-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nikta_20

عضو جدید
نه کارنامه ای هم هنوز نیومده..به نظرم بهتره یه تاپیک بسازیم واسه پارسه اونجا سولای پارسه رو خودمون بررسی کنیم و اشکالامونو رفع کنیم..من بلد نیستم بسازم اگه موافقین یکی زحمتشو بکشه..

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من 100٪ موافقم.منم بلد نیستم اما واقعا خودمونیم نمیشه اعتراض کرد روی این آزمون تجدید نظر کنن؟هر چی باشه علاوه بر هزینه ای که دادیم می خواهیم یه چی یاد بگیرم و خودمونو بسنجیم نه اینکه از ارشد نا امید بشیم.

نه کارنامه ای هم هنوز نیومده..به نظرم بهتره یه تاپیک بسازیم واسه پارسه اونجا سولای پارسه رو خودمون بررسی کنیم و اشکالامونو رفع کنیم..من بلد نیستم بسازم اگه موافقین یکی زحمتشو بکشه..

arefeh

کاربر ممتاز
تاپیک بررسی سئوالای آزمون پارسه زده شد.تشریف بیارید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/314696

آرتميس.artmiss

عضو جدید
بچه ها من برای منظر فقط جزوه ها و راهیان ارشد رو میخوام بخونم، نمی خوام واسه ضریب 1 زیاد وقت بذارم...کار اشتباهی که نیس؟:razz:
منم دقیقا همین کارو می خوام بکنم.مهندس شقاقی می گفت منظرو با جزوه اونم ماه آخر بخونید.

ahrimani

عضو جدید
salam

salam

سلام. من میخوام ارشد معماری شرکت کنم. کسی میدونه چقد پیش نیاز میخورم؟؟

az.sa

عضو جدید
سلام. من میخوام ارشد معماری شرکت کنم. کسی میدونه چقد پیش نیاز میخورم؟؟

بستگی داره که از چه رشته ای داری به معماری میای،مثلا از عمران اگه بیای معماری دیگه احتیاجی نیست که دروس رسم فنی رو بگذرونی اما اگه از علوم پایه بیای به معماری خیلی از واحدا رو باید بگذرونی، کلا از هر رشته ای که باشی، باید دروس نظری (انسان طبیعت و مبانی نظری) و دروس روستا یا تحلیل شهری رو بگذرونی باز میگم بستگی به رشته ی قبلت داره

jj-memar

عضو جدید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

بستگی داره که از چه رشته ای داری به معماری میای،مثلا از عمران اگه بیای معماری دیگه احتیاجی نیست که دروس رسم فنی رو بگذرونی اما اگه از علوم پایه بیای به معماری خیلی از واحدا رو باید بگذرونی، کلا از هر رشته ای که باشی، باید دروس نظری (انسان طبیعت و مبانی نظری) و دروس روستا یا تحلیل شهری رو بگذرونی باز میگم بستگی به رشته ی قبلت داره
گفته که شهرسازیه!!!!!!!!!!!!!!!!

az.sa

عضو جدید
سوال

سوال

بچه ها من دانشجو سال آخرم میخوام یک سری از مباحث رو به صورت اجمالی شروع کنم به خوندن و امسال آزمایشی کنکور بدم ، میشه بگید کدوم منابع برای شروع بهتره ؟ میخواستم یا تاپیک باشه که بههم کمک کنیم واسه برنامه خوندن همچین تاپیکی هست؟

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
بچه ها من دانشجو سال آخرم میخوام یک سری از مباحث رو به صورت اجمالی شروع کنم به خوندن و امسال آزمایشی کنکور بدم ، میشه بگید کدوم منابع برای شروع بهتره ؟ میخواستم یا تاپیک باشه که بههم کمک کنیم واسه برنامه خوندن همچین تاپیکی هست؟

سلام
به نظر من کتابهای گلابچی ( فن ساختمان ) رو بخون و تاریخ رو بخون . چون اینا حجمش خیلی زیاده . البته این نظر من بودش . برای من اینا خیلی زمانبر هستش .

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
خوب توقع زياديه
من خودم نزديك 3 ماهه دارم ميخونم اما هنوز خيلي كتاب موندم
پيشنهاد من اينه كه زبان عمومي+تاريخ+گلابچي (سازه و درك رفتار)
درك رو ول كن
منظرم 15 روز آخر راهيان ارشد رو بخون

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوالی دارم ... من اگه بخوای معماری معماری شرکت کنم به هیچ عنوان درباره باغ سازی مطالعه نکنم ؟ یا در حد معمولی باید بخونم ؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
یه سوالی دارم ... من اگه بخوای معماری معماری شرکت کنم به هیچ عنوان درباره باغ سازی مطالعه نکنم ؟ یا در حد معمولی باید بخونم ؟
هر ك بامش بيش برفش بيشتر
اگه وقت داري چرا نخوني؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر ك بامش بيش برفش بيشتر
اگه وقت داري چرا نخوني؟

قطره قطره جمع گردد وانگهی چاه نکن بحر موری که دانه کش است غم مخور :biggrin:
آخه یه کتاب 600 صفحه ای رو نشستم خوندم که 90 درصدش درباره باغ بود یه عالمه نشستم پلانهاشو نشونه گذاشتم و حفظ کردم :)

arefeh

کاربر ممتاز
ای بابا من یه هفته بهشون زنگ می زدم که کاربری ,و رمز بدن هی امروز فردا کردن.دیشبم زنگ زدم گفتن تا یه ساعت دیگه می دیم.منم یادم رفت یه ساعت بعدش تماس بگیرم که بگم بهم ندادین.الان بهشون زنگ زدم آره ما به همه گفتیم که همینجوری می تونید بگیرید.مسخره اند کلا.:mad:
من همین جوری شرکت کردم. تازه اینترنتی....جز زبان چیز دیگه ای بلد نبودم بزنم:D
از بقیه درسا هر کدوم ۷-۸ تا رو جواب دادم
کلا می خواستم خودمو محک بزنم...

آرتميس.artmiss

عضو جدید
ای بابا من یه هفته بهشون زنگ می زدم که کاربری ,و رمز بدن هی امروز فردا کردن.دیشبم زنگ زدم گفتن تا یه ساعت دیگه می دیم.منم یادم رفت یه ساعت بعدش تماس بگیرم که بگم بهم ندادین.الان بهشون زنگ زدم آره ما به همه گفتیم که همینجوری می تونید بگیرید.مسخره اند کلا
.:mad:
من فکر کنم جامعه آماریش خیلی پایین بوده. چون من حضوری که شرکت کردم خیلیا نیامدن بیشتر صندلی ها خالی بود.
می خواستم همین جا واسه آزمون اسم بنویسم حالا موندم چی کارکنم.به نظرم سوالاش بد نبود البته آزمون های جای دیگه رو ندادم که بتونم مقایسه کنم.کسی آزمون مرکز معماری یا آکادمی امسال رو نداره؟

arefeh

کاربر ممتاز
میشه لطف کنی سئوالات را بزاری ما هم استفاده کنیم؟

من فکر کنم جامعه آماریش خیلی پایین بوده. چون من حضوری که شرکت کردم خیلیا نیامدن بیشتر صندلی ها خالی بود.
می خواستم همین جا واسه آزمون اسم بنویسم حالا موندم چی کارکنم.به نظرم سوالاش بد نبود البته آزمون های جای دیگه رو ندادم که بتونم مقایسه کنم.کسی آزمون مرکز معماری یا آکادمی امسال رو نداره؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
قطره قطره جمع گردد وانگهی چاه نکن بحر موری که دانه کش است غم مخور :biggrin:
آخه یه کتاب 600 صفحه ای رو نشستم خوندم که 90 درصدش درباره باغ بود یه عالمه نشستم پلانهاشو نشونه گذاشتم و حفظ کردم :)
چه كتابي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yashel

عضو جدید
من هم این آزمون رو شرکت کردم. به نظر من هم جامعه آماریش پایین بود. به قول تو همه ی صندلی ها خالی بود!!
ولی به نظرم سوالا خوب بود. سخت بود ولی خوب بود.

nima arc

عضو جدید
وقت خوندن منظر از كي هست؟
تو چيا رو خوندي؟
پايان نامه دادي؟

خوب توقع زياديه
من خودم نزديك 3 ماهه دارم ميخونم اما هنوز خيلي كتاب موندم
پيشنهاد من اينه كه زبان عمومي+تاريخ+گلابچي (سازه و درك رفتار)
درك رو ول كن
منظرم 15 روز آخر راهيان ارشد رو بخون

با سلام به همه دوستان ،راجع درس منظر درسته که همه مشاوران این درس رو پیشنهاد کردن که ماه آخر مطالعه کنیم ،اما یادتان باشد یک برنامه ریزیی درست مطالعه برنامه ای که همه دروس در اون گنجانده شه،در کل حتی برای 1 ساعت در هفته هم که شده نگاهی به تصاویر کتاب باغ ایران بازتابی از بهشت و کتاب باغ ایرانی غلامرضا نعیمیا بیندازید .درباره منظر راهیان ارشد هم یک نکته رو بگم که سعی کنید اگه وقت محدودی دارید و نمی تونید منابع اصلی منظر رو مطالعه کنید چاپ جدید 88 به بعد رو تهیه کنید که کاملتر از چاپ های دیگست.موفق و پیروز باشید.

nima arc

عضو جدید
هی وای! پایان نامه!!!!
بچه ها من این هفته از درس خوندن مرخصی میگیرم برم سراغ پایان نامه :cry:

درس خوندنو کنار نزار ،سعی کن روی خلاصه و دوره کردن ،یا از چشم گردی روی مطالب استفاده کنی ،فقط صفحات رو برگ بزن و کلیات رو به ذهنت بسپار.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
درس خوندنو کنار نزار ،سعی کن روی خلاصه و دوره کردن ،یا از چشم گردی روی مطالب استفاده کنی ،فقط صفحات رو برگ بزن و کلیات رو به ذهنت بسپار.
خوب اينطوري چشمش رو كتابه مغزش تو پايان نامه
اين پايان نامه هم دردسريه ها

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.میشه منم بیام تو جمعتون.فک کنم زوده واسم ولی میخوام یه رتبه خوب بیارمو یه جای خوب قبول شم.نمیدونم از کجا شروع کنمو چطوری؟؟شماها الان چطوری پیش میرین با توجه به این که این همه درس و کار داریم؟؟

senobar_2010

عضو جدید
صفحه اول فصلهای هنر در گذر زمان- هلن گاردنر
اگه خط کلی هر دوره و سبک تاریخی رو بدونی خوندنش خیلی راحت میشه، هنر در گذر زمان اول هر فصل یک خط تاریخی کشیده و با زمان و شکل نشون داده که تو این سبک چه اتفاقات مهمی افتاده، اگه یک ذهنیت کلی داشته باشین خیلی بهتر اون سبک رو میفهمی و همش بناها رو باهم اشتباه نمیکنی، همچنین نقشه هم هست تا بدونی که شهرها نسبت به هم چه ارتباطی داشتن.
http://www.mediafire.com/?lvi6zd76d4ueupk

وضعیت
موضوع بسته شده است.