مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
محض رضای خدا بزار ما به معاصر و این کنگره اول برسیم یک فکری واسه قایق سواری اینها هم می کنیم .......................بچه جون خوب می خونی ها
من که بچه نیستم :(((( جنبه اطلاعات عمومی داره!
بچه ها همتون ترکوندیدها!دمتون گرم.....!دوستان شما کدوم منابع رو واسه معاصر دارید میخونید؟
درسته درو هم جمع شدن افراد از ملیت های مختلف برای حذب کمونیست شوروی غیرقابل تحمل بود.و لوکوربوزیه هم بخاطر علاقه بیش از اندازش به کشتی و نظریاتش در مورد ماشین وزندگی و لزوم الگو بردار از طرح کشتی و ماشین در طراحی و ایجاد علاقه در بین سایرین به این نظریه این کارو عملی کرد.
معاصر گیدون و جزوه استادمون خانم حمزه ای.البته من چون واسه سوال پیش اومد رفتم ببینم جریانش چی بوده وگرنه معاصر گیدون رو که مسلما نمیخونم!

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

نقش پشت بند متصل به قوس :

3) نزدیک کردن برآیند نیرو به خط عمود

کدوم نوع قوس تنشهای حرارتی و نشست تکیه گاهی را به طور کامل حذف میکند؟

3)اتصالات سه مفصلی

کدوم سازه نیاز به ستون داخلی نداره؟

2)پوسته مونوکک

ممنون از همه کسانی که جواب دادن
:w38:

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونم یه چیز بگم:redface:
من نتونستم که فلش کاتاتون رو که زحمت کشیدین درست کردین ببینم:cry:آخه هیج خوشم نمیاد نرم افزار نصب کنم و بعد از این جور کارا:(
هیچ راهی نداره کمکم کنید که فلش کارتارو ببینم:w05::w09:

:surprised::eek::eek::surprised: :surprised::eek::eek::surprised::surprised::eek::eek::surprised:
نه ..هیچ راهی نداره...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امکانش هست فقط یه صفحه(صفحه مربوط به معدل برا سال آخریا) رو بشه چاپ کرد یا همه فایل 30 صفحه ای پی دی افش و به خاطر اون یه صفحه باید چاپ کنم؟!

مارال 110

عضو جدید
بچه ها امکانش هست فقط یه صفحه(صفحه مربوط به معدل برا سال آخریا) رو بشه چاپ کرد یا همه فایل 30 صفحه ای پی دی افش و به خاطر اون یه صفحه باید چاپ کنم؟!
سلام اره امکان داره .تو قسمت تنظیمات پرینتر تعداد صفحه رو از all بردار و به page تبدیل کن وبعد بنویسم شمارا صفحه مورد نظرتو مثلا 24 تا 24موفق باشی.

Hamid.026

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال آماتور . .. ؟؟؟

من میخوام معماری-معماری شرکت کنم
برای این گرایش درک عمومی معماری منظر ضریب 1 داره به نظرتون مهمه آدم وقت بزاره ؟؟

اگه مهمه یه منبع خوب معرفی کنید . ...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه سوال آماتور . .. ؟؟؟

من میخوام معماری-معماری شرکت کنم
برای این گرایش درک عمومی معماری منظر ضریب 1 داره به نظرتون مهمه آدم وقت بزاره ؟؟

اگه مهمه یه منبع خوب معرفی کنید . ...

درک عمومی منظر کنکاش .

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اره امکان داره .تو قسمت تنظیمات پرینتر تعداد صفحه رو از all بردار و به page تبدیل کن وبعد بنویسم شمارا صفحه مورد نظرتو مثلا 24 تا 24موفق باشی.
سلام.دستتون درد نکنه:gol::gol:باس به انتشاراتی بگم دیگه..وگرنه خودم پرینترندارم:redface:..ممنون;)

asbahar785

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه/مشکلی پیش میاد برا ثبتنام.سال و ماه ورود به دانشگاه وفارغ التحصیلی رو وارد میکنم میگه اشتباهه.کسی میدونه چیکار کنم.من ترم 3هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم:(

servaa

عضو جدید
من که بچه نیستم :(((( جنبه اطلاعات عمومی داره!
بچه ها همتون ترکوندیدها!دمتون گرم.....!دوستان شما کدوم منابع رو واسه معاصر دارید میخونید؟
درسته درو هم جمع شدن افراد از ملیت های مختلف برای حذب کمونیست شوروی غیرقابل تحمل بود.و لوکوربوزیه هم بخاطر علاقه بیش از اندازش به کشتی و نظریاتش در مورد ماشین وزندگی و لزوم الگو بردار از طرح کشتی و ماشین در طراحی و ایجاد علاقه در بین سایرین به این نظریه این کارو عملی کرد.
معاصر گیدون و جزوه استادمون خانم حمزه ای.البته من چون واسه سوال پیش اومد رفتم ببینم جریانش چی بوده وگرنه معاصر گیدون رو که مسلما نمیخونم!
من واسه تاریخ جزوه های نسیم عسکری ومانا قابوسی رو میخونم اگه وقت داشتم متدینم میخونم
به نظرتون درصدم پایین میاد؟؟؟

Arc.a

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه/مشکلی پیش میاد برا ثبتنام.سال و ماه ورود به دانشگاه وفارغ التحصیلی رو وارد میکنم میگه اشتباهه.کسی میدونه چیکار کنم.من ترم 3هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم:(

ترم 3 :eek: میخای کنکور بدی؟؟!!!
خواهر من برو به درسای دانشگات برس :w00:کنکور میخای چیکار:lol:
حالا میفهمم چرا اینقد شرکت کننده ها زیاده:w22:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها.کسایی که ازمون ایوانخانه رو شرکت کردن بعد از اینکه ازمونتونو تموم کردین برای این که ارسال شه چی کار باید کرد!

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه تاریخ جزوه های نسیم عسکری ومانا قابوسی رو میخونم اگه وقت داشتم متدینم میخونم
دوست عزیز من هنوز اسلامی رو استارت نزدم متاسفانه : ( ولی جزوه خانم قابوسی رو که دیدم و با مطالب کتاب پیرنیا مطابقت دادم خوب بود.
دوستانی که اسلامیرو میخونن نظری ندارن در این مورد؟

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز با احتساب اینکه ترم سه هستین سال و ماه ورود به دانشگاه شما میشه 07 / 1392 و فارغ التحصیلی هم باید شهریور 94 باشه ه بتونین در صورت قبولی ثبت نام کنین
پس سال ورود میشه 07 / 1392
تاریخ فراغت از تحصیل هم میشه 06 / 1394

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از وقتی ممورایز سیستمش عوض شده . حتی کلماتی که تو مرور جواب درست میدمم بیشتر میپرسه . خیلی وقت گیر شده. برای شما هم همینطوریه؟

آره دقیقأ همینجوری شده برا ماهم
ولی حسنش اینه که لااقل موثر توو یادگیری
مرور بیشتر = یادگیری بهتر

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره دقیقأ همینجوری شده برا ماهم
ولی حسنش اینه که لااقل موثر توو یادگیری
مرور بیشتر = یادگیری بهتر

مرورش شده برای من روزی 4 ساعت تازه نصفشم میمونه . اخه همون بار اول مرور کلمه رو چند بار میپرسه فکر کنم. یعنی مرورش مثل یارگیری کردن :razz: میترسم اینهمه انرژی روی زبان گذاشتم فقط اعتماد به نفس کاذب بیاره و جواب نگیرم

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرورش شده برای من روزی 4 ساعت تازه نصفشم میمونه . اخه همون بار اول مرور کلمه رو چند بار میپرسه فکر کنم. یعنی مرورش مثلا یارگیری کردن :razz: میترسم اینهمه انرژی روی زبان گذاشتم فقط اعتماد به نفس کاذب بیاره و جواب نگیرم

خب مجبور نیستین خیلی مرور کنین
روزی ی بار کافیه ..
برا زبان هرچقد انرژی مثبت بذاری کمه به نظر من .. لغات زبان معمولأ فرّار هستن و مرورش کمک میکنه فراموش نشن
در کل زبان فقط لغت نیست... باید درک مطلب هم تقویت بشه چون بیشتر سوالای بخش زبان تخصصی درک مطلب ...
:::::::::::::::::::::::::::::
دوستانی ک میخونن جا داره ی خدا قوت به همگی بگم و ی پیشنهادی داشتم میخواستم نظر بقیه رو بدونم
پارسال دوستان ی تاپیک دایر کردن و نکاتشون رو میذاشتن و بقیه میخوندن و ایده جالبی بود .. حالا ما هم میتونیم این کارو بکنیم ..
حداقل مزیتش اینه که با صرف زمان کوتاه چند نکته مفید و کاربردی میتونیم یاد بگیریم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
روزی ی بار کافیه ..
برا زبان هرچقد انرژی مثبت بذاری کمه به نظر من .. لغات زبان معمولأ فرّار هستن و مرورش کمک میکنه فراموش نشن
در کل زبان فقط لغت نیست... باید درک مطلب هم تقویت بشه چون بیشتر سوالای بخش زبان تخصصی درک مطلب ...

روزی یه باره لغتام زیاده:(

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روزی یه باره لغتام زیاده:(

نمیخوام ناامیدتون کنم ولی با حجم لغات بالا قطعأ جواب نمیده
سعی کنید یکی دو کورس رو پیش برید تموم ک شد کورس بعدی رو شروع کنید و همزمان کورس قبلی رو هم مرور کنید
اینجوری لااقل خسته کننده هم نمیشه براتون
با آرزوی موفقیت :gol:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزی ی بار کافیه ..
:::::::::::::::::::::::::::::
دوستانی ک میخونن جا داره ی خدا قوت به همگی بگم و ی پیشنهادی داشتم میخواستم نظر بقیه رو بدونم
پارسال دوستان ی تاپیک دایر کردن و نکاتشون رو میذاشتن و بقیه میخوندن و ایده جالبی بود .. حالا ما هم میتونیم این کارو بکنیم ..
حداقل مزیتش اینه که با صرف زمان کوتاه چند نکته مفید و کاربردی میتونیم یاد بگیریم

پارسال خیلی خوب بود بچه های امسال زیاد فعال نیستن

dreaamlaand

عضو جدید
Arezoya وا!.....خب منم ترم سه هستم!!!:surprised:

فکر کنم منظور شما این هست که کاردانی را تموم کردین و کارشناسی ترم 3 هستین در واقع میشه ترم 7 وترم بعد تموم میکنی؟:smile::heart:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ... برا آزمون دوم زبان عمومی زیر ذره بین تا شب وقت دارین-من خودم آزمون اولو به خاطر فراموشی نکرده بودم گفتم شما یادتون نره :gol:
http://generalenglish.ir/

... حتما شرکت کنید حتی اگه بلد نیستین چون یه پاسخنامه ی تشریحی عالی می فرستن به ایمیل تون (با توجه به اینکه آزمونو همه می تونن شرکت کنن و در عوض تو ایمیلا تاکید می کنن پاسخنامه منتشر نشه فک نمی کنم درست باشه که فایلشو بذاریم تو سایت) هر کسی شرکت کنه برا خودش دریافت کنه ;)
... این آزمونشون نسبت به قبلی آسون تر بوده انگار و قراره آزمون بعدی خیلی سخت باشه!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هم همین ها را می خونم البته ناگفته نماند که من کتاب زارعی و غب قبادیان وو غرب بانی را میخونم اگه خدا توفیقش بده ....................اخه من نمی تونم یک ضرب خلاصه حفظ کنم تا کل جریان ندونم نمی تونمجزوه بخونم متاسفانه ..............ولی جزوه نسیم عسگری فوق العاده است به نظرم من که ارسال هر چی تاریخ زدم از همون بودش ....................فقط یک چند تا اشتباه کرده بودم موقع خوندن جزوات وکتابها که امسال دارم روی مخ خودم کار میکنم که انا را تکرار نکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا