[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

golgolak

عضو جدید
دوستان سلام
همون طوری که میدونید اولین کسی که پیشنهاد رسانه ای شدن این موضوع را داد من بودم و مدام بر عدم تندروی و فعالیت از رسانه ها هم تاکید داشتم.
اما اکنون همونطور که میبینید وضعیت طوری شده که خبرگزاری ها دارند از این موضوع سو استفاده میکنند و به جای انتقال درست خواسته های ما مطالب خودشون را تیتیر می زنند(مثل خبر فارس یا خبر نفت نیوز) کلا یه طورایی دو قطبی پانا نیوز که در ظاهر طرف دار ماست و نفت نیوز و فارس که طرف دار مسولینه اتفاق افتاده. اما هر کدوم با تیتیری که میزنند و مطالبی که درج میکندد دارند خواسته و نیات خودشون را پیگیری میکنند تا مطالبات ما را
میخوام اینا بگم که با این روند نه ما به نتیجه مطلوب میرسیم نه دیگه آبرویی برای شرکت میمونه. برای من مطلوب نیست که تیم بعدی مدیریت، ما را یکسری افراد آشوبگر و پر مدعا بدونه همون طور که نفت و گاز پارس را یک شرکت بی برنامه و با مدیریت ضعیف میدونه.
توصیه می کنم چون، طبق شواهد و قرائن حداقل انتقال ها تا روی کار آمدن تیم بعدی به تاخیر می افته با آرامش اجازه بدیم یکم فضا آروم تر بشه تا به راحتی بتونیم خواسته هامون را بگیم نه بازیچه دست دیگران برای اعلام مطالباتشون از زبون ما باشیم.همونطوری که فارس از زبونیه خبرنگارش (که البته معلوم بود با کارمند هایی pogc مرتبطه) بنزین رو این آتیش بریزه یا نفت نیوز که الان آتیش بیار معرکه شده و داره ما را میکوبه. باعث نشیم که برای تیم مدیریتی بعدی به عنوان یکسری افراد آشوبگر که اگه مشکلی پیش بیاد بدون تفکر دست به هر کاری میزنند و کلا به صورت یک معضل معرفی بشیم.
فکر میکنم مطابق مطالبی که دوستان هم گفتند. گفتنی ها گفته شد و فعلا باید تا اقدام عملی بعدی مسولان ما آروم باشیم تا آرامش حکم فرما بشه و فضا یکم از ابهام در بیاد نه اینکه با هر تحریکی از طرف کسایی که معلوم نیست چه کسانی هستند و چه نیاتی دارند(مثل فارس) بازیچه دست این و اون باشیم تا از زبون ما و به اسم ما عقده های خودشون را خالی کنند

آخرین ویرایش:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینکه فارس داره موج سواری میکنه شکی نیست، اصلا از این خبرگزاری که نماینده خبرپراکن یکی از بزرگترین پیمانکاران پارس جنوبیه و ذی نفعان قضیه ست چه انتظاری میشه داشت.فعلا قضیه به گوش هرکه بایست، رسیده، چه از طریق رسانه ای و چه از طریق اعتراضات اداری.نظر بنده اینه که فعلا از پیگیری رسانه ای دست برداریم و به پیگیری های اداری - از طریق بازرسی، مسئولین فازها و ... - ادامه بدیم تا ببینیم حرکت بعدیه شرکت چیه. توی این بازی شطرنج ما فعلا حرکت خودمونو کردیم، باید منتظر حرکت طرف مقابل باشیم.. .

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان سلام
همون طوری که میدونید اولین کسی که پیشنهاد رسانه ای شدن این موضوع را داد من بودم و مدام بر عدم تندروی و فعالیت از رسانه ها هم تاکید داشتم.
اما اکنون همونطور که میبینید وضعیت طوری شده که خبرگزاری ها دارند از این موضوع سو استفاده میکنند و به جای انتقال درست خواسته های ما مطالب خودشون را تیتیر می زنند(مثل خبر فارس یا خبر نفت نیوز) کلا یه طورایی دو قطبی پانا نیوز که در ظاهر طرف دار ماست و نفت نیوز و فارس که طرف دار مسولینه اتفاق افتاده. اما هر کدوم با تیتیری که میزنند و مطالبی که درج میکندد دارند خواسته و نیات خودشون را پیگیری میکنند تا مطالبات ما را
میخوام اینا بگم که با این روند نه ما به نتیجه مطلوب میرسیم نه دیگه آبرویی برای شرکت میمونه. برای من مطلوب نیست که تیم بعدی مدیریت، ما را یکسری افراد آشوبگر و پر مدعا بدونه همون طور که نفت و گاز پارس را یک شرکت بی برنامه و با مدیریت ضعیف میدونه.
توصیه می کنم چون، طبق شواهد و قرائن حداقل انتقال ها تا روی کار آمدن تیم بعدی به تاخیر می افته با آرامش اجازه بدیم یکم فضا آروم تر بشه تا به راحتی بتونیم خواسته هامون را بگیم نه بازیچه دست دیگران برای اعلام مطالباتشون از زبون ما باشیم.همونطوری که فارس از زبونیه خبرنگارش (که البته معلوم بود با کارمند هایی pogc مرتبطه) بنزین رو این آتیش بریزه یا نفت نیوز که الان آتیش بیار معرکه شده و داره ما را میکوبه. باعث نشیم که برای تیم مدیریتی بعدی به عنوان یکسری افراد آشوبگر که اگه مشکلی پیش بیاد بدون تفکر دست به هر کاری میزنند و کلا به صورت یک معضل معرفی بشیم.
فکر میکنم مطابق مطالبی که دوستان هم گفتند. گفتنی ها گفته شد و فعلا باید تا اقدام عملی بعدی مسولان ما آروم باشیم تا آرامش حکم فرما بشه و فضا یکم از ابهام در بیاد نه اینکه با هر تحریکی از طرف کسایی که معلوم نیست چه کسانی هستند و چه نیاتی دارند(مثل فارس) بازیچه دست این و اون باشیم تا از زبون ما و به اسم ما عقده های خودشون را خالی کنند

در اینکه فارس داره موج سواری میکنه شکی نیست، اصلا از این خبرگزاری که نماینده خبرپراکن یکی از بزرگترین پیمانکاران پارس جنوبیه و ذی نفعان قضیه ست چه انتظاری میشه داشت.فعلا قضیه به گوش هرکه بایست، رسیده، چه از طریق رسانه ای و چه از طریق اعتراضات اداری.نظر بنده اینه که فعلا از پیگیری رسانه ای دست برداریم و به پیگیری های اداری - از طریق بازرسی، مسئولین فازها و ... - ادامه بدیم تا ببینیم حرکت بعدیه شرکت چیه. توی این بازی شطرنج ما فعلا حرکت خودمونو کردیم، باید منتظر حرکت طرف مقابل باشیم.. .

من هم با فرمایشات این دو بزرگوار موافقم. به هر حال هدف این بود که صدای ما رسانه ای بشه و بچه ها هم تا جای ممکن تلاش خودشون رو کردن، برخی جاها نه در متن اصلی بیانیه بلکه در کامنت هایی که در خبرگزاری ها گذاشته میشد، به نظر من زیاده روی هایی صورت گرفت که البته ما مسئول کنترل نظرات همه نیستیم و اصلا همچین کاری ممکن نیست.

مورد دیگر هم این بود که ما بیش بینی نمی کردیم(لااقل من پیش بینی نمیکردم) که شرکت با تخریب نیروها(به نقل از گزارشگر فارس نیوز) چنین "خودزنی" بزرگی انجام بده و نه تنها آبرو و حیثیت نیروها، بلکه آبرو حیثیت شرکت رو هم زیر سوال ببره. به هرحال خوشبختانه این تهدید هم با درایت همکاران عزیز و تهیه جوابیه فعلا برطرف شد و تونستیم از خودمون دفاع کنیم. شرکت هم بایستی در مقابل تخریب نیروها موضع گیری می کرد که تاکنون انجام نداده و این قضیه همکاران رو آزرده دل کرده.

پس همونطور که دوستان گفتن، پیگیری از طریق فاز و مدیریت منطقه رو فعلا در دستور کار قرار بدیم تا ببینیم اوضاع چطوری پیش میره.

abdol1987

عضو جدید
من هم با فرمایشات این دو بزرگوار موافقم. به هر حال هدف این بود که صدای ما رسانه ای بشه و بچه ها هم تا جای ممکن تلاش خودشون رو کردن، برخی جاها نه در متن اصلی بیانیه بلکه در کامنت هایی که در خبرگزاری ها گذاشته میشد، به نظر من زیاده روی هایی صورت گرفت که البته ما مسئول کنترل نظرات همه نیستیم و اصلا همچین کاری ممکن نیست.

مورد دیگر هم این بود که ما بیش بینی نمی کردیم(لااقل من پیش بینی نمیکردم) که شرکت با تخریب نیروها(به نقل از گزارشگر فارس نیوز) چنین "خودزنی" بزرگی انجام بده و نه تنها آبرو و حیثیت نیروها، بلکه آبرو حیثیت شرکت رو هم زیر سوال ببره. به هرحال خوشبختانه این تهدید هم با درایت همکاران عزیز و تهیه جوابیه فعلا برطرف شد و تونستیم از خودمون دفاع کنیم. شرکت هم بایستی در مقابل تخریب نیروها موضع گیری می کرد که تاکنون انجام نداده و این قضیه همکاران رو آزرده دل کرده.

پس همونطور که دوستان گفتن، پیگیری از طریق فاز و مدیریت منطقه رو فعلا در دستور کار قرار بدیم تا ببینیم اوضاع چطوری پیش میره.
شرکت رسما گفت بی سوادین. با چه دلخوشی هنوز واسادین؟

golgolak

عضو جدید
ظاهرا بین ما دو نفر تفاوت دیدگاه زیادی وجود داره
من تلاش میکنم تا از این انتقال جلو گیری کنم نه اینکه بخوام بزنم دهن همه را صاف کنم و ریشه همه را از زمین بکنم
طبیعیه که وسط دعوا حلوا خیرات نمیکنند وقتی شما چیزی بگی اونم پاسخی میده اما مهم اینه که هدفت را فراموش نکنی و این وسط به جا پرداختن به اصل تو حاشیه ها غرق نشی
بالا خره تو یه رقابت نباید همیشه حمله کرد گاهی هم باید معقولانه دفاعی بازی کرد

honestman

عضو جدید

با سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان که پیگیر قضیه بودند.

به نظر میرسه ما بهترین کار را انجام دادیم والبته و صد البته که مقصر اصلی خود شرکت بود که نیرو هایش را آدم حساب نمیکرد ،به گونه ای که با رو کار آمدن مدیر جدید خط ونشان می کشید که عده ای باید برن که 250 بودن بعد شد 517 و بعد شد همه،اگه شرکت احترام نیرو ها را نگه میداشت واین همه بی اعتناعی و مخفی کاری نمیکرد و تصمیم را حداقل پیش از این با نیروها در میان میگذاشت باز میشد بگوییم اندک احترامی گذاشته اند!!! و صد البته اگر تیم مدیران تغییر نکند که اینجا اصلا جای ماندن نیست ولی باید قبل از رفتن تکلیف رسمی شدن مشخص شود ،در هر صورت باید منتظر ماند تا چه پیش می آید چرا که بیشتر از این چه میشد کرد ؟ که شرکت خودش را زیر سوال برد و آبروی خودش را برد ولابد هم پیمان کار و هم کارفرما مقصر ی جهت عقب ماندگی فازها پیدا کردند که آن هم ما بودیم!!!! با این وضع شرکت آینده ندارد ولی نباید با آینده ما بازی میکرد .فعلا داخل مجموعه پی گیر باشیم تا ببینیم حرکت بعدی آنها چیست؟بار دیگر از تمامی دوستان که در این راه به همدیگر کمک کردند تا قضیه فعلا hold یا ظاهرا اختیاری شود تشکر میکنم . به امید خبر های خوب .

mahpok

عضو جدید
مرد حسابی چرا شایعه میندازی ،فلات قاره کجا بود؟ شرکت پایانه ها، شرکت پخش، شرکت فلات قاره، و.... 517 نفر فقط برا شرکت گاز بود ،اینا برا زمانی هستش که خودتون از اوجا ok بگیرین یعنی باید اونجا برین گردن کج کنین بگین آی روءسا آی وزرا ،آی وکلا شما نیرو نمی خواید؟ اونا هم میگن بله و بله که نیرو می خوایم چرا که نخوایم !!!! مرد حسابی کجای کاری؟اول کمی فکر کن بعد اینجا کامنت بذار، دوستانی هم که مصاحبه رفتن میدونن spgc اولا تعداد محدودی میخواد تازه اونم نه همه رشته ها :mad:

دوست عزیز توی این لیست 517 نفره اسم همه هست از جمله اسم من که هم از شرکت پخش با من تماس و مصاحبه کردن و هم شرکت خط لوله با من تماس گرفتن و مصاحبه داشتن و شرکت spgc هم با من مصاحبه کرد یعنی الان من 3 تا انتخاب دارم : پخش، spgc و خط لوله
با بعضی از دوستام از طرف شرکت فلات قاره تماس گرفتن و همچنین پخش هم براشون سمت داره، spgc هم باهاشون مصاحبه کرد یعنی اونا هم سه تا انتخاب دارن : فلات قاره، پخش و spgc
بعضی از بچه ها هم قبل از اینکه برن اصفهان از پایانه ها تماس گرفتن و اونجا براشون سمت در نظر گرفتن الان اهواز دوره اموزشی دارن
اینهایی که گفتم شایعه نیست خودم به چشم دیدم:thumbsdown:

آخرین ویرایش:

فریدف

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید خواستم بپرسم حقوق یک نفر تازه استخدام در شرکت ملی حفاری چقدر هست؟
اگه یه نفر برام پیام خصوصی بفرسته ممنون میشم

honestman

عضو جدید
دوست عزیز توی این لیست 517 نفره اسم همه هست از جمله اسم من که هم از شرکت پخش با من تماس و مصاحبه کردن و هم شرکت خط لوله با من تماس گرفتن و مصاحبه داشتن و شرکت spgc هم با من مصاحبه کرد یعنی الان من 3 تا انتخاب دارم : پخش، spgc و خط لوله
با بعضی از دوستام از طرف شرکت فلات قاره تماس گرفتن و همچنین پخش هم براشون سمت داره، spgc هم باهاشون مصاحبه کرد یعنی اونا هم سه تا انتخاب دارن : فلات قاره، پخش و spgc
بعضی از بچه ها هم قبل از اینکه برن اصفهان از پایانه ها تماس گرفتن و اونجا براشون سمت در نظر گرفتن الان اهواز دوره اموزشی دارن
اینهایی که گفتم شایعه نیست خودم به چشم دیدم:thumbsdown:

سلام
اگه تند رفتم ببخشید ،ولی من به مصاحبه نرفتم والبته دوستان بارها اعلام کردن که اگه کسی رفته ویا خبر داره برا چه قسمت هایی هست اینجا کامنت بزاره که اونجا شما غایب بودین .نمدونم اطلاعات شما مربوط به چه تاریخی هست ؟احتمالا همون اوایل بوده ودیگه برا انجاه ها با دوستان تماس نگرفتن ، شاید هم شما گروه 5 هستین چون وقتی اونها اصفهان بودن از جاهای مختلف اومدن ولی قریب به اتفاق بچه هایی که تازگی به مصاحبه رفتن برا گاز وزیر مجموعه های اون خواستنشون .واینکه برا شما اینگونه بوده دلیل نیست که برا مابقی هم این طوری باشه. ببخشید;)

si_ja103

عضو جدید
اقدام فوری

اقدام فوری

باسلام
همکاران گرامی من هم تا چند لحظه پیش با شما موافق بودم که ما کارمان را کردیم و گفتنی ها را هم گفتیم ولی کامنتهای خبر در http://pananews.ir/news/12824/ پانا نیوز بسیار عصبیم کرد راسما همکاران با سابقه و قراردادیها چشمانشون رو بستن هر چی دلشون میخواهد می گند دوستان بریزین کامنت بارونشون کنید بطوری که حقمون پامال نشه .ممنون از دوستان

بزرگوار

اخراجی موقت
مشاهده پیوست 159001
سلام. امیدوارم حال همگی‌تون خوب باشه. سلمان رفیعی هستم. فارغ‌التحصیل رشته مهندسی شیمی ورودی ۸۵ دانشگاه خلیج فارس بوشهر. سال ۸۹ فارغ‌التحصیل شدم و سال ۹۰ آزمون استخدامی دادم و الان بیش‌تر از یک سال می‌شه که تو شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC) استخدام شدم.
اول یه مختصری از آزمون استخدامی بگم. این آزمون شامل مراحل زیر می‌شه:
مرحله ۱) آزمون کتبی
این آزمون شامل دروس عمومی ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، دانش کامپیو‌تر می‌شه. سؤالات این بخش سخت نیست و یه چیزی تو مایه‌های کنکوری هست که برای لیسانس دادیم شایدم آسون‌تر.
مرحله ۲) آزمون روان‌شناختی و تست هوش
بعد از این‌که آزمون کتبی رو قبول شدید (تعداد ۲٫۵ برابر افرادی که قراره استخدام بشن قبول می‌شن) یه تست روان‌شناختی که شامل سؤالات کلی از روحیات و اخلاقیات‌تون هست، ازتون گرفته می‌شه و بعدم یه تست هوش که نمونه سؤالاتش تو بازار به وفور پیدا می‌شه. تو این مرحله کسی کنار گذاشته نمی‌شه و فقط جنبه شناخت نسبت به افراد رو داره.
مرحله ۳) مصاحبه علمی
تو این مرحله چند نفر از اعضای شرکت مربوطه با رشته مرتبط، یه سری سؤال تخصصی می‌پرسن. توی همین مرحله تقریباً نیرو‌ها انتخاب و بقیه حذف می‌شن. نمونه سؤالات رو می‌تونید توی این «لینک» ببینید.
مرحله ۴) طب صنعتی
هدف از انجام طب صنعتی اینه که ببینن فرد استخدامی با توجه به سلامت فیزیکی حال حاضرش آیا توانایی کار توی سمتی که براش در نظر گرفتن رو داره یا نه؟ تو این مرحله هم امکان داره اونایی که مشکل خاصی دارن حذف بشن. (مشکل شنوایی با درصد خاصی، ضعف چشم با درصد خاصی، چربی خون، مشکل کبد، پا و...)
یه مورد خاص که خیلی‌ها می‌خوان در موردش بدونن (و خودم هم باهاش مواجه شدم) ضعیفی چشم هست. افرادی که نمره ضعیفی چشم‌شون کم‌تر یا مساوی ۵ هست بدون هیچ مشکلی تو طب صنعتی (برای سمت بهره‌برداری که بعداً این سمت رو بیش‌تر توضیح می‌دم) قبول می‌شن و افرادی که نمره ضعیفی چشم‌شون بیش‌تر از ۵ هست باید منتظر تغییر سمت از بهره‌برداری به مهندسی ایمنی، آزمایشگاه و ... باشن. البته همیشه هم اینطوری نیست و این مرحله بستگی به کـرَم شرکت مربوطه داره که بخواد این کار رو انجام بده یا نه! اگر تغییر سمت انجام شد که ممنون شرکت باشید وگرنه عذرتون رو می‌خوان. من خودم این مشکل رو داشتم و از بهره‌برداری سمتم به آزمایشگاه تغییر کرد. من مدت ۳ ماه تو بهره‌برداری (واحدهای Fuel Gas، Flare، MEG Recovery، Sour Water) بودم و بعد اومدم آزمایشگاه و الان هم از کارم تو آزمایشگاه خیلی راضی هستم.
مرحله ۵) مصاحبه عقیدتی - سیاسی
هر کسی که قراره تو وزارت نفت استخدام بشه دیر یا زود باید این مرحله رو بگذرونه. یه عده همون اول، قبل از شروع به کار گزینش می‌شن و یه عده بعد از مشغول شدن به کار.
با تموم شدن این پنج مرحله و بعد از انجام مواردی مثل تحقیق محلی، کمیته انضباطی دانشگاه، استعلام مدرک، عدم سوءپیشینه و... استخدام فرد قطعی می‌شه. بعد از اون فرد مورد نظر رو برای آموزش قبل از کار اعزام می‌کنن.
مرحله آموزش قبل از کار خودش شامل چهار مرحله می‌شه. لازم به ذکره که این توضیحات مربوط به شرکت ملی گاز هستش و ممکنه با شرکت ملی نفت و شرکت ملی پتروشیمی کمی فرق داشته باشه.
۱) دوره دروس عمومی (آشنایی با پمپ، توربین، کمپرسور و...)
۲) دوره دروس تخصصی (آشنایی با اطلاعات شرکت مربوطه مثل خوندن PFD، P&ID و...)
۳) آموزش در سایت (این دوره مثل همون کارآموزیه که تو دانشگاه پاس می‌کنیم.)
۴) آموزش در حین کار (تو این دوره باید تو اون سمتی که در آینده توش کار می‌کنی، قرار بگیری ولی مسئولیتی به عهده‌ات نیست.)
بعد از اتمام این مراحل که یک سال طول می‌کشه، شما رسماً یک مهندس تمام و کمال می‌شی و از این‌جا به بعد مسئولیت و کار و زحمت شروع می‌شه.
برای مهندسای شیمی تو صنعت سمت‌های مختلفی در نظر می‌گیرن که در ادامه اونا رو توضیح می‌دم. بازم به این نکته باید اشاره کنم که این توضیحات مربوط به شرکت ملی گاز هستش و ممکنه با شرکت ملی نفت و شرکت ملی پتروشیمی کمی فرق داشته باشه.
۱) بهره‌بردار
سیر صعودی سمت‌گیری تو سمت بهره‌برداری به این ترتیبه: اپراتور محوطه، اپراتور ارشد سایت، اپراتور ارشد اتاق کنترل، سوپروایزر بهره‌برداری، رئیس شیفت، رئیس واحد، رئیس بهره‌برداری، رئیس پالایش، رئیس پالایشگاه
۲) مهندسی فرایند یا مهندسی پالایش
تو این سمت وظیفه مهندس شیمی تحلیل و بررسی سیستم و ایجاد تغییر و پیدا کردن راه حل مناسب جهت افزایش و بهبودی تولید و فراینده.
۳) مهندسی ایمنی
که همون HSE خودمونه و در ارتباط با جنبه‌های ایمنی فراینده.
یه سری از افراد هم هستن که همه مراحل استخدامی رو طی کردن و فقط طب صنعتی به‌شون گیر داده که این گروه از مهندسای شیمی می‌رن تو آزمایشگاه. تو آزمایشگاه کارها به دو بخش تقسیم می‌شن: کار تو آزمایشگاه فرایند و کار تو آزمایشگاه یوتیلیتی (Utility). به واحدهای تأمین آب، برق و بخار، واحد Utility گفته می‌شه. در ادامه بعضی از آزمایش‌هایی که تو این دو تا آزمایشگاه انجام می‌شن رو اسم می‌برم.
آزمایشگاه یوتیلیتی:
- تعیین میزان اسیدی و بازی بودن نمونه‌های آبی
- تعیین میزان هدایت الکتریکی نمونه‌های آبی
- تعیین میزان باکتری‌های هوازی و اکسیژن لازم برای زنده موندن باکتری‌های نمونه‌های آبی
- تعیین میزان سختی دائم و موقت آب
- تعیین میزان فسفات، کلراید و نیتریت آب
آزمایشگاه فرایند:
- تعیین میزان H[SUB]2[/SUB]S در گاز و LPG و میعانات گازی
- تعیین میزان کل گوگرد موجود در نمونه‌های گازی
- تعیین میزان آب موجود در نمونه‌های میعانات گازی
- تعیین مقدار فشار بخار و نقطه شبنم
حالا می‌ریم سراغ زندگی تو عسلویه و شرایط کار. مدل‌های مختلفی برای کار کردن هست که به‌صورت خلاصه براتون شرح می‌دم:
- اقماری شیفتی (یک هفته روزکار، یک هفته شب‌کار، دو هفته تعطیل)
- اقماری روزکار (دو هفته روزکار، دو هفته تعطیل)
- اقماری ساکن (یک هفته روزکار، یک هفته تعطیل، یک هفته شب‌کار، یک هفته تعطیل)
- ساکن روزکار (از شنبه تا چهارشنبه کار و پنجشنبه و جمعه تعطیل)
این برنامه روزانه کسی هست که روزکاره: ساعت ۵:۳۰ صبح بیدار می‌شیم. دوش می‌گیریم. صبحونه می‌خوریم. ساعت ۶:۳۰ سرویس میاد دنبال‌مون و ساعت ۷ صبح می‌رسیم شرکت و تا ساعت ۷ بعد از ظهر سر کار هستیم. ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر می‌رسیم خوابگاه (الان هم می‌شه دوش گرفت!) و می‌ریم شام می‌خوریم و ساعت ۸:۳۰ شب برمی‌گردیم اتاق و تازه الان می‌خوایم مثل بقیه زندگی کنیم ولی با این تفاوت که باید دوباره ساعت ۱۰ شب بخوابیم تا بتونیم ۵:۳۰ صبح بیدار بشیم. یعنی تو طول روز فقط ۲ یا ۳ ساعت وقت برای زندگی عادی هست.
در مورد شیفت شب هم دیگه برنامه رو خودتون شبیه‌سازی کنید!
خب دیگه بریم سراغ قسمت شیرینش یعنی پول!
برای یه نفر که تو سال ۱۳۹۱ تو وزارت نفت استخدام می‌شه پایه حقوقی معادل با ۳۹۸هزار تومن در نظر می‌گیرن که این مقدار در یه ضریبی ضرب می‌شه. پارس جنوبی به خاطر سختی کار و آلودگی و... بیش‌ترین ضریب رو تو کشور داره که بین ۵ تا ۵٫۵ هست. یعنی حقوق ماهیانه تقریباً ۲میلیون تومن می‌شه. البته اینایی که گفتم برای کار‌شناسی هست و برای کار‌شناسی ارشد بیش‌تر و برای رشته‌های علوم پایه کم‌تره. هر ماه هم علاوه بر حقوق، مبلغ ۱۵۰هزار تومن کارت خرید براتون می‌ریزن به حساب.
کمی هم از امکانات جانبی این‌جا بگم. از وزارت نفت و عسلویه نترسید! خوابگاه با تمام امکانات در اختیارتونه. لباساتون رو می‌شورن. ظرفا رو خودشون می‌شورن. اینترنت، سالن فوتبال، زمین چمن، استخر، میز بیلیارد، میز تنیس، دوچرخه، غذاها و میوه‌های خوب، عزت و احترام و... خلاصه امکانات توپ!

همچنین چیزی برای ملی حفاری کسی سراغ نداره؟

honestman

عضو جدید
باسلام
همکاران گرامی من هم تا چند لحظه پیش با شما موافق بودم که ما کارمان را کردیم و گفتنی ها را هم گفتیم ولی کامنتهای خبر در http://pananews.ir/news/12824/ پانا نیوز بسیار عصبیم کرد راسما همکاران با سابقه و قراردادیها چشمانشون رو بستن هر چی دلشون میخواهد می گند دوستان بریزین کامنت بارونشون کنید بطوری که حقمون پامال نشه .ممنون از دوستان
سلام دوست من عصبی نشو اینا مال دیروزه
دوستان خونسردی خود را حفظ کنید وجز درخواست حقوق خود لطفا مطلبی که باعث توهین به همکاران قدیمی یا قراردادیها میشه چیزی ننویسید.
فقط جواب به خود شخص توهین کننده باشه به صورتی که شامل افراد دیگه نشه لطفا

pasefic

عضو جدید
سلام دوست من عصبی نشو اینا مال دیروزه
دوستان خونسردی خود را حفظ کنید وجز درخواست حقوق خود لطفا مطلبی که باعث توهین به همکاران قدیمی یا قراردادیها میشه چیزی ننویسید.
فقط جواب به خود شخص توهین کننده باشه به صورتی که شامل افراد دیگه نشه لطفا

کاملاً موافقم . اصلا از کجا معلوم این کامنت ها را برای تحریک ما و ایجاد چند دستگی بین پرسنل قراردادی ، رسمی و تازه استخدام ننوشته باشن ؟
از این چیزا فقط اون گروهی سود می بره که به فارس و نفت نیوز و ... خبرهای کذب میده . 1 کامنت کمترین کاریه که تنور این اتیش را داغ تر کنه و اگه ما نا خواسته چیزی بگیم که بخشی از کارکنان ( قراردادی - رسمی ) را زیر سوال ببریم ، فاز جدیدی کلید می خوره که اصلاً به نفع ما نیست .

honestman

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان

پانا نیوز دوباره یک سری کامنت مربوط به دیروز وامروز رو گذاشته از دوستان سپاسگزارم که ادب و متانت رو رعایت کردن ودوباره و چند باره خواهش میکنم که از توهین به همکاران رسمی و قراردادی خودداری کنید باز هم از همکاری دوستان کمال تشکر را دارم.

این هم لینک خبرها:

http://www.pananews.ir/news/12753/م...رو-در-شرکت-نفت-و-گاز-پارس-آغاز-شد؟-----12:00/

http://www.pananews.ir/news/news.php?id=12819

http://www.pananews.ir/news/12824/ک...کذیبیه-نفت-و-گاز-پارس-جوابیه-دادند----12:02-/

protonboy

عضو
چه ها به سایت خودمون pogc برین
متن خبر با عنوانش تناقض داره

تکذیب اخبار رسانه ها درباره کارکنان جدیدالاستخدام

طی هفته گذشته ، برخی رسانه ها با انتشار اخبار نادرست و تایید نشده موجبات تشویش اذهان عمومی و سلب انگیزه بخشی از کارکنان شرکت نفت و گاز پارس را فراهم نموده اند.

در این اخبار و گزارش های رسانه ای به موضوع کذب اخراج کارکنان جدیدالاستخدام این شرکت و بلاتکلیفی آنها اشاره شده است، که بدینوسیله این اخبار به دلیل ماهیت نادرست آن مورد تکذیب قرار میگیرد.

شرکت نفت و گاز پارس بنابر مقررات و مصوبات ابلاغی در این باره اقدام به انتقال بخشی از نیروهای جدیدالاستخدام خود با هدف استفاده موثر و کارآمدتر از تخصص آنها به سایر شرکتهای تابعه صنعت نفت نموده است ، که این امر با اولویت انتخاب محل های خدمتی و مناطق بومی توسط این دست از کارکنان صورت میگیرد.

بدینوسیله ضمن تکذیب این اخبار نادرست منتشره ، شرکت نفت و گاز پارس ضمن محکوم کردن این گونه اقدامات غیر حرفه ای رسانه ای که موجبات تشویش اذهان عمومی و تضاد سیستمی را در شرکت فراهم می آورد ،پیگیریهای لازم در مورد این دست از اقدامات غیر رسانه ای را در محاکم قضایی بعمل خواهد آورد.

honestman

عضو جدید
چه ها به سایت خودمون pogc برین
متن خبر با عنوانش تناقض داره

تکذیب اخبار رسانه ها درباره کارکنان جدیدالاستخدام

طی هفته گذشته ، برخی رسانه ها با انتشار اخبار نادرست و تایید نشده موجبات تشویش اذهان عمومی و سلب انگیزه بخشی از کارکنان شرکت نفت و گاز پارس را فراهم نموده اند.

در این اخبار و گزارش های رسانه ای به موضوع کذب اخراج کارکنان جدیدالاستخدام این شرکت و بلاتکلیفی آنها اشاره شده است، که بدینوسیله این اخبار به دلیل ماهیت نادرست آن مورد تکذیب قرار میگیرد.

شرکت نفت و گاز پارس بنابر مقررات و مصوبات ابلاغی در این باره اقدام به انتقال بخشی از نیروهای جدیدالاستخدام خود با هدف استفاده موثر و کارآمدتر از تخصص آنها به سایر شرکتهای تابعه صنعت نفت نموده است ، که این امر با اولویت انتخاب محل های خدمتی و مناطق بومی توسط این دست از کارکنان صورت میگیرد.

بدینوسیله ضمن تکذیب این اخبار نادرست منتشره ، شرکت نفت و گاز پارس ضمن محکوم کردن این گونه اقدامات غیر حرفه ای رسانه ای که موجبات تشویش اذهان عمومی و تضاد سیستمی را در شرکت فراهم می آورد ،پیگیریهای لازم در مورد این دست از اقدامات غیر رسانه ای را در محاکم قضایی بعمل خواهد آورد.

دوستان تحلیلتون از این خبر چیه؟

اینطور که معلومه (شرکت نفت و گاز پارس بنابر مقررات و مصوبات ابلاغی در این باره اقدام به انتقال بخشی از نیروهای جدیدالاستخدام خود با هدف استفاده موثر و کارآمدتر از تخصص آنها به سایر شرکتهای تابعه صنعت نفت نموده است ، که این امر با اولویت انتخاب محل های خدمتی و مناطق بومی توسط این دست از کارکنان صورت میگیرد.)شرکت در انتقال نیروها ثابت قدمه!!!!

آخرین ویرایش:

palou

عضو جدید
این یعنی اینکه یا داستان انتقالی ادامه داره و می خوان پشت پرده کاراشونو پیش ببرن و به مجری طرح ها این طوری گفتن که حساسیت ها کمتر بشه یا اینکه فعلا برنامه لغو شده و خیلی نمی خوان بهش بپردازن.

emr1390

عضو جدید
این یعنی اینکه یا داستان انتقالی ادامه داره و می خوان پشت پرده کاراشونو پیش ببرن و به مجری طرح ها این طوری گفتن که حساسیت ها کمتر بشه یا اینکه فعلا برنامه لغو شده و خیلی نمی خوان بهش بپردازن.

سلام دوستان
از اقای مهندس کامران بعد از جلسه بوشهر خبری نشد؟کسی از مهندس خبر داره؟

vampsoft

عضو جدید
دوستان تحلیلتون از این خبر چیه؟

اینطور که معلومه (شرکت نفت و گاز پارس بنابر مقررات و مصوبات ابلاغی در این باره اقدام به انتقال بخشی از نیروهای جدیدالاستخدام خود با هدف استفاده موثر و کارآمدتر از تخصص آنها به سایر شرکتهای تابعه صنعت نفت نموده است ، که این امر با اولویت انتخاب محل های خدمتی و مناطق بومی توسط این دست از کارکنان صورت میگیرد.)شرکت در انتقال نیروها ثابت قدمه!!!!

این نشون می ده که اولا این پروسه تمام نشده و در جریانه بنابراین بچه ها باید کاملا هوشیار باشند ثانیا وقتی اولویت با مناطق بومی هم باشه یعنی انتقال به شرکت های گاز منطقه ای با ضرایب حقوقی بسیار پایین تر. پس به نظر من بچه ها تا جایی که ممکنه در صورتی که برای مصاحبه دعوت شدند نبایستی شرکت کنند و اگر به دلایلی شرکت هم کردند در صورتی که مایل نیستند شرکت های منطقه ای و بومی را انتخاب نکنند.

honestman

عضو جدید
دوستان عزیز سلام

salehi.com و kamran2008 کجایید دوستان؟

دوستان به نظر میرسه که آقایون تصمیمشون رو گرفتن ،پیشنهادم اینه که هرکی هر جوری میتونه صداشو به گوش وزارت خونه برسونه از شخص خاصی اسم نبرین از بی برنامگی ها بگین واینکه روز اول انتخابتون شرکت pogc بوده و به خاطر اون شغل قبلی وموقعیت های شغلی دیگر رو طی این مدت از دست داده اید:

این لینک های مربوطه:

جهت تماس با مركز مخابرات وزارت نفت
61651-021

دفترچه تلفن معاونين ، روسا و مديران وزارت نفت ايران:

مواصل ارتباطي با مديريت سايت
پست الكترونيك : info@mop.ir
تلفن :
02161624589

*hagh*

عضو جدید
دوستان من دیگه اصلا انرژی ندارم
اینها تصمیمشون رو گرفتن و از لحاظ قانونی کاملا درست هست و اجراش هم خواهند کرد
این کار اصلا از لحاظ اخلاقی درست نیست ولی کی تو این کشور اخلاق براش مهم هست!
من رسما از طرف یکی از همکارهای فازمون تهدید شدم که اگر هی اخراج اخراج کنی خودت رو اولین نفر اخراج میکنیم،دیگه هیچی برام مهم نیست،روزی که به این شرکت اومدم دوست داشتم برای کشورم و اهداف نظام با جون و دل کار کنم ولی نخواستن،همین حالا هم غیر مستقیم از چرخه کار گذاشتنم کنار.
توکل به خدا
امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشیم،فقط دوستان ازتون خواهش میکنم اگر روزی به سمت و مقامی رسیدید اخلاق و معرفت براتون از همه چیز مهمتر باشه
التماس دعا

baaroon

عضو جدید
من رسما از طرف یکی از همکارهای فازمون تهدید شدم که اگر هی اخراج اخراج کنی خودت رو اولین نفر اخراج میکنیم،دیگه هیچی برام مهم نیست،روزی که به این شرکت اومدم دوست داشتم برای کشورم و اهداف نظام با جون و دل کار کنم ولی نخواستن،همین حالا هم غیر مستقیم از چرخه کار گذاشتنم کنار.
توکل به خدا
امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشیم،فقط دوستان ازتون خواهش میکنم اگر روزی به سمت و مقامی رسیدید اخلاق و معرفت براتون از همه چیز مهمتر باشه
التماس دعا

شاید قسمتتن این باشه شاید قسمت بهتری نصیبتون باشه

خدایا به داده و نداده ات شکر
که داده ات نعمت و نداده ات حکمت

یا حق

Korosh_Sepehri

عضو جدید
این نشون می ده که اولا این پروسه تمام نشده و در جریانه بنابراین بچه ها باید کاملا هوشیار باشند ثانیا وقتی اولویت با مناطق بومی هم باشه یعنی انتقال به شرکت های گاز منطقه ای با ضرایب حقوقی بسیار پایین تر. پس به نظر من بچه ها تا جایی که ممکنه در صورتی که برای مصاحبه دعوت شدند نبایستی شرکت کنند و اگر به دلایلی شرکت هم کردند در صورتی که مایل نیستند شرکت های منطقه ای و بومی را انتخاب نکنند.
به نظر میاد این قضیه انتقال اجباری یه ربطی به تاخیر توی جوابای آزمون 92 داشته باشه . اگه قراره لیست قبول شده ها ی آزمون کتبی تغییری نکنه ، دیگه امرو فردا نداره !
نظرتون چیه ؟

honestman

عضو جدید
توکل به خدا
التماس دعا
سلام دوست من دوام بیار خسته نشو.

خود من هم با سرپرستم صحبت میکردم یه جورای حرف میزد ،میگفت این انتقال قانونی هستش و نباید مخالفت کنین ،داشت رسما میگفت جای مارو تنگ کردین من هم دیگه ادامه ندادم .اما تا تحویل دولت کاری که از دستمون بر میاد همینه خدا رو چه دیدی شاید گفته های ما توی وزارت خونه به وزیر جدید رسید(اگه وزیر عوض شه) ،تا اون وقت ما تلاشمون رو بکنیم و برا وزارت خونه اعتراض هامون رو بفرستیم ، بعدش هم به خدا واگذار شون کنیم . در جواب baaroon بله که ما خدا را شاکریم ،ولی دوست ندارم آخر کار بگم که من تموم تلاشم رو نکردم.

baaroon

عضو جدید
جذب نيروي انساني مورد نياز مجتمع رضايت بخش بود
تعداد مشاهده : 36
نسخه قابل چاپ

مدير منابع انساني شركت مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: فرايند جذب نيروي انساني مورد نياز شركت مجتمع پارس جنوبي رضايت بخش بود.
به گزارش روابط شركت مجتمع گاز پارس جنوبي محمد رضا بابايي مدير منابع انساني با بيان اين مطلب گفت: از زحمات دست اندركاران فرايند جذب در تمام مراحل تقدير و تشكر مي كنم.
افشين اسدي رئيس برنامه ريزي نيروي انساني شركت ملي گاز ايران به همراه بابايي مدير منابع انساني مجتمع از محل برگزاري مصاحبه نيروههاي P.O.G.C بازديد نمودند.
بر اساس اين گزارش كارگروه 5 نفره جهت نهايي نمودن نحوه پرداخت حقوق و مزاياي نيروههاي قرارداد مستقيم از شركت مجتمع گاز پارس جنوبي بازديد نمودند.
اين گروه متشكل از آقايان عباسي معاون مديريت توسعه منابع انساني، صدري مشاور مدير توسعه منابع انساني، حدادي رئيس امور كاركنان، فروغ رئيس خدمات پيمانكاري و صفري رئيس تدوين مقررات و روشهاي مالي شركت ملي گاز ايران بودند.

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

UNVRAZI

عضو جدید
جذب نيروي انساني مورد نياز مجتمع رضايت بخش بود
تعداد مشاهده : 36
نسخه قابل چاپ

مدير منابع انساني شركت مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: فرايند جذب نيروي انساني مورد نياز شركت مجتمع پارس جنوبي رضايت بخش بود.
به گزارش روابط شركت مجتمع گاز پارس جنوبي محمد رضا بابايي مدير منابع انساني با بيان اين مطلب گفت: از زحمات دست اندركاران فرايند جذب در تمام مراحل تقدير و تشكر مي كنم.
افشين اسدي رئيس برنامه ريزي نيروي انساني شركت ملي گاز ايران به همراه بابايي مدير منابع انساني مجتمع از محل برگزاري مصاحبه نيروههاي P.O.G.C بازديد نمودند.
بر اساس اين گزارش كارگروه 5 نفره جهت نهايي نمودن نحوه پرداخت حقوق و مزاياي نيروههاي قرارداد مستقيم از شركت مجتمع گاز پارس جنوبي بازديد نمودند.
اين گروه متشكل از آقايان عباسي معاون مديريت توسعه منابع انساني، صدري مشاور مدير توسعه منابع انساني، حدادي رئيس امور كاركنان، فروغ رئيس خدمات پيمانكاري و صفري رئيس تدوين مقررات و روشهاي مالي شركت ملي گاز ايران بودند.

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

سلام
بعد از مدت ها یه اینترنت البته فقط برا چند ساعت دسترسی پیدا کردم
خوب این خبر یعنی چی اون وقت؟

UNVRAZI

عضو جدید
دوست من این یعنی اینکه قضیه انتقال سر جاش هست هنوز و مابقی خبر ها دروغی بیش نبودند:razz:

خدای من مگه بازی کردن با رو و روان آدما برا اینا چهقدر عادیه؟انا مگه انسانیت سرشون نمیشه ؟چرا سر ما این همه بازی در آوردن .

به خدا قسم وبه حق این ماه از سر تقصیرشون نمیگذرم.

abdol1987

عضو جدید
دوستان عزیز سلام

salehi.com و kamran2008 کجایید دوستان؟

دوستان به نظر میرسه که آقایون تصمیمشون رو گرفتن ،پیشنهادم اینه که هرکی هر جوری میتونه صداشو به گوش وزارت خونه برسونه از شخص خاصی اسم نبرین از بی برنامگی ها بگین واینکه روز اول انتخابتون شرکت pogc بوده و به خاطر اون شغل قبلی وموقعیت های شغلی دیگر رو طی این مدت از دست داده اید:

این لینک های مربوطه:

جهت تماس با مركز مخابرات وزارت نفت
61651-021

دفترچه تلفن معاونين ، روسا و مديران وزارت نفت ايران:

مواصل ارتباطي با مديريت سايت
پست الكترونيك : info@mop.ir
تلفن :
02161624589

پیشنهاد می کنم دنبال این کار رو تگیرین و بیخیال شین. دیدین که قدرت اونا بیشتره. اولش به پانا زدین و بعد تو فارس و نفت نیوز جوابیه اومد. دوباره جوابیه دادین و با کامنتا دوباره تحقیر شدین. کم کم می آن و یه چیزی بهتون می چسبونن. من چیزای بدی شنیدم . کم کم پای یه سری ارگانهای دیگه داره به جریان باز میشه. شنیدم میخوان بهتون انگ بزنن و بگن اینها دارن جو شرکت رو متشنج می کنند. مطمئن باشین پای وزارت اطلاعات رو هم وسط میکشن و راحت می ندازنت بیرون به جای اینکه انتقالتون بدن. از طرفی من حتی تو کمپ Eni هم تو سلف شنیدم میگفتند بزارین برن یه کم جا باز شه. یعنی جو همه علیه شماست. بهتره ادامه ندین.

بالا