معماری دانشگاه نجف آباد

nxnxnx

عضو جدید
سلام
من معماری نجف اباد قبول شدم و چند تا درخواست و سوال داشتم
یه نمای کلی از این دانشگاه،امکانات و...
معماری این دانشگاه در چه سطحیه؟
آیا خوابگاه میدن به دانشجوها که نخواد خونه بگیری؟
هر ترم میانگینا" چقدر هزینه ی این رشته میشه؟با همه ی مخارج(احیانا" اجاره و غذا و وسایل این رشته و ...)
و کلا" یه مختصر در مورد محیط و جوش به خصوص تو این رشته
مرسی

.:kamran:.

عضو جدید
درود

کلا دانشگاه نجف اباد نسبت به دانشگاه های دیگر استان بهتر هست ولی خوب ممکن است کمبودهایی نیز داشته باشه . بیشتر دانشجوهای این دانشکده دختر هستند و خود دانشکده اش نسبتا قدیمی هست . خوابگاه هم راحت میدهند ولی باید بتونی محیط خوابگاه را تحمل کنی .
اگه منظورت این هست که استادهایش سطح بالا هست یا نه باید بگم که همه جور استادی داره ، مهم اینه که خودت تلاش کنی .
رشته ای که انتخاب کردی هزینه هایش بالا هست و باید تجهیزات آن را خریداری کنی (مثل دوربین و ...) و چون اکثر کلاس هاتون هم عملی هست حدودا ترمی 1 تا 1200 خرجت میشه .
دانشگاه خیلی شلوغی هست و هر کسی هم اخلاق خودش را داره . کسی با کسی کاری نداره و بهتره فقط در دانشگاه به درس فکر کنی ....
موفق باشی

nxnxnx

عضو جدید
سپاس
خوبه
فقط یه سوال دارم،این مبلغی که گفتید فقط شهریه است یا هزینه ی خوابگاه و غذا رو هم شامل میشه؟

عضو جدید
بله - شهریه ثابت رشته مهندسی برای ورودی های امسال به نظرم 420 باشه ( این مبلغ موقع ثبت نام دقیق مشخص میشود و تا آخرین ترم همین مبلغ را پرداخت میکنید) . شهریه متغیر هم بستگی به کلاس هایی داره که میگیرد و کلاس های عملی و آزمایشگاه قیمت شون از سایر کلاس ها بیشتر است . برای رشته شما هم باید حدود 600 باشد .

هفته ای 5 تومن هزینه نهار دانشگاه است و اگر اشتباه نکنم هزینه خوابگاه ترمی 100 تومن میابشد .

اگر خوابگاه گیرت نیومد میتونی در منطقه ملکشهر یا خانه اصفهان منزل بگیری که به سرویس های دانشگاه نزدیک باشی .

sa eed

عضو جدید
گفتنی ها رو کامران گفت فقط اینکه اگه می خوای بری خوابگاه حتما همون روز ثبت نام اقدام کن امکانات خوابگاه هاش خوبه، اگرم می خوای خونه بگیری و مثل من مسافت خونه تا دانشگاه برات مهمه برو نجف آباد من خودم چون از محیط شهری نجف آباد خوشم نمیاد رفتم ویلاشهر یک ربع قبل از شروع کلاس از خونه میام بیرون اگرم که مسافت برات مهم نیست همون اصفهان از همه جا بهتره برو دروازه شیراز خونه اجاره کن

www.gorekhar.blogfa.com

عضو جدید
گفتنی ها رو کامران گفت فقط اینکه اگه می خوای بری خوابگاه حتما همون روز ثبت نام اقدام کن امکانات خوابگاه هاش خوبه، اگرم می خوای خونه بگیری و مثل من مسافت خونه تا دانشگاه برات مهمه برو نجف آباد من خودم چون از محیط شهری نجف آباد خوشم نمیاد رفتم ویلاشهر یک ربع قبل از شروع کلاس از خونه میام بیرون اگرم که مسافت برات مهم نیست همون اصفهان از همه جا بهتره برو دروازه شیراز خونه اجاره کن

همین طوری شهریه براش سنگین تموم میشه ، دیگه اگه بخواد دروازه شیراز خونه بگیره که به نظر من بهتره بیخیال درس بشه و سرمایه اش را تو بازار بخوابونه !!!!

ویلاشهر خونه با چه قیمتی اجاره کردید ؟ شاید من هم همسایه تون شدم ...

[/QUOTE]

m_sharajabian

عضو جدید
سلام دوستان من معماری قبول شدم انتخاب اولم خوراستگون بود قبول نشدم نسبت به خوراستگون معماریش در چه وضعیتی هست باید از اینکه خوراستگون در نیومدم ناراحت باشم ایا ؟؟‌