتی ها شور و شوق خودشان را در ورزشگاه نشان می دهند. سکوهای پر از تماشاگر ورزشگاه عضدی، میتواند شهادت دهد. ما مانند شهرک همسایه نیستیم تا برای هر برد تیممان، سوار بر موتور خیابان ها را به ترافیک بکشانیم. این کار در قاموس مردم رشت، نمیگنجد. انشالله فصل بعد که به آسیا رفتیم، دوربین های خود را بردارید و به رشت بیایید و از شور و شوق پسران و دختران فوتبالی رشت فیلم و عکس تهیه کنید.
س: چرا وقتی مس سرچشمه به لیگ برتر راه پیدا می کند، صنعت نفت آبادان در تهران، استقلال و پرسپولیس را با شکست مواجه می سازد، یا مس کرمان در تهران موفق به شکست دو تیم مطرح کشور می شود، در این شهرها ساعت ها به جشن و پایکوبی و شور عمومی می پردازند؟
ج: چون بردن تیم یازدهم جدول که همان به قول شما پرسپولیس بزرگ باشد، نیازی به اینهمه ریخت و پاش ندارد. فیلم های شور و شوق 150 نفری رشتی ها در ورزشگاه آزادی بعد از برد پرسپولیس را می توانید در اینترنت سرچ کنید، شاید که رستگار شوید! درضمن، داشتن تیم در لیگ برتر (حق) ماست و نه (آرزوی) ما! که به خاطر آن سر و دست بشکانیم. آرزوی ما آسیایی شدن است.
س: چرا وقتی در 30 کیلومتری شهر رشت، ملوان جام حذفی را از دست می دهد، مردم انزلی به عزای عمومی و اعتراضات قابل توجه دست می زنند؟
ج: چون در کلانشهر شهر رشت، مرکز استان است و طیف های مختلفی از مردم گیلان، در این شهر زندگی می کنند، نمیتوانید انتظار داشته باشید که عکس العمل‌های جمعیت محدود، در یک مساحت کوچک، در شهر بزرگتری مثل رشت، به همان صورتی که مد نظر شماست، تکرار شود!
س: چرا این تیم ها در قلب هواداران خود جایگاه ویژه‌ای دارند و به نوعی بر روح و قلب طرفداران خود حکومت می کنند؟
ج: جواب این سوال را در عکسی که روی جلد این ویژه نامه چاپ کردید جستجو کنید. این طرفداران برخلاف سایر تیم هایی که نام بردید، به خرج باشگاه خود، به تهران نرفتند، بلکه از جیب خود گذاشتند تا تیمشان در ورزشگاه آزادی تنها نماند. بی شک اگر تشویق های بی امان این همراهان همیشگی داماش نبود، چه بسا داماش برنده این دیدار نمی شد!

وارش اسپرت - تارنماي هواداران داماش گيلان (نگارنده : علی عابد) :

جناب حامدي راد عزيز که خود را در اين مطلب نماينده افکار عمومي و آگاه از قلوب مردم شهر رشت قلمداد مي کني و با بکار گيري جملاتی مضحک سعي در جذب مخاطب مي کني که اين روزها اين دلايل براي هيچ کس خريداري ندارد! شمائي که حتي براي يک بار هم براي ديدن تمرين و يا حتي بازي هاي امسال داماش به ورزشگاه نيامده اي چگونه خود را آگاه از همه چيز مي داني؟لطفاً خوب بخوانيد !
شما و امثال شما که با قلم فرسايي بيهوده سعي در کوبيدن اين تيم در طول فصل در جهت مقاصد شخصي خودتان داشته ايد بايد بدانيد که داماش در پوست و قلب و رگ و ريشه مردم اين شهر جاي دارد ! مي دانيم که نمي خواهيد باور کنيد؛ پس اين مطلب را خوب بخوانيد ...

داماش در ليگ امسال سال پرفراز و نشيبي را پشت سر گذاشت،گاهي روي دور برد بود و گاهي بر روي دور شکست. بزرگترين مشکلي که مي تواند براي يک تيم به وجود بيايد براي داماش به وجود آمد و هشت ماه بلاتکليفي به معناي واقعي را طي کرد اما در اين بين يک برنده واقعي همواره يارو ياور پشت و پناه داماش بود. شايد شما آنها را نميشناسي! آنها کسي نبودند جز "هواداران داماش" ...
هواداراني که بي مزد و منت ، نه به سان هواداران راه آهن با پول و سانديس آمده بودند و نه مثل هواداران شهر همسايه با چند باخت قهر کردند! از روز اول ( بازي با صنعت نفت) آمدند و تا اخرين روز (بازي با صبا ) بودند ، کوبيدند و فرياد زدند و تيمشان را تنها نگذاشتند!
شايد شما و امثال شما اينها را يادتان نيست يا خودتان را به نديدن زده ايد جناب حامدي راد!

از بازي با صنعت نفت آبادان برايتان بگوييم که ورزشگاه مملو از هوادار شده بود و حتي سکوي هواداران تيم ميهمان هم بي نصيب از هواداران داماش نمانده بود؟ از بازي با تراکتورسازي در سردار جنگل بگوييم که با نبودن وسايل اياب و ذهاب، جاي سوزن انداخن در استاديوم وجود نداشت؟ از بازي با پرسپوليس در سردارجنگل که با وجود باران شديد و سردي هوا 12هزار نفر به ورزشگاه آمدند؟! از بازي با استقلال در عضدي بگوييم که يک ساعت قبل از بازي ورزشگاه مملو از جمعیت شده بود؟ از بازي با ملوان بگويم که در روزهاي عيد که همه به مسافرت يا ديد و بازديد مشغول اند حتي يک جاي خالي هم در استاديوم پيدا نمي شد؟ از بازي با نفت تهران که همزمانش کرده بودند با بازي استقلال و پرسپوليس که باز هم هوادران استقبال فوق العاده اي از بازي کردند و باوجود باخت تا لحظه آخر ايستادند بگوئيم و يا از بازي با پرسپوليس به زعم شما بزرگ در تهران بگوييم که با وجود مشکلات مالي هواداران،همين کساني که شما ميفرمائيد علاقه اي به اين تيم ندارند با هزينه شخصي خود را به آزادي رساندند و سکوهايش را زير پايشان لرزاندند؟ آيا واقعاً نمي بيني؟!
گويي در رشت زندگي نمي کنيد و شعار معروف "قرمز و آبي ناريم ...." را که سوگلي هاي بزرگ شما را از بن و ريشه نفي مي کند را نميشنوي! همان شعاري که رشتي ها و تمامي هواداران داماش در سطح استان از پير و جوان و خردسال و ... با غروري خاص و مثال زدني مي خوانند!

جناب حامدي رادِ عزيز؛ شما به سي کيلومتر آنطرف تر اشاره مي کني و ساکنين شهر همسايه را هواداراني معرفي مي کنيد که به نسبت رشتي ها خيلي بيشتر عاشقان تيمشان هستند؛ به عزا نشستن انزليچي ها با باخت تيمشان در جام حذفي و يا مانور موتورسواران کرماني را دليل بر شور و شعف ميداني؟! به راستي که لطيفه اي جالب گفتي!
از کرماني چه بگوييم که در بازي با قرمز و آبي بيشتر از نصف ورزشگاهشان به رنگ سرخ يا آبي در مي آيد و کساني هم که به تشويق تيمشان مي آيند نيز اکثرا به دشمني از تيم مقابل سوگولي به استاديوم مي آيند يا از حضور 500 نفري آنها در بازيهايشان؟ چقدر عاشقند واقعا! و يا عاشقان بندري که ميانگين حضورشان در ليگ امسال شايد به سه هزار نفر هم نمي رسد و اوج عدم حضورشان را ميتوان در بازي با استقلال و تراکتور سازي ديد در حاليکه ورزشگاه رشت در چنين روزهايي جاي سوزن انداختن نداشت! مگر نه اينکه ملوان در قلب و ريشه انزلي چي هاست؟ پس در اين بازي هاي حساس که تيمشان نياز شديدي به آنها دارد کجا بودند؟ راستي هيچ ميدانستيد تنها بازي تيم همسايه که ورزشگاه به زحمت تقريباً به حالت پُر در آمد بازي با داماش بود؟! شاید فقط به این دلیل که ضد تیم شهر باران باشند نه به هواخواهی تیم خود...

نميدانم متر و معيار شما براي سنجش عشق و علاقه چيست اما عشق و علاقه هواداران داماش را ميتواني علاوه بر حضو گسترده و شور و شوق و تشويق هاي نود دقيقه ايشان، در پرده ها و پلاکارد هايي ببيني که در ورزشگاه به صورت خود جوش نصب مي شد! داماش اين روزها نه تنها در رشت که در جاي جاي گيلان هوادار دارد و گيلاني با سري بالا به تيم شهرباران افتخار مي کند ؛ هواداراني که در سخت ترين شرايط در کنار تيم خود ايستادند و فريادهاي ياري طلبي از مسئولين را سردادند تا با افتخار بگويند " هشت ماه پولنداشتيم ، غيرت رشتي داشتيم " ؛ چرا چنين تعصب و غيرت مثال زدني به يک تيم را در هواداران ساير تيم ها نمي بينيم يا آنها در مشکلات تيمشان از خود مايه نگذاشته اند و فقط به دشنام به تيم خودي روي آوردند؟!

شما که خود را نماينده افکار مردم مي دانيد! کجا بوديد در آن هشت ماهي که داماش براي بي پولي خود به هر مقام و مسئولي متوسل ميشد و انگار نه انگار ؟ چرا حتي يکبار دست و دلتان براي اين هواداران به قلم زدن نيفتاد؟ آقاي دلسوز عزيز،کجا بودي آنروزها را ؟ چرا با چنين مطالبي جايگاه خود را بيش از پيش در بين اهالي فوتبال و مردم گيلان خراب مي کني ؟ حب و بغض شما گويا با مردم رشت و داماش تمامي ندارد!
اما از حرکات خودجوش و جشن و شادي در سطح شهر برايتان بگوييم... بعد از بازي با ملوان در انزلي پس از اينکه شير بچه هاي داماشي اي که به انزلي رفته بودند و تمامي سکوهاي تيم ميهمان را پر کرده بودند به رشت و ميدان فرزانه رسيدند به جشن و پايکوبي خودجوش ، از آنهايي که شما خيلي علاقه داريد پرداختند اما چيزي که نصيبشان شد چيزي جز چوب و باتوم به قصد متفرق کردن نبود!

حامدي راد عزيز که واقعا نمی دانیم چطور قلم را به دست اشخاصی چون شما می سپارند ؛
مردم رشت امسال با عشق و علاقه حماسه آفريدند و با حضورشان در تمامي بازي هاي داماش به همه دشمنان و بدخواهان داماش درس بزرگي دادند! درس ايستادگي و عشق به تيم و باشگاهي که نماينده هويت و غرورشان بود،تيمي که در بدترين روزها در حاليکه که تمامي مسئولين و اصحاب رسانه و .... چشمشان را به مشکلاتش بسته بودند، پشتش ايستادند،نامش را فرياد زدند و براي موفقيتش هيچگاه نااميد نشدند، هيچ کس و هيچ چيز نتوانست جلويشان را بگيرد، حتي در روزهايي که در زمين مسابقه تيمشان خوب نتيجه نمي گرفت!
به قول قديمي ها اين نيز گذشت و رو سياهي براي ذغال ماند!

اين روزها اگر در کوي و برزن و خيابان هاي شهرباران قدم بزني همه با سري بالا از تيم شهرشان ميگويند و منتظر سالِ ديگر و آسيايي شدن تيمشان هستند! اين روزها هيچ رشتي و گيلاني اي نيست که به داماش افتخار نکند و از جايگاهي که با وجود تمامي اين مشکلات به دست آورده نبالد!

وعده ديدار ما بازي با شهرداري تبريز ،لطفاً تشريف بياوريد؛ شايد چشمان شما هم باز شد ،معني عشق و علاقه را فهميديد !

اخبار

ربات
سپاهان با شکست النصر امارات صدرنشین شد

سپاهان با شکست النصر امارات صدرنشین شد

تیم فوتبال سپاهان اصفهان سه بر صفر تیم النصر امارات را شکست داد و صدرنشین شد.

بيشتر...

اخبار

ربات
برتری پرگل استقلال مقابل الریان

برتری پرگل استقلال مقابل الریان

استقلال با پیروزی مقابل الریان به صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا امیدوارتر شد.

بيشتر...

اخبار

ربات
پیروزی استقلال مقابل الریان قطر در نیمه اول

پیروزی استقلال مقابل الریان قطر در نیمه اول

تیم فوتبال استقلال در نیمه اول الریان قطر را شکست داد.

بيشتر...

اخبار

ربات
سرنوشت استقلال به دست خودش افتاد

سرنوشت استقلال به دست خودش افتاد

در هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نمایندگان کشورمان از ۹ امتیاز ممکن ۶ امتیاز کسب کردند.

بيشتر...

اخبار

ربات
ترکی و فغانی برای پرسپولیس و استقلال قضاوت می‌کنند

ترکی و فغانی برای پرسپولیس و استقلال قضاوت می‌کنند

ترکی و فغانی دیدار‌های تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زنند.

بيشتر...

اخبار

ربات
شاهینی‌ها در رختکن حبس شدند

شاهینی‌ها در رختکن حبس شدند

بازیکنان تیم فوتبال شاهین پس از تساوی برابر سایپا در رختکن حبس شدند.

بيشتر...

اخبار

ربات
تمرینات پرسپولیس ۲ روز تعطیل شد

تمرینات پرسپولیس ۲ روز تعطیل شد

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس به مدت ۲ روز تعطیل شد.

بيشتر...

اخبار

ربات
عسگری: پنالتی اول شاهین و گل دوم استقلال درست نبود

عسگری: پنالتی اول شاهین و گل دوم استقلال درست نبود

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: گل دوم استقلال با اشتباه داور در گرفتن خطا به ثمر رسید.

بيشتر...

اخبار

ربات
ویسی: به احتمال فراوان از صبا جدا می‌شوم

ویسی: به احتمال فراوان از صبا جدا می‌شوم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم از جدایی احتمالی خود از این باشگاه خبر داد.

بيشتر...

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین وضعیت پرسپولیس : تمرینات تعطیل ، سرمربی در ترکیه ، مدیر عامل در چین !

پرسپولیس روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد و هواداران این تیم منتظر هر اقدامی هستند تا تیمشان از این شرایط خارج شود اما در این شرایط تمرینات پرسپولیس پس از شکست 4 بر 3 مقابل راه‌ آهن دو روز تعطیل شد.
پرسپولیس روز جمعه در آخرین دیدار لیگ برتر به مصاف فولاد می‌رود و با توجه به تعطیلی تمرینات باید گفت سرخ پوشان تنها یک روز به صورت جدی برای این دیدار تمرین می‌کنند.
در این شرایط که انتظار می‌رود پرسپولیس با رفع برخی مشکلات برای دیدار حساس هفته آینده مقابل الشباب امارات که حکم مرگ و زندگی را برای این تیم دارد، آماده شود، خبری از مصطفی دنیزلی نیست. قرار بود روز گذشته جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس برگزار شود و مسئولان پرسپولیس اعلام کرده بودند دنیزلی سفر خود را به ترکیه لغو کرده اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این مربی پس از شکست مقابل راه‌آهن بار دیگر به ترکیه سفر کرده است.
این در شرایطی است که سرمربی پرسپولیس پیش از این دو بار در آستانه مسابقات این تیم سفر به ترکیه را به بهانه تولد نوه‌اش و برخی مشکلات خانوادگی به حضور در تمرینات ترجیح داده است. نکته جالب اینکه هر بار که دنیزلی می‌خواهد به کشورش برود، تمرین پرسپولیس را تعطیل می‌کند.
حال سؤال این است که در این شرایط که هواداران پرسپولیس تلخ‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند و این تیم در بدترین شرایط تاریخی‌اش به سر می‌برد، چرا به دنیزلی اجازه داده می‌شود به کشورش برود. اگر هم او به ترکیه نرفته پس چرا تمرینات این تیم دو روز تعطیل شده آن هم در شرایطی که همه تیم‌ها در حال تمرین‌ کردن هستند.
اینکه در قرارداد دنیزلی چه مفادی گنجانده شده و این مربی چگونه اجازه دارد ایران را ترک کند، جزء سؤالاتی است که مبهم مانده است.
پرسپولیس هفته آینده مسابقه حساسی در پیش دارد و این در شرایطی است که در حال حاضر نه خبری از سرمربی این تیم است و نه خبری از مدیرعامل.
دنیزلی این روزها کجاست؟ آیا با قرارداد دیگری همانند قرارداد ترکمانچای طرف هستیم؟ آیا باشگاه پرسپولیس نظارتی به عملکرد این مربی دارد؟ آیا مسئولان باشگاه پرسپولیس تدبیری برای بهتر شدن اوضاع دارند؟ می‌خواستیم این سؤالات را از مسئولان پرسپولیس بپرسیم اما با توجه به سفر رویانیان به خارج از کشور موفق به این کار نشدیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دلیل تعدد شغل‌هایی که دارد، در این شرایط حساس مجبور شده به خاطر شغل غیر فوتبالی‌اش به چین سفر کند تا در این باشگاه همه چیز به هم ریخته جلوه کند
فارس

اخبار

ربات
تعطیلی تمرینات پرسپولیس در آستانه بازی مرگ‌وزندگی

تعطیلی تمرینات پرسپولیس در آستانه بازی مرگ‌وزندگی

در شرایطی که پرسپولیس هفته آینده بازی مرگ و زندگی را در لیگ قهرمانان پیش‌رو دارد این روزها خبری از دنیزلی نیست و تمرینات این تیم تعطیل شده است.

بيشتر...

اخبار

ربات
روادید سرخ‌پوشان رسید

روادید سرخ‌پوشان رسید

پرسپولیسی‌ها برای سفر به امارات و برای رویارویی با الشباب امروز بدوه هیچ مشکلی روادید خود را دریافت کردند.

بيشتر...

اخبار

ربات
سپاهان در تدارک قهرمانی،استقلال و تراکتور در انتظار معجزه

سپاهان در تدارک قهرمانی،استقلال و تراکتور در انتظار معجزه

در هفته پایانی لیگ برتر سپاهان در تدارک برگزاری جشن قهرمانی‌ است و استقلال و تراکتورسازی امیدوار به حماسه آفرینی مس سرچشمه هستند تا شاید به طور معجزه آسایی قهرمان شوند.

بيشتر...

اخبار

ربات
هاشمیان: تصمیمی برای خداحافظی ندارم

هاشمیان: تصمیمی برای خداحافظی ندارم

وحید هاشمیان شایعه مربیگر‌ی‌اش را تکذیب کرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
مجید جلالی: حس خوبی برای ماندن ندارم

مجید جلالی: حس خوبی برای ماندن ندارم

مجید جلالی گفت: احساس خوبی برای ماندن ندارم و فكر می‌كنم كه دیگر كار من در اهواز تمام شده است.

بيشتر...

اخبار

ربات
قلعه‌نویی: خواسته‌هایم برآورده شود سفید امضا می‌کنم

قلعه‌نویی: خواسته‌هایم برآورده شود سفید امضا می‌کنم

سرمربی تراکتورسازی گفت: در صورتی که مسئولان باشگاه شرط‌های من را بپذیرند قرارداد سفید امضا می‌کنم.

بيشتر...

اخبار

ربات
مظلومی: من مقصر قهرمان نشدن استقلال و رفتن مجیدی بودم

مظلومی: من مقصر قهرمان نشدن استقلال و رفتن مجیدی بودم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تقصیر من بود که استقلال قهرمان لیگ برتر نشد.

بيشتر...

Ba hale88

عضو جدید
سپاهان هميشه قهرمان

سپاهان هميشه قهرمان

سپاهان برای سومین بار متوالی جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برد تا مردم اصفهان شب را به شادی و پایکوبی در خیابان ها بپردازند.