معرفی و رزومه اعضای تالار مهندسی معدن

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

محمدرضا دانشجوی مهندسی معدن (استخراج) دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

davoodsh008

عضو جدید
Bomb

Bomb

:)
درود به همه مهندسای معدن
سلام به فرماندهان آینده جهان من از همین جا این نوید رو میدم که آینده برای ما معدنیاست
پول ، قیمت اجناس ، جامعه ، قدرت و ... برای ماست خلاصه ما تعیین میکنیم اگر بخواهیم.
زنده باد تمام ایرانیها مخصوصاً معدنیا .
من می خواستم جور دیگه ای خودمو معرفی کنم ولی خوب اینطوری شد دیگه ...
من دانشجوی:D ترم 6 معدن گرایش استخراج شاهرود البته میهمان قائم شهر هستم به شخصه می خوام به همه چیز برسم برای همین اومدم رشته مهندسی معدن الانم با احترام به همه مهندسای بزرگتر از خودم و عرض تبریک به مهندسای جدید از این تایپیک استقبال می کنم و تبریک به مسئولان این سایت .

ببخشید که افکارتون رو مشغوش کردم . ;) Thanks For You

MAHDIIIIIIIIII

عضو جدید
درود به همه مهندسای معدن
سلام به فرماندهان آینده جهان من از همین جا این نوید رو میدم که آینده برای ما معدنیاست
پول ، قیمت اجناس ، جامعه ، قدرت و ... برای ماست خلاصه ما تعیین میکنیم اگر بخواهیم.
من دانشجوی:D ترم 6 معدن گرایش استخراج شاهرود البته میهمان قائم شهر هستم به شخصه می خوام به همه چیز برسم برای همین اومدم رشته مهندسی معدن الانم با احترام به همه مهندسای بزرگتر از خودم و عرض تبریک به مهندسای جدید از این تایپیک استقبال می کنم و تبریک به مسئولان این سایت .

ماشاا.... به این همه اعتماد به نفس. تند نرو داداش از این خبرهام نیست. در هر صورت خوش اومدی:w18:

majid jafarpoor

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان معدنی و هم درد خودم .
من مجید جعفرپور هستم ، کارشناس استخراج معدن .
به وبلاگم سر بزنید ، سعی میشه مطالب خوبی قرار بدم.
مهندس معدن باید واقعا علاقه مند به رشته معدن باشه ...
و شرایط کارم سخته .
البته توکل به خدا همه مشکلات رو حل می کنه .

اصول استخراج معدن
http://osmadan.blogfa.com

am_jafarpoor@yahoo.com

آخرین ویرایش:

naserghavimi

عضو جدید
درود به همه مهندسای معدن

سلام خیلی خوش اومدی
من باتوموافقم نه تنها آینده بلکه همین الان هم همه چیز دردستان کسانی است که ازنادانستنیها باخبرند.
چه کسی نمیداندکه تمام جنگها وانقلابها به دلیل دسترسی یا عدم دسترسی به منابع معدنی است
مثال میخاین:جنگ عراق=جنگ نفت
کودتای شیلی=کودتایی برای اولین معدن مس دنیا
جنگ ویتنام=جنگ برای دومین معدن مس دنیا
فلسطین=بحرالمیت=اولین معدن نیترات دنیا....
به هرحال بیاین آرزوکنیم عدالت وصلح روبرای همه ابنابشر

araz-miner

عضو جدید
بازم سلام
نمی دونم که از دنیای برنامه های جغرافیایی و علی الخصوص برنامه ی ARCGIS تا چه حد می دونید
ولی مشکلی که برای من جدیدا پیش اومده بود این بود که چطوری این برنامه رو روی لب تاپم نصب کنم چون سیستم عاملش ویستا هست و این برنامه در حالت کلی روی این سیتسم عامل نصب نمیشه یا بهتر بگم نمیشد
ولی راه کار حل این مسئله رو پیدا کردم که اون فقط یک فایل Patch بود که باید با License Manager نصب بشه
لینکشو می زارم اگه دوست داشتین یا این مشکل شما هم بود حل بشه
بازم ممنونم;)

لینک دانلود فایل Patch :
http://support.esri.com/index.cfm?fa=downloads.patchesServicePacks.viewPatch&PID=43&MetaID=1394

ضمنا می تونین برای یادگیری این نرم افزار به وبلاگ من در یاهو 360 مراجعه کنید
البته اولشه
بهتر میشه
قول میدم
سی دی آموزشی این نرم افزار هم تا چندی بعد به بازار معرفی میشه

لینک وبلاگ آموزش ArcGIS :
http://uk.blog.360.yahoo.com/blog-tKdk2usrcryueUrDv_p8IpCr;_ylt=Anb0u9EQMKkos5lNGFH0GAw8FOJ3

لطفا با نظراتتون راهنمایی کنید
با تشکر
گروه عامل
A.M.E.L CO

zabihi65

عضو جدید
سلام من ذبیحی هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن گرایش استخراج از دانشگاه شهید باهنر کرمان

iraj20

عضو جدید
سلام
من ایرج (معین) هستم
دانشجوی فوق لیسانس استخراج معدن
دانشگاه علوم و تحقیقات تهران
در خدمتیم 09119200335
iraj_alavi@yahoo.com

naser278

عضو جدید
سلام آقا مرتضی
از اینکه میبینم که همچنان فعال هستی خوشحالم .
اگه میتونی اسم مهندس معدنی راکه برجی 3 میلیون درامد داره را به ای میلم بفرست
iranmine@yahoo.com
ناصر - ش

kourosh119

عضو جدید
سلام
هدف من از راه اندازی این تاپیک این بود که تمام مهندسین معدنی که میان تو این قسمت بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن ! برای اولین نفر من خودم رو معرفی می کنم :

من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .
سلام
خوشحالم كه با شما اشنا شدم
اميدوارم چيزهاي زيادي از هم ياد بگيريم
كوروش هستم 87اي اكتشاف پلي تكنيك

b.mosadegh

عضو جدید
سلام خدمت همکاران و فارغ التحصیلان مهندسی معدن اعم از استخراج،اکتشاف،فرآوری و مکانیک سنگ.اینجانب بهمن مصدق هستم کارشناس ارشد مهندسی معدن گرایش استخراج.یکی از زمینه های فعالیت بنده آموزش نرم افزارهی معذنی به ویژه DataMine (مقدماتی و پیشرفته)است.دوستانی که در زمینه نرم افزارهای معدنی سوال دارند و یا نیاز به آموزش دارند می توانند با این ایمیل تماس بگیرند:
B.MOSADEGH@HOTMAIL.COM با آرزوی موفقیت تمامی مهندسان در امور پروژه های مهندسی

farzad001

عضو جدید
سلام
من مینا هستم تازه عضو شدم . من دانشجوی مهندسی معدن استخراج هستم از دانشگاه ارومیه و دوست دارم در این بخش همکاری داشته باشم و مطالب مفید در اختیار دوستان قرار بگیره و از مطالب دیگران استفاده کنیم
باتشکر :gol:
سلام من فرزاد هستم کاردانی معدن از دانشگاه سهند تبریز و مهندسی معدن از دانشگاه خرم آباد
به همه معدنچیان و نیز به شما مینا خانم سلام عرض میکنم
اگه مایل باشین میتونیم با همدیگه آشنا شیم(تو هر زمینه)
اینم ایمیل من:
farzad.khm@gmail.com
troy_farzad_20@yahoo.com

PowerM

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی معدنی های عزیز
من رضا هستم دانشجوی ترم 3 معدن گرایش اکتشاف دانشجوی دانشگاه شهید باهنر کرمان

RezaM808M@Yahoo.co.uk

sam@n

عضو جدید
سلام
من محمد هستم ف تحصیل 82 اکتشاف از دانشگاه بیرجند.
مخلص همه معدنی ها:heart::heart::heart:.

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معرفی و آشنایی با اعضای تالار

معرفی و آشنایی با اعضای تالار

دوستان عزیز
سلام
من شخصا" خودم رشته ی تخصصیم معدن نیست اما یک اختراع در بخش معدن و یه طرح در دست ساخت دارم
حامد هستم دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ی رشته ی مهندسی متالورژی با گرایش ریخته گری
تا زمانی که تالار از این حالت رکود در بیاد بنده در خدمتتون هستم.

denidelo

عضو جدید
سلام آخه برای در اومدن از این رکود اول باید دید اکثریت با کیاست دانشجو ا یا فارق التحصیلا بعدم یکی باشه که دسته بندی کلی داده های معدنی رو بدونه تا این قدر تاپیک تو صفحه اصلی نداشته باشیم بعدترم من خودم از یکی از دانشجوای تهران جنوب آدرس اینجا رو گرفتم(اونم خیلی اتفاقی) منظورم اینکه اینجا زیاد مطرح نیست, بعدتعدترم دلیل نوشتن منم اینجا اینکه واسه دانشجو های معدن اینجا تبدیل به یه سایت مرجع بشه چون معدن از این لحاظ واقعا غیر فعاله ,قدم اولم از نظر من اینکه باید دید بطور متوسط چقدر بازدید روزانه داره چقدر نظر میدن و....... اصلا شمایل کلی تالار چطوری باشه که راحترین دسترسی رو دشته باشه (در کل بلاخره من این جزوه آز فیزیک رو چیکار کنم بزارم یا نظارم) راستی یکی از من تشکر کنه یعنی چی 10 یه بار نشد ما تو یه چیزی ناپلئونی نباشیم

سمانه عزتی

عضو جدید
سلام
هدف من از راه اندازی این تاپیک این بود که تمام مهندسین معدنی که میان تو این قسمت بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن ! برای اولین نفر من خودم رو معرفی می کنم :

من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .
سمانه هستم دانشجو ترم 5 استخراج

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آخه برای در اومدن از این رکود اول باید دید اکثریت با کیاست دانشجو ا یا فارق التحصیلا بعدم یکی باشه که دسته بندی کلی داده های معدنی رو بدونه تا این قدر تاپیک تو صفحه اصلی نداشته باشیم بعدترم من خودم از یکی از دانشجوای تهران جنوب آدرس اینجا رو گرفتم(اونم خیلی اتفاقی) منظورم اینکه اینجا زیاد مطرح نیست, بعدتعدترم دلیل نوشتن منم اینجا اینکه واسه دانشجو های معدن اینجا تبدیل به یه سایت مرجع بشه چون معدن از این لحاظ واقعا غیر فعاله ,قدم اولم از نظر من اینکه باید دید بطور متوسط چقدر بازدید روزانه داره چقدر نظر میدن و....... اصلا شمایل کلی تالار چطوری باشه که راحترین دسترسی رو دشته باشه (در کل بلاخره من این جزوه آز فیزیک رو چیکار کنم بزارم یا نظارم) راستی یکی از من تشکر کنه یعنی چی 10 یه بار نشد ما تو یه چیزی ناپلئونی نباشیم
کاملا" با نظر های شما موافقم من هم وقتی این وضع متاسر کننده رو دیدمبه مدیریت سایت درخواست دادم
شما هم اگر برنامه و یا اقدامات و حتی پیشنهاداتی دارید به من پیام خصوصی بدید تا مطالعشون کنیم
ممنون میشم

آمیتیس

عضو جدید
سلام من دانشجوي كارداني فرآوري هستم ولي يه روز حتما مهندسيم و ميگيرم شما اگر در ضمينه فرآوري مي تونيد به منم كمك كنيد كه خيلي احتياج به كمك دارم.
افسانه دانشي

mosaddeq

عضو جدید
سلام بر همگی، من مصدق درخشان مهندس اکتشاف معدن و فارغ التحصیل سال 79 از دانشگاه کرمان هستم. اکنون در یک شرکت راه و ساختمان فعالیت می کنم . با آرزوی موفقیت برای همه شما.