[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

asmaasal

عضو جدید
پروپزال

پروپزال

سلام توروخدا یکی بگه قسمت روش تحقیق پروپزالو چطوری بنویسم
اگه پروپزال نوشته شده نمونه کسی داره بهم کمک کنه مرسی :(

سایه050

عضو جدید
درخواست مقاله:

درخواست مقاله:

سلام.
مقاله آفرینش نظریه معماری (نوشته آقای جان لنگ)
نشریه اطلاع رسانی وکتابداری(کتاب ماه هنر -مرداد1387-شماره119)
این مقاله توی سایت noormags هم هست.

avira

عضو جدید
درخواست چند مقاله عمرانی،(پروژه تخصصی)

درخواست چند مقاله عمرانی،(پروژه تخصصی)

سلام دوستان

چند مقاله برای پروژه تخصصی لازم دارم ، بین 35 تا 100 صفحه

yadegar02

عضو جدید
با سلام
بچه ها اگه کسی در مورد سازه های طره ای و روش اجراش مطلبی ،مقاله ای داره لطفا برام ایمیل کنه تا با هم در ارتباط باشیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s.civilengineer

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بر همه مهندسان
من دنبال مقاله درباره موضوع non linear behavior of steel frame built on slope هستم.....
میشه کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا میخوام درباره رفتار غیرخطی ساختمان های ساخته شده بر روی شیب مقاله پیدا کنم
خیلی هم لازم دارم:(

ALI BAKHSHANDEH

عضو جدید
راهنمایی درمورد ارائه مقاله

راهنمایی درمورد ارائه مقاله

من درحال انجام اقدامات تهیه مقاله تحت عنوان "روشهای کاهش تلفات زلزله در شهرها "هستم لطفا کمکم فرمایید
چون اولین مقاله ام می باشد اگر کمکم کنید ممنون می شوم .
دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم البته کارشناسی ام مهندسی عمران بوده است .

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
من درحال انجام اقدامات تهیه مقاله تحت عنوان "روشهای کاهش تلفات زلزله در شهرها "هستم لطفا کمکم فرمایید
چون اولین مقاله ام می باشد اگر کمکم کنید ممنون می شوم .
دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم البته کارشناسی ام مهندسی عمران بوده است .

----------------------------------------------------------
در خدمتتون هستیم مهندس
شرمنده ولی تاپیکو اگر جای دیگه از تالار عمران قرار می دادید بهتر بود

behavar

عضو
درخواست آیین نامه ATC 24 برای بارگذاری سیکلیک

درخواست آیین نامه ATC 24 برای بارگذاری سیکلیک

درود دوستان گلم.
نیاز به آیین نامه ATC 24 دارم. اگر دوستان دارند لطف کنند لینک دانلودش رو بذارن.
این آیین نامه در مورد نحوه بارگذاری سیکلیک هست.
سپاسگزارم.

ATC. Guidelines for seismic testing of components of steel structures.
Report ATC-24, Applied Technology Council, Redwood
City, CA, 1992.

najmossagheb

عضو جدید
ترک در بتن

ترک در بتن

سلام به همه دوستان عزیزم
من در مورد انواع ترک در بتن تحقیق دارم اما هر چی تو net گشتم تحقیق یا کتاب کاملی که شامل این موضوعات باشه پیدا نکردم اگه میشه کمکم کنید
هر کی تحقیقی چیزی در مورد این موضوع داره لطفا بهم بگه
موضوع هایی که من دنبالشون میگردم:
1- انواع ترک در بتن
2-منشا پیدایش
3-روش جلوگیری و ترمیم آن

ممنون از کمکتون

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتابهایی درباره ترمیم سازه های بتنی تهیه کنید درباره ترک و راههای ترمیم
مطلب زیاد داره موفق باشید.

SPider00

عضو جدید
درخواست مقاله کامل در مورد " کاربرد مواد نانو در صنعت ساختمان "

درخواست مقاله کامل در مورد " کاربرد مواد نانو در صنعت ساختمان "

سلام دوستان
من دنبال یه مقاله کامل در مورد " کاربرد مواد نانو در صنعت ساختمان " هستم برای پروژه تخصصی میخوام

لطفا کمک کنید
ممنون

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من دنبال یه مقاله کامل در مورد " کاربرد مواد نانو در صنعت ساختمان " هستم برای پروژه تخصصی میخوام

لطفا کمک کنید
ممنون

سلام مهندس
من بخشی از مقاله ام در این رابطه بود اگه بخواین بپرسین یه خورده جزئی تر تا کمک تون کنم

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,

ali.msh66

عضو جدید
سلام دوستان عزیز،من ترجمه ی فارسی مقاله ی (USCOLD 1991 (Use Of Geosynthetics In Dams رو میخواستم. خواهش میکنم اگه میتونید کمکم کنیدوچون بدجوری بهش احتیاج دارم.ممنون از همهی دوستای گلم

شکلات28

عضو جدید
آهان..انگار شد! من چندییییییییین روزه توی نت دنبال "روند تصفیه ی پساب صنعتی در کارخانه ی سیمان" میگردم ولی دریغ از حتی یک مطلب.روز یکشنبه 24 آذر باید ارائش بدم ولی....لطفا کمکم کنین.میتونم در زمینه ی ترجمه جبران کنم.کارم ترجمس!

آخرین ویرایش:

مجتبی1361

آهان..انگار شد! من چندییییییییین روزه توی نت دنبال "روند تصفیه ی پساب صنعتی در کارخانه ی سیمان" میگردم ولی دریغ از حتی یک مطلب.روز یکشنبه 24 آذر باید ارائش بدم ولی....لطفا کمکم کنین.میتونم در زمینه ی ترجمه جبران کنم.کارم ترجمس!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/50564-نیاز-شدید-به-مقاله-فرایند-های-تصفیه-پساب

amin576

عضو جدید
سلام دوستان من ناظر معاری هستم تو شهر ما پروژه های آجری هم اجرا میشه توی پروژه های آجری چون طراجی سازه نمیشه طراحای شهر ما مشخصات پل های بتنی مثلا بالای OPEN آشپزخونه رو همه 8 تا فی 20 میزنن چه 1 متر باشه چه 6 متر میخواستم یه جدولی بهم معرفی کنید که مشخصات میلگرد گذاری تیر با دهنه های مختلف تو ساختمون های آجری رو داشته باشه.باتشکر(رشتم معماریه و طراحی سازه نخوندم)

مدا

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

با سلام
ترجمه مقاله ای در خصوص موضوع مرتبط با مهندسی زلزله از نویسنده Amr S. Elnashaiaچطوری میتونم تهیه کنم

akrambalaei

عضو جدید
یه مقاله معتبر لاتین با ترجمه فارسی اون می خوام برای ارشد گرایش راه و ترابری هرچی که باشه : روسازی ، ترافیک و ... خواهشا کمکم کنید.

TaRaNoOm22

عضو جدید
سلام دوستان
توروخدا يكي به من كمكم كنه
من يه چند تا عكس از المانهاي باربر سازه بتني با توضيحاتشون ميخوام
فوريه خواهش ميكنم كمك كنيد

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام دوستان من ناظر معاری هستم تو شهر ما پروژه های آجری هم اجرا میشه توی پروژه های آجری چون طراجی سازه نمیشه طراحای شهر ما مشخصات پل های بتنی مثلا بالای OPEN آشپزخونه رو همه 8 تا فی 20 میزنن چه 1 متر باشه چه 6 متر میخواستم یه جدولی بهم معرفی کنید که مشخصات میلگرد گذاری تیر با دهنه های مختلف تو ساختمون های آجری رو داشته باشه.باتشکر(رشتم معماریه و طراحی سازه نخوندم)

با سلام
مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان ، در مورد ساختمان های با مصالح بنایی( آجری ) هستش که در اون به طور کامل ، ضوابط و مشخصات تمام المان های بکار رفته در یک ساختمان بنایی مشخص شده هست و همچنین قسمت آخر آیین نامه 2800 ، هم مربوط به ساختمان های آجری هست .

این دوتا میتونند بهتون کمک کنند تا بتونید دید مناسب سازه ای از این نوع ساختمان ها داشته باشید .

با تشکر

akrambalaei

عضو جدید
با سلام به دوستای عزیز
من یه مقاله لاتین در مورد تصادفات عابرین پیاده در معابر شهری می خوام به همراه ترجمه فارسی اون . خواهشا کمکم کنید واقعا به این مقاله احتیاج دارم. :cry:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrce

کاربر ممتاز
با سلام
ترجمه مقاله ای در خصوص موضوع مرتبط با مهندسی زلزله از نویسنده Amr S. Elnashaiaچطوری میتونم تهیه کنم

خود مقاله رو که اول انگلیسی سرچ کن و اسم مقالات ایشون رو پیدا کن و بعد اسم مقاله رو سرچ کن و ببین تو کجا قرار داره. مثلا sciencedirect یا ... و بعد تو قسمت
مقالات درخواستی لاتین تو همین سایت درخواست بده تا دوستان برات دانلود کنن.
اما ترجمه رو خودت انجام بدی برای خودت بهتره. چون یه چیزایی یاد میگیری.
با تشکر.

hosine

عضو جدید
درخواست مقاله يا پايان نامه

درخواست مقاله يا پايان نامه

پايان نامه يا مقاله يا كتابي در رابطه با مقايسه فني و اقتصادي سيستم‌هاي پايدارسازي گودبرداري با استفاده از روش شمع و ميخكوبي خاك

علیرضا_70

عضو جدید
درخواست تحقیق

درخواست تحقیق

دوستان سلام.
به یه مقاله درباره اجزای ساختمون های اسکلت فلزی احتیاج دارم.
ممنون میشم اگه کمک کنید.:)

mehrce

کاربر ممتاز
به یه مقاله درباره اجزای ساختمون های اسکلت فلزی احتیاج دارم.
ممنون میشم اگه کمک کنید.:)

سلام دوست عزیز.
به لینک های زیر یه سری بزن شاید بدردت بخوره.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/370828-سازه-هاي-فولادي
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/417714-سازه-فلزی

با تشکر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alidadashian

عضو جدید
سلام دوستان من یه مقاله ای به نام LRFD resistance factor for cold-formed steel compression members رو باید تشریح و تفسیر کنم راجع به ضریب ϕc در اعضای فشاری فولادی سرد نورد شده هستش کسی اطلاعات کاملی داره راهنماییم کنه؟ ممنون میشم

alidadashian

عضو جدید
سلام دوستان من یه مقاله ای به نام LRFD resistance factor for cold-formed steel compression members رو باید تشریح و تفسیر کنم راجع به ضریب ϕc در اعضای فشاری فولادی سرد نورد شده هستش کسی اطلاعات کاملی داره راهنماییم کنه؟ ممنون میشم

نوید2025

اخراجی موقت
سلام .مقاله ای درباره ی روش lateral relining روشی برای تعمیر لوله های فاضلاب است می خواستم