من اخطار دوم رو گرفتم تبریک و تسلیت

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دمت گرم ریکی
تو چند تا کارت قرمز داری؟؟؟
من دوتا زرد دارم یه قرمز
پس اینجا چه جوریهاست؟؟
با چند تا اخراج می کنند؟

سه تا قرمز دارم ، نمیدونم دو بار درخواست دادم اخراجم کنن ، نکردن :D

پرتو سخن

عضو جدید
نوش جونت !!!!!
یادش بخیر یه زمانی هم بی خود و بی جهت من رو اخراج کردند0 درست یک سال پیش همچین روزایی !!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه دوستان چه کولی بازی ای در آوردن، بابا اخطار واسه مَرده، اخطار گرفتید نوش جونتون، عکس زیرو نگاه کنید:

نوش جونم...

دوستانی که همیشه بدون اطلاع و از روی تصورات خودشون حرف میزنن، برن و توبه کنن، که در اخطار بارون چند روز اخیر همه فیض بردن، فقط شما نیستید، در عرض کمتر از 24 ساعت سه تا اخطار گرفتم.....

ecmn_ec

عضو جدید
پس تا حالا داشتی چی کار میکردی ؟؟؟؟؟ انتقاد پیشکشت . مواظب باش ما رو اخراج نکنن .
آخه انتقاد من بیشتر از خود کابراست نه مدیرا
البته در مواردی هم از مدیرا گله دارما
ولی خوب کابرا دیگه آخرشن

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مدیرایی داریم توی سایت که دارن سر و دست میشکونن واسه اینکه از ادمین اخطار بگیرن...بعدش شما نمک می خورید و نمکدون می شکنید؟

عضو جدید
منو چی میگین؟
اخراج شدم (با ادمین کل افتادم)بعد تمام شدن مهلت اخراجم بهش پیام دادم سلام داش
اونم اخراج دایم کردش دلیلشم نوشته بود مشکل شخصی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه پیش قاضی و معلق بازی . اژدها با توام که میخواستی سیاه بازی کنی ولی به حول و قوه الهی و همت مضاعف عزیزان جان برکف این نقشه شوم تو در نطفه خفه شد !!!!!!!!!!

از قدیم گفتن بابا اخطار واسه مرده . امان از اون زد و بندهای پشت پرده

البته یک جاهایی هم بهت یک نمه حق میدم . میدونم تو دلت میگی اخطار داریم تا اخطار
تاپیک من بنده خدا همون صفحات اول دوم حذف میشه و اخطار میگیره تاپیک از ما بهتران هر وقت خودشون و یارانشون حرف کم اوردن .

حالا یا خودت با زبون خوش سرتو میندازی پائین و میری توبه میکنی یا خودم با چماق میزنم تو سرت و میبرمت توبه ات میدم تا دیگه در حضور عقلای قوم زبون درازی نکنی .

اگه اینجا به من اخطار بدن عینهو مدال جنگی شجاعت و رشادت قابش می گیرم میذارم تو پروفم تا دوستام ببینن و حالشو ببرن .

ولی اگه اون یکی سایت باشم و پرم پر کسیو بگیری حسابش با کرام الکاتبینه . یک کم وب مستری یاد بگیرم کودتا کردم و سه سوت قدرتو بدست میگرم .

آخرین ویرایش:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه دوستان چه کولی بازی ای در آوردن، بابا اخطار واسه مَرده، اخطار گرفتید نوش جونتون، عکس زیرو نگاه کنید:

نوش جونم...

دوستانی که همیشه بدون اطلاع و از روی تصورات خودشون حرف میزنن، برن و توبه کنن، که در اخطار بارون چند روز اخیر همه فیض بردن، فقط شما نیستید، در عرض کمتر از 24 ساعت سه تا اخطار گرفتم.....
عهههههههههههه
مصطفی چیکار کردی اینجوری شدی؟
تو که پسر خوبی بودی؟
گفتن زندان مال مرده ولی نه دیگه حبس ابد!!!!!!!!!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یاد قهوه تلخ اوفتادم (قسمت فوت کردن چای قبله عالم)

شما قرار بود اکانتت حذف بشه، نشد؟ نمی دونم چرا بعضیا از دست از سر ما بر نمیدارن....اکانتت رو عوض می کنن IP رو چیکار می کنی؟ برو یه فکری واسه اون بکن که اینقدر مدیرا بهت نخندن.

ecmn_ec

عضو جدید
عهههههههههههه
مصطفی چیکار کردی اینجوری شدی؟
تو که پسر خوبی بودی؟
گفتن زندان مال مرده ولی نه دیگه حبس ابد!!!!!!!!!

30یا30 همینه دیگه !!!
بقیشم طوری میگ کسی نفهمه
سانسور سانسور سانسور
قیچی قیچی قیجی قیچی

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه پیش قاضی و معلق بازی . اژدها با توام که میخواستی سیاه بازی کنی ولی به حول و قوه الهی و همت مضاعف عزیزان جان برکف این نقشه شوم تو در نطفه خفه شد !!!!!!!!!!

از قدیم گفتن بابا اخطار واسه مرده . امان از اون زد و بندهای پشت پرده

البته یک جاهایی هم بهت یک نمه حق میدم . میدونم تو دلت میگی اخطار داریم تا اخطار
تاپیک من بنده خدا همون صفحات اول دوم حذف میشه و اخطار میگیره تاپیک از ما بهتران هر وقت خودشون و یارانشون حرف کم اوردن .

حالا یا خودت با زبون خوش سرتو میندازی پائین و میری توبه میکنی یا خودم با چماق میزنم تو سرت و میبرمت توبه ات میدم تا دیگه در حضور عقلای قوم زبون درازی نکنی .
اقای پیرجو جواب ایشونو خودتون بدید و بگید تاپیک هایی که من اخطار گرفتم چندتا بازدید کننده داشت و تا صفحه چند رفته بود....

باز هم قضاوت بر اساس نادانسته ها و تصورات ذهنی خودتون دارید خانم زئوس، تیکه هم میخواید بندازید یه چیزی بندازید که بعد سه نشه آبرو خودتون بره....

علی علی

مثل مرد سه تا اخطار گرفتم، با آقای پیرجو هم بحثم شد، از دستمم فکر کنم دلخوره، قانون رو بخوان عمل کنن برای همه یکسان عمل کنند، خیالی نیست در این گیر و دار ما هم سه تا اخطار گرفتیم.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای پیرجو جواب ایشونو خودتون بدید و بگید تاپیک هایی که من اخطار گرفتم چندتا بازدید کننده داشت و تا صفحه چند رفته بود....

باز هم قضاوت بر اساس نادانسته ها و تصورات ذهنی خودتون دارید خانم زئوس، تیکه هم میخواید بندازید یه چیزی بندازید که بعد سه نشه آبرو خودتون بره....

علی علی

مثل مرد سه تا اخطار گرفتم، با آقای پیرجو هم بحثم شد، از دستمم فکر کنم دلخوره، قانون رو بخوان عمل کنن برای همه یکسان عمل کنند، خیالی نیست در این گیر و دار ما هم سه تا اخطار گرفتیم.

لازم نیست اقای پیر جو جواب بدن . ماشاءالله شما در تمام تاپیک های بحث برانگیز داغ حضور فعال دارید . من تازه میگم با این حجم حضور شما 3 تا کمه . یعنی برای این همه حضور پر شور شما سه عدد ناچیزیه .

اونی که تو تصور و توهمه شمائید اقا مصطفی . شما نگران ابروی خودتون باشید، نگرانی برای ابروی من پیشکشتون .
حالا که سه شدن برای شما ردیف شده. منم اگر زمانی سه کنم اونقدر جیگر شیر دارم که اعتراف کنم و معذرت بخوام.

شما چی ؟؟؟؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لازم نیست اقای پیر جو جواب بدن . ماشاءالله شما در تمام تاپیک های بحث برانگیز داغ حضور فعال دارید . من تازه میگم با این حجم حضور شما 3 تا کمه . یعنی برای این همه حضور پر شور شما سه عدد ناچیزیه .

اونی که تو تصور و توهمه شمائید اقا مصطفی . شما نگران ابروی خودتون باشید، نگرانی برای ابروی من پیشکشتون .
حالا که سه شدن برای شما ردیف شده. منم اگر زمانی سه کنم اونقدر جیگر شیر دارم که اعتراف کنم و معذرت بخوام.

شما چی ؟؟؟؟
چرا اتفاقاً آقای پیرجو خبر دارن تاپیکای من با چه تعداد صفحه و بازدید حذف شده و اخطار داده شده، حضور در تاپیک با زدن تاپیک فرق داره، شما که مدیر هستید در جای دیگه مثلاً بهتر باید بدونید، ضمن اینکه سیاست اخطار دادن رو از آقای پیرجو بپرسید، ولی تا جایی که من میدونم به فردی که تاپیکو میزنه اخطار میدن، کم پیش میاد افراد حاضر در بحث سیاسی اخطار بگیرن، اگر حرف بدی نزنن.....

ضمناً گویا حضور فعال بنده در بحث های داغ خیلی توی چشم دوستان رفته!!!!!!!

فعلاً که شما حرف از پشت پرده میزنید در حالیکه خبری از پشت پرده ندارید و دارید تصورات خودتونو بروز میدید، که خوب در حد خودتون معتبر و با ارزشه و خودتون رو زیر سوال میبره، حالا میخواید زیر سوال برید؟ خوب برید...

زمانی که شما در سایت های دیگه فعال بودید ما اینجا تالار اخبارو فعال بودیم توش شدید و بحث های داغ سیاسی، هرجاییش اشتباهی کردم عذر خواهی هم کردم، سابقه کاری مشخصه، شما فعلاً صبر کنید تا سابقتون توی سایت تکمیل بشه، یه 6 ماهی رفتارتون برای همه مشخص بشه، بعد بفرمایید من فلان...

ضمناً جگر شیرتان را در بحث قبلی در پیام خصوصی و واکنشتون نسبت به انتقاد از تناقض رفتاریتون رو دیدم، برای بنده حداقل دیگه از این حرفا نزنید...

آخرین ویرایش:

عضو جدید
شما قرار بود اکانتت حذف بشه، نشد؟ نمی دونم چرا بعضیا از دست از سر ما بر نمیدارن....اکانتت رو عوض می کنن IP رو چیکار می کنی؟ برو یه فکری واسه اون بکن که اینقدر مدیرا بهت نخندن.
IP رو هم خدا بزرگه یه کاری میکنم
نرم افزاری برای تغییر :IP
http://dl4.mihandownload.com/user2/...ble Browsing v7.4 [www.MihanDownload.com].rar
پسوردwww.mihandownload.com

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما در پ.خ هاتون هم مثل بحث کردنتون طفره میرید وسفسطه پردازی می کنید . من تو همون تاپیک هم به شما گفتم حربه شما در برابر مخالفانتون تکفیر و وصل کردن اونا به امریکا و اسرائیله .

بله از چند روز قبل و حسب اتفاق فهمیدم یکی از دوستان محترمه اصرار زیادی به این داشتند که دوستی مشترک لینک یک تاپیکو به مدیران بدهند تا تاپیک حذف بشه و همون ادم در صحبت با اون دوست مشترک و هم در صحبت با من اصرار داشتن که در میان مدیران دوستانی دارن و میتونن ترتیب حذف لینک رو بدن. اتفاقا همون روز به دوستانم هشدار دادم کمی بیشتر مرافب باشند.

خودتون میگید من در سایت های دیگه فعال بودم . خوب این نشون میده منم مثل شما سابقه حضور در نت رو دارم . حالا این سایت نباشه یک سایت دیگه. مهم طول حضور در نت و این سایت نیست . مهم اینه که حضورت در خدمت چه هدف و نیتی بوده. خودتونو نگران نکنید من تخته گاز دارم نزدیک میشم .

سیاست اخطار دادن بر این منواله که کسی که تاپیکی رو به بیراهه و بی نظمی میکشونه باید اخطار بگیره . صرف اینکه استارتر یک تاپیک رو شروع کنه و یک فرد یا یک گروه اونو به بیراهه و بی نظمی بکشونن دلیل نمیشه استارتر اخطار بگیره