مطالعه گروهی آزمون اجـــرا -مرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
همونطور که از اسم تایپیک مشخص هست ، اینجا قراره برای آزمون اجرا مرداد 94 آماده بشیم .

دوستانی که در این آزمون ثبت نام کردن،شیوه ی مطالعه ای که در پیش گرفتن رو اینجا بیان کنند ، اگر درست بود مورد استفاده دیگران قرار میگیره و اگر اشتباه بود مورد راهنمای دوستان با تجربه دوره های قبل این آزمونها ، که مطمئنن از حضورشون در این تاپیک استفاده خواهیدم کرد قرار میگیره .

دوستان دیگری که مطالعه رو شروع کردن و تا زمان آزمون در منابع به ابهامی برخورد می کنند ، سوالات و اشکالات خودشون رو اینجا مطرح کنند تا باز هم توسط دوستان با تجربه بتونند پاسخ درست رو دریافت کنند .
.
.
.
امیدوارم نتیجه این آزمون مورد قبول همه ی کسانی باشه که برای افزودن به معلومات خود زمان صرف می کنند
.
.
.
:gol:
14.1.94

آخرین ویرایش:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اولین بار هست که قصد شرکت در این آزمون رو دارم ، و چون سنوات سه سالم تموم نشده ، فقط می تونم آزمون نظارت و اجرا رو شرکت کنم .
تا این لحظه هم تقریبا همه ی منابع رو خریداری کردم ، پشت همه ی منابعم یه کاغذ سفید چسبوندم و روی اون با ماژیک بزرگ شماره منبع(کتابهای که مربوط به مقررات هستند) و اسم کتاب(کتابهای که مربوط به مقررات نیستند) رو نوشتم، تا سر جلسه آزمون راحت تر بتونم کتابها رو پیدا کنم .
کتاب تست آزمونهای گذشته رو خریدم و قبل از اینکه شروع به مطالعه کنم ، تستها رو مرور کردم
دو مبحث رو همزمان شروع به مطالعه کردم (به این دلیل که یک مبحث رو خوندن گاهی برام خسته کننده می شه ) با مداد و مارکر به صورت متغیر زیر قسمتهای مهم خط می کشم ، تیترهای مهم هر فصل رو روی کاغذهای باریکی نوشته و کنار صفحه مربوطه می چسبونم
همچنین فهرست مطالب رو با تیترهای هر فصل تکمیل تر می کنم
مثلا بخش چهار مبحث چهار تیر اولش فقط اهداف و انتظارات عملکردی هست ، و من کارکرد مناسب و پایدار - بهداشت و سلامت - ایمنی در حین کار - حفظ ارزش - حفاظت از ارزش های اسلامی ایرانی - به اضافه صفحات مربوط به هر کدام رو کنارش اضافه می کنم .

این شیوه چند روز گذشته من بود ، هنوز کتابی رو تموم نکردم تا الان ساعت مشخص مطالعه نداشتم و چون شاغل هستم روزی دو یا سه ساعت بیشتر نمی تونم زمان بزارم برای مطالعه
به پیشنهاد یکی از دوستان موفق در آزمونهای گذشته ، قصد دارم با برنامه دو کتاب در یک هفته پیش برم .
و این برنامه رو از هفته در پیش رو ، شروع می کنم.
اگر مشکلی در شیوه ای که مطالعه می کنم می بینید ، خوشحال می شم راهنمایم کنید .

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم هستم...:w05:
البته من یک بار اجرا دادم ...با 49 رد شدم...چند تا از کتابا رو هم نداشتم ک بخونم ...بعد دیگه دفه ی بعد امتحان ندادم ..الان میخام مرداد بدم امتحانو

والا من جور خاصی مطالعه نکردم...همرم تازه مطالعه نکردم...
امتحانش خوبه ...
سخت نگیر:w18:

ghasem_67

عضو جدید
اینجوری بهتر شد .....ممنون که مباحثو جدا کردین ......حالا از کجا میخواید شروع کنید.
به نظرم از نمونه سوالا و تشریح اونا شروع کنید....

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان؟؟؟
الان خیلی زوده برا شروع:D

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم هستم...:w05:
البته من یک بار اجرا دادم ...با 49 رد شدم...چند تا از کتابا رو هم نداشتم ک بخونم ...بعد دیگه دفه ی بعد امتحان ندادم ..الان میخام مرداد بدم امتحانو

والا من جور خاصی مطالعه نکردم...همرم تازه مطالعه نکردم...
امتحانش خوبه ...
سخت نگیر:w18:
اجرا رو به تنهای شرکت کردین ؟
یا اجرا و نظارت باهم ، و نظارت رو قبول شدین و اجرا رو نتونستین قبول بشید ؟
الان؟؟؟
الان خیلی زوده برا شروع:D
خوب زمان شروع خیلی بستگی به شیوه و هدف مطالعه داره ، من خیلی تفریحی مطالعه می کنم ، و اگر از چیزی که می خونم لذت نبرم واقعا نمی خونمش
هدفمم این هست که تا آخر تیر یک دور کتابها رو مطالعه کنم ، نه فقط روخوانی ، اینکه واقعا بفهمم هر مبحث چیه وقتی اسم مبحث چهار میاد تو ذهنم بدونم راجع به انواع تصرفها و ارتفاعات همجواری ها و الزامات حجم و نما و .. صحبت کرد ، که بعدها سریعتر بتونم بهش مراجعه کنم
امتحان مهم هست ، اما فقط یک بهانه ست .

اینجوری بهتر شد .....ممنون که مباحثو جدا کردین ......حالا از کجا میخواید شروع کنید.
به نظرم از نمونه سوالا و تشریح اونا شروع کنید....
تو پست دومم توضیح دادم
من یه دور تستها رو نگاه سطحی انداختم ،و دو تا مبحث رو انتخاب کردم و تا آخر هفته قصد دارم مطالعش کنم . برنامم رو هفته ای دوتا مبحث هست و این هفته امتحانی ، ببینم می تونم دو مبحث رو تموم کنم یا ...

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نظارت و طرح رو قبول شدم .
به دلیل اینکه فکر میکردم سه تاش با هم نمیشه :)) اجرا رو شرکت نکردم
همین الان ثبت نام کردم. منابع رو از قبل دارم هنوز چک نردم چی عوض شده.
برای دیتیل دوستان چه پیشنهاد هایی دارن؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظارت و طرح رو قبول شدم .
به دلیل اینکه فکر میکردم سه تاش با هم نمیشه :)) اجرا رو شرکت نکردم
همین الان ثبت نام کردم. منابع رو از قبل دارم هنوز چک نردم چی عوض شده.
برای دیتیل دوستان چه پیشنهاد هایی دارن؟

ازمون اجرا دیتیل ندارد. البته ازمون های قبلی اینطور بوده.

وسعت

عضو جدید
من اولین بار هست که قصد شرکت در این آزمون رو دارم ، و چون سنوات سه سالم تموم نشده ، فقط می تونم آزمون نظارت و اجرا رو شرکت کنم .
تا این لحظه هم تقریبا همه ی منابع رو خریداری کردم ، پشت همه ی منابعم یه کاغذ سفید چسبوندم و روی اون با ماژیک بزرگ شماره منبع(کتابهای که مربوط به مقررات هستند) و اسم کتاب(کتابهای که مربوط به مقررات نیستند) رو نوشتم، تا سر جلسه آزمون راحت تر بتونم کتابها رو پیدا کنم .
کتاب تست آزمونهای گذشته رو خریدم و قبل از اینکه شروع به مطالعه کنم ، تستها رو مرور کردم
دو مبحث رو همزمان شروع به مطالعه کردم (به این دلیل که یک مبحث رو خوندن گاهی برام خسته کننده می شه ) با مداد و مارکر به صورت متغیر زیر قسمتهای مهم خط می کشم ، تیترهای مهم هر فصل رو روی کاغذهای باریکی نوشته و کنار صفحه مربوطه می چسبونم
همچنین فهرست مطالب رو با تیترهای هر فصل تکمیل تر می کنم
مثلا بخش چهار مبحث چهار تیر اولش فقط اهداف و انتظارات عملکردی هست ، و من کارکرد مناسب و پایدار - بهداشت و سلامت - ایمنی در حین کار - حفظ ارزش - حفاظت از ارزش های اسلامی ایرانی - به اضافه صفحات مربوط به هر کدام رو کنارش اضافه می کنم .

این شیوه چند روز گذشته من بود ، هنوز کتابی رو تموم نکردم تا الان ساعت مشخص مطالعه نداشتم و چون شاغل هستم روزی دو یا سه ساعت بیشتر نمی تونم زمان بزارم برای مطالعه
به پیشنهاد یکی از دوستان موفق در آزمونهای گذشته ، قصد دارم با برنامه دو کتاب در یک هفته پیش برم .
و این برنامه رو از هفته در پیش رو ، شروع می کنم.
اگر مشکلی در شیوه ای که مطالعه می کنم می بینید ، خوشحال می شم راهنمایم کنید .

عالیه افرین...اصلا هم زود نیست....
بعدا با کلیدواژه تست بزن
مکتابهاتو خیلی شلوغ نکن./...
پشت کتابها به من خیلی کمک کرد که اسم م شماره مباحث را ببینم
مباحث ها را سریع تموم کن...برو رو تستها و علامتگذاری انها تو کتاب کار کن...
پست های قبلی های من را بخون
فک کنم خیلی کمکت کنه

EHSAN.1984

عضو جدید
کلید واژه نطارت 93

کلید واژه نطارت 93

سلام
دوستان این کلید واژه نظارت 93 هست من خودم با همین کلید واژه اجرا آبان ماه رو با 61% قبول شدم در ضمن منابع عوض نشده و به کارتون میاد و رو 10 تا 15 سوال میتونید روش حساب کنید و نه همه سوالا و اینکه قبلا خوندن کتابا همراه با این کلی میتونه کمکتون کنه در سرعت جواب دادن;)
مشاهده پیوست key-memari-nezarat(aban93)9325632.pdf

وسعت

عضو جدید
دوستان کلاس های اجرا برگزار داره میشه...
من دیروز رفتم نظام مهندسی حضوری و پیگیری کردم
هر کسی میخاد سریع ثبت نام کنه....داره پر میشه....متاسفانه خودشون هم خبر نداشتن....واحد اموزش هم هیچی نگفت....به زور خبر دار شدم
اینم آدرس سایتشه...

http://tceoexam.ir/index.php/118-congarce/163-vorod-be-herfe

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال راجع به استیکر زدن دارم. بنظرتون اگر از کلیدواژه استفاده کنیم، باز نیاز به استیکر زدن هست. چون من تازه دارم مباحثو می خونم. نمی دونم به وقتش می صرفه یا نه؟ مطمئن نیستم که چیکار بکنم بهتره!
:confused:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال راجع به استیکر زدن دارم. بنظرتون اگر از کلیدواژه استفاده کنیم، باز نیاز به استیکر زدن هست. چون من تازه دارم مباحثو می خونم. نمی دونم به وقتش می صرفه یا نه؟ مطمئن نیستم که چیکار بکنم بهتره!
من حالا که تست زدن رو شروع کردم ، متوجه شدم در صورت استفاده از کلید واژه ، اگر نخواید از معلومات خودتون استفاده کنید ، استیکر زدن کتاب دست و پاگیر می شه موقع کلید پیدا کردن ، و نیازی نیست !
تجربه شد !

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان کلاس های اجرا برگزار داره میشه...
من دیروز رفتم نظام مهندسی حضوری و پیگیری کردم
هر کسی میخاد سریع ثبت نام کنه....داره پر میشه....متاسفانه خودشون هم خبر نداشتن....واحد اموزش هم هیچی نگفت....به زور خبر دار شدم
e[/QUOTE
یعنی چی کلاسای اجرا؟
اجرام مگ کلاس داره؟
کجا برگزار میشه؟تو نظام همه استانا؟ مزیتش چیه؟؟:eek::surprised:

استیکر ینی برچسب دیگه منظورتون چیه چی چی رو استیکر بزنین؟؟؟

من حالا که تست زدن رو شروع کردم ، متوجه شدم در صورت استفاده از کلید واژه ، اگر نخواید از معلومات خودتون استفاده کنید ، استیکر زدن کتاب دست و پاگیر می شه موقع کلید پیدا کردن ، و نیازی نیست !
تجربه شد !
نمیدونم باید دید برخورد هر کدوممون با اینا چطوریه

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چی کلاسای اجرا؟
اجرام مگ کلاس داره؟
کجا برگزار میشه؟تو نظام همه استانا؟ مزیتش چیه؟؟:eek::surprised:
فائزه جان طبق قانون جدید
افرادی که اجرا رو قبول می شند باید یک دوره ای رو بگذرونند بعد بهشون پروانه اشتغال می دن.

استیکر ینی برچسب دیگه منظورتون چیه چی چی رو استیکر بزنین؟؟؟
ایشون می گن به نظرشوت نیازی نیست همون برچسب یا استیگر رو کنار سرتیترهای کتاب بزنند چون فکر می کنند اگر بخواهند باا کلید واژه پیش برند لازم نیست

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها سوال 59 ازمون اجرا خرداد 93 از کدوم کتابه؟
همینطور 60 و 58و 49 و 51و 48 و 50و 45 و 47

آخرین ویرایش:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها سوال 59 ازمون اجرا خرداد 93 از کدوم کتابه؟
همینطور 60 و 58و 49 و 51و 48 و 50و 45 و 47
سلام
سوال 45- پاسخ -گزینه 4- کتاب مدیریت ساخت و نظام برنامه ریزی و کنترل پروژه تالیف دکتر آقداش - صفحه 126
سوال 47-پاسخ گزینه 4 - نشریه شماره101 مشخصات فنی عمومی راه صفحه 210 بند6-6-3
سوال 48-پاسخ گزینه 3- اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان حمیدرضا اشرفی صفحه 47 بند 2-11
سوال 49-پاسخ گزینه 1- کتاب قانون کار ویژه مهندسسان تالیف آقداش صفحه 51 ماده 2
سوال50 - پاسخ گزینه 2 - اصول و مبانی گودبرداری و سازه نگهبان حمیدرضا اشرفی صفحه 75 بند 3-13
سوال51-پاسخ گزینه 2 - کتاب قانون کار ویژه مهندسسان تالیف آقداش صفحه 19 تبصره 1 ماده 51
سوال 58- پاسخ گزینه 1 - مبحث2 صفحه 4 ---بند 2-4-6
سوال59 پاسخ گزینه 2 - صفحه 12 بند 1-2-6-1
سوال60 - پاسخ گزینه 2 - نشریه شماره 228 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور صفحه 18-بند 2-8-2
--------------
پاسخ چند سوال آزمون آبان 93

mukrian

عضو جدید
سلام مهندس ببخشید لطفا چارت 16و 13و14 هم ندارید؟ ممنون میشم بگذارید

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان جواب سوال -16---37---34---38--47---48---49----51 آزمون اجرا آبان 93 رو کسی میدونه

EHSAN.1984

عضو جدید
دستورالعمل گودبرداری و چارت راهنمای مبجث 16

دستورالعمل گودبرداری و چارت راهنمای مبجث 16

سلام فایل اول جزو منابع هست و ازش سوال میاد و فایل دوم واسه مرور خوبه!
;):gol::gol:

پیوست ها

• godbardari920120.pdf
    680.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • rahnama-16.pdf
    173 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط راهنما مبحث 16 رو دارم که حتما میزارم. دوستان یکی لطف کنه جواب تشریحی اجرا خرداد و آبان رو بگذاره مرسی!;)
مهندس اگر سوالهای خاصی مدنظر شماست بگید
صفحات تشریحی کتاب متفاوت با کتاب نظارت هست و حجم زیادی داره که فرصت نمی کنم عکس برداری کنم
سوال مورد نظر رو بگید مشابه بقیه سوالها جوابش رو اینجا می زارم
ببخشید ولی واقعا وقت عکس برداری 120 صفحه رو ندارم هنوز نرسیدم تستها رو کامل بخونم
دوستان جواب سوال -16---37---34---38--47---48---49----51 آزمون اجرا آبان 93 رو کسی میدونه

سلام

16-- م17 ص50 بند 17-5-6-5
34--گزینه 2 -م11-ص16-بند11-1-8-3-16
37--گزینه 1-م8-ی58قسمت ب
38--گزینه 3-م4-ص71-بند4-5-9-2-2
47--گزینه دو - راهنمایی جوش ص32 بند 1-17
48--گزینه دو -قانون کار محمد عظیمی آقداش صفحه116ماده 2
49--گزینه4-م 8 ص 19 بند 8-2-2-7
گزینه صحیح رو چک کنید به نویسنده کتاب تشریح آزمون نظام اعتباری نیست!
خودم هنوز وقت نکردم چک کنم

EHSAN.1984

عضو جدید
مرسی فردا اینجا قرار میدم ممتون میشم جواب بدید.:)
مهندس اگر سوالهای خاصی مدنظر شماست بگید
صفحات تشریحی کتاب متفاوت با کتاب نظارت هست و حجم زیادی داره که فرصت نمی کنم عکس برداری کنم
سوال مورد نظر رو بگید مشابه بقیه سوالها جوابش رو اینجا می زارم
ببخشید ولی واقعا وقت عکس برداری 120 صفحه رو ندارم هنوز نرسیدم تستها رو کامل بخونم

سلام

16-- م17 ص50 بند 17-5-6-5
34--گزینه 2 -م11-ص16-بند11-1-8-3-16
37--گزینه 1-م8-ی58قسمت ب
38--گزینه 3-م4-ص71-بند4-5-9-2-2
47--گزینه دو - راهنمایی جوش ص32 بند 1-17
48--گزینه دو -قانون کار محمد عظیمی آقداش صفحه116ماده 2
49--گزینه4-م 8 ص 19 بند 8-2-2-7
گزینه صحیح رو چک کنید به نویسنده کتاب تشریح آزمون نظام اعتباری نیست!
خودم هنوز وقت نکردم چک کنم

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مبحث 10 چ جوریه
300 صفحه؟؟؟؟
همش هس برا امتحان یا مث مبحث 9 ی جاهاییش حذفه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.