[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

honestman

عضو جدید
تسویه

تسویه

من چند روز پيش رفتم تسويه كردم
ولش كن بابا هر چه سريعتر تكليفمون مشخص بشه بهتره

سلام مهندس کجا منتقل شدی ؟؟اوضاع اونجا چه جوریه از لحاظ پولی؟ محل انتتخاب خودت بود یا به اجبار ؟؟ نزدیک محل سکونتتونه ؟؟
:smile:

pouya6384

عضو جدید
سلام دوست من
شما شرایط پالایشگاه هاشمی نژاد سرخس رو میپرسید یا نفت و گاز شرق (خانگیران)؟ این دو تا با هم متفاوته. در ضمن استخدامیه این دوره مربوط به نفت و گازه نه پالایشگاه.
اگه سوالی در مورد شرکت نفت و گاز خانگیران دارید شاید بتونم تا حدی کمکتون کنم

سلام دوست عزیز
در مورد شرایط کار (اقماری یا روزکار) و ضریب حقوقی و نحوه اسکان در شرکت نفت و گاز شرق اگه توضیح بدید ممنون میشم

hassa1

عضو جدید
اصلا این لابی که میگید چیه؟؟؟؟؟اگه میشه بیشتر توضیح بدین من هم برم دنبالش...

لابيگري يعني ي سري افراد پر نفوذ داشته باشي كه بتونن بي چك و چونه با استفاده از قدرت و نفوذشون قبولت كنن
بهمين راحتي

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام کدوم شرکت از وزارت نفت هست که دوره ی کاراموزیش تمام کتاب های مقدماتی تا پیشرفته زبان رو درس میدهند؟
مثل کتابهای اینترچیج

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام کدوم شرکت از وزارت نفته که به کارگناش بیشتر پول میده من شنیدم که ملی حفاری برای حفارها روی دریا بیشترین حقوق رو میده

mr.sijal

عضو جدید
فکر نکنم 20 درصد بود
بیشتره
کدوم مصاحبه
تخصصی+ کامپیوتر و زبان
یا روانشناسی
یا هر دو؟
چطور میگید 20 درصد اخه حداقل 40 درصد بود؟
http://www.pananews.ir/news/13428/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA-/
40درصد از نمره کل مربوط به مصاحبه می باشد 60درصد دیگر مربوط به نمره کتبی می باشد
با مرور ساده ی فایل ثبت نام جهت آزمون جواب سوالاتتونو پیدا میکنید

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

class pad seller

عضو جدید
یک مطلبی رو لازم به ذکر میدونم بگم اونم اینکه
40 درصد نمره مصاحبه ی علمی، 20 درصدس مربوط به مصاحبه ی شایسته محوری هس و 20 درصد دیگش مربوط به باقی مصاحبه ها( 70 تخصصی و 15 زبان و 15 دانش رایانه....)
یعنی تاثیر نهایی ایتم ها به این صورته
60درصد ازمون کتبی
20 درصد شایسته محوری
14 درصد مصاحبه ی تخصصی
03 درصد زبان انگلیسی
03 درصد دانش رایانه

خودم امروز پرسبدم از کارشناس آزمون مرکزی پنجم ، شرکت ملی نفت

mr.sijal

عضو جدید
یک مطلبی رو لازم به ذکر میدونم بگم اونم اینکه
40 درصد نمره مصاحبه ی علمی، 20 درصدس مربوط به مصاحبه ی شایسته محوری هس و 20 درصد دیگش مربوط به باقی مصاحبه ها( 70 تخصصی و 15 زبان و 15 دانش رایانه....)
یعنی تاثیر نهایی ایتم ها به این صورته
60درصد ازمون کتبی
20 درصد شایسته محوری
14 درصد مصاحبه ی تخصصی
03 درصد زبان انگلیسی
03 درصد دانش رایانه

خودم امروز پرسبدم از کارشناس آزمون مرکزی پنجم ، شرکت ملی نفت
نپرسیدی نتایج کدوم هفته از دی ماه اعلام میکنن؟

LOOLOOKH

عضو جدید
تخصصی+ کامپیوتر و زبان=20%
روانشناسی=20%
روان شناس از تهران آمده بود نمره شم مستقیم فرستادن تهران یعنی دست شرکت نبود یعنی هر تفسیر یا تغییری که بخوان درش میکنن +60%بقیه

shayan yoyo

عضو جدید
ببین دوست عزیزم کار اقماری واقعا سخته...هروقت رفتی بعد از6تریپ که رفتی متوجه منظور من میشی اما تو این اوضاع آشفته کاری چاره ای نیست بازم نفت بهترین جاست.موفق باشی

ehsan6472

عضو جدید
salam be hameye dostan aziz va gerami va ye salam garm be dostan ghadime sal 90 ke mashghol be kar shodan omidvaram ke hamishe movafag bashid

golgolak

عضو جدید
شما برو بالای 4-5 میلیون
2.5
که خشکی ملی حفاری حداقل است
البته بازم 4-5 میلیون خیلی کمه
خط فقر ایران 2 میلیون حساب شده واسه سال 92
شما منظورتون نفت ایرانه یا نفت قطر؟!!!
خواب دیدی خیر باشه داداش از این خبر ها نیست. اگه به این امید داری میای نفت همون جایی که هستی را محکم بچسب که اصلا از این خبر ها نیست.
خیلی از همکاران ما بااین امید اومدند عسلویه و کلی تو ذوقشون خورد ضمن اینکه الانم زمزمه اینه که حقوقامون را کم کنند
این عدد و رقم هات بیشتر به یک رویا شبیهه

آخرین ویرایش:

class pad seller

عضو جدید
خواب دیدی خیره داداش ....

شما منظورتون نفت ایرانه یا نفت قطر؟!!!
خواب دیدی خیر باشه داداش از این خبر ها نیست. اگه به این امید داری میای نفت همون جایی که هستی را محکم بچسب که اصلا از این خبر ها نیست.
خیلی از همکاران ما بااین امید اومدند عسلویه و کلی تو ذوقشون خورد ضمن اینکه الانم زمزمه اینه که حقوقامون را کم کنند
این عدد و رقم هات بیشتر به یک رویا شبیهه

منظورش ریال بوده خوب!

بالا