مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdiyar.memar

عضو جدید
شما اونجا تدریس مکنین ؟؟
بچه ها یعنی اینقدری که استرس برای جواب این آزمون مرکز داشتم برای هیچ کنکوری نداشتم
این آزمون هم خوب چیزی است پدر سوخته:w05:

بنده نمایندشون هستم تو شمال غرب و البته کلاس های نرم افزار 3dmax-vray-revit تدریسشون با بنده هستش

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که برا مدیریت میخونی میشه بگین کتاب جزئیات ارتقا دهنده چقد برا معماری لازمه؟ من انرژی هم میخوام شرکت کنم حتما باید بخونمش؟ :D
جزئیات ارتقادهنده بسیار کتاب مهمیه مخصوصا واسه هنرای ساخت :D

mahdiyar.memar

عضو جدید
سلام به همه دوستان
این هم سیلابس های آزمون های ایوان خانه معمار
البته با سیلابسهای قبلی زیاد فرقی نداره
دوستان خدمتتون عرض کنم حالا هر کسی روشی داره برای مطالعه اما با هر روشی که مطالعه میفرمایید آزمون ها رو از دست ندید
خیلی موثره خیلی
سیلابسها با فرمت پاور پوینت هستن
لینک دانلود سیلابس آزمون ایوان خانه معمار:
(البته هر دو لینک یکی هستن در صورت کار نکردن متونین از اون یکی استفاده کنین)
http://upload.arcdownload.ir/do.php?id=1394
لینک دوم:
http://arcdownload.ir/upp/azmoon(boed.ir).zip

این هم آمار قبولی ایوان خانه از دانشگاه های مختلف:
لینک اول:
http://upload.arcdownload.ir/do.php?id=1395
لینک دوم (درصورت خراب بودن لینک اول)
http://arcdownload.ir/upp/amar_ghabooli_2.zip
انشالا همیشه موفق باشید

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب منم ز زدن :love:مرکز معماری هست دیگر.....
گفت برا معاصر قبادیان و بعد کتاب کامل نیا و مهدوی نجاد و مزیینی :w20::eek:گفتم بانی مسعود چی گفت طراح سوال کامل نیاست نمیاد کتاب بانی و باز کنه کتاب خودشو با کتاب استادش مزینیو باز میکنه
گفت بانی برای جمع بندی باشه
معماری جهانم گفت زارعی و بعدش مهدوی نجاد :surprised:
اسلامیم سبک پیرنیا بعدشم متدین
منظرم مصاحبه پیرنیا در مورد باغ ایرانی و خوردن عکسا کتاب نعیما و پارادایم شاهچراغی فصل 2.3.4.10
تنظیم قیابکلو فیزیک اکوستیکو نور و روشنایی تاسیسات سلطان دوست
و گفت هر روز 2 ساعت زبان ... تخصصی و عمومی ... فرهادی یا رستگارم فرقی نمیکنه...
برنامه هفتگی هم
یه روز ایستایی و تاسیسات یه روز تنظیمو عناصر ...
تاریخم یه روز ایران یه روز جهان یه روز معاصر
درکا هم ی روز منظر ی روز عمومی ک عمومی یه ساعت باید تست بزنیم ..
تازشم بش گفتم همه تقلب کردن چقد سوالارو زود دادینو ازین حرفا :lol: گفت ب بچه های بالا میگم :redface::D
دیگه یادم نیس چی گف...

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفت برا معاصر قبادیان و بعد کتاب کامل نیا و مهدوی نجاد و مزیینی :w20::eek:گفتم بانی مسعود چی گفت طراح سوال کامل نیاست نمیاد کتاب بانی و باز کنه کتاب خودشو با کتاب استادش مزینیو باز میکنه
منظرم مصاحبه پیرنیا در مورد باغ ایرانی و خوردن عکسا کتاب نعیما و پارادایم شاهچراغی فصل 2.3.4.10
برنامه هفتگی هم
تازشم بش گفتم همه تقلب کردن چقد سوالارو زود دادینو ازین حرفا :lol: گفت ب بچه های بالا میگم :redface::D
دیگه یادم نیس چی گف...

اسم ککتاب کامل نیا و مهدوی نزاد رو میگی لطفا

neda...

عضو جدید
این آزمون های اینترنتی مرکز همیشه بدون محدودیت زمانیه؟؟؟زمان پاسخگوییش و میگم!!اگه اینجوری باشه که خیلی نامردیه راحت میشه تقلب کرد..(چن صفحه قبلم یکی از بچه ها پرسیده بود جواب ندادین...دوستانی که تجربه دارن بگن چون من میخواستم اینترنتی هاشو شرکت کنم)

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آزمون های اینترنتی مرکز همیشه بدون محدودیت زمانیه؟؟؟زمان پاسخگوییش و میگم!!اگه اینجوری باشه که خیلی نامردیه راحت میشه تقلب کرد..(چن صفحه قبلم یکی از بچه ها پرسیده بود جواب ندادین...دوستانی که تجربه دارن بگن چون من میخواستم اینترنتی هاشو شرکت کنم)
من تجربه ندارم :sweatdrop:
ولی شاید عده ای تقلب کنن اما تقلب اونا درصدا شمارو تغییر نمیده
میزان درصد اونا نشون دهنده جایگاه شما نیس ... شمارو با بقیه مقایسه نمیکنن .. مهم شناخت ضعفو قوت شماست ....

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
به منم زنگ زدن.خوب بودا...فقط انقد تند تند حرف میزد که من به زور کلمه ها رو می فاپیدم

من اون خانوم مهلفونه رو می خوام

کم کم دارم به خودم شک می کنم:biggrin:

aytakin69

عضو جدید
برنامه هفتگی هم
دیگه یادم نیس چی گف...

تو همایش ایوان خانه هم گفتن طراح معاصر اعتضادیه....:surprised: چقد تناقض اخه.....پس چرا تو این سیلابس جدیدش که منابع رو گذاشته حرفی از کامل نیا و مهدوی نژاد نزده؟:eek: به نظرم ول کن حرفارو هر کتابی داری بخون نری کتاب جدید بخری....:D

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همایش ایوان خانه هم گفتن طراح معاصر اعتضادیه....:surprised: چقد تناقض اخه.....پس چرا تو این سیلابس جدیدش که منابع رو گذاشته حرفی از کامل نیا و مهدوی نژاد نزده؟:eek: به نظرم ول کن حرفارو هر کتابی داری بخون نری کتاب جدید بخری....:D
یادم رف ازش بپرسم... گفتم همه میگن بانی مسعود گفت همه کین ... میخاسم بگم بچه ها باشگاه :biggrin:
بزار همینا ک دارمو بخونم :redface: ...

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

عزیزم همون چند صفجه قبل پرسیدن من جواب دادم که
سوالا رو از شب قبل میزارن، شما میتونید دانلود کنید راحت جواب بدید، وسطش چایی هم بخورید
کباب هم بزنید

بعدش وارد سایت میشید شروع آزمون رو میزنید 2 ساعت وقت میده که پاسخنامه رو وارد کنید
از یه جهاتی خوبه چون مثلا خود من می خوام اول پرینت بگیرم و توی یه پاسخنامه مثل کنکور جوابا رو پر کنم (که شبیه کنکور بشه)
اما خوب تقلب هم میشه کرد دیگه، ولی خود من میدونم دارم برای سنجش خودم این امتحان رو میدم تا ببینم نقاط ضعفم کجاست برای همین تقلب نمی کنم
اگه هم کسی تقلب می کنه در واقع داره خودشو گول میزنه، این آزمونا رو تقلب کنه، کنکور رو می خواد چیکار کنه....

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونم ایستائی فاطمی خرپارو توضیح داده؟منظورم اینه که میشه باهاش ایستائی رو ساده و کامل یاد گرفت؟!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونم ایستائی فاطمی خرپارو توضیح داده؟منظورم اینه که میشه باهاش ایستائی رو ساده و کامل یاد گرفت؟!
مشاوره بم گفت فاطمی و بگیر ایستایی و کامل توضیح داده... گفتم مال کنکاش چطور.. گفت فاطمی کفایت میکنه...

faezeh fazi

عضو جدید

دوست گلم معماری معاصرو جهان ازمهدوی نژاد که گفتین اسم کتابش چیه که نویسنده اش مهدوی نژاده؟

parinush

عضو جدید
من چند روزیه خوب پیش نرفتم:( از فردا هم که دانشگاه میرم:(

هیچی دیگه:((((

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

عیبی نداره عزیزم.. هنوز وقت هست .. منم ناراضی ام اما این باز خیلی خوبه که میخایم بهتر باشیم... امیدوارم سختیا دانشگا انگیزمونو بیشتر کنه:w42::w14:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاوره بم گفت فاطمی و بگیر ایستایی و کامل توضیح داده... گفتم مال کنکاش چطور.. گفت فاطمی کفایت میکنه...
گلم مرسی که جواب دادین:gol::gol:
راستش امکانش و ندارم خودم برا خرید کتاب برم مخصوصا هم نمی دونم مطالب توشون چیه یا برام مفیدن یا نه و از این دست اما اگرای بیخودی و چرت و پرت....ایستائیمم زیاد خوب نیس.بین عصر کنکاش و فاطمی موندم.از طرفی میگم خودم ایستائی مدرسان و دارم و باهاش بردار و تکیه گاه و اینارو خداییش خوب یاد گرفتم ولی زیادم ساده توضیح نداده مخصوصا خرپارو.حالا عصر کنکاش و بخرم ببینم زیادم خوب توضیح نداده یا سطحش مثل مدرسانه میمیرم اون موقع:w47:.یا فاطمی و بگیرم ببینم خیلی سخته بازم میمیرم:biggrin:.........................الان دقیقا وضعیتم شده Dilemma!!!!!!!!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

اشکالی نداره....می تونین دوباره استارت بزنین;)
من بلاخره مامانم و راضی کردم که این هفته نرم دانشگاه........یه جورایی به توافق رسیدیم!

aytakin69

عضو جدید

اصولا مشاور مرکز معماری کتاب فاطمی رو تاکید میکنه بخونی چون مال همین مرکز....:D اگه منظورتون کتاب ایستایی و فن ساختمان که یه کتاب مربعی هس با حجم زیاد من دارمش ...انصافا واسه جمع بندی آخر عالیه مخصوصا نمنه های موردی.....ولی من بخش ایستاییش رو هیچ وقت خوشم نیومده مخصوصا برا نمودارا و مباحث قاب و اینا ....توضیحاتش خوب نیس....

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به منم زنگ نزدن :(

ب من زنگ زدن...ولی بیرون بودم صدا تلفنمو نشنیدم اسن....بیچاره ها هر وقت زنگ میزنن من برنمیدارمشون...

برنامه هفتگی هم
دیگه یادم نیس چی گف...
ینی منم بر میداشتم ب منم میگف...
ب من فک کنم میگف تو یا اسن تصمیمتو برا ارشد عوض کن و شرکت نکن...یا میگف ی ی سال دوسالی برو پایتو قوی کن...بعد پاشو بیا برا کنکور
آخه من اسن همینطوری یهویی رفتم اسنم جواب ندادم...فقط اونایی ک نیاز ب فکر نداش همینطوری از علکی زدم...
بعد تو کانامم ی عالمه تعداد سوالایی رو زده ک اینا سخت بودن ولی تو موفق شد ب اینا پاسخ درست بدی...

بابااااااا...
چ حافظه ای داریییی...
من اگه بودم همرو الان یادم رفته بووود...
ممنون ازت ک اینارو برامون گفتی.

چه باحال مشاورم یه چیز دیگه میگه.ها ها ها. به حرف کی اعتماد کنیم
موشاورت چی میگه؟شما هم بگو...این همه ک قرو قاطی شدیم...

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به منم زنگ زدن.خوب بودا...فقط انقد تند تند حرف میزد که من به زور کلمه ها رو می فاپیدم

من اون خانوم مهلفونه رو می خوام

کم کم دارم به خودم شک می کنم:biggrin:
آرزوووووووووووووو ی دیقه بیا اینجااااا
فقط کارت دارم...

خب بگذریم...
ب شما چی گف مشاوره؟

fzgnj

عضو جدید
بچه ها کارنامه ی مرکز اومد . ولی درسنامه هنوز ارور میده . به نظرتون زبان آسون بود یا سخت یا متوسط ؟
من زبانمو 83زدم (خودم تنهاییا،عاششششششقه زبانم)به نظرم خیلی آسون بود مخصوصا ریدینگاش،،ولی بقیه درصدام زیر 10!!!!
بچه ها واقعا این مشکل من شده نمیدونم چیکار کنم؟!!!
من الان تقریبا یک سومه کتابارو خوندم اما وقتی درصدامو دیدم افسردگی گرفتم
یعنی هیچ تاثیری نداش تو آزمونم!!:-(

mehrnaz.architec

عضو جدید
اصولا مشاور مرکز معماری کتاب فاطمی رو تاکید میکنه بخونی چون مال همین مرکز....:D اگه منظورتون کتاب ایستایی و فن ساختمان که یه کتاب مربعی هس با حجم زیاد من دارمش ...انصافا واسه جمع بندی آخر عالیه مخصوصا نمنه های موردی.....ولی من بخش ایستاییش رو هیچ وقت خوشم نیومده مخصوصا برا نمودارا و مباحث قاب و اینا ....توضیحاتش خوب نیس....

سلام دوستم،شما تو صفحه های قبلی گفتی انرزی میخای امتحان بدی،راستش منم اول هدفم انرژی بود ولی دیدم ریسکش خیلی بالاست ترسیدم تصمیم گرفتم هدف رو معماری بزارم ولی در کنارش نیم نگاهی به انرژی داشته باشم(با تقویت فن و زبان که تو هردوتا مهمه)البته حق طرح و مسایل مربوط بهش هم توی تردیدم تاثیر داره ، شما فقط برای انرژی میخونی؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زبانمو 83زدم (خودم تنهاییا،عاششششششقه زبانم)به نظرم خیلی آسون بود مخصوصا ریدینگاش،،ولی بقیه درصدام زیر 10!!!!
بچه ها واقعا این مشکل من شده نمیدونم چیکار کنم؟!!!
من الان تقریبا یک سومه کتابارو خوندم اما وقتی درصدامو دیدم افسردگی گرفتم
یعنی هیچ تاثیری نداش تو آزمونم!!:-(
عزیزم شما ی سوم خوندی ولی این ازمون جامع بود ... با این ازمون نباید خودتو بسنجی و بعد نا امید شی... این ازمونو قراره چند ماه دیگه بدیم.... و اینکه من جات بودم فقط ب درصد زبانم فکر میکردم ب جا غصه خوردن...
شما تا حالا چیا خوندی....؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا