مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mmarchitect

عضو جدید
سلام بچه ها شدیدا نیاز به راهنماییتون دارم من پارسال رتبم 130 شد باتوجه به این که شاغل بودم وهستم .الان
ازاد تهران معماری معماری قبولشدم مدارکمم بردم برا ثبت نام ولی هنوز پول نریختم شدیدا دو دلم نمی دونم بخونم برا سال بعد تکنو لوژی یا همین تهران جنوبو برم .

درصدای پارسالم زبان 27 دروس فنی 75 سیستم 64 طراحی فنی 39. از طرفی درصدام بد نیست امید دارم امسال فبول شم اگر بشتر تلاش کنم. ازطرفی با توجه به این که شاغلم نمی تونم مثل همه وقت بذارم نهایتا روزی 6 ساعت می تونم بخونم نکنه امسالم درصدام مثل پارسال شه و آزاد تهرانو یک سال دیر تر برم.از طرف دیگه میبینم پارسال هم با این شرایط درصدام از خیلی از دوستام که روزی 12 ساعت خوندن بیشتر شد امسال چون کتابارو خوندم تسلط بیشتری دارم.خیلی سردر گمم ممنون میشم کمکم کنید

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

سلام بچه ها شدیدا نیاز به راهنماییتون دارم من پارسال رتبم 130 شد باتوجه به این که شاغل بودم وهستم .الان
ازاد تهران معماری معماری قبولشدم مدارکمم بردم برا ثبت نام ولی هنوز پول نریختم شدیدا دو دلم نمی دونم بخونم برا سال بعد تکنو لوژی یا همین تهران جنوبو برم .

درصدای پارسالم زبان 27 دروس فنی 75 سیستم 64 طراحی فنی 39. از طرفی درصدام بد نیست امید دارم امسال فبول شم اگر بشتر تلاش کنم. ازطرفی با توجه به این که شاغلم نمی تونم مثل همه وقت بذارم نهایتا روزی 6 ساعت می تونم بخونم نکنه امسالم درصدام مثل پارسال شه و آزاد تهرانو یک سال دیر تر برم.از طرف دیگه میبینم پارسال هم با این شرایط درصدام از خیلی از دوستام که روزی 12 ساعت خوندن بیشتر شد امسال چون کتابارو خوندم تسلط بیشتری دارم.خیلی سردر گمم ممنون میشم کمکم کنید
رتبه سراسریتون 130بود?پس چرا ازاد رفتین!

m3631

عضو جدید

دوست عزیز قبولیتو تبریک میگم ولی نظر شخصی من اینه که باید دنیال اون چیزی بری که بهش علاقه داری هر چقدر هم سخت باشه وگرنه اگه هدفت فقط مدرک فوق لیسانس گرفتنه که همینو برو ولی اگه رشته و علاقت مهمه دوباره تلاش کن، این بارم راه برات بازتره.... موفق باشی

mmarchitect

عضو جدید
دوست عزیز قبولیتو تبریک میگم ولی نظر شخصی من اینه که باید دنیال اون چیزی بری که بهش علاقه داری هر چقدر هم سخت باشه وگرنه اگه هدفت فقط مدرک فوق لیسانس گرفتنه که همینو برو ولی اگه رشته و علاقت مهمه دوباره تلاش کن، این بارم راه برات بازتره.... موفق باشی

ممنون ..راستش تصمیم گرفتم برای علاقم چهار- پنج ماه باقی مونده رو تلاش خودمو برای تکنولوژی کنم ...مرسی از راهنماییتون

arc_saba

عضو جدید

سلام.منم شرایطم مثل تو بود.شاغل بودم و زیاد نمیتونستم وقت بذارم ولی نتیجه گرفتم.
درصدات نسبتا خوبن به جز زبان.اگه بتونی زبانتو تقویت کنی حتما نتیجه میگیری. میتونی مثل من ماه آخرو مرخصی بگیری یا بعضی روزا نری سرکار .
به نظر من بخون دوباره. اگه یه سال دیرتر بری دانشگاه اتفاقی نمیفته .شانس قبولیو از خودت نگیر.

N-iMA

عضو جدید
دوستانِ تک رقمی اگه امکانش هست نمونه کارنامه شون رو بذارن بفهمیم کجای کاریم و باس به کجا برسیم .. با تشکر

mmarchitect

عضو جدید
سلام.منم شرایطم مثل تو بود.شاغل بودم و زیاد نمیتونستم وقت بذارم ولی نتیجه گرفتم.
درصدات نسبتا خوبن به جز زبان.اگه بتونی زبانتو تقویت کنی حتما نتیجه میگیری. میتونی مثل من ماه آخرو مرخصی بگیری یا بعضی روزا نری سرکار .
به نظر من بخون دوباره. اگه یه سال دیرتر بری دانشگاه اتفاقی نمیفته .شانس قبولیو از خودت نگیر.

همین تصمیمو گرفتم که بخونم حتی متضرر شدم 600 تومن هزینه انصراف دادم ...کلی روحیه گرفتم از حرفاتتت...مرسیییی...می تونم بپرسم کجا قبول شدی :)

mrsetareh

عضو جدید
سلام بچه من تقریبا تازه اومدم سوالم شاید تکراری باشه
سیلابس هنر های ساخت مرکز معماری رو کسی داره ؟

mmarchitect

عضو جدید
چقدر اینجا خلوته ...بچه ها بیاین فروم اکتیوتر کنیم....من شروع کردم با سازه در معماری و 504 تا اخر هفته می خونممم....شما ها از چی خوندین؟بیاین باهم پیش بریم

mmarchitect

عضو جدید
سلام بچه من تقریبا تازه اومدم سوالم شاید تکراری باشه
سیلابس هنر های ساخت مرکز معماری رو کسی داره ؟

من تکنولوژی دارم راستش نمی دونم چجوری باید بذارم

پیوست ها

• Final TechnoloGy-1.pdf
    391.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Bionic.arc

عضو جدید
امکانش هست کسایی که رتبه ی خوبی داشتن بیان اینجا از تجربیاتشون بگن؟؟؟؟

nazanin43

عضو جدید
ممنون بابت قرار دادن سیلابس ها خانم یا اقای mmarchitect .فقط میشه بگین این سیلابس ها ماله کدوم ساله؟

آخرین ویرایش:

arc_saba

عضو جدید
همین تصمیمو گرفتم که بخونم حتی متضرر شدم 600 تومن هزینه انصراف دادم ...کلی روحیه گرفتم از حرفاتتت...مرسیییی...می تونم بپرسم کجا قبول شدی :)
خوشحالم که حرفام مفید بوده،امیدوارم امسال یه جای خوب قبول شی و ضررت جبران بشه.....من دانشگاه تهرانم:)

arc_saba

عضو جدید
امکانش هست کسایی که رتبه ی خوبی داشتن بیان اینجا از تجربیاتشون بگن؟؟؟؟
این سایت به قبولی من خیلی کمک کرد واسه همین من هم دوس دارم تا جایی که میتونم به بچه ها کمک کنم.
سوالت خیلی کلیه ولی با این حال همونطور که بقیه دوستان هم گفتن توصیه شدید میکنم به تقویت زبان.درصد زبان تاثیر بسزایی در قبولیتون داره و از 60 به بالا نتیجه رو به طرز فجیعی به نفعتون تغییر میده.
یرای سیستم و ایستایی کتابای دکتر گلابچی(سازه در معماری-درک رفتار-مبانی سازه-طراحی لرزه ای-ساختمانهای بلند-پوسته ها وسازه های ورق تاشده-نمونه موردی های استاتیک و مقاومت و فولاد و بتن در اولویت اول)وجزوه های جناب سروش نیا ، برای طراحی فنی جزوه های سینا شریفی وکتابای جزئیات ارتقادهنده، فناوریهای نوین،ساختمانها چگونه عمل میکنند و طراحی لرزه ای.
جزوه ها رو شخصا از همین سایت تهیه میکردم. آزمون هم خیلی مفیده.میتونین آزمونهای یکی دو سال قبل ایوان و مرکز رو که بچه ها لطف کردن و گذاشتن رو دریافت کنین و خودتون تو خونه آزمون بدین. سوالای کنکورای سالهای قبل هم خیلی مهمن و با درصد تکرار بالا هر سال میان
دیگه اینکه همونطور که قبلا هم گفتم از هیچ کلاس و موسسه ای استفاده نکردم.اگه دوست دارین برین و فکرمیکنین مفیده نهی نمیکنم ولی میخام بگم لازم هم نیست.فقط انگیزه و پشتکار قوی و البته توکل بر خدا
امیدوارم همتون نتیجه زحمتتونو ببینین و به نتیجه دلخواهتون برسین.;)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بچه های هنرهای ساخت کسی هست که ازمون های مرکز معماری رو ثبت نام کرده باشه یه سوالی دارم ازشون?

m3631

عضو جدید
خیلی ممنون که جواب دادین...من واسه زبان به 504 و لغات ضروری تافل مسلط ام ...بعد از اینا نمی دونم چی بخونم واسه زبان....
سلام،لغت های سال های قبل 93-85 و گرامر و درک مطلب بخون. تستای لغت هم بزن;)

m3631

عضو جدید
این سایت به قبولی من خیلی کمک کرد واسه همین من هم دوس دارم تا جایی که میتونم به بچه ها کمک کنم.
سوالت خیلی کلیه ولی با این حال همونطور که بقیه دوستان هم گفتن توصیه شدید میکنم به تقویت زبان.درصد زبان تاثیر بسزایی در قبولیتون داره و از 60 به بالا نتیجه رو به طرز فجیعی به نفعتون تغییر میده.
یرای سیستم و ایستایی کتابای دکتر گلابچی(سازه در معماری-درک رفتار-مبانی سازه-طراحی لرزه ای-ساختمانهای بلند-پوسته ها وسازه های ورق تاشده-نمونه موردی های استاتیک و مقاومت و فولاد و بتن در اولویت اول)وجزوه های جناب سروش نیا ، برای طراحی فنی جزوه های سینا شریفی وکتابای جزئیات ارتقادهنده، فناوریهای نوین،ساختمانها چگونه عمل میکنند و طراحی لرزه ای.
جزوه ها رو شخصا از همین سایت تهیه میکردم. آزمون هم خیلی مفیده.میتونین آزمونهای یکی دو سال قبل ایوان و مرکز رو که بچه ها لطف کردن و گذاشتن رو دریافت کنین و خودتون تو خونه آزمون بدین. سوالای کنکورای سالهای قبل هم خیلی مهمن و با درصد تکرار بالا هر سال میان
دیگه اینکه همونطور که قبلا هم گفتم از هیچ کلاس و موسسه ای استفاده نکردم.اگه دوست دارین برین و فکرمیکنین مفیده نهی نمیکنم ولی میخام بگم لازم هم نیست.فقط انگیزه و پشتکار قوی و البته توکل بر خدا
امیدوارم همتون نتیجه زحمتتونو ببینین و به نتیجه دلخواهتون برسین.;)
انشالا همیشه موفق باشی. دوست عزیز میشه خواهش کنم درصداتو بزاری؟ و بگی چطوری و روزی چقدر درس میخوندی؟

حتما پسج هارو بخون

اصولا اگر کتابای آقای گلابچی رو بخونید این پسج هارو راحت درک میکنید چون تمامی پسج ها از کتابهای ترجمه شده ی ایشون میاد

سلام بچه ها کسی هست که به جزوه ی استاتیک دکتر کتایون تقی زاده دسترسی داشته باشه ؟؟؟

کسی دوره های استاتیک طباطبایی رو شرکت کرده تو این دوره ؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.