مهارت ها و تخصص های شما

sjm

متخصص ریسندگی و فرش
نخندیدا .انگار خیلی دور برداشتم ......!!!
الان اونجا کار آموزم !
ولی جای خیلی بزرگیه
نخ هاشون درالون آلمانیه (اکریلیک) کم پیش میاد جایی صد در صد الیاف بایر استفاده کنند ولی اونجا اینطوریه .
یه سری ماشین بافندگی شونهر 2012 هم در حال نصب دارند که واقعا جذابه
کلا کارخونه ی پر رونقیه دائم در حال گسترش دادن خودشه .
خط bcf هم سال آینده راه میندازند

سلام دوست عزیز

مطمئن هستید مدل ماشین رو درست گفتید ، چطوری در سال 2010 ماشین سال 2012 نصب می شه ؟:que:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام دوست عزیز

مطمئن هستید مدل ماشین رو درست گفتید ، چطوری در سال 2010 ماشین سال 2012 نصب می شه ؟:que:

سلا آقای مهندس
ماشالله شما کم پست میدید ولی وقتی میدید نکته های ریزو هم میفهمید.
من اصلا متوجه نشدم.
اما احتمالا 2010 بوده اشتباه شده.

سلام دوستان من شاغل در کارخانه ریسندگی وبافندگی قلب ایران که یک روز حرف اول رو در خاور میانه میزد هستم اگر کسی در مورد دستگاههای ریسندگی سوالاتی داشت در خدمتم.:w10::w10:

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان من شاغل در کارخانه ریسندگی وبافندگی قلب ایران که یک روز حرف اول رو در خاور میانه میزد هستم اگر کسی در مورد دستگاههای ریسندگی سوالاتی داشت در خدمتم.:w10::w10:

سلام
حدس میزنم بچه شاهس باشی اگه اینطوره
من شماره یک کارآموز بودم .
بببینم هنوزم سیم پیچ اون خراب شده همون پیرمرده با اون ماشین قناری رنگ لگنش .
بهش بگو اونی که سر کارگاه سیم پیچی وقتی میخواستی با پتک بولبرینگ در بیاری زدی رگ دستشو ترکوندی بهت خیلی سلام رسوند.
از اون انبار و ربات تا رنگرزی رو اینقدر اینور اونور کردم حفظ شدم .
یادش بخیر دوران با حالی بود

goh@ri

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست عزیز

می خواستم بپرسم در صورتی که کیفیت الیاف مصرفی در یک کارخانه متفاوت باشه آیا بازم میشه از یک فتیله با نمره مشخص. نخ با نمره های مختلف تولید کرد؟

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
سلام.من رامین هستم.
5 سال پیش فارغ التحصیل شدم.
اگه بهش بگن تخصص ، ی کم تخصص در مورد ریسندگی الیاف کوتاه و اپن اند دارم.
خوشحال میشم بتونم کمک کنم.

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
سلام.اول مشخص کن تو چه سیستمی کار میکنی؟و جنس الیاف چیه؟
مثلاً تو رینگ فاکتور طول الیاف مهم است ولی در اپن اند ظرافت الیاف.
در رینگ نمره فتیله باید ظریف و در اپن اند حدالامکان ضخیم.
معمولاً در اپن اند بهترین نمره فتیله برای تولید نمره نخهای 8-40 انگلیسی نمره فتیله 0.22 متریک است(برگرفته از hand book)
اگه سوالت دقیقتر باشه ، بهتر میتونم جواب بدم.

va78li

عضو جدید
سلام مرسریزاسیون ورنگرزی نخ پنبه با رنگ ری اکتیو رنگ همانندی با اسپکتروفوتومتر وچشمی و... 4 سال تجربه به عنوان مدیر رنگرزی دارم .

habibdrag

عضو جدید
سلام ، من سالهای زیادی از جونیم رو توی سالنهای بافندگی بودم اگر سوالی در مورد بافندگی تارو پودی وجود داشته باشه خوشحال میشم کمک کنم

محمد959

عضو جدید
با سلام من در رشته نساجی الیاف بلند(پشم) فعالیت دارم در مورد دستگاههای پشم ریسی و پشم میتوانم کمک کنم واز اطلاعات سایر دوستان نیز بهرمند شوم

parastoo k

عضو جدید
اقاي محمى سلام
من parastoo هستم ترم 2 نساجي ممكن هست كمكم كنيد
؟ميخوام درمورد خواص الياف نمد تحقيق كنم

afi.hssn

عضو جدید
سلام دوستان اینطوری که شما تاپیک ارسال کردید اکثرتون دانشجویین ولی این دلیل این نمیشه که تخصصی نداشته باشین
من اطلاعات کمی در مورد منسوجات بی بافت دارم خطوط نیدل پانچینگ و ترموباندینگ و اسپان باند در مورد خطوط دیگه منسوجات بیبافت مثل اس ام اس و اسپان لیس و ... هم مطالعاتی داشتشم
خوشحال میشم اگه بتونم و کسی منو قابل بدونه تا جاییکه از دستم بر بیاد در این زمینه ها کمکتون کنم
در ضمن من خودم هم دانشجوی شیمی نساجی از دانشگاه آزاد واحد قایمشهر هستم
و با افتخار میگم که دانشجوی رشته نساجی هستم (طفا ترمشم نپرسین که خیلی خیطه) و دانشگاه آزاد درس میخونم

__mehi__

عضو جدید
سلام به همگی.... اگر مقاله ای داشته باشید من می تونم براتون ترجمه کنم ...البته چون هم علاقه دارم و هم می خوام اطلاعات خودم زیاد بشه نصف قیمت بیرون ترجمه می کنم .... راستی ی سوال : ممکنه خیلی از کسایی که اینجا خودشون رو معرفی کردن و تخصصشون رو گفتن و کارشون داریم ی مدت طولانی آنلاین نشن چه جوری میشه باهاشون ارتباط بر قرار کرد؟

mohandes moeini

عضو جدید
با سلام بنده کار شناس ارشد تکنولوژی نساجی هستم اگه کمکی میتونم داشته باشم خوشحال میشم مخصوصا توی سیستم سمی ورستد که تخصص اینجانب هست

Setayesh

مدیر تالار
با سلام بنده کار شناس ارشد تکنولوژی نساجی هستم اگه کمکی میتونم داشته باشم خوشحال میشم مخصوصا توی سیستم سمی ورستد که تخصص اینجانب هست

بسیار عالی.
حتما به زودی از دانش و تجربیات شما استفاده خواهیم کرد.

ممنون:gol:

Setayesh

مدیر تالار
راستی ی سوال : ممکنه خیلی از کسایی که اینجا خودشون رو معرفی کردن و تخصصشون رو گفتن و کارشون داریم ی مدت طولانی آنلاین نشن چه جوری میشه باهاشون ارتباط بر قرار کرد؟

در پروفایل هر کاربر زیر عکس پروفایل
بعد از ارسال پیام خصوصی
نوشته ارسال ایمیل
شما میتونید از طریق باشگاه به فرد مورد نظر ایمیل بزنید.

sam.saadat

عضو جدید
خب من تخصصم فروش و بازاریابی هست. درواقع اصل کارم مذاکره کردن و کسب اطلاعات بازار هست. ... البته قویاً معتقدم بازاریاب نساجی باید نساج باشه! اونم از نوع درجه یکش! ....

napishdad

عضو جدید
من به تخصص های شما در زمینه نساجی جهت کار آفرینی شدیدا نیاز مندم خوشحال خواهم شد که مرا نیز در دانش خود سهیم کنید

bashookooh

عضو جدید
سلام.من حدود یک سال در زمینه تکمیل و رنگرزی کار کردم.دو ماه در آزمایشگاه تولید الیاف پلی استر دوره دیدم. ....الان هم با یک تاجر در تولید پارچه پیراهنی و فروش آن کار میکنیم......باز هم دنبال کار بهتری هستم اگه ان شاءه... جور بشه.

xcc

عضو جدید
سلام به دوستان گل و متخصص.من در زمینه بافندگی ماشینهای بافندگی فرش شونهر کمک میخوام.چون تازه وارد یه شرکت بافندگی فرش شدم و میخوام در اونجا بافنده بشم ولی از لحاظ تخصصی هیچی در مورد طراحی رنگ و مشکلات فنی ماشین نمیدونم.بافنده های این شرکت هم از لحاظ تجربی خیلی خوبن ولی من روش مبنایی و علمی رو بیشتر میپسندم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام به دوستان گل و متخصص.من در زمینه بافندگی ماشینهای بافندگی فرش شونهر کمک میخوام.چون تازه وارد یه شرکت بافندگی فرش شدم و میخوام در اونجا بافنده بشم ولی از لحاظ تخصصی هیچی در مورد طراحی رنگ و مشکلات فنی ماشین نمیدونم.بافنده های این شرکت هم از لحاظ تجربی خیلی خوبن ولی من روش مبنایی و علمی رو بیشتر میپسندم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
ببخشید شما با چه عنوانی وارد این شرکت شدید ؟
برای کارآموزی ؟

amir.espero

عضو جدید
سلام.من چرم ساز هستم و کارخونه داریم.تحصیلاتم در زمینه مکانیک هست دویت دارم در مورد چرم هم به صورت علمی فعالیتم رو ادامه بدم.ایا کتاب خاصی هیت که در مورد چرم و تولیدش باشه؟

sam.saadat

عضو جدید
سلام
به نظر من اعتماد به نفس، شناختن فرصت ها و استفاده ازشون، فن بیان از هرچیز دیگه ای مهم تر هست.
علاوه بر اون زبان تخصصی اینگلیسی، آشنایی با اصول اولیه ی بقیه گرایش ها و رشته های مرتبط مثل طراحی لباس و یا فرش، چرم و غیره میتونه خیلی مفید باشه.
و مهمترین چیزی که نباید فراموش کنی اینه که این رشته هیچ انتهایی نداره و مثل یه اقیانوس بزرگه ... یاد بگیر که از شنا کردن توش لذت ببری

sam.saadat

عضو جدید
میشه بپرسم اسم شرکتتون چی هست؟ چون ما مشتریای فرشی زیادی داریم. من در نفیس نخ کار میکنم.

sam.saadat

عضو جدید
تولید روزانه سالن poy در حدود 60 تن هست نخهای ITY که مواد اولیه برای نوعی از ATY تولیدی هست بسته به سفارش هرماه از خارج خریداری میشه. بخش اعظم POY تولیدی هم تبدیل به نخ DTY میشه که حدود 35 تن در روز هست و مابقی نخهای دیگه هستند.

20yasi

عضو جدید
سلام منم که عضوجدیدم فوق دیپلم طراحی ودوخت.تخصصمم طراحی لباس ودوخت هست وباانواع بافتم اشنایی دارم.فعلا هم درکارخانه نساجی قسمت بافندگی مشغول کارم

fazaa

عضو جدید
salam.man daram gozareshe karamozimo minevisam mamnoon misham age kasi rajebe kar too azmayeshgahe rangrazi midoone komakam kone yaeni azmayeshati ke oonja anjam mishe tozih
bede.motshakeram dostan