معرفی و رزومه اعضای تالار مهندسی معدن

mineralogi

عضو جدید
درخواست همکاری

درخواست همکاری

با سلام به همه ی اعضای این باشگاه
من دانشجوی ترم 4 دانشگاه بیرجند (اکتشاف) هستم
شما می تونید مقاله های جدیدی که در زمینه ی اکتشاف معدن وجود داره را برام بفرستید

با تشکر

rezafakhriyan

عضو جدید
من رضا هستم كارشناسي ارشد معدن واستاد دانشگاه

من رضا هستم كارشناسي ارشد معدن واستاد دانشگاه

ا
سلام
من مینا هستم تازه عضو شدم . من دانشجوی مهندسی معدن استخراج هستم از دانشگاه ارومیه و دوست دارم در این بخش همکاری داشته باشم و مطالب مفید در اختیار دوستان قرار بگیره و از مطالب دیگران استفاده کنیم
باتشکر :gol:
من رضا هستم كارشناسي ارشد معدن واستاد دانشگاه مي تونم به شما در هر زمينه اي كمك كنم

payam-2008

عضو جدید
معدنکار

معدنکار

سلام
پیام هستم .
دانشجوی استخراج معدن دانشگاه ارومیه.
ورودی 84.:)
از اشنایی با همه شما خیلی خوشحالم ;)

solar flare

مدیر بازنشسته
سلام من فريبا هستم از تبريز دانشجوي زمين شناسي به معدن علاقه دارم دنبال يه كار تويه معدن هستم واسه شما هم ارزوي موفقيت ميكنم

naserghavimi

عضو جدید
سلام به همه معدنچيها

سلام به همه معدنچيها

من ناصرقويمي هستم
معدن اكتشاف
دانشكده فني
ورودي71
به دنياي زيرزمين خوش آمديد
اين رشته براي هركسي كه به طبيعت علاقه داره جالبه

saman001us

عضو جدید
سلام به همه معدنیای گل! من سامان هستم. ورودی 86 مهندسی معدن-اکتشاف دانشگاه تهران:)

معماریان

عضو جدید
سلام به همدرد ها من که نه برادرم احمد هست وروددی 78 صنعتی اصفهان کارو بار براش سراغ دارید .....

آخرین ویرایش:

mohammad139

عضو جدید
سلام به همه به خصوص دانشجوهای محترم معدن !

سلام به همه به خصوص دانشجوهای محترم معدن !

من محمدم دانشجوی اکتشاف :) !​

FarzinSaei

عضو جدید
سلام
من باز اومدم!!!!!
چرا اینجا اینقدر خلوت شده!!!!! می خوام کلی مطلب جدید بزارم!!!!!
بابا یکمی مدد کنید!!!!!!!!
معدنچیای عزیز ، همکارای محترم ، ........
ایا کسی ازشما مهندسین عزیز معدن یکی از دوستان همکلاسی من بنام مهندس امیر شریفی (مهندس استحراج معدن از دانشکده ی فنی دانشگاه تهران) که الان احتمالا در وزارت معادن و فلزات کار میکنه میشناسید؟ اگر میشناسید لطفا ادرس ایمیل یا تلفن ایشان را برای من بفرستید.

من سیزده سال است که با ایشان تماسی نداشته ام .
ادرس ایمیل من :fsaei@hotmail.com است. قبلا از لطف شما سپاسگزارم.

ارادتمند: فرزین ساعی

saeedmoradi2179

عضو جدید
عرض سلام و خسته نباشید
اگه ممکنه کمکم کنین من اموزش نرم افزار سورپک را می خواستم که یک نرم افزار معدنی هستش هر چی تو اینترنت گشتم نتونستم پیداش کمک کنم از اونهایی که این نوشته را می خونن خواهش دارم اموزش این نرم افزار را برام پیدا کنین و برام بذلرین من منتظرم
با تشکر فراوان

saeedmoradi2179

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
من اموزش نرم افزار سورپک را به طور تقریبا کامل می خواستم که یک نرم افزار معدنی هستش هر چی تو اینترنت گشتم نتونستم پیداش کنم از اونهایی که این نوشته را می خونن خواهش دارم اموزش این نرم افزار را برام پیدا کنین و برام بذارین من منتظرم.از اونجایی که من نمی دونم شما کی ان میشید و درخواست منو میخونید پس خواهشا وقتی جواب دادید با ایمیل بهم خبر بدین
با تشکر فراوان
Saeedmoradi2179@gmail.com

الماس1

عضو جدید
سلام من فریده هستم از مطالب شما متشکرم

سلام من فریده هستم از مطالب شما متشکرم

:gol:
سلام
هدف من از راه اندازی این تاپیک این بود که تمام مهندسین معدنی که میان تو این قسمت بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن ! برای اولین نفر من خودم رو معرفی می کنم :

من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .

reza majedi

عضو جدید
معرفي

معرفي

من كارشناس زمين شناسي نفت هستم و زياد از معدن سر در نميارم جز آن چيز هائي كه زماني در دانشكده خوانده ام، ولي نزديك ترين لينك در اين سايت به رشته من اين لينك است، من كمي دانش و تجربه در زمينه كاري خودم دارم كه ميتوانم با ديگران شير كنم، و از ديگران هم ياد بگيرم، مخصوصا در كاربرد نرم افزار هاي مهندسي مخزن و زمين شناسي،

hamed.heidarian

عضو جدید
سلام من حامد فارغ التحصيل رشته مهندسي معدن سال 86 از دانشگاه ازاد واحد ميمه اصفهان

hamed.heidarian

عضو جدید
سلام شما كجا مشغول به تحصيل هستيد؟ ميتونيد روي كمك من در تمامي پروزه هاي درسيتون حساب كنيد. خوشحال ميشم بتونم به يك دامشجوي رشته معدن كمك كنم.

doom

عضو جدید
منم علی هستم،،استخران معدن،،فارغ در سال 86،،خوشبختم از آشنايی بچها

jefry

عضو جدید
سلام

سلام

من رضا بهرامي هستم . فارغ التحصيل مهندسی معدن - استخراج ، توی دانشگاه اروميه .
[/quote]
منم جعفر هستم از دانشگاه ارومیه فارغ التحصیل شدم . راستی آقای بهرامی اسم کوچیکتون بلال نبود؟:biggrin:

jamal mortazavi

عضو جدید
سلام
اینجانب جمال مرتضوی فارغ التحصیل سال 79 رشته کارشناسی ارشد استخراج معدن از دانشگاه صنعتی شاهرود هستم. در حال حاضر در شرکت ملی نفت در بخش عملیات حفاری (اکتشاف نفت و گاز) مشغول به کار هستم. در توانایی این رشته شک نکنید. قبل از شرکت نفت در بخش سد سازی مشغول بکار بودم. به نظر من یکی از رشته های آچار فرانسه مهندسی است که با توجه به توانایی فرد قابلیت کاردر موضوعات مختلف بازار کار مهندسی را دارا می باشد.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان و خصوصا" مهندسین معدن

Hasel

عضو جدید
سلام
هدف من از راه اندازی این تاپیک این بود که تمام مهندسین معدنی که میان تو این قسمت بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن ! برای اولین نفر من خودم رو معرفی می کنم :

سلام مهندس.
خوبي؟
من دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه تربيت مدرس هستم. براي شما و همه اعضا آرزوي توفيق دارم.
h_amini@modares.ac.ir

kazem_sabzevari

عضو جدید
انتگرال چشمامي استاد مرتضي

انتگرال چشمامي استاد مرتضي

سلام

:cool:

Tiamo

عضو جدید
tiamo

tiamo

سلام . خوشحالم که انقدر هیجان دارین و اینکه من حمید رضا هستم کث دش حال تحصیل کارشناسی معدن گرایش استخراج در دانشگاه شاهرود هستم امیدوارم که با تلاشهای فراوانم بتونم این رشته رو در دانشگاه تهران جنوب ادامه بدم . بالاخره شهرمونه دیگه . ولی کارت خیلی قشنگه:cool:. ولی راستش میخوام نرم افزار تهران شمالو بخونم نمیدونم کاره درستیه یا غلط.

MAHDIIIIIIIIII

عضو جدید
سلام به همه معدنچیها ;)
مهدی هستم سال آخر استخراج از دانشگاه ارومیه
خدمت آقای براتی عرض کنم که همه اساتیدی که نام بردید هنوز تو گروه هستن و درایم از محضرشون استفاده می کنیم.