[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
یعنی اگر نیروهای جدید الاستخدامی حالا که با مدرک کارشناسی استخدام شده اند اگر در سالهای بعد موفق به اخذ مدرک کارشانسی ارشد شدند بایستی منتظر برگزاری آزمون استخدامی باشند تا مدرک کارشناسی ارشد آنان ثبت شود؟!

سلام، نه الزاما اینطور نیست که از طریق آزمون وارد بشن. چه درون سازمانی(فرضا نفت و گاز پارس) و چه برون سازمانی(از نفت و گاز پارس به یه شرکت دیگه) اگر چارت خالی وجود داشته باشه مشکلی نیست و فرد می تونه مدرکش رو تعدیل کنه . مگر اینکه قوانین تو این 3 ماه اخیر عوض شده باشه. چون کسی رو میشناسم که از شرکت مناطق نفت خیز مرکزی(استخدام با دیپلم) برای تعدیل مدرک لیسانس به شرکت نفت و گاز درخواست داد و اونا هم براش مصاحبه گذاشتن ولی خب متاسفانه تو مصاحبه رد شد. اینکه متقاضی تعدیل مدرک می تونه تو آزمون شرکت کنه چیز جدیدی نیست و حتی یادم میاد تو آزمون های سال 90 (نفت یا گاز و یا هر دو) هم این گزینه بود.

مهندس صالحي عزيز سلام
ما كه 6 ماه شروع به كار كرديم مثل بقيه كارمندان عيدي 400 توماني ميگيريم يا اونم نصف ميشه؟؟ قاعدتا براي كارمندان دولت نيايد مثل تاميين اجتماعي ماه هارو حساب كنند مگه نه؟

سلام، درست این مطلب رو نمی دونم برای خودم هم محل سواله، حقیقتا پیگیر هم نبودم و از امور اداری نپرسیدم. به هر حال با توجه به اینکه آیتم 2003 برای بهمن ماه در بخش فوق العاده های کارمند ثبت شده(دیروز) به نظر میرسه تا چند روز دیگه فیش حقوقی رو میزنن و همه چی مشخص میشه.

سلام دوستان

تو بند 18 نوشته که در حین خدمت مدرک خودشون رو اخذ کردن
حالا ما که قبل از شروع به کار مدرک رو گرفتیم و لی با لیسانس جذب شدیم چی؟

موردی نداره، تو قوانین هیچ وقت فکر نمی کردن که تاریخ آزمون تا استخدام بیش از یک سال طول بکشه :D

pejman4u

عضو جدید
سلام
اینجا کسی هست پالایشگاه لاوان استخدام شده باشه ؟
یکی از دوستام امسال قبول شده می خواستم بدونم حقوقش چقدره

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، آره می تونید شرکت کنید.
بند 18 رو مطالعه کنید.
http://azmoon.nioc.ir/GetNotebook.aspx

تونستن با "بايد" فرق ميكنه مهندس ! سوال من اينه كه نكنه پس فردا بگن بايد تو اين آزمون شركت ميكردين و حالا چون نكردين فلان و بهمان !!! خلاصه كه ما ديديم ضررش فقط يه روز مرخصي و 10 تومن پول و هزينه سفر به اهواز ِ !!!! پس ثبت نام كرديم كه بهونه دست كسي نديم :)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، آره می تونید شرکت کنید.
بند 18 رو مطالعه کنید.
http://azmoon.nioc.ir/GetNotebook.aspx[/QUOTE

سلام دوستان

تو بند 18 نوشته که در حین خدمت مدرک خودشون رو اخذ کردن
حالا ما که قبل از شروع به کار مدرک رو گرفتیم و لی با لیسانس جذب شدیم چی؟

داش رضا من ارديبهشت دفاع كردم ، خرداد حكم گرفتم اما مدركم تو مهر صادر شده (اما توش ذكر شده كه ارديبهشت دفاع كردم ) ، همين مدرك ُ بردم امور انساني چك كرده و ميگه آره مدرك قابل تعديل ِ چون ضمن خدمت گرفتي !!!! ( يعني كسي به اين چيزا گير نميده كه چرا مثلا 6 روز قبل از حكم دفاع كردي و اينا !)
كلا ماها كه داخليم ديگه از اين ترسا نبايد داشته باشيم چون بالاخره يه راهي يه تبصره اي يه قانوني پيدا ميشه كرد

emr1390

عضو جدید
داش رضا من ارديبهشت دفاع كردم ، خرداد حكم گرفتم اما مدركم تو مهر صادر شده (اما توش ذكر شده كه ارديبهشت دفاع كردم ) ، همين مدرك ُ بردم امور انساني چك كرده و ميگه آره مدرك قابل تعديل ِ چون ضمن خدمت گرفتي !!!! ( يعني كسي به اين چيزا گير نميده كه چرا مثلا 6 روز قبل از حكم دفاع كردي و اينا !)
كلا ماها كه داخليم ديگه از اين ترسا نبايد داشته باشيم چون بالاخره يه راهي يه تبصره اي يه قانوني پيدا ميشه كرد

سلام دوست عزیز
من رفتم منابع انسانی پرسیدم میگه تعدیل میشی ولی بایستی اول رسمی بشی بعد تعدیل مدرک انجام میشه.شما در زمان پیمانی تعدیل مدرک کردی؟

liverpool fc

عضو جدید
منظورت از آیتم 2003 ، همون فوق العاده مخصوص جذب منطقس.
اینکه خیلی وقته که فعال بوده. یا منظور آیتم دیگه ایه.

f1390a

عضو جدید
سلام دوستان
من تو مرحله اضافه ظرفیت شرکت نفت فلات قاره قبول شدم ولی هنوز برای شروع به کار دعوت نشدم کسی از دوستان هست که وضعیتش مثل من باشه؟

ali-v

عضو جدید
سلام
دوستان کاردانی که استخدام شدن یا اطلاع دارن !
ممکنه یکم از وضعیتتون بگید
فرایند استخدام چطوری طی شد؟
کارتون به چه صورته؟
نمیگید کاش لیسانس گرفته بودم؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من رفتم منابع انسانی پرسیدم میگه تعدیل میشی ولی بایستی اول رسمی بشی بعد تعدیل مدرک انجام میشه.شما در زمان پیمانی تعدیل مدرک کردی؟

نه منم همین جواب شمارو شنیدم و تعدیل نکردم و آزمون رو ثبت نام کردم

تا کارمند رسمی نشه هیچ تعدیل مدرکی صورت نمی گیره، دقت کنین که منظور من از تعدیل مدرک اینه که تو از چارت لیسانس بری به چارت فوق لیسانس، بعید می دونم شرکت به همین راحتی تعدیل کنه چون به نظر میرسه همه چارت ها پر باشه. باید دید در آینده چطور میشه. شرکت در آزمون راه حل بهتری هست گرچه این باعث میشه که کارمند برای همیشه از pogc خداحافظی کنه :D

منظورت از آیتم 2003 ، همون فوق العاده مخصوص جذب منطقس.
اینکه خیلی وقته که فعال بوده. یا منظور آیتم دیگه ایه.

بله خیلی وقته فعاله، یعنی بهتر بگم ماهانه فعال میشه، یه تاریخ شروع داره و یه تاریخ خاتمه، این آیتم هر ماه که فعال میشه برای ماه پیش هست(چون رابطه مستقیمی داره با تعداد روز حضور در منطقه)

نحوه محاسبه آیتم 2003
{(تعداد روز کاری در ماه) تقسیم بر(تعداد روز های ماه) } ضربدر (50 درصد)= درصد آیتم 2003
مثال: فرضا اگر تعداد روزهای حضور در منطقه 16 روز باشه
16/30*50=26.67%

mahpok

عضو جدید
تا کارمند رسمی نشه هیچ تعدیل مدرکی صورت نمی گیره، دقت کنین که منظور من از تعدیل مدرک اینه که تو از چارت لیسانس بری به چارت فوق لیسانس، بعید می دونم شرکت به همین راحتی تعدیل کنه چون به نظر میرسه همه چارت ها پر باشه. باید دید در آینده چطور میشه. شرکت در آزمون راه حل بهتری هست گرچه این باعث میشه که کارمند برای همیشه از pogc خداحافظی کنه :D

بله خیلی وقته فعاله، یعنی بهتر بگم ماهانه فعال میشه، یه تاریخ شروع داره و یه تاریخ خاتمه، این آیتم هر ماه که فعال میشه برای ماه پیش هست(چون رابطه مستقیمی داره با تعداد روز حضور در منطقه)

نحوه محاسبه آیتم 2003
{(تعداد روز کاری در ماه) تقسیم بر(تعداد روز های ماه) } ضربدر (50 درصد)= درصد آیتم 2003
مثال: فرضا اگر تعداد روزهای حضور در منطقه 16 روز باشه
16/30*50=26.67%

اقای صالحی عزیز سلام
میشه منو راهنمایی کنید من نفت و گاز پاریس قبول شدم احتمالا محل کارم عسلوییه باشه به نظر شما میشه اونجا خونه اجاره کرد و خانواده رو اورد؟
اجاره ها در چه حدیه؟یا اینکه ایا به متاهل ها خونه سازمانی میدن؟
من فوق لیسانس برق مخابراتم
ممنون

(عبدالله)

عضو جدید
سلام

دوستان در مورد وضعیت کار در شرکت مناطق نفت خیز جنوب اطلاعی دارید؟(روزکار-نوبتکار-اقماری)

در مورد کارآموزی چه طور؟(روزکار_نوبتکار_اقماری)

ممنون

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اقای صالحی عزیز سلام
میشه منو راهنمایی کنید من نفت و گاز پاریس قبول شدم احتمالا محل کارم عسلوییه باشه به نظر شما میشه اونجا خونه اجاره کرد و خانواده رو اورد؟
اجاره ها در چه حدیه؟یا اینکه ایا به متاهل ها خونه سازمانی میدن؟
من فوق لیسانس برق مخابراتم
ممنون

سلام
با عرض تبریک و آرزوی موفقیت
حقیقتا به نظر من باید قید خود عسلویه رو واسه زندگی بزنی:
1. آلودگی هوا
2. محیط کارگری
کسانی که عسلویه کار می کنن می تونن جم ساکن بشن، متاسفانه صف طولانی واسه منازل سازمانی در جم وجود داره، پس تو سال های اول باید قید منازل سازمانی رو زد.

تو جم اجاره خونه در حد 400 یا 500 تومنه که درصد قابل توجهی از حقوق دریافتی شماست.

liverpool fc

عضو جدید
فیش های اسفند ماه رو زدن.

عیدی هم توشه ولی خبری از پاداش و کارانه نیست.
اضافه کاری هم که تو سرش زدن.

arman_20

عضو جدید
سلام . بچه ها من ملی حفاری هستم
به تازگی تمام مراحل گزینش و طب صنعتی تموم شده .
به نظرتون دوره اموزشی کی هست و چند ماه هست ؟ از کی شروع میکنیم ؟

emr1390

عضو جدید

سلام دوست عزیز
چارت سازمانی ربطی به آزمون نداره.اگه دقت کنی تو این آزمون نفت وگاز نیرو نمیخواد.پس نمیشه تعدیل کرد؟تو قانون نوشته اگر دانشگاه دولتی باشی نیاز نیست ولی اگه آزاد باشی بایستی ثبت نام کنی.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز
چارت سازمانی ربطی به آزمون نداره.اگه دقت کنی تو این آزمون نفت وگاز نیرو نمیخواد.پس نمیشه تعدیل کرد؟تو قانون نوشته اگر دانشگاه دولتی باشی نیاز نیست ولی اگه آزاد باشی بایستی ثبت نام کنی.

تو كدوم قانون گفته آزاد و دولتي رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اينجوري باشه كه خوبه چون آزمونمون سوري خواهد بود !

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام بچه ها امروز با من از مناطق تماس گرفتن که یکشنبه 8 صبح اهواز باشم برا شروع به کار گفتن وسایل اولیه بیار چون قرار بمونی :smile:

کسی اطلاع داره الان مارو کجا میفرستن چطوری هستش؟

hp6

عضو جدید
سلام بچه ها امروز با من از مناطق تماس گرفتن که یکشنبه 8 صبح اهواز باشم برا شروع به کار گفتن وسایل اولیه بیار چون قرار بمونی :smile:

شما همه ی مراحل گزینش رو طی کردید؟

emr1390

عضو جدید
منظور شما همون "صوری" است دیگه .:razz:

http://www.jasjoo.com/books/wordbook/fa/صوری/

سلام دوست عزیز
موقعی که رفتم منابع انسانی از من پرسید مدرکت دولتی هست یا آزاد.چون مدرکم دانشگاه دولتی بود گفت آزمون نمیخواد.فقط مصاحبه داری.اگه تو اینترنت هم تحقیق کنی یکی از مسئولین نفت در این رابطه توضیح داده.
موفق باشید

mostafa6x

عضو جدید
عیدی ما رو نصف دادند میگن چون 6 ماهه که اومدیم عدی نصف میشه! برای شما هم اینطوره؟؟ تاریخ حکمتون کی هست؟؟
خبری از پاداش و کارانه نیست!!! من شنیدم به رسمیی ها دادند درسته؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

سلام
ارادت داریم.
بهتره اول پست های چند صفحه اخیر رو بخونید(مثلا این پست) و بعدا به پست من جواب بدین و اون رو به اصطلاح اصلاح کنین. خوشحال میشم مرجع قانونی که شما ازش نقل قول کردین رو ارائه بدین.
شرکت گاز هم من تماس گرفتم گفتن باید حداقل معدل 16 داشته باشی(ارشد) تا بدون آزمون برای مصاحبه و تعدیل مدرک پذیرفته بشی. اینها قوانین داخلی خود شرکت هست، بعضی شرکتا اصلا نیازی به معدل بالا و مدرک دولتی برای تعدیل مدرک ندارن، فقط توافق شرکت مبدا و مقصد مهمه.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عیدی ما رو نصف دادند میگن چون 6 ماهه که اومدیم عدی نصف میشه! برای شما هم اینطوره؟؟ تاریخ حکمتون کی هست؟؟
خبری از پاداش و کارانه نیست!!! من شنیدم به رسمیی ها دادند درسته؟

در مورد عیدی حق با شماست. برای من 300 ریختن(چون گروه دوم بودم 1/4/91) کارانه هم ندادن. اینکه به رسمی ها دادن یا نه، منم مطلع نیستم.

reza-e

عضو جدید

جالبه ! برای من هم امروز از مناطق زنگ زدن گفتن یکشنبه صبح اونجا باشم ! البته برای مصاحبه عقیدتی ! حرفی از موندن نزدن !

reza-e

عضو جدید
بعد از مصاحبه عقیدتی کار دیگه ای باید بکنیم ؟ انتقال پرونده یا نامه از این اداره به اون اداره ؟ یا بعد مصاحبه سریع میشه برگشت؟
احتمالش هست بعدش ما رو نگهدارن ؟ (مناطق نفت خیز)

Reza_nisoc

عضو جدید
ميشه لطفا بفرماييد چه تاريخي رفتيد مصاحبه عقيدتي؟

سلام والا من قبلا به یه شرکت دیگه بجز مناطق معرفی شدم وکارهای گزینش انجام دادم(اروندان) ولی اون شرکت مارو نگرفت و مشکلاتی به وجود اومد بعدش منو فرستادن مناطق و چون قبلا من گزینش رفته بودم دیگه نرفتم و این موضوع مال 8-9 ماه پیش هستش

Reza_nisoc

عضو جدید
بعد از مصاحبه عقیدتی کار دیگه ای باید بکنیم ؟ انتقال پرونده یا نامه از این اداره به اون اداره ؟ یا بعد مصاحبه سریع میشه برگشت؟
احتمالش هست بعدش ما رو نگهدارن ؟ (مناطق نفت خیز)

اگه استعلامات اومده باشه و تحقیقات محلی تموم شده باشه بعد از مصاحبه حدود 1-2 هفته بعد نامه به امور استخدام میزنن برا بلامانع بودن جذب شما

بالا