مطالعه گروهی آزمون نــظارت - مرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مباحث رو پی دی افشون رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی محل دقیق سوالهای ، 16 و 18و 41و59 آزمون خرداد 93 در مباحث می دونه ؟
جوابش رو تو کتاب تست دیدم ، می خوام بدونم دقیقا کجای کدوم مبحثه قرار داره .

یه سوال دیگه هم دارم در مورد قوانین

مثلا منبع 507 قانون مجازات اسلامی کجاست ؟
یا مثلا ماده 12 قانون مدنی چطور؟
یا مثلا ماده 256 آیین نامه حفاظت کارگاههای ساختمانی ؟
چه منبعی رو تهیه کنم برای این قوانین ؟

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام مهندس کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان عکسشم گذاشتم.;)1.jpg2.jpg
سلام دوستان

یه سوال دیگه هم دارم در مورد قوانین

مثلا منبع 507 قانون مجازات اسلامی کجاست ؟
یا مثلا ماده 12 قانون مدنی چطور؟
یا مثلا ماده 256 آیین نامه حفاظت کارگاههای ساختمانی ؟
چه منبعی رو تهیه کنم برای این قوانین ؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندس کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان عکسشم گذاشتم.;)مشاهده پیوست 246922مشاهده پیوست 246923

مرسی
واقعا باید یه زمانی رو اختصاص بدم بعد از آزمون منابع درست رو برای دوستان دیگر قرار بدم تا مشابه من اشتباه نکنند در خرید کتاب.
متاسفم برای انتشارات و همچین مهندسین دکتر صفت گرامی که با تیتر منابع آزمون نظام، تیراژ چاپ و فروششون رو بالا می برند و فقط منابع اشتباه رو به خریدار قالب می کنند.

pishgam_9999

عضو جدید
سلام دوستان

با سلام به همه دوستان عزیز قدیمی و جدید این سایت . پارسال من تو اینجا خیلی فعال بودم ولی الان درگیر امتحانات و تحویل پروژه بودم نتونستم بیام. امیدوارم همتون قبول بشید

سوال 16 : گزینه 3 مبحث 10 صفحه 136
سوال 18 : گزینه 4 مبحث 8 صفحه 184
سوال 41 : گزینه 1 مبحث 3 صفحه 30
سوال 59 : منبعش رو نمیدونم

البته هر 4 تا سوال بالا جزو سوالایی هست که وقتگیره و باید چند جا رو از کتابا چک کرد .....

EHSAN.1984

عضو جدید
به نظر من ما شدیم طعمه یه عده آدم سود جو از کتاب تا جزوه رو با هر قیمتی بهم میفروشن و ما مجبور به خرید و با یک کلمه شرعی جزوه بدون چاپ رو به قیمتی که خودشون میخوان میفروشن ما نباید بگذاریم مورد سوءاستفاده قرار بگیریم

مرسی
واقعا باید یه زمانی رو اختصاص بدم بعد از آزمون منابع درست رو برای دوستان دیگر قرار بدم تا مشابه من اشتباه نکنند در خرید کتاب.
متاسفم برای انتشارات و همچین مهندسین دکتر صفت گرامی که با تیتر منابع آزمون نظام، تیراژ چاپ و فروششون رو بالا می برند و فقط منابع اشتباه رو به خریدار قالب می کنند.

EHSAN.1984

عضو جدید
دوستان یکی لطف کنه جواب تشریحی اجرا خرداد و آبان رو بگذاره مرسی! پیشاپیش ممنون

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان عزیز قدیمی و جدید این سایت . پارسال من تو اینجا خیلی فعال بودم ولی الان درگیر امتحانات و تحویل پروژه بودم نتونستم بیام. امیدوارم همتون قبول بشید

سوال 16 : گزینه 3 مبحث 10 صفحه 136
سوال 18 : گزینه 4 مبحث 8 صفحه 184
سوال 41 : گزینه 1 مبحث 3 صفحه 30
سوال 59 : منبعش رو نمیدونم

البته هر 4 تا سوال بالا جزو سوالایی هست که وقتگیره و باید چند جا رو از کتابا چک کرد .....

سوال 59 مبحث21ص48...آسانسور و پله برقی(21-5-5-1-3)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها لطفا اگه وقت کردین سوالای 21 تا28آزمون شهریور91 رو توضیح بدید!:(

بعضیاش اصلا نیافتم!مثلا 23 و24 و26کجاست!؟
یا 25 طبق جدول 6!جدول 6منظورش کجاست؟!
یه سوال دیگه تو مبحث 15 مگه 3تاپیوست نداریم؟؟؟؟؟
ممنون

EHSAN.1984

عضو جدید
دوست عزیز این بیشتر واسه مرور هست کلیدواژه عملکرد بهتری داره! ولی خودم به شخصه دو تا کلید و اینو پرینت گرفتم و سر جلسه میبرم چون کمک میکنه حتی واسه یه سوال.;)
دوست عزیزمرسی. میشه بگیدکه این فایل رو باید پرینت بگیریم و ببریم سر جلسه؟؟؟؟هرکی اطلاع داره جواب بده لطفا
ممنونم

bakhshan10

عضو جدید
دوستان جواب سوال -برای تصیح طبله شدن جان تیر کدامیک درست است؟
جوابش کدوم ص راهنمای جوشه ممنون میشم کمک کنین:redface:

سائ

عضو جدید
سلام دوستان....من طبق گفته یکی از اساتید تو شهرمون نشریه 55 رو هم پرینت گرفتم . همچنین اصلاحیه های مباحث رو که البته 3و 10 هستند فقط...
صرف هتاعلام که اگه کسی دویست داشت با خودش ببر سر جلسهبچه ها ممنون از تاپیک عاااالی. خیلی چیز ها ازتون یاد می گیرم. به امید قبولی همه دوستان

مبینا.

عضو جدید
سلام دوستان اینم جارت خلاصه واسه مرور هفته آخر اکی هست. ;)مشاهده پیوست 246914

این چارت خلاصه وقتی داخلش نوشته نباید کپی ودست به دست بشه نباید اینجا قرار بدیدوافراد هم نباید ازش استفاده کنن.استفاده کردنش غیرقانونیه..

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام دوستان فردا امتحانه و این تاپیک هم کارش به اتمام میرسه میخوام از مهندس سمانه بخاطر تشکیل اینجا تشکر کنم و از همه دوستان که اینجا در طول این 4 ماه کمک کردن برای امتحان آماده بشیم بسیار متشکرم .برای همه دوستان امتحان خوبی رو آرزو میکنم امیدوارم موفق باشید.:gol::heart:;) به هیچ سوالی رحم نکنید بزنیدش :neutral::w27::lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.