مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب معماری بیونیکو گرفتم... خیلی مطالبش بی ربطه! چه قسمتاییش مهمه؟!
به نظرم مطالب اون نمونه موردی هایی رو که با کتابای دیگه مشترک داره بخون، چون همه ی عکساش رنگیه و اینجور عکسا تو کنکور نمیاد، یا مثلا اینکه از چه چیزی میشه واسه ساخت چه چیزی الهام گرفت... به نظرم ارزش نداره وقت رو این کتاب بذاری واسه یه دونه سوال

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

من امروز همه ی کتابارو تموم کردم... نانو و مفهومی بلند و حذف کردم و نخوندم! دیگه فکر نمیکنم وقت باشه واسه کتاب جدید خوندن..
یعنی کل کتابای گلابچی رو منهای دوتا کتاب خوندین:eek:!!!!

Bionic.arc

عضو جدید
بله. اخه بعضی کتابا مثل پل و ارکی تایپو بیونیک و.... فقط یه روز کامل طول میکشه خوندنش!قبول شده های پارسال به من گفتن باید همه ی کتابارو بخونی!!!دیگه ازین به بعد اصلا کشش خوندن ندارم! هرچی خوندمو مرور میکنم.و کل ی
زبان نخونده و تست نزده :-(

Bionic.arc

عضو جدید
برای مرورم یکی از رتبه های تک رقمی پ:-ارسال به من گفت یه ماه کافیه زیادی ام هست حتی!
تعداد کتابای خونده شده مهم نیست.تعداد کتابای مرور شده و جمع بندی شده مهمه.
ازتونم ممنونم که جواب سوالامو دادید :)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسایی که ازمون های هنرهای ساخت ازمایشی شرکت میکنن میشه یه اماری از رتبه هاتون بدید?

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسایی که ازمون های هنرهای ساخت ازمایشی شرکت میکنن میشه یه اماری از رتبه هاتون بدید?
والا من شرکت میکنم منتها رتبه هام ضدونقیضه، دقیقا آزمونا رو یکی در میون رسیدم بخونم.. به آزمونای فرد رسیدم، به زوجا نرسیدم:دی رتبه م خجالت آور میشه بعضی وقتا:D

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا من شرکت میکنم منتها رتبه هام ضدونقیضه، دقیقا آزمونا رو یکی در میون رسیدم بخونم.. به آزمونای فرد رسیدم، به زوجا نرسیدم:دی رتبه م خجالت آور میشه بعضی وقتا:D
ولی من مطمئنم شما جزو تک رقمیایی:);)

Bionic.arc

عضو جدید
ممنون که جواب دادید :-D منظورم برنامه ی این دو هفته بود من مرور کردم ولی کلا حس میکنم چیزی یادم نیس :|

milad.arch

عضو جدید
ممنون که جواب دادید :-D منظورم برنامه ی این دو هفته بود من مرور کردم ولی کلا حس میکنم چیزی یادم نیس :|
تو این دو هفته باقی مونده، کلا" این فکرو (چیزی یادم نیست) از ذهنتون خارج کنید، استرسو کم کنید، زیاد فک نکنید، ذهنتونو آزاد کنید
من مطمئنم که بچه های باشگاه (البته اونایی که خوندن :D) 100% قبول میشن (و 100 البته با رتبه های عالی ;))

Bionic.arc

عضو جدید
من اولین سالیه که واسه تکنولوژی میخونم ...پارسال معماری۲۰۰ شدم و قبول نشدم ... فقط اینکه فکر میکنم این دو هفته رو تاریخ بخونم قطعا نتیجه میگیرم ولی واقعا کنکور تکنولوژی مثل قماره... فقط همین عامل استرسه ...:-(

milad.arch

عضو جدید
من اولین سالیه که واسه تکنولوژی میخونم ...پارسال معماری۲۰۰ شدم و قبول نشدم ... فقط اینکه فکر میکنم این دو هفته رو تاریخ بخونم قطعا نتیجه میگیرم ولی واقعا کنکور تکنولوژی مثل قماره... فقط همین عامل استرسه ...:-(
پس با یه حرفه ایی طرفیم :w17:
من سال دوممه دارم میخونم :cool:
پارسال از سر جلسه که بلند شدم، فک میکردم رتبه زیر 5 میشم :D
منظورم اینه کلا" فک نکنید که چی میشه یا چی نمیشه ;)
هر وقت استرس اومد سراغتون، یه نفس عمیق بکشید و تا 20 بشمارید (عجیب آروم میشید)
حتما" قبول میشید (شک نکنید)
موفق باشید :victory:

Bionic.arc

عضو جدید
حرفه ای نه! خسته! :-D ببخشید میشه علت پارسال قبول نشدنتونو بگید؟ اگه اشکالی نداره!

milad.arch

عضو جدید
حرفه ای نه! خسته! :-D ببخشید میشه علت پارسال قبول نشدنتونو بگید؟ اگه اشکالی نداره!
دلایلش که زیاده :D
یکی از دلایلش استرس زیادی بود که داشتم، طوری که شب کنکور تا حدود 3 بیدار موندم (با این که عادت کرده بودم طی 3 یا 4ماه مطالعه، 10 بخوابم)
اینم ناشی از فکر کردن زیاد بود
دلیل بعدی: به اندازه ی کافی تست نزدم، فقط تستای سال های گذشترو زده بودم (درصدام همه بالای 70 بود)
کلا" مسائل زیادی باعث شد که نشه
اما امسال از همه لحاظ خودمو ok کردم :cool:

Bionic.arc

عضو جدید
ایشالا امسال حتما نتیجه میگیرید :)
پس این دو هفته رو تستای تالیفی و مرور دوباره کنیم؟

milad.arch

عضو جدید
سپاسگذارم دوست عزیز (و همکلاسیه آینده :king:)
مرور کردن عالیه
به نظرم با مهندس ایرانشاهی یه صحبتی داشته باش (چون کارشون مشاورست)
موفق باشید :victory:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه نصیحت دوستانه: این 2 هفته تست تالیفی زدن چندان درست نیست. چون اکثر این تست ها استاندارد نیستن و خدای نکرده ممکنه باعث اشتباه شما سر آزمون بشن. ولی تا جایی که میتونی مرور کن. و مطمئن باشید که قبول میشید.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره، جزوست که شهرزاد خانم زحمتشو کشیدن
ببخشید جزوست یا همون فصل مهم کتاب که شهرزاد خانم لطف کردن عکس گرفتن?

وقت همگی تون بخیر

راستش فک کنم کوچیکتر از اونم که بخوام پیشنهاد یا مشورتی بدم اما 4 تا نکته رو که بنظرم برای نتیجه گیری تو این دو هفته خوبه میگم :
1.سعی کنید تعداد مرور رو برید بالا ، ینی شده دو یا سه بار تو این مودت باقی مونده کل جزوات رو حتی روخونی کنید ، ما قراره تست بزنیم ، پس روخونی با تعداد بالا تو ذهنمون ملکه ایجاد می کنه و راهمون میندازه.
2.اضافه کردن منبع جدید تو این روزا غلطه ، ینی اگه چیزی رو تا الان نخوندین ، دیگه بیخیال ، صرفا باعث استرس می شه!
3.سعی کنید یه دوره ی تصویرمحور روی کتابای اصلی داشته باشین (کتابای اصلی ینی درک ، مبانی ، سازه در معماری ، لرزه ای و فناوری نوین که تو پنج سال اخیر بیشترن تعداد سوال رو داشتن)
4.مهم ترین ش اینه ، به خودتون فرصت فکر کردن ، اونم فکر های منفی رو ندید...

سال دیگه سر کلاسای فناوری دانشگاه میبینمتون!

Bionic.arc

عضو جدید
من هرروز ازمونای مرکزو کار میکنم ... کلا سوالاش غیر استاندارده یا من خیلی پرتم؟حس میکنم خیلی الکی سخت میدن سوالای ازمونا رو

وضعیت
موضوع بسته شده است.