[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

delbarjoon

عضو جدید
دوستان نفت و گاز پارس توجه ----------------- توجه
با سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران تماس گرفته شد ، گفتند اصلاً ایمیل ها رو چک نکردند
خواهش میکنم به این شماره که سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران هست تماس بگیرید
و بخواهید که گزارشی از این موضوع تهیه کنند . هرچه تماس تلفنی بیشتر بشه تاثیر بشتری داره.
از همین حالا شروع کنید

02122012644

delbarjoon

عضو جدید
با سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران تماس گرفته شد ، گفتند اصلاً ایمیل ها رو چک نکردند
و بخواهید که گزارشی از این موضوع تهیه کنند . هرچه تماس تلفنی بیشتر بشه تاثیر بشتری داره.
از همین حالا شروع کنید

02122012644

*hagh*

عضو جدید
دوستان من امروز اومدم سرکار،شنیدم که زهیری گفته فعلا دست نگه دارن،میگن انتظار این برخورد رو از ما نداشتند و از رسانه ای شدن این ماجرا ناراحت هستند.
دوستان بجز پانا نیوز هیچ رسانه ای به این قضیه نپرداخته و همین پانا نیوز هم امروز و فردا از سایت حذفش میکنه،ببینید چقدر از اینکه رسانه ای بشه میترسن آخه سومدیریت در این شرکت اثبات میشه و بقیه کارهاشون هم میره زیر ذره بین برای همین دارن شایعه میکنن که فعلا منتفی هست تا ما ساکت بشیم و به موقع ویا با یک نقشه تازه تر دوباره شروع کنن.خواهشا حواستون باشه تا رسیدن به نتیجه قطعی دست از تلاش بر نداریم و با هم متحد باشیم

*hagh*

عضو جدید
ضمنا دوستان ما اگر بریم شرکت SPGC اصلا بد نیست و چه بسا از جنبه هایی بهتر هم باشه ولی یادتون باشه که این شرکت فقط حدود 150 نفر رو میخواد و بقیه باید برن شرکتهای منطقه ای و ...
این یک نقشه بسیار خطرانک هست که با زندگی ما بازی میکنن.
میگن کار سوری در استخدام این تعداد نفرات اشتباه بوده،فرض که درست باشه،آیا من و شما باید جواب این مدیریت اشتباه رو بدیم!!!
سوری برای اینکه به اهداف دولت برسه و خودشرینی کرده باشه این تعداد بالا رو استخدام کرد و حالا هم زهیری برای اینکه خودشیرینی کرده باشه میخواد اینکار رو انجام بده غافل از اینکه این خودشیرینی ها فقط به ضرر ما جوونها هست که روی این هدف برنامه ریزی کرده بودیم.
ضمنا یادتون باشه ما آزمون وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران رو شرکت کردیم و پشت درب این شرکت التماس نکردیم که تورو خدا مارو استخدام کنین،میتونستن همون اول ما رو نگیرن تا به شرکتهای دیگه ای از ملی نفت بریم نه اینکه الان بگن بروید گاز خوب یکی مثل من اگر میخواست بره گاز سال 87 که قبول شدم میرفتم.

delbarjoon

عضو جدید
هنوز هم دیر نشده ، آنچه فردا اتفاق خواهد افتاد نتیجه کار امروز ماست
از همین حالا شروع کنید

02122012644

delbarjoon

عضو جدید
از همین حالا شروع کنید

02122012644

UNVRAZI

عضو جدید
سلام

دوستان پانا نیوز دوباره یک سری کامنت دوستان رو گذاشته ،آفرین از همه خواهش دارم برید و دوباره و چند باره کامنت بذارید. کامنت ها رو بخونید آبروشونو بردن خلاصه شستنشون. هرچند آقایون بالا نشین از این چیزا نمی ترسند وگر نه ترس آبرو داشتن با سرنوشت ما بازی نمیکردن .

UNVRAZI

عضو جدید
سلام

مدتی هست شبا خوب نمی خوابم ،البته از زمان شروع این ماجرا ،نمیدونم فردا با اکراه میرم سر کار، تموم انگیزه ی کاریمو ازم گرفتن خدا ازشون نگذره از همون بدو استخدام تا حالا سایکل بدون استرس نداشتیم.

آخرین ویرایش:

UNVRAZI

عضو جدید
امیدوارم خبرای خوبی بهمون برسه دارم دارم میام منطقه از تمامی دوستانی که این مدت پی گیر بودن ممنونم واز دوستان خواهش میکنم همچنان در صحنه بمونن.

UNVRAZI

عضو جدید
سلام
الان که دارم مینویسم ساعت از 8 گذشته این آخرین کامنته که میذارم (به اینترنت دسترسی ندارم دیگه ).دارم وسایلم رو جمع میکنم ولی کاملا بی میل ،میرم فرودگاه و بعد نمیدانم....
،اما به چه انگیزه ای ؟به قول مهندس صالحی وقتی با این بی احترامی با ما برخورد کردن دیگه انگیزه ای در کار نیست خدایا این 14 روز لعنتی در منطقه خیلی سخت میگذره رمضون هم که هست .هنوز این مطلب رو به خانواده نگفتم ولی هی میپرسن چته؟دلم نمیاد بهشون بگم بعد عمری یکی از ما نفتی شده بود .از این میترسم برم سایت بچه های پیمان کاری رو که این مدت باهاشون برخورد داشتم بگن اخراجتون کردن نه؟؟؟؟؟دارم میام منطقه ولی به چه امیدی؟بدون انگیزه ،بدون هیچ چیز...! خداحافظ.

آخرین ویرایش:

SORM

عضو جدید
سلام دوستان گرامی
یه پیشنهاد دارم خدمت دوستان اینکه برای مطرح شدن موضوع در مجلس ما میتونیم هر یک از بچه ها جداگانه یه نسخه از نامه تهیه شده توسط همکاران، رو هر کسی به نماینده شهرخودش برسونه تا از اون طریق بین خودشون به یه اجماعی برسن و وزیر رو جهت طرح سوال طی این چند هفته باقیمانده به مجلس بکشونن. فقط خواهشا تا دیر نشده.
قطعا اگه با این دید که تعدیل نیرو در شرکت مجری توسعه فازهای 24 گانه پارس جنوبی میخواهد انجام شود اونها راغبتر میشن که کارمون رو پیگیری کنن و عملکرد این شرکت بیشتر زیر ذره بین خواهد رفت.

mahpok

عضو جدید
نه به من و اونایی که می شناسم پولی پس ندادن دزدها.

مال منم ندادن

دوستان جواب این سوالمو ندادین
از امور مسافرت اومدن که بلیط هاتون رو بگیرن؟
اخه ما که اصفهان هستیم دو بار از امور مسافرت اومدن و بلیط هامون رو گرفتن و گفتن بررسی میکنیم و بعدا میریزیم به حسابتون
اگه ندن بدبخت میشم همش با هواپیما رفتم کل حسابم خالی شده حقوق هم که هنوز ندادن چند ماه بیکار بودم دیگه پولی برام نمونده

mahpok

عضو جدید
دوستان عزیزی که الان اصفهان هستن ایا از شرکتی دیگه ای اومدن برا مصاحبه؟

delbarjoon

عضو جدید
خبر فوری ---------------------- خبر فوری
باشگاه خبر نگاران در قسمت اقتصادی خود خبر تعدیل نیرو در شرکت نفت و گاز پارس را منتشر کرد
دوستان برید نظر بذارید ، اگر تعداد نظرات و بازدید زیاد بشه حتماً یک گزارش تصویری هم تهیه می کنند .
اینم لینک خبر :

http://www.yjc.ir/fa/news/4456197

delbarjoon

عضو جدید
باشگاه خبر نگاران در قسمت اقتصادی خود خبر تعدیل نیرو در شرکت نفت و گاز پارس را منتشر کرد
دوستان برید نظر بذارید ، اگر تعداد نظرات و بازدید زیاد بشه حتماً یک گزارش تصویری هم تهیه می کنند .
اینم لینک خبر :

delbarjoon

عضو جدید
[h=1]انتقال اجباري جهادگران جديد الاستخدام پارس جنوبي [/h]
اینم لینک خبر :

delbarjoon

عضو جدید
انتقال اجباري جهادگران جديد الاستخدام پارس جنوبي
اینم لینک خبر :

delbarjoon

عضو جدید
اینم لینک خبر :

Saeed_kh

عضو جدید
اطلاعــــــــــــــــیه

*** اطلاعــــــیه ***

قابل توجه همه معترضین به نتایج شرکت گاز

طی جلساتی که امروز(یکشنبه 16 تیر ماه 1392) با جناب آقای جعفری نماینده ويژه حضرت آیت الله صفایی بوشهری در مورد نتایج استخدامی شرکت گاز داشتیم، جزئیات جلسه با نمایندگان وزارت نفت ، بدین شرح می باشد:

تاریخ: سه شنبه 18 تیرماه 1392 ساعت ۹ صبح

مکان: سالن شهید مفتح دانشگاه علوم پزشکی بوشهر(روبروی مصلی و سینما بهمن)

مهمانان:
نماینده معاونت منابع انسانی وزارت نفت
نماینده رئیس شرکت ملی گاز ایران
نماینده پارلمانی وزارت نفت
دکتر جمیری نماینده محترم مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی

توجه:
حضور همه افرادی که اسامی آنها در لیست معترضین موجود می باشد ،
الـــــــزامی می باشد.

البته این رو اینجا اعلام کردم گفتم شاید دوستان نفتی هم خواستن حضور پیدا کنند مطلع باشند
یا علی...

آخرین ویرایش:

delbarjoon

عضو جدید
اینم لینک خبر :

honestman

عضو جدید
همکاران من تازه از کار برگشتم اونجا اینترنت نداشتم نظر بزارم از پیگیری دوستان بسیار ممنونم:smile:.

همکاران به هیچ وجه کوتاه نیاین و به شایعات مبنی به HOLD شدن کار توجه نفرمایید ، می خواهند با پنبه سر ببرند.از بوشهری های عزیز نفت وگاز هرکس میتونه در اون نشست شرکت کنه و با نماینده معاونت نیروی انسانی حرف بزنه
من خودم به هرچی خبرگزاری میل فرستادم وهرجا خبر درج شده نظر گذاشتم لطفا شما هم دریغ نفرمایید .با تشکر:D

mahpok

عضو جدید
اینم لینک خبر :

اقا شما چرا اینقدر رو مخی خب بابا جون یه بار بگی همه میفهمن نیازی نیست مخ همه رو دریل کنی

pasefic

عضو جدید
اقا شما چرا اینقدر رو مخی خب بابا جون یه بار بگی همه میفهمن نیازی نیست مخ همه رو دریل کنی

همکار گرامی

همه ما در این وضعیت عصبی شدیم . خود منم دوست ندارم وقتی 1 متن را با 6 با تکرار می بینم . همه حق داریم . از طرفی حق نداریم باعث کدورت

سایر همکاران بشیم . می شود با لحن دوستانه تری هم این موضوع را بیان کرد . به جای اینکه به جون همدیگه بیوفتیم ، حالا 1 گوشه کار رو بگیریم ،

اطلاع رسانی کنیم و ...

باور کنید با اینکارا چیزی حل نمی شه .

( امیدوارم من رو مخ نباشم )

nima-2

عضو جدید
سلام دوستان من رسمی spgc هستم استخدامی سال 90 .pogc هم قبول شدم ولی رفتم spgc.اگه دوستان سوال در مورد spgcداشتن بپرسن بهر حال من خیلی از این تاپیک استفاده کردم. الان وضعیت spgc از pogcخیلی بهتره . ولی فکر کنم با این همه نیرویی که میاد احتمال داره شرایطش بهم بریزه. ولی کلا spgc یه شرکتیه که شما میتونید کار یاد بگیرید یا اگه دوست داشتید یاد نگیرید .

POSP

عضو جدید
سلام دوستان من رسمی spgc هستم استخدامی سال 90 .pogc هم قبول شدم ولی رفتم spgc.اگه دوستان سوال در مورد spgcداشتن بپرسن بهر حال من خیلی از این تاپیک استفاده کردم. الان وضعیت spgc از pogcخیلی بهتره . ولی فکر کنم با این همه نیرویی که میاد احتمال داره شرایطش بهم بریزه. ولی کلا spgc یه شرکتیه که شما میتونید کار یاد بگیرید یا اگه دوست داشتید یاد نگیرید .

سلام دوست عزیز،
اگه بتونی اطلاعاتی از تعداد اعلام نیاز شرکت به هر یک از دیسیپلین های مختلف واسمون کسب کنی ممنون می شم، آخه اس پی جی سی یکی از مقاصد بچه ها هست و قاعدتا ظرفیت محدودی داره تو هر رشته.

آخرین ویرایش:

nima-2

عضو جدید
دوستای عزیز spgc از pogc خیلی بهتره . ولی اگه این همه نیرو بهش تزریق کنند نابود میشه . ادمای باسواد زیادی هم داره که خیلی درست به قضایا نگاه میکنن مـثلا بگی از فلان قسمت خوشت نمیاد شاید عوضت کنند بفرستنتون یه جایی که علاقه دارین. الان 3 تا پالایشگاه خالی چارت سازمانیش دستشه .15,16-17,18و12. کلا مشکل pogc هم همینه که چارت خالی نداره. شما رو گرفته بودن برا بهره برداری فازای جدید که spgc مخالفت کرد و گفت pogc تجربه بهره برداری نداره .نمیخوام ناامیدتون کنم ولی کلا رلیز نیرو تو وزارت نفت یه چیز معمولیه مثلا ملی حفاری و پایانه ها اینکار رو انجام دادن. مثلا ما اینجا نیرو از پتروشیمی ایلام داریم از بید بلند و از پالایشگاه اصفهان هم داریم.الان نیروهای ایلام را دارن میفرستن پالایشگاه خودشون که کلا کار کن هم نبودن چون اینجا مامور بودن .دوستان ازشون سوال کنید شما رو به عنوان مامور میخوان بفرستن یا دایمی. شاید شما رو میفرستن که بهره برداری یاد بگیرین و برگردین به pogc.کلا spgc جای خالی زیاد داره مخصوصا برا بعضی رشته ها مثل برق. 3 تا پالایشگاه خالی دستش هست و تازه هم 14-14 شده . امیدوارم تو کاری که پیش گرفتین موفق بشین .

*hagh*

عضو جدید
سلام
دوست عزیز میشه بپرسی واقعا SPGC چقدر نیرو میخواد.
ما اگر بریم شرکت گاز یا هر جای دیگه و در این مدت پیمانی اون شرکت خصوصی بشه وضعیت ما چی میشه ؟آیا تبدیل وضعیت میشیم؟یعنی زیر مجموعه وزارت نفت میمونیم؟
من و تعداد زیادی از همکاران رشتمون مخابرات هست و آیا واقعا SPGC مخابرات نیاز داره؟
اگر قرار باشه جز POGC و SPGC جای دیگه رو انتخاب کنیم چه شرکتهایی رو به ترتیب اولویت انتخاب کنیم؟مثلا شرکتهایی چون نفت و گاز زاگرس،خطوط لوله و مخابرات،پایانه های نفتی،فلات قاره بهتر از شرکت ملی گاز که شاید هم بفرستن شرکتهای گاز منطقه ای بهتر نیست؟
سپاس:gol:

بالا