مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza2010

عضو جدید
شما الان به این تاپیک اصلا نگاه نکنین با جدیت ادامه بدین الان وقت فکر کردن به اسکیس و مشکلاتش نیس سعی کنین بهترین نتیجه رو تو تئوری بگیرین.

ناراحت شدن و نامید بودن رو بریزید دور
درسی که من از پارسال گرفتم اینه که اسکیس حرف اول رو میزنه که اونم بعد تئوری کلی وقت داریم.........تازه باید کلی امیدوار شد
امید تون به خدا باشه.........
سلام به همه عزیزان دوستان عزیز
خدا شاهده خیلی با مرام هستین هر وقت امدم اینجا اروم شدم دلداری میدید مخلصم خدایش
خیلی بچه ها با مرام وبا محبت هستین قربون لطف مهربونی تونم
من از فردا باز شروع میکنم به خواندن
اگه موفق بشم موفقیت از امید های بچه های عزیز اینجا دارم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این یعنی چی ؟ فولاد کجاش در مقابل خوردگی پایدار ؟ کتاب نانو ...

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر این کتاب نانو خسته کنندست .. اصلا نمیدونم کجاشو بخونم .. همش داره درباره شیمی حرف میزنه فکر کنم کلا 50 صفحش مهم نباشه از 500 صفحش ..

کل این کتاب رو نیاز نیس بخونین بعضی فصل هاش مهمه و اگه درسنامه مرکز رو که تو تاپیک جزوه ها هست بخونین میتونین به سوال جواب بدین.من اگه بودم وقتمو بیشتر میزاشتم رو مقررات ملی.ساده بگم فقط کافی نیس همه منابع رو بخونین! باید بدونین چیو بخونین و چیو نخونین.این خیلی مهمه!

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا اینو خودمم میدونم ولی مقررات ملی هم خودت پروژه ایه برا خودش .. کدوم بخونم مهم تره .. البته یادت نره که من دارم برای تکنولوژی میخونم ..

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کل این کتاب رو نیاز نیس بخونین بعضی فصل هاش مهمه و اگه درسنامه مرکز رو که تو تاپیک جزوه ها هست بخونین میتونین به سوال جواب بدین.من اگه بودم وقتمو بیشتر میزاشتم رو مقررات ملی.ساده بگم فقط کافی نیس همه منابع رو بخونین! باید بدونین چیو بخونین و چیو نخونین.این خیلی مهمه!

خوب ما از کجا بدونیم چیو بخونیم؟

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها مرکز معماری امروز به خاطر تاسیس دپارتمان نرم افزارش 40 %تخفیف داشت واقعا خوب بوووووووووووووووووووووووووود برای ازمون های ارشد هم زمان تاسیس خود مرکز معماری یک تخفیف ویژه ای میده تا اونجایی که یادم 5-6 ابان هست اگر خواستین میتونید اونموقع ثبت نام کنید تخفیف داره ;)و فقط یک ازمون هم از دست میدین:confused:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ما از کجا بدونیم چیو بخونیم؟

یکی از بچه ها برای آزمون پارسال از یکی از اساتید اینو نقل قول کرده بودن:
فصل2-3:روخوانی
4:مهم(خصوصا تصاویر سه بعدی از نانو لوله ها و باکی بال ها)
5:نیازی نیست فقط یک جدول رنگی خیلی مهم داره که مسلط باشین
6:مهم ترین فصل
7:با اهمیت کمتر
8:مهم تر از 7 ولی نه به اندازه 6
9:متوسط
10-11 کلیاتو بلد باشین مثلا نانو چه کمکی میتونه به بهبود بتن بکنه؟
12:فقط بحث خوردگی فولاد
در کل فصول 4-6-10-16-19 کامل خونده بشن
(راستش درمورد گرایش تکنولوژی اطلاعی ندارم که تا چه حد باید مسلط باشین)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خلاصشو گذاشتن که من از باشگاه دانلود کردم
درسنامه مرکز منظورتونه؟؟؟؟؟؟؟

درسنامشو پارسال ازش سئوال اومد
به نظرت کافیه بخونیم همونو؟؟؟؟؟؟؟؟سروشنیا جزوه نانو داره بیفتیم دنبالش پیدا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان مهندس. من هم رشته شما نیستم! اومدم تو تالارتون تا یه خسته نباشید جانانه از ته دلم بهتون بگم چون میدونم واقعا رشتتون سخته خدا قوت! از صمیم قلب واسه تمام دوستای مهندسم آرزوی موفقیت میکنم

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظرت کافیه بخونیم همونو؟؟؟؟؟؟؟؟سروشنیا جزوه نانو داره بیفتیم دنبالش پیدا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله چون واقعا ارزش نداره برای 1 سوال همچین کتاب حجیمیو خوند درسنامه و جزوه سروش نیا رو بخونین،و اون وقتیو که میخاستین رو کتابش بزارین، مقررات ها رو که امسال ازش خیلی سوال اومد دقیق تر بخونید

shima jo0on

عضو جدید
sam sad من میخوام ازمونای مرکز معماری رو ثبت نام کنم اما نمیدونم چه طوری اخه سایتشونم که رفتم چیزی متوجه نشدم باید حتما حضوری برم؟؟میشه راهنماییم کنی لطفا .ممنون :w27:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

نه زمستان 91 و میگم وسوالا با نمونه موردیا

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام...من خودمم تا حالا ازموناش ندادم ازدوستان دیگه ام پرسیدم...این برنامه ازمون هس ثبت نام باید حضوری باشه ینی من زنگ زدم اینطور گفتن..توسایت مرکزمعماری برو قسمت دپارتمان تحصیلات تکمیلی..بعد قسمت کارشناسی ارشد همه سرفصل ها داره
اینم برنامه ازموناشون
http://iacenter.ir/index.aspx?siteid...d=1&pageid=489
sam sad من میخوام ازمونای مرکز معماری رو ثبت نام کنم اما نمیدونم چه طوری اخه سایتشونم که رفتم چیزی متوجه نشدم باید حتما حضوری برم؟؟میشه راهنماییم کنی لطفا .ممنون :w27:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

نانو سروشنیا خیلی خوبه ولی بدون حضور تو کارگاهش چندان به درد نمیخوره.
در ضمن کیفیت چاپش خیلی خیلی پایینه. یعنی بینهاییت کمرنگه یا به عبارتی بی رنگه

ati88

عضو جدید
من این دو سه روزه همش دارم تاپیک نتایج نهایی 92 رو می خونم
خیییییییییییییلی استرس گرفتم
تا الان چون منتظر نتیجه یه آزمون خیلی مهم بودم و تمرکز نداشتم نتونستم بخونم
حالا نتیجه آزمونم اومده و قبول شدم خدارو شکر،خدا بخواد می شینم می خونم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بچه ها برای آزمون پارسال از یکی از اساتید اینو نقل قول کرده بودن:
فصل2-3:روخوانی
4:مهم(خصوصا تصاویر سه بعدی از نانو لوله ها و باکی بال ها)
5:نیازی نیست فقط یک جدول رنگی خیلی مهم داره که مسلط باشین
6:مهم ترین فصل
7:با اهمیت کمتر
8:مهم تر از 7 ولی نه به اندازه 6
9:متوسط
10-11 کلیاتو بلد باشین مثلا نانو چه کمکی میتونه به بهبود بتن بکنه؟
12:فقط بحث خوردگی فولاد
در کل فصول 4-6-10-16-19 کامل خونده بشن
(راستش درمورد گرایش تکنولوژی اطلاعی ندارم که تا چه حد باید مسلط باشین)

آخییی یادش بخیر اینو من پارسال از استاد عزیزم دکتر سروش نیا نقل کرده بودم .... این رو هم برا بچه های هنرهای ساخت گفتند
در ضمن وقت روی مطالعات موردی نانو ندارید مگر موارد خیلی خاص که مشخصه....بازم به نقل از دکتر!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخییی یادش بخیر اینو من پارسال از استاد عزیزم دکتر سروش نیا نقل کرده بودم .... این رو هم برا بچه های هنرهای ساخت گفتند
در ضمن وقت روی مطالعات موردی نانو ندارید مگر موارد خیلی خاص که مشخصه....بازم به نقل از دکتر!
تیماج خواهر گلم خوبه که اینجارو فراموش نکردی
یه پستی گذاشتی قبلا که توش نقل قول کرده بودی از استاد سروش نیا
من پیداش نمیکنم.......بعدش تو نانو خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟من میخوام انرژس هم آزمون بدم واسه انرژی چی

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

پیوست ها

• Nano-1st part_.pdf
    175.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Nano-2nd part-.pdf
    480.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
من برای کنکور بیشتر مطالعاتم رو انجام دادم حالا میخوام فقط تست بزنم اما نمی دونم چه کتاب تستی مناسب تره
لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون میشم

این سوال رو یکی از بچه ها توی تاپیک جزوه ها پرسیده
سوال منم هست:confused: چه کتابهایی واسه تست خوبه؟ کتابای عصر کنکاش چطوره؟ چاپ جدیدشون بیرون اومده؟

معمارباشی

عضو جدید
این سوال رو یکی از بچه ها توی تاپیک جزوه ها پرسیده
سوال منم هست:confused: چه کتابهایی واسه تست خوبه؟ کتابای عصر کنکاش چطوره؟ چاپ جدیدشون بیرون اومده؟
عصر کنکاش و کتاب های تست مرکز معماری ایران خوبن ... ولی حواستون باشه 70 % به بالا مزالبشون مشابه همند !

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جمله انرژی بخش میذارم که قوت بگیریم واسه ادامه کار:smile:

- هيچوقت به رؤياهاي كسي نخنديد . مردمي كه رؤيا ندارند هيچ چيز ندارند

- صاحب همت در پیچ و خم های زندگی، هیچ گاه با یاس و استیصال رو به رو نخواهد شد. ناپلئون

- مقیاس ارزش انسان اهمیتی است که به وقت خود میگذارد . رالف امرسون

- هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست . ویلیام وان هورن

- انسان برای پیروزی آفریده شده است، او را میتوان نابود کرد ولی نمیتوان شکست داد. ارنست همینگوی

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیماج خواهر گلم خوبه که اینجارو فراموش نکردی
یه پستی گذاشتی قبلا که توش نقل قول کرده بودی از استاد سروش نیا
من پیداش نمیکنم.......بعدش تو نانو خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟من میخوام انرژس هم آزمون بدم واسه انرژی چی

کدوم پستم رو میگی ؟توش چی نقل قول کرده بودم؟فکرکنم منظورت این پست باشه:#359 درسته؟؟
اره دست و پا شکسته به ترتیب فصول مهمی که استاد گفته بود فکرکنم 4و6و7و8 رو خوندم و عکسارو دیدم البته من روزنامه وار خوندم و خلاصه برداری کردم بعد یه هفته به کنکور نگاشون کردم .. کلا نانو فراره چون مصالحه اگه وقت دوره ندارید همون بهتر که روش وقت نذارید منم به همین خاطر بقیه فصلاشو نخوندم یه هفته به کنکور جزوه کارگاه دکتر سروش نیا هم به دستم رسید که اونم خوندم
میگم من هدفم معماری بود بااین که وقت نداشتم و استاد هم تاکیدی برا نانو برا معماریا نداشتن برا علاقه خودم میخوندم
اما یه نکته کلی بگم که کتابی رو نخواستید بخونید حداقل عکساشو نگاه کنید خیلی کمک میکنه و همین طور تیترهای کتاب رو نگاه کنید و به دسته بندی تیترها توجه کنید حتی اگه توش رو نخوندید مخصوصا این روش برا کتابایی مثل نانو یا کتب جدید گلابچی مثل جزییات خیلی خوبه..من خودم با همین روش هرسوالی از نانو(بجز یکی) تو معماری و هنرهای ساخت اومده بود زدم...با اینکه اصلا مدیریت نباید سوالاشو میزدم اما 2-3 تا سوال تو مصالح بود از نانو که شکل داشت و خیلی راحت سه سوته زدم و درصد مصالحم شد 12 درصد!!
برا انرژی و تکنولوژی این فصول رو گفتن که بخونیم

آخرین ویرایش:

shiva2009

کاربر بیش فعال
این یعنی چی ؟ فولاد کجاش در مقابل خوردگی پایدار ؟ کتاب نانو ...

نسبت به آهن گفته، بد به دلت راه نده:biggrin: تا آخر این کتاب انقدر از این چیزا می بینی! یادت هست توی کتابای جغرافی واسه هر کشوری همه ی محصولات کشاورزی رو می نوشت؟ اینم همونطوریه.

آقا این فصل 5 مبانی سازه برای معماران رو بخونیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوازده و سیزده اش که حذفه؟؟؟؟
فصل 5 نسبت به بقیه ش مهم نیست، ولی توضیح شکلاش رو بلد باشین. اینا بخوان شکل بدن کار به مهم بودنش ندارن. مخصوصاً کسایی که واسه تکنولوژی می خونن، هیچی رو به حساب این که مهم نیست حذف نکنین.

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرکی تایپی

بچه ها قبلا راجع به این کتاب پرسیده بودن ک مطالب مربوط به فن نداره آیا برای درک باید خوانده شود یا نه؟
چند روز پیش با یکی از بچه های اشد صحبت میکردم گفت از این کتاب تو کنکور دکتری امسال سوال آمده.

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کدوم پستم رو میگی ؟توش چی نقل قول کرده بودم؟فکرکنم منظورت این پست باشه:#359 درسته؟؟
اره دست و پا شکسته به ترتیب فصول مهمی که استاد گفته بود فکرکنم 4و6و7و8 رو خوندم و عکسارو دیدم البته من روزنامه وار خوندم و خلاصه برداری کردم بعد یه هفته به کنکور نگاشون کردم .. کلا نانو فراره چون مصالحه اگه وقت دوره ندارید همون بهتر که روش وقت نذارید منم به همین خاطر بقیه فصلاشو نخوندم یه هفته به کنکور جزوه کارگاه دکتر سروش نیا هم به دستم رسید که اونم خوندم
میگم من هدفم معماری بود بااین که وقت نداشتم و استاد هم تاکیدی برا نانو برا معماریا نداشتن برا علاقه خودم میخوندم
اما یه نکته کلی بگم که کتابی رو نخواستید بخونید حداقل عکساشو نگاه کنید خیلی کمک میکنه و همین طور تیترهای کتاب رو نگاه کنید و به دسته بندی تیترها توجه کنید حتی اگه توش رو نخوندید مخصوصا این روش برا کتابایی مثل نانو یا کتب جدید گلابچی مثل جزییات خیلی خوبه..من خودم با همین روش هرسوالی از نانو(بجز یکی) تو معماری و هنرهای ساخت اومده بود زدم...با اینکه اصلا مدیریت نباید سوالاشو میزدم اما 2-3 تا سوال تو مصالح بود از نانو که شکل داشت و خیلی راحت سه سوته زدم و درصد مصالحم شد 12 درصد!!

عزیزم میشه در حد 2-3 خط درباره تکنو و انرژی بنویسی...؟اینکه بازار کارش چطوره؟؟؟سختیش؟؟و منابعی ک خوندی مثلا از یه کتاب کدوم فصلهاشو خوندی ک مهمتر بود؟؟؟خداخیرت بده به ما هم کمک کن...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی خانوم مهندس دقیقا همین پست منظورم بود......
بچه ها مرکز معماری هرسالع درسنامه ارائه میده؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی خانوم مهندس دقیقا همین پست منظورم بود......
بچه ها مرکز معماری هرسالع درسنامه ارائه میده؟؟؟؟؟؟؟

آره هر سال ارائه میده. ولی 80-90% تکراریه. همون قبلیها را میده فقط کتب جدید را بهش اضافه میکنه.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من می خوام مرکز ثبت نام کنم..به نظرتون خوبه؟پکیج جامع مرکز رو بگیرم یا فقط ازمونا کافیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.