مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.
ابرام جان یه لطفی میکنی لینک منابع و جزواتی که بچه ها میگن اینجا گذاشتی رو واسه منم بزاری.گشتم پیدا نکردم.
یه چیز دیگه اینکه به جز کتاب جزئیات... که گفتی بقیه 10 تا کتاب گلابچی که میگی مهمرو میشه به ترتیب اولویت بنویسی،من اصلا نمیدونم کدوما مهمترن.
ممنون.

واسه منم لطفا.....;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابرام جان یه لطفی میکنی لینک منابع و جزواتی که بچه ها میگن اینجا گذاشتی رو واسه منم بزاری.گشتم پیدا نکردم.
یه چیز دیگه اینکه به جز کتاب جزئیات... که گفتی بقیه 10 تا کتاب گلابچی که میگی مهمرو میشه به ترتیب اولویت بنویسی،من اصلا نمیدونم کدوما مهمترن.
ممنون.
تو صفحه اول پست 7 نوشتم .............
کتاب های مهم گلابچی ..............
درک رفتار سازه ها
جزئیات ارتقا دهنده
فناوری نوین
آرکی تایپی
نانو (خلاصشو بخون)
طبیعت منبع الهام
دیجیتال
دو کتاب جدید ایشون برای ساختمان های بلند
نورمن فاستر (فکر کنم اسمش تعامل تکنولژی و معماری باشه)
....................
البته اگه وقت کردید برگه های خاکستری کتاب های ایستایی و مقاومت کاربردی بخونید ...............
در مورد سازه درمعماری به نظرم لازم نیست خونده بشه .. ولی اگه کسی وقت کرد اون ها هم بخونه ..اگه نخونید چیزه مهمی را از دست نمی دهید . به غیر این 3 تا آخر بقیش خیلی مهمه که البته خوندن بعضی هاشون این قدر راهته که حد نداره .... ;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
منابع کنکور من .............
فن ساختمان
1. گلابچی ها: 1. درک رفتار سازه ها
2. ایستایی کاربردی.....فقط نمونه موردی ها
3. مقاومت کاربردی ....فقط نمونه موردی ها
4. فناوری نوین.............جزوه سینا شریفی و عکس های مهم کتاب ها
5. طراحی لرزه ای .....جزوه سروش نیا
6. فولاد............جزوه سینا شریفی و زیر نویس عکس ها
7. بتن...............جزوه سینا شریفی و زیر نویس تمام عکس ها
8. طبیعت منبع الهام
9. معماری آرکی تایپی
10. جزئیات ارتقا دهنده.....این خیلی مهمه ... کتاب عالی هست.
11. معماری دیجیتال
12. مشبک فضایی تا یه حدی خوندم
13. پوسته ها و ورق تاشده تا یک حدی خوندم
14. پارچه کششی.... این را رو جزوه بخونید ..کتابش هم خوبه
قیابطلو: 1. فیزیک ساختمان1
2. فیزیک ساختمان 2
3. جزوه نور
4. کتاب نور هم اگه وقت کردید بخونید ..البته من خودم وقت نکردم بخونم جز کتاب های درجه 2 هست ...
سلطاندوست:
کتاب تاسیسات مکانیکی برای دانشجویان معماری
جزوه تنظیم شرایط محیطی شاهین حیدری هم خوبه سریع می شه خوندش

تاریخ: منابع تاریخ عوض شده من منابعی که خودم خوندم را می ذارم که البته با همین ها هم تاریخ 50 زدم ..
سبک شناسی ....دکتر پیرنیا
معماری اسلامی ....دکتر پیر نیا
معماری معاصر غرب ...قبادیان
معماری غرب ....امیر بانی مسعود
معماری جهان زارعی
جزوه معماری اسلامی خانم مهندس نسیم عسکرری .....عالی بود . این را حتما بیش از 6 بار بخونید ... البته من خودم 5 بار خوندم ولی اگه بیشتر می خوندم شاید الان تاریخ را بهتر می زدم ...تحلیلی هست جزوی ایشون ... البته من تاریخ را خراب کردم ... چون حول کردم و گرنه 3 سوالی که مطمئن بودم را نزدم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon/TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif
جزوه جهان و معاصر خانم مانا قابوسی .... عالی بود .... این جزوه در نوعه خودش تکه .. و بسیار عای هست.. البته جزوه ایشون را بگیرید که منابع جدید را در خودش جا داده..
..............
درک عمومی ............
سایه و پرسپکتیو و اقلیم و تاریخ اسلام را از کتاب و جزوه علی عسکری
سوالات درک سال های اخیر
درک منظر ....
فقط سوالات چند سال اخیر ...
البته جزوه سعید عظمتی و خانم مریم حسینی هم خیلی خوبه ..یکیشو حتما بخونید
زبان
504
تافل
سوالات چند سال اخیر
به همراه تمرین درک مطلب
و کتاب آقای مهندس بابک رستمی................
این ها منابع من بود که دوستانم علی طباطبایی و رحمان جان احمدی بهم پیشنهاد دادن که من حد وحدود خوندن خودم هم نوشتم ....(البته تو پرانتز من می خواستم که تکنولوژی امتحان بدم اگه خواستید فقط معماری امتحان بدید به جای گلابچی ها فقط جزوه آقای سروش نیا را بخونید و اگه وقت کردید جزوه سینا شریفی .. جزوه سینا شریی عالیه ولی خوب خیلی مفصله....)..............امیدوارم موفق باشید... یه تذکر مهم 40 درصد آزمون معماری سر جلسه رقم می خوره ... خونسردی سره جلسه و استرس نداشتن شرطه . من استرس گرفتم و گند زدم به خوندنام شما ایشالله با خونسردی سره جلسه برید..
موفق باشید...

qazal.

عضو جدید
سلام
بچه ها ببخشید منو دیر به دیر میام. به خدا پایان نامه و روزه امونمو بریده. خیلی ها پیام خصوصی دادن که از دکتر سروش نیا یه چیزهایی بپرسم منم پرسیدم خلاصه اش اینه:
تاکید کردن اصلا به جزوه اعتماد نکنید به چند دلیل اول اینکه هر سال چنتا کتاب اضافه میشه و این کتابا با هم تناقضاتی دارن و قطعا کتاب جدید ملاک قرار میگیره چنتا مثالم برام زد که یادم نموند. گفت اگه ببینین جزوه ها تاریخ دارن و فقط برای همون سال تدوین شدن و پاسخگوی نیاز همون سال هستن. اصن برا همین روشون تاریخ میزارم که به اشتباه نیفتین. تاکید کرد حتما حتما اصل منابع رو بخونید که اصن اسمش روشه منبع. گفت از ما گفتن حالا صبر کنین کتاب بعدی رو که دیدین میفهمین چه وقتی از خودتون تلف کردین
بعدش گفت این جزوه ها خامه و بچه ها برداشت خودشونو توش می نویسن بارها شده بچه ها جزوشونو آوردن نشونم دادن گفتم اینو فلان روز سر کلاس گفتی که من از تعجب شاخ درآوردم گفتم برو با دوستات مقایسه کن بعدش گفت به بچه ها بگو به اشتباه نیفتید بعدا ناله و نفرینش برا من باشه
گفت علم رو به رشده و در حال تغییر هرساله این همه کنفرانش میریم برا چی؟ خب اساتید دانشگاهم به روز میشن دیگه. نمونه هم نشونم داد که جواب سوالای مشابه تو سالهای متفاوت فرق میکرده و این کاملا عمدیه چون منابع بین المللی در اون باره به روز شدن.
ولی من باز گیر دادم و گفتم خب مال امسالو بده. گفتش من که خودم حرفای خودمو نمی نویسم جمعه بیا تا بهت بدم که فک نکنی نمیخوام بدم بهتون. دیگه خونتون پای خودتون:biggrin:. جمعه رفتم ایوان خانه منو معرفی کرد به یه خانمی که میگفت هم خیلی منظمه هم خوب مینویسه انگار از بچه های بهشتی بوده که تابستون میره کلاسش. جلو خودم بهش گفت هرچی میخواد بهش بده اونم گفت چشم. قرار گزاشتیم ازش خورد خورد بگیرم بزارم براتون
راجع به تعداد صفحاتم قرار شد برام بفرسته که از هر کتابی کجاهاش باید خونده بشه به محض اینکه فرستاد من براتون میزارم
راجب حق و حقوقم پرسیدم گفت همین که روش های من و ساده سازی مسائل تو جامعه تسری پیدا کرده و همه از روش های محاسباتی سخت شیفت کردن رو روش های من برای من انتهای موفقیته. حقوق جزوه ها و هرچیز دیگه متعلق به من نیست. متعلق به موسسه و دانشجویانیه که براش پول پرداختن و اونا مالکش هستن و باید رضایت اونا رو جلب کنین. من فقط مالک معنویم.
گفتش دیگه بسه ایستایی به حد کافی آباد شده دیگه میخوام بزارمش کنار چون الانم دانشجوهای سابق خودم خوب دارن جمعش میکنن. احتمالا برم به عناصر و جزییات یه سر و سامونی بدم (احتمالا راستم بگه چون میگن تو دانشگاه تهران درس مراتب اجرایی ساختمانو این ترم داده بودن بهش)
در آخرم گفت چون تو (من) دیر به دیر میای هر کس هر کاری داشت و فکر کرد از من کاری ساخته است یا سوادم قد میده می تونه مستقیم بپرسه ازم با این آدرس:
soruchnia@ut.ac.ir
تاکید کر د حرف c نه s اشتباه نزنید.
بازم ببخشید دیر میام بخدا پایان نامه کمرمو شکسته
دستت درد نکنه سحر جان. الانم که ابرام لطف کرده و داره جزوه های خودشو برامون میزاره... ما اینارو میگیریم تو هم هر جلسه رو که گرفتی ازون خانم منظمه برامون بزار جلسه به جلسه. دوتاشو داشته باشیم تغییرات سال به سال دستمون میاد و مقایسه میکنیم...اینطوری علممون بیشتر میشه ....و موشکافیش میکنیم... :) مرسی

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سلام خبری نشد از این CD معروف شما؟ منتظریم......... راستی این استاد شما معماره یا مهندس کامپیوتر؟:surprised:
آره عزیزم خیلی کارش بیسته خیلی به کامپیوتر وارده اصلا یه عجوبه ای. منم برا همی باش پایان نامه برداشتم آیکیو در حد خدا یه حافظه خوفی داره اولا یه بار اول ترم یستو می خونه تا آخرش اسم همه یادشه بعد از چندسال حتی یه وقت جلسات آخر یه چیزی می پرسی برمیگیرده بهت میگه یادته جلسه چندم که چی پوشیده بودی کجا نشسته بودی داشتی با کی حرف میزدی اینو پرسیدی بهت گفتم انگار تو ذهنش از همه چی فیلم میگیره سه تا زبان بلده خیلیم به کامپیوتر وارده سر کلاساش با پاورپوینت کار نمیکنه یه نرم افزارای خاصی داره اصلنم پانمیشه رو تخته چیزی بنویسه یک قلم داره همونجا می نویسه رو ویدئوپروژکتور نشون میده. صداشم که گرفته بود یه میکروفن شبیه هندزفیری خیلی باحال داشت که صداشو اکو میکرد کلی میخندیدیم. تو دانشگاه بهش میگفتیم سروش هایتک فقط بدیش میدونی چیه معمار خوبی نیست یعنی جینگولک بازی بلد نیست

دستت درد نکنه سحر جان. الانم که ابرام لطف کرده و داره جزوه های خودشو برامون میزاره... ما اینارو میگیریم تو هم هر جلسه رو که گرفتی ازون خانم منظمه برامون بزار جلسه به جلسه. دوتاشو داشته باشیم تغییرات سال به سال دستمون میاد و مقایسه میکنیم...اینطوری علممون بیشتر میشه ....و موشکافیش میکنیم... :) مرسی
چشم عزیزم اگه این پایان نامه لعنتی بزاره:( من با خانومه درتماسم هرچی بهم دادش زودی میزارم اینجا

qazal.

عضو جدید
آره عزیزم خیلی کارش بیسته خیلی به کامپیوتر وارده اصلا یه عجوبه ای. منم برا همی باش پایان نامه برداشتم آیکیو در حد خدا یه حافظه خوفی داره اولا یه بار اول ترم یستو می خونه تا آخرش اسم همه یادشه بعد از چندسال حتی یه وقت جلسات آخر یه چیزی می پرسی برمیگیرده بهت میگه یادته جلسه چندم که چی پوشیده بودی کجا نشسته بودی داشتی با کی حرف میزدی اینو پرسیدی بهت گفتم انگار تو ذهنش از همه چی فیلم میگیره سه تا زبان بلده خیلیم به کامپیوتر وارده سر کلاساش با پاورپوینت کار نمیکنه یه نرم افزارای خاصی داره اصلنم پانمیشه رو تخته چیزی بنویسه یک قلم داره همونجا می نویسه رو ویدئوپروژکتور نشون میده. صداشم که گرفته بود یه میکروفن شبیه هندزفیری خیلی باحال داشت که صداشو اکو میکرد کلی میخندیدیم. تو دانشگاه بهش میگفتیم سروش هایتک فقط بدیش میدونی چیه معمار خوبی نیست یعنی جینگولک بازی بلد نیست

چشم عزیزم اگه این پایان نامه لعنتی بزاره:( من با خانومه درتماسم هرچی بهم دادش زودی میزارم اینجا

مرسی. فقط یچیزی این جینگولک بازی که وگویی یعنی چه؟
اگه منظورت ساختمون سازیه... که اگه آدم دست به ساختمون سازی نزنه اما این مهارتو داشته باشه که مفاهیم سازه ای و درک سازه ای رو به بهترین شیوه به هزاران نفر که درکی از سازه ندارن، آموزش بده میدونی یعنی چی؟
یعنی ازون هزار نفر ده نفر هم ... فاسترو حدیدو کالاتراوا و......ووو..... دربیاد دیگه ایشون کاری نمونده که نکرده باشه...چون علم سازه ای کشور ما ضعیفه.... و تازه داره رشد میکنه

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی. فقط یچیزی این جینگولک بازی که وگویی یعنی چه؟
اگه منظورت ساختمون سازیه... که اگه آدم دست به ساختمون سازی نزنه اما این مهارتو داشته باشه که مفاهیم سازه ای و درک سازه ای رو به بهترین شیوه به هزاران نفر که درکی از سازه ندارن، آموزش بده میدونی یعنی چی؟
یعنی ازون هزار نفر ده نفر هم ... فاسترو حدیدو کالاتراوا و......ووو..... دربیاد دیگه ایشون کاری نمونده که نکرده باشه...چون علم سازه ای کشور ما ضعیفه.... و تازه داره رشد میکنه

نه گلم اتفاقا کار اجرایی که زیاد داره. هلی پورت لاوان و پروژه های تجاری و اداری و سردر و ...(تو رزومش نوشته) منظورم از جینگولک بازی کارای فرمی و به قول خودش آرتیستیه. یعنی به قول دکتر متدین قرتی نیست. چجوری بگم؟ از این طرح هایی که فرم ها می پیچن تو هم و اینا دیگه

qazal.

عضو جدید
نه گلم اتفاقا کار اجرایی که زیاد داره. هلی پورت لاوان و پروژه های تجاری و اداری و سردر و ...(تو رزومش نوشته) منظورم از جینگولک بازی کارای فرمی و به قول خودش آرتیستیه. یعنی به قول دکتر متدین قرتی نیست. چجوری بگم؟ از این طرح هایی که فرم ها می پیچن تو هم و اینا دیگه

عه....:smile:چه جالب ...من آرزوم اینه علم این آدمای سازه ای رو داشته باشم... یسری ازین قرتی بازیا دربیارم......خوب آدم علمشم داشته باشه دیگه خیالش راحته... کارای ساده رو هم دوس دارم... البته نه هر کار ساده ای اون کارایی که تو ذهنم هست....

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
با خوندن جزوه نسیم عسگری که ابرام عزیز داده، لازمه بازم جزوه معماری اسلامی تدین خونده بشه؟ البته بگم که من منابع کتابیم که ابرام خونده بود رو هم دارم میخونم

morteza2010

عضو جدید

سی دی تون راحت کرک میشه خیلی راحت
مطمعن باشید
چون فلش هست که اجرای شده

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه به نظر من برید ببینید امسال که ما کنکور دادیم منابع تاریخ چی بود چون واقعا من خیلی تاریخ خوندم در حد 10 تا 12 تا جزوه و کتاب اما فقط 57% زدم حالا از ما گفتن بود چون تاریخ امسال خیلی فرق میکرد جدی میگم

cna12

عضو جدید
بچه به نظر من برید ببینید امسال که ما کنکور دادیم منابع تاریخ چی بود چون واقعا من خیلی تاریخ خوندم در حد 10 تا 12 تا جزوه و کتاب اما فقط 57% زدم حالا از ما گفتن بود چون تاریخ امسال خیلی فرق میکرد جدی میگم

اما فقط 57%؟؟؟خوبه دیگه کم نزدی دوست عزیز.....البته فک کنم اون 43 درصدم واس خاطر منابع زیادت نزدی...

cna12

عضو جدید
سلام بچه ها...خوبید ایشالا؟؟خسته نباشید...تا الان منفعلانه فقط به نظرای شما توجه می کردم اگه اجازه بدین زین پس منم وارد جمعتون شم
ماشالا همه اکتیو...اقا مارم دریابید...دمتون گرم کلی اطلاعات نصیبم شد
به نظرتون منی که 2 3 روزه از زیر یوق اساتید ارجمند طرح و فنی رهیدم و 3ماه دیگه دفاعیه دارم می شود ایا امید داشته باشم
نمی دونم شماها تا کجا پیش رفتید؟چه جوریاس؟؟؟پارسالم شرکت کردم اما تنها چیزی که از اون ازمون عایدم شد یه کیک بود که سر جلسه جاموند
امسال سال اصلیه منه ...نمی خوام با دست خالی ردش کنم
این جمع واقعن عالیه....تشکراااات ویژه

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سی دی تون راحت کرک میشه خیلی راحت
مطمعن باشید
چون فلش هست که اجرای شده

سی دی مون؟!؟؟!؟!
من سی دی ندارم دوست من
اون یکی دوستمون خانم 3ara6erafat تو کار کرک و اینجور چیزاستا. گفته بود خواهرش قول داده این کارو بکنه
اگر منظورتون سی دی استاد سروش نیاست که یه بار یکی از بچه ها بهش گفت حتما یکی هست این برنامه هاتونو بشکنه خندید گفت خب بشکنه اولا همیشه دست بالا دست بسیاره ما که دیگه از مایکروسافت قویتر نیستیم. مگه ویندوزو اینجوری نکردن؟ بعدشم گفت قفلو من نزاشتم چون اصن سواد این کارو ندارم. این خود بچه های انفورماتیک که زحمت طراحیشو کشیدن و آموزشگاه گذاشتن برا اینکه حاصل زحماتشون هدر نره من فقط خوراک علمیشو دادم.
گفتش متاسفانه تو کشور ما تا برا یه چیزی پول ندیم قدرشو نمی دونیم. من هروقت کلاس رایگان گذاشتم چه تو دانشگاه چه موسسه استقبال نشده اما همینکه پولی شده سرودست شکستن. بهم گفت مث دانشگاه خودتون که خواستم مجانی نرم افزار رزیستو (همینکه این آقا نیوزلندیه نوشته) بهتون یاد بدم 10% کلاستون بیشتر نیومد یا پارسال کارگاه رایگان گذاشتم برا جزییات و چیزای دیگه استقبال نشد. یا مصالح هوشمندو تو کلاس میگفتم کسی گوش نمیکرد همین دوره رو دانشگاه تهران پولی کرد خون و خونریزی سر ثبت نام کلاساش
آخرشم گفت آموزشگاهم سیاستش بر اینه که یه رقم مختصری بگیره که هم هزینه کارای انفورماتیکش درآد هم تکثیر و چیزای دیگه و یه رغبتی هم ایجاد بشه. آخرشم گفت این یه پروژه سه جانبه است بین ایوان خانه و موسسه محک و موسسه بهنام دهش پور.

morteza2010

عضو جدید
سی دی مون؟!؟؟!؟!
من سی دی ندارم دوست من
اون یکی دوستمون خانم 3ara6erafat تو کار کرک و اینجور چیزاستا. گفته بود خواهرش قول داده این کارو بکنه
اگر منظورتون سی دی استاد سروش نیاست که یه بار یکی از بچه ها بهش گفت حتما یکی هست این برنامه هاتونو بشکنه خندید گفت خب بشکنه اولا همیشه دست بالا دست بسیاره ما که دیگه از مایکروسافت قویتر نیستیم. مگه ویندوزو اینجوری نکردن؟ بعدشم گفت قفلو من نزاشتم چون اصن سواد این کارو ندارم. این خود بچه های انفورماتیک که زحمت طراحیشو کشیدن و آموزشگاه گذاشتن برا اینکه حاصل زحماتشون هدر نره من فقط خوراک علمیشو دادم.
گفتش متاسفانه تو کشور ما تا برا یه چیزی پول ندیم قدرشو نمی دونیم. من هروقت کلاس رایگان گذاشتم چه تو دانشگاه چه موسسه استقبال نشده اما همینکه پولی شده سرودست شکستن. بهم گفت مث دانشگاه خودتون که خواستم مجانی نرم افزار رزیستو (همینکه این آقا نیوزلندیه نوشته) بهتون یاد بدم 10% کلاستون بیشتر نیومد یا پارسال کارگاه رایگان گذاشتم برا جزییات و چیزای دیگه استقبال نشد. یا مصالح هوشمندو تو کلاس میگفتم کسی گوش نمیکرد همین دوره رو دانشگاه تهران پولی کرد خون و خونریزی سر ثبت نام کلاساش
آخرشم گفت آموزشگاهم سیاستش بر اینه که یه رقم مختصری بگیره که هم هزینه کارای انفورماتیکش درآد هم تکثیر و چیزای دیگه و یه رغبتی هم ایجاد بشه. آخرشم گفت این یه پروژه سه جانبه است بین ایوان خانه و موسسه محک و موسسه بهنام دهش پور.
حالا!!! چه تون چه ان چه شون چه م
درسته با حرفتون موافق هستم ولی به جناب سروش نیا برسونید خوب از کجا تهیه کنیم که نریم کرک نکنیم من نمیدونم چرا بعضی وقت ها گناه چند نفر رو گردن همه نوسته میشه جریان اونی میشه که یکی یه کاری کنه بعد یکی دیگه تاوانش بده

بعدش هم کرک خیلی بهتر خونده میشه و می چسپه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
در مورد جزوات و نحوه برخورد بگم .. من از روز اول تلفیق این دو تا رو صلاح دونست ولی این تلفیق حد داره .... یک تذکر بدهم از هر درس به سراغ استاد اون درس بروید ..من خودم در منظر و زبان زیاد نمی دونم ولی رفتم سراغ استاد درسش و دارم مطالب را بهتون می گم .. پیش اساتید تاریخ برید که من پارسال رفتم تلفیق جزوه و کتاب را گفت که البته در اسلامی جدا این جزوه بسیار مفیده ... در مورد فن هم تا آنجا که من و سایر دوستان در 4 هفته متوالی پیش آقای سروش نیا رفتیم به ما تاکید می کردند که کتاب برای اینه که فن را بالای 70 بزنی و جزوه و کفایت می کنه به همراه کتاب های جدید ایشون .. حتی یامه به ما می گفت درک رفتار را به زور می شه 7 روزه خوند و شما به جای خوندن کتاب های فن چند تا تاریخ بخونید... دوستان من و خودم این کار را کردیم و درصد های بالایی زدیم .. سال های قبل از ما هم همین کار رو کردن و بالا زدن ... البته که اگه وقت کنید کتاب بخونید بهتره ولی نه همه کتاب ها ... متاسفانه همه دوستان از اون وور بوم می افتند و هیچ کتابی نمی خونند که این هم درست نیست .. تو رشته معماری خوندن 10 کتاب گلابچی خیلی عالیه که اون چیزی که من هم گفتم حدود همین میزان بود... بیشترش واقعا هیچ سودی نداره ... چون بیشترش برای تکنولوژی ها هست ...;) (این هم بگم کتاب جزئیات ارتقادهنده خیلی مهمه .. جدیش بگیرید.. کتاب روان و ساده ای هست حتما توآبان که به آخر منابع رسیدید بخونیدش).......... جزوات آقای سروش نیا که من نوشتم و پر کردم خوبند و سعی می کنم بهتر از اون هم براتون گیر بیارم ....موفق باشید....;)
من يه سوال دارم
گفتين دكتر سروش گفته كتاب و جزوه براي 70زدن كافيه؟
خوب مگه غير كتاب و جزوه چي هست؟
يني اگه بخايم 100بزنيم بايد چيكار كنيم؟؟
تو تنظیم شرایط محیطی شنیدم آقاییی کارش بهتره تو تاسیسات ایزدی ...;)
من جزوه دوسال پيش اقايي رو دارم
ايزدي هم همينطور
ايزدي بهتر گفته
چون هردو رو دارم ميگم ايزدي بهتره كاملا منطبق هست به كتاب قيابكلو
اقايي اضافات گفته كه بي فايدس

sunday

عضو جدید
خسته نباشید همگی.

بچه ها اگه شما جای من بودید و مجبور بودید بین این کلاسها یکی رو انتخاب کنین کدوم رو ترجیه میدادین؟

معماری ایران : ..........عباس مصطفوی
معماری جهان : ........الهام رضوی
معماری معاصر : ........الهام رضوی
تنظیم شرایط : .......... اردشیر عصر درخشان
تاسیسات : ...............اردشیر عصر درخشان
منظر : ......................نینا الماسی فر
عناصر جزئیات : ..........کزازی

شرایط اضطراریه لطفا راهنماییم کنین.

آخرین ویرایش:

ati88

عضو جدید
کسی آزمون امروز ایوانخانه رو شرکت کرده؟
می دونید معمولا چه قدر طول می کشه تا کارنامه ش تو سایت قرار بگیره؟

mahmoudz

کاربر فعال
خسته نباشید همگی.

بچه ها اگه شما جای من بودید و مجبور بودید بین این کلاسها یکی رو انتخاب کنین کدوم رو ترجیه میدادین؟

شرایط اضطراریه لطفا راهنماییم کنین.

سلام.
من پیشنهاد می کنم معماری معاصر رو انتخاب کنید....(چون یه مقدار از باقی سنگین تره)
و درس های تاسیسات و تنظیم شرایط و منظر تو کنکور زیاد ازشون سوال نمی یاد....

sunday

عضو جدید
سلام.
من پیشنهاد می کنم معماری معاصر رو انتخاب کنید....(چون یه مقدار از باقی سنگین تره)

محمود جان شما این استاد هارو هیچ کدوم رو نمیشناسید؟
اگه به این لیست عناصر جزئیات کزازی هم اضافه کنم چی به تاریخ ارجحیت نداره؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی آزمون امروز ایوانخانه رو شرکت کرده؟
می دونید معمولا چه قدر طول می کشه تا کارنامه ش تو سایت قرار بگیره؟

پارسال که من شرکت میکردم بین 2تا 4-5 روز متفاوت بود
یه بار یکشنبه ج میومد یه بار 3 ش و ...!

morteza2010

عضو جدید
سلام
فک کنم این یکی از همه بهتر باشه. چیزایی که سروش نیای کبیر راجبشون کم صحبت میکنه:w11:بیشتر عناصریه تا ایستایی
بچه ها بگین اگه خوب نیستن من اینهمه وقت نذارما;)
خدایا, سروش نیا کبیر را برای ملت معمار همیشه اسکیس زن راپید به دست حفظ بدار و بدان ما اعضا انجمن معماری همیشه سپاس گذار هستیم
و از تو ممنونیم بعد حضرت سروش نیا بما ebram0412 را دادی
و3ara6erafat همچنین اون خانوم که رفتن پیشش شون و معرفی شدن برای جزوه ها
کلا خدایا امسال بعد روحانی خیلی اوضاع خوب شده
ظرفیت ارشد هم ببری بالا دیگه محشره میشه

آخرین ویرایش:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من تنظیم شرایط یا تاسیسات چون ضریب3 هست و نسبت به اون یکی درس ها مهمتر
سلام.

sunday

عضو جدید

عناصر جزئیات : ..........کزازی

یعنی اینجا کسی هست این اساتید و بشناسه؟ (البته جز کزازی که معروفه)
میخوام بدونم کدوم این استادا بهتر تدریس میکن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.