من یه کافرم اگه می تونید من رو قانع کنید وارد شید. (من هم جوابتون رو میدم.)

من یه کافرم اگه می تونید من رو قانع کنید وارد شید. (من هم جوابتون رو میدم.)

• مجموع رای دهندگان
    6
وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکفر مقدس

عضو جدید
خواهش می کنم از شما هر سوالی که دارید بپرسید من خاصلانه جواب خواهم داد فقط با استدلال صحبت کنید ممنونم

سوال نظر سنجی:تا حالا میدونستید ادیسون خدا رو قبول نداره؟خب اگه شما خدا بودید میفرستادینش بهشت یا جهنم؟

آخرین ویرایش:

مکفر مقدس

عضو جدید
من چطور به وجود اومدم؟

من چطور به وجود اومدم؟

من از شما یه سوال می کنم عزیزم
خدا چطوری به وجود اومد؟

sadeghol

عضو جدید
ایمان به خدا نشانه هدایت است خجالت بکش که از هدایت خدا فرار میکنی شرم بر تو باد تا جهنم هم باهت میام تا بندازمت همونجایی که افرادی مثل شما لیاقتشو دارن

siavash@dt

عضو جدید
خوش بختم از اینکه یکی مثل خودمو پیدا کردم!داداش حاضری 2تای جواب این به اصطلاح خدا پرستارو بدیم؟

aphrodait

عضو جدید
خواهش می کنم از شما هر سوالی که دارید بپرسید من خاصلانه جواب خواهم داد فقط با استدلال صحبت کنید ممنونم

سوال نظر سنجی:تا حالا میدونستید ادیسون خدا رو قبول نداره؟خب اگه شما خدا بودید میفرستادینش بهشت یا جهنم؟

بله می دونستم .
در جواب شما گفته می شه: شرایط و میزان سنجش خدا براساس زمان، مکان، موقعیی هست که اون فرد در اون قرار داره.
مثلا اگر کسی تو شرایطی بوده که اصلا اطلاعی از خدا و دین و ... نداشته پس با همون موقعیت سنجیده میشه. و هیچ وقت تنها سنجش براساس دین نیست .
هر کاری که انجام بشه که فایده ای داشته باشه تا مادام که از اون استفاده می شه ثواب ان کار برای شخص نوشته می شه حتی اگر مرده باشه.
به طوری که گفته شده اگر نهالی بکارید، تا زمانیکه هست و فایده دارد برای شما اجر دارد و برعکس ان برای گناه نیز صدق می کند.
اما این برای شما صادق نیست چون شما در دنیایی هستید که دنیای اطلاعات است و شما از دینی اطلاع دارید که می توانید با تحقیقات کامل خود را قانع کنید .اگر جستجو کردید و قانع نشدید حرف شما صحیح است.
و لازم هست بگم که امثال من اطلاعات کاملی نداریم در جهت این که شاید شما را قانع کند . اطلاعت انتها ندارد ...

آخرین ویرایش:

مکفر مقدس

عضو جدید
جواب مکفر مقدس به دوستان

جواب مکفر مقدس به دوستان

اجازه بدید اول بگم مکفر مقدس اصلا کی هست , مکفر مقدس لقب فیلسوفی به نام نیچه هستش . شاید بهتر باشه توی یه تاپیک دیگه دربارش صحبت کنم ولی اینو بگم که اون قدر جسارت داشته جلوی یه ملت مردم دیندار شدیدا با تعصب اظهار نظر کرده و گفته که ( خدا مرده است) . اما مدت ها بعد فهمیدند که عقایدش فراتر از فهم مردم اون زمون بوده و الآن طرفدارهای زیادی داره به عبارت دیگه ایشون بعد از مرگش تازه زنده شده واسه اطلاعات دقیقتر میتونید کتاب {چنین گفت زرتشت }رو بخونید البته اگه دل و جراتش رو دارید در هر صورت صحبت عقاید و یه عمر زندگیه و جوابم به آقا یا خانم sadeghol :خواهش میکنم آرومتر باشید ما داریم دوستانه بحث میکنیم سعی کنید عصبانیت خودتون رو کنترل کنید,اینم بگم منم یه زمونی درست عین شما مسلمون دو آتیشه بودم ولی خب خوشبختانه کارم به اینجا رسید در هر صورت من در آخرت دست و پا بسته در اختیار شما خواهم بود ولی توی این دنیا هرگز اجازه نمیدم ... جوابم به آقای سیاوش: خیلی ممنونم ولی من شاید لیاقت با شما بودن رو نداشته باشم ولی خیلی خوشحال شدم که فهمیدم همچین تنها هم نیستم و mallh jon محترم استدلالتون برای اینکه خدا از اول بوده رو لطف میکنید مطرح کنید؟ در نهایت خیلی خیلی ممنونم ازین که منت گذاشتین رو سرمون و وقتتون رو با من سپری کردید باز هم منتظر سوالاتون می مونم

sadeghol

عضو جدید
خدا اگه خودش باشه بر اساس ترازوش عمل میکنه پس بنظرم افرادی مثل شما هم لازم نیست نگران باشند خدا لطفش خیلی زیاده من میدونم گوشه چشمی به شما هم میندازه:biggrin:

hani0

کاربر بیش فعال

میتونم قانعت کنم.دلیلت واسه کافر بودن چیه؟؟؟؟

Mahdy.T

عضو جدید
اولا که هممون سرکاریم پس انقدر خودتونو خسته نکنید
ثانیا اگه کسی کافر باشه میتونه اونقدر ضد و نقیض صحبت کنه کا ماها با این اطلاعات ناقصمون از پسش بر نیایم
ثالثا حتما شنیدیدکه گفتن اگه کسی خواب باشه میشه بیدارش کرد اما اگه کسی خودشو به خواب بزنه نمیتونید بیدارش کنید.خب معلومه وقتی این آقا یا خانم بقول خودش قبلا مسلمون بوده و حالا کافر شده خودشو زده به خواب پس نمیشه بیدارش کرد
رابعا امثال من که اطلاعات کافی نداریم نمی تونیم با این آدمها بحث کنیم چون ممکنه همون اندازه که ایمان داریم هم به خطر بیفته و دچار شک بشیم پس از دوستان خواهش میکنم وقتشونو تو یه تاپیک دیگه بزارن.

afn741

عضو جدید
داشتن و نداشتن اعتقاد و ايمان به دين و خدا كاملا" شخصي است و ارتباطي به كسي ندارد تا زماني كه باعث صدمه به ديگران نشود . پس دليلي وجود ندارد كه در باره ان بحث شود . در اينده كه سن بالاتر رود و درك انسان از محيط اطراف بيشر شود اين نگرش تغيير خواهد كرد . تمام اين جريانات از نظر من افراط در دين است كه باعث دين گريزي ميشود به جاي اين كه طراوت و شادابي دين را ا نشان دهيم هميشه وجه خشن انرا به نمايش گذاشته ايم .

ALUK

عضو جدید
ایمان به خدا نشانه هدایت است خجالت بکش که از هدایت خدا فرار میکنی شرم بر تو باد تا جهنم هم باهت میام تا بندازمت همونجایی که افرادی مثل شما لیاقتشو دارن

اینم مسلمونیه ماست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرم تو باید خجالت بکشی نه اون مومن.......... واقعا با این حرکت شما ایشون به دین مبین اسلام هدایت شد

afn741

عضو جدید
اين هم از جملات كساني كه تو انها الگوي خود قرار دادي
کسی که بخواهد به سمت معرفت برود از خدا فاصله می گیرد. فردریش نیچه
مرگ خود بهترین دلیل آسمانی انسان بودن است.فردریش نیچه
خدایا! چه خوشبختی بالاتر از این ، که هم عاشق و هم معشوق بودن .گوتهاز منزل کفر تا به دین یک قدم است
وز عالم شک تا یقین یک نفس است
این یک نفس عزیز را خوش میدار
کز حاصل عمر ما همین یک نفس است خیام
کسی که از مرگ میترسد از زندگی هم میترسد ،زیرا مرگ و زندگی از یکدیگر جدا نیستند و هر دو جلوه یک حقیقت به شمار میروند.گوته
کسی به فرجام زندگی آگاه نیست خداوند هم نیازی به عبادت بنده ندارد .گوته

archi girl

عضو جدید
من مطمئن نيستم ولي فكر مي كنم اينقدر روح انسان بزرگ هست و تخيلاتش قوي هست كه چيز هايي رو كه خودش خلق مي كنه حتما يه جايي وا قعيت داشته باشه . مثلا يه دستي كه هميشه دراز شده تا ما رو موقع نياز كمك كنه ، يه گوش كه هر موقع بخواهيم مارو بشنوه ، يه چشم كه هميشه مارو نگاه كنه . شايد تو خودمون باشه ولي هست .
به قول حلاج
اناالحق .

aphrodait

عضو جدید
اجازه بدید اول بگم مکفر مقدس اصلا کی هست , مکفر مقدس لقب فیلسوفی به نام نیچه هستش . شاید بهتر باشه توی یه تاپیک دیگه دربارش صحبت کنم ولی اینو بگم که اون قدر جسارت داشته جلوی یه ملت مردم دیندار شدیدا با تعصب اظهار نظر کرده و گفته که ( خدا مرده است) . اما مدت ها بعد فهمیدند که عقایدش فراتر از فهم مردم اون زمون بوده و الآن طرفدارهای زیادی داره به عبارت دیگه ایشون بعد از مرگش تازه زنده شده واسه اطلاعات دقیقتر میتونید کتاب {چنین گفت زرتشت }رو بخونید البته اگه دل و جراتش رو دارید در هر صورت صحبت عقاید و یه عمر زندگیه و جوابم به آقا یا خانم sadeghol :خواهش میکنم آرومتر باشید ما داریم دوستانه بحث میکنیم سعی کنید عصبانیت خودتون رو کنترل کنید,اینم بگم منم یه زمونی درست عین شما مسلمون دو آتیشه بودم ولی خب خوشبختانه کارم به اینجا رسید در هر صورت من در آخرت دست و پا بسته در اختیار شما خواهم بود ولی توی این دنیا هرگز اجازه نمیدم ... جوابم به آقای سیاوش: خیلی ممنونم ولی من شاید لیاقت با شما بودن رو نداشته باشم ولی خیلی خوشحال شدم که فهمیدم همچین تنها هم نیستم و mallh jon محترم استدلالتون برای اینکه خدا از اول بوده رو لطف میکنید مطرح کنید؟ در نهایت خیلی خیلی ممنونم ازین که منت گذاشتین رو سرمون و وقتتون رو با من سپری کردید باز هم منتظر سوالاتون می مونم

من فکر می کنم شما اسم مکفر مقدس رو انتخاب کردید چون یه چنین شخصی در خاطر شما حکم یک قهرمان رو در طول زندگی شما داشته. یعنی رفتاری که شما دوست داشتید داشته باشید ولی شرایط اجازه نمی داد و شما درباره کسی مطالعه کردید که قهرمان شما شد و الگو قرار گرفت.

من نمی دونم شما به چه دلیل مسلمانی را رها کردید، ولی می دونم این چیزیه که این روزا داره زیاد می شه و دشمنان اسلام هم این رو می خوان و
می تونم بگم که دلیل اصلیش هم می تونه بی توجهی به اطلاعات دینی و قانع نکردن در دوران نوجوانی باشه. این که به شخصی گفته می شه مسلمانی ،
بدون ان که بداند مسلمانی چیست
فکر می کنم یه جور تحمیله و وقتی فرد به سنی رسید خودش رو تغییر می ده .
من پیشنهاد می کنم شما مطالعه کنید اگر انتخاب یک دین براتون اهمیت داره.
شما می گید خدایی وجود نداره... من و قانع کنید( این دنییایی که در اون زندگی می کنید؟ خود شما؟ .... چه طور به وجود امدند؟؟؟؟
حماسه عاشورا؟ چرا دور، جنگ ایران؟ معجزات؟
شما که مسلمانی را رها کردید حتما قانع شدید که رها کردید پس مرا هم قانع کنید.
تا حالا شده از نزدیک شفای یک بیمار رو ببینید؟
من توی حرم امام رضا(ع) دیدم . چه کسی جز خدا می تواند یه بیمار لا علاج که امیدی به زندگیش نیست را شفا دهد؟

مکفر مقدس

عضو جدید
جواب مکفر مقدس به دوستان

جواب مکفر مقدس به دوستان

:gol:[FONT=&quot]آقای(سید گول) [/FONT][FONT=&quot]عزیزاون چیزی رو که شما میفرمایید لطفش خیلی زیاده من خدا نمی نامم ولی حرفتون رو کاملا قبول دارم گاهی اوقات یه نیرویی هست که ناخود آگاه میاد و همه چی رو جفت و جور میکنه ولی اینکه به اون نیرو بگیم خدا و براش گریه کنیم هم دور از مردونگیه هم دور از عقل.[/FONT]

[FONT=&quot]آقا یا خانم (هانی0) تصور کنید بحث ما سر یه لیوان باشه من دارم میگم که چیزی توی لیوان نیست و شما دارید میگید که من یه چیزی دارم می بینم (منظورم خداست) خب من نباید حرفی بزنم شما باید بگید که دلیلتون واسه خدا چیه؟ [/FONT]
[FONT=&quot]آقای(مهدی.ت) اولا اصلا فکر نکنید که سر کارید [/FONT]
[FONT=&quot]ثانیامن میدونم که من توی فکر شما چه شکلی هستم یه آدمی با ریش و سبیل زیاد (عین نیچه),یه عینک به چشمم و همیشه سرم توی کتابه ولی اصلا اینجوری نیست من خیلی کوچیکتر از شما هستم [/FONT]
[FONT=&quot]ثالثا شما از دید خودتون نظر می دید و می فرمایید که من بیدار بودم و الآن توی خوابم ولی من تازه بیدار شدم از خواب [/FONT]

[FONT=&quot]رابعا امثال شما چرا نباید اطلاعات کافی داشته باشند ,یه کمی خطر کنید و دل به دریا بزنید اون چیزی که شما بهش می گید خدا اشخاصی رو که خطر می کنن خیلی بیشتر دوست داره [/FONT]
[FONT=&quot]خامسا ممنونم از شما و دیدتون به ماجرا که خیلی کلی بود [/FONT]
[FONT=&quot]اقای(افن741)من منظور شما رو درباره ی افراط در دین نفهمیدم. اگه دنیای دیگه ای هست پس تمام تلاش رو باید انجام داد تا اینکه به بهشت رفت باید صبح تا شب گریه کرد و قرآن خوند و صلوات فرستاد این جمله رو امام موسی کاظم فکر میکنم فرموده باشند:در دنیا رنج بکش تا در آخرت شادمان باشی. اما اگه به آخرت اعتقادی ندارید پس سریع تر بلند شید و نذارید بچه هامون یا بچه ی بچه هامون یتیم بشن توی دست یه عده متجاوز. و حالا از تمام اشخاصی که شما نام بردید من یه جمله میگم تا شکتون برطرف شه:(ما همه با هم برابریم,مرد مرد است و در مقابل ملکوت خداوند همه ما یکسانیم,در مقابل خداوند!ولی اکنون این خدا مرده است و ما در مقابل اوباش, یکسان نخواهیم بود. ای عالی مردان,بازار را ترک گویید)(نیچه) * (این قوم که سجاده پرستند خرند_زیرا که به زیر بار سالوس برند)-یا این یکی(یک شیشه شراب و لب یار و لب کشت -این جمله مرا نقد و ترا نسیه بهشت-قومی به بهشت و دوزخ اندر گروند-که رفت به دوزخ و که آمد ز بهشت؟)(خیام) *(هدایت را می شنوم اما به آن اعتقادی ندارم)(گوته) [/FONT]

[FONT=&quot]و خانم(آرچی گیرل )ممنونم از ممنونتون امیدوارم عاقلانه به زندگی بپردازید و از مراجع تقلید کمک بگیرید و در نهایت با عقلتون بسنجید اگه جور دراومد درسته ولی اگه با عقلتون و مهم تر با علم جور در نیومد کاملا اشتباهه امیدوارم برج هایی که میسازید تا ثریا صاف برند [/FONT]
[FONT=&quot]آقای آفرودیت درباره خدا همین سوال رو شخص دیگه ای پرسید و من هم جواب دادم که بگن خدا چه جوری به وجود اومد(با استدلال)در مورد حماسه عاشورا اگه بگم خیلی اتفاقات هستش که از این وخیم تره مثلا همین فیلم 300 رو که برعلیه ما ساختن خیلی وخیم تر از کربلاست در ضمن مطمئن باشید تاریخ صریحا به دست ما نرسیده(مثلا همین مختار اگه قسمت آخرش رو دیده باشید که هیچ کس به کمکش نرفت من مطمئنم که دروغه که 2 حالت داره :یا دروغه که هیچکس به کمکش نرفته یا اینکه اخلاقش اونقدر گند بوده که تنها رفته,قبول دارید؟) بعدش معجزه فقط مختص مسلمون ها نیستش در همه جای کره ی زمین و حتی برای یه کافر مثل من هم خیلی اتفاق افتادهو فقط بستگی به افکار فرد داره (مرتبط با برنامه راز) این رو هم بگم من عاشق همه چی هستم اما به هیچ چی دلبسته نیستم به عبارتی به هیچ چیزی تکیه نمی کنم و نخواهم کرد وتا ابدیت سرپا می ایستم و هدفی که من در پی اونم خیلی بالاتر از قهرمان بازی های نیچه هستش (امیدوارم لبخند یادتون نره نه در لحظه های خوب بلکه در سخت ترین لحظه ها این نصیحت رو از یه مکفر بپذیرید [/FONT]:gol:[FONT=&quot] [/FONT]

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز من ميگم خدا هست و دليل وجودش هم مخلوقاتشه دليله شما كه ميگين خدا نيست چيه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.