مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saba-arch

عضو جدید
سلام دوستان- من چندتا سوال در مورد زبان داشتم.
در حال حاضر دارم لغت می خونم ولی شنیده بودم گرامرو بهتره نزدیکای کنکور بخونم تقریبا از کی رو گرامر وقت بزارم و اینکه درک مطلبو از چه زمانی کار کنم؟

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان- من چندتا سوال در مورد زبان داشتم.
در حال حاضر دارم لغت می خونم ولی شنیده بودم گرامرو بهتره نزدیکای کنکور بخونم تقریبا از کی رو گرامر وقت بزارم و اینکه درک مطلبو از چه زمانی کار کنم؟
والا گرامرو نمیدونم به چه دلیل اینو میگن، ولی درک مطلب رو هرچه زودتر شروع کنی بهتره، روزی یکی دوتا متن از کنکورای قبل یا آزمونای آزمایشی بزنی خوبه، جزوه ی مهارتای درک مطلب هم هست تو باشگاه :smile:

saba-arch

عضو جدید
والا گرامرو نمیدونم به چه دلیل اینو میگن، ولی درک مطلب رو هرچه زودتر شروع کنی بهتره، روزی یکی دوتا متن از کنکورای قبل یا آزمونای آزمایشی بزنی خوبه، جزوه ی مهارتای درک مطلب هم هست تو باشگاه :smile:
ممنون عزیزم.

nasim666

عضو جدید
خسته نباشین همگی و خدا قوت
چه خبر بچه ها ؟ چیا رو خوندین؟ چقد خوندین؟
من تا آخر آذر تقریبا تموم میکنم کتابا رو و میرم برا دوره فشرده تست و مرور
کتابا تمومی ندارن واقعا برا کسی که دیر شروع کرده خیلی سخته :(

خسته نباشین همگی و خدا قوت
چه خبر بچه ها ؟ چیا رو خوندین؟ چقد خوندین؟
من تا آخر آذر تقریبا تموم میکنم کتابا رو و میرم برا دوره فشرده تست و مرور
کتابا تمومی ندارن واقعا برا کسی که دیر شروع کرده خیلی سخته :(

من طبق سیلابس آکادمی 75 درصد مطالبو خوندم و الانم چند روزیه شروع کردم به زدن تست

برای هر بار سیلابس حداقل 2 دور مطالب رو دوره کردم

و خدارو شکر از تستام راضی هستم

فروزان_F

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خسته نباشید منم تقریبا کتابا رو تموم کردم منتها دیجیتال رو واقعا نمیدونم چطور باید بخونم اصلا با فونتش مشکل دارم کسی هست که جزه ای خلاصه ای چیزی ازش داشته باشه؟
راستی من اصلا رو زبان تخصصی کار نکردم به نظرتون تو این فرصت محدود امیدی هست؟ اگه میشه شروع کرد چی رو و چطور باید بخونم؟
ممنون از همگی.

milad.arch

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید منم تقریبا کتابا رو تموم کردم منتها دیجیتال رو واقعا نمیدونم چطور باید بخونم اصلا با فونتش مشکل دارم کسی هست که جزه ای خلاصه ای چیزی ازش داشته باشه؟
راستی من اصلا رو زبان تخصصی کار نکردم به نظرتون تو این فرصت محدود امیدی هست؟ اگه میشه شروع کرد چی رو و چطور باید بخونم؟
ممنون از همگی.
مروری بر کتاب معماری آرکی تایپی و کتاب معماری دیجیتال (جزوه سینا شریفی) جزوه خلاصه شده ی خوبیه ;)
http://www.4shared.com/office/RNPHeMDW/FinaL_SysteM__2_.html
رمز باز کردن فایل:1234
زبان تخصصی که فقط ریدینگه و اونم فقط تکنیکه، یادگیریش زمانبر نیست اما فقط باید تمرین کنی
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=183850&d=1386519241
فعلا" اینو پیدا کردم تو تاپیک جزوات
امیدوارم مفید باشه :cool:

Bionic.arc

عضو جدید
یعنی همه ی کتابارو باید بخونیم؟ :-D من نمیرسم تعامل تکنولوژی و معماری و بیونیکو بخونم... نمی دونم چقد اهمیت دارن!

nasim666

عضو جدید
یعنی همه ی کتابارو باید بخونیم؟ :-D من نمیرسم تعامل تکنولوژی و معماری و بیونیکو بخونم... نمی دونم چقد اهمیت دارن!

تعامل تکنولوژی و معماری ، طبیعت منبع الهام ، آرکی تایپی و دیجیتال و ساختمان ها چگونه عمل میکنند و توصیه میکنم از جزوات سینا شریفی که در جزوات باشگاه هم هست مطالعه کنین ، با اینکه من این کتابارو یه دور خوندم ولی واقعا جزوه ایشون کافیین نیازی به کتاب نیست.

milad.arch

عضو جدید
تعامل تکنولوژی و معماری ، طبیعت منبع الهام ، آرکی تایپی و دیجیتال و ساختمان ها چگونه عمل میکنند و توصیه میکنم از جزوات سینا شریفی که در جزوات باشگاه هم هست مطالعه کنین ، با اینکه من این کتابارو یه دور خوندم ولی واقعا جزوه ایشون کافیین نیازی به کتاب نیست.
موافقم باهات ;)
جزوه تعامل تکنولوژی و معماری
سینا شریفی رو داری؟اگه داری میتونی بزاریش؟

milad.arch

عضو جدید
بله دارم منتها از اینجا دانلود کردم ، تو قسمت جزوات بگردین اگه پیدا نکردین براتون میذارم
تمام جزوات شریفی رو دان کردم اما تعامل تکنولوژی و معماری نبود توشون :(
خیلی گشتم اما پیدا نشد :confused:
اگه بزارید واقعا" سپاسگذارتون میشم ;)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

البته رو نوشت از آیدا زینالی هست .. امیدوارم بدردتون بخوره .. برا من که خیلی بدردم خورد ;)
اینجا آپلودش کردم:
http://s5.picofile.com/file/8157001868/Binder1.pdf.html
ممنون خیلی خوب بود فقط میگم خود کتاب تعامل چند صفحه هستش که جزوش شده 202صفحه:eek:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش میکنم
اگه نگاه کنین فقط تعامل نیست .. آرکی تایپی و طبیعت منبع الهام هم هست و تعامل از صفحه 134 شروع میشه
خیلی لطف کردین عالیه
برای بیونیک و فن شناسی هم جزوه ای هست?

nasim666

عضو جدید
خیلی لطف کردین عالیه
برای بیونیک و فن شناسی هم جزوه ای هست?

والا منم دنباله جزوه خوب برا نانو و بیونیک میگردم ، فن شناسی ام اصلا نیازی به خوندن نداره فقط فصل 4 بدرد ما میخوره که اونم 100-120 صفحه ای میشه و راحته

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا منم دنباله جزوه خوب برا نانو و بیونیک میگردم ، فن شناسی ام اصلا نیازی به خوندن نداره فقط فصل 4 بدرد ما میخوره که اونم 100-120 صفحه ای میشه و راحته
اخه زورم میاد برا 100صفحه کتابی بخرم که بعدا هم به دردم نمیخوره ارزش نداره برا همین دنبال جزوم:(

nasim666

عضو جدید
اخه زورم میاد برا 100صفحه کتابی بخرم که بعدا هم به دردم نمیخوره ارزش نداره برا همین دنبال جزوم:(

دقیقاااا ... منم نخریدم از دوستام کپی گرفتم .. برین از کتابخونه ای چیزی بگیرین 1 روزه تموم میشه چیز تازه ای نداره

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون که جواب دادید... منظورم رتبه ایه که باهاش بشه تهران قبول شد!
رتبه 1000 هم تا جایی که شنیدم تونسته با اسکیس داخلی تهران قبول شه.
این بستگی به معلومات عمومی شما از تاریخ و درک داره.
رتبه 5 و 1 تکنو امسال هردو رتبه های خیلی خوبی تو معماری آوردن. ولی مثلا 5 سال قبل برای معماری خونده بود و هر چی یادش بوده را زده.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رتبه 1000 هم تا جایی که شنیدم تونسته با اسکیس داخلی تهران قبول شه.
این بستگی به معلومات عمومی شما از تاریخ و درک داره.
رتبه 5 و 1 تکنو امسال هردو رتبه های خیلی خوبی تو معماری آوردن. ولی مثلا 5 سال قبل برای معماری خونده بود و هر چی یادش بوده را زده.

قاصدک جان تا چه رتبه ای تکنو دانشگاه تهران قبول میشه؟ درصد رتبه های برتر و داری؟

milad.arch

عضو جدید
قاصدک جان تا چه رتبه ای تکنو دانشگاه تهران قبول میشه؟ درصد رتبه های برتر و داری؟
پارسال که فک کنم فقط 14 یا 15 نفر در دو رشته، تهران قبول شدن
میانگین درصدای دروس رتبه یک پارسال 70 بود
برا قبولی باید میانگین درصدات از 60 به بالا باشه

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره عزیزم
پارسال 25 نفر گرفت که یک نفر سهمیه داشت. یعنی 24 نفر فقط رتبه آخر را نمیدونم که آیا 24 بوده یا نه. تا 23 را آمار دارم که قبول شده و 26 هم میدونم قبول نشده.

درصدای حدودی میدونم:
رتبه 2 زبان 90- ایستایی 95- سیستم 70- طراحی فنی 62
رتبه 4: زبان 75- ایستایی 90- سیسنم 80- طراحی فنی 84
رتبه 5: زبان 46- ایستایی 90- سیستم 80- طراحی فنی 84
رتبه 7: زبان 50- ایستایی 92- سیستم 90- طراحی فنی 62
رتبه 12: زبان 70- ایستایی 78- سیستم 55- طراحی فنی 76
رتبه 13: زبان 73- ایستایی 80- سیستم 76- طراحی فنی 60

البته همون طور که گفتم حدودی هستند. یعنی تو بعضی درسا ممکنه 2-3 درصد بالا پایین باشند ولی نه همشون.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.