[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

پارسیان 65

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان من یک سوال داشتم می خواستم بدونم از زمانی که توی مصاحبه تخصصی قبول شدیم بعد از چه مدت دعوت به معاینه و گزینش می شویم و در کل روند استخدامی چقدر طول می کشد ؟ و آیا راهی برای کم شدن این مدت هستش؟- مرسی

essinem

عضو جدید
آقا دستت درد نکنه یه خبری از این مناطق دادی ، انشاالله که موثقه .
بی زحمت یه خبری هم بگیر ببین بر چه اساسی خبر میکنن ،رشته ایی ، بر اساس مدرکه ، محل سکونته ، تصادفیه .
هر واحد بهره برداری چقدر از هر رشته و مقطعی میخواد و چطور تقسیم میکنن؟؟
و هر نوع اطلاعات دیگه حتی اگه تکراری باشه . ممنون
این اخبار رو من از امور استخدام گرفتم البته بعد از کلی تماس گرفتن موفق شدم ، سرشون خیلی شلوغ بود به زور جواب می دادن به من گفت که دو هفته دیگه دوباره شروع می کنیم به تماس گرفتن من ازش پرسیدم که چند گروه هستن کلا و بر چه اساس دعوت می کنن جواب داد که ایناش دیگه به شما مربوط نمیشه منم گفتم دست شما درد نکنه پس به کی مربوط میشه گفت که شما منتظر باشید باهاتون تماس می گیریم از این حرفا

rezatm

عضو جدید
من یادمه روزی که نتایج آزمون کتبی رو زده بودن من اصلا یادم رفته بود که یه آزمونی دادم و خواهرم بهم گفت نتایج رو امروز زدن برو تو سایت نگاه کن من اصلا خبر نداشتم:biggrin:

الانم باید بزاری رو بیخیالی تا خودشون یه دفعه بهت زنگ بزنن:smile:
منم تا قبل از اعلام نتیجه مصاحبه بیخیال بودم، بعد که نتیجه اومد چشم انتظاری ما هم شروع شد:(

babakv

عضو جدید
ضمن تشکر فراوان از بچه های پارس که ماهشهر هستن می خواستم بپرسم آماری از میزان حقوق در این 2 ماه کاراموزی گرفتین؟؟؟ اخه من شنیدم به بچه های شرکت گاز که تو شیراز هستن تو آموزشی 1.5 میدن !!!

farkhaniii

عضو جدید
با این حساب 62 نفر مکانیک بودن که تقریبا میشه یک چهارم 250 نفر.یعنی با توجه به حرفی که اعتمادی به fakhri زده که بر اساس نیاز عسلویه هست میتونیم ما که مکانیک هستیم امیدوار باشیم که تیرماه نوبتمون شه؟یا نه خیلی تمیدوار نباشیم؟

fakhri ????? :eek::surprised::cry:

otg1984

عضو جدید
خیلی ممنونم. یه سوال دیگه خدمتتون داشتم و اون این بود که بعد از 5 6 ماه میشه انصرافی از برق ممکن و راحته؟آخه ممکنه بخوام برای استانداری امتحان بدم چون رشته مدیریت هستم فکر میکنم اونجا بهتر جای پیشرفت داشه باشم

سلام
والله منم نمي دونم كه گير ميدن يا نه ولي حداقل از من تعهد نگرفتن اما از بچه هاي نيروگاه تعهد 10 ساله يا 5 ساله گرفتند. اما مطمئن باش براي خروج يكم سختگيري مي كنند اما طبق قانون تامين اجتماعي پس از يك از استعفا با پذيرش استعفا ميشه خارج شد. يك نكته ديگه اينكه شما 3 ماه اول آزمايشي هستي پس اگه راضي نبوديد راحتتر مي تونيد بيايد بيرون.

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

تکمیل ظرفیت130 نفری همچنان در هاله ای از ابهام

صفحه اصلی

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم *

نتايج تكميل ظرفيت مصاحبه شوندگان واجد شرايط آزمون استخدامي شركت ملي نفت، حداكثر
تا تاريخ 10/3/91 از طريق همين پايگاه اعلام خواهد شد.
لطفاً از هرگونه تماس تلفني و مراجعه حضوري خودداري فرماييد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

تکمیل ظرفیت130 نفری همچنان در هاله ای از ابهام

farjamii

عضو جدید
سلام
والله منم نمي دونم كه گير ميدن يا نه ولي حداقل از من تعهد نگرفتن اما از بچه هاي نيروگاه تعهد 10 ساله يا 5 ساله گرفتند. اما مطمئن باش براي خروج يكم سختگيري مي كنند اما طبق قانون تامين اجتماعي پس از يك از استعفا با پذيرش استعفا ميشه خارج شد. يك نكته ديگه اينكه شما 3 ماه اول آزمايشي هستي پس اگه راضي نبوديد راحتتر مي تونيد بيايد بيرون.

سلام. خیلی ممنونم. الان با توزیع برق فارس تماس گرفتم و گفتند که بعد از سه ماه قرارداد دائم میشید و مشکلی از این لحاظ وجود نداره. شرکتهای مختلف فرق دارن؟ شما الان قرارداد دائم هستید؟

sayalat83

عضو جدید
سلام مجید جان .من یکی از دوستام ابزار دقیق خونده و الان ماهشهر داره دوره رو میگذرونه.

tanha_1900

عضو جدید
بله دو نفر کارشناسی ارشد ابزار دقیق و اتوماسیون اینجا هستن. ولی کارشناسی کنترل و ابزار دقیق کسی نیست.
ممنون از این که به سوالای ما با حوصله جواب میدی ایشالا جبران کنیم دو تا سوال داشتم
1-مکانیک بیشتر جامدات هستن یا سیالات؟
2-درباره امکان ادامه تحصیل حرفی زدن؟

tanha_1900

عضو جدید
بله دو نفر کارشناسی ارشد ابزار دقیق و اتوماسیون اینجا هستن. ولی کارشناسی کنترل و ابزار دقیق کسی نیست.
ممنون از این که به سوالای ما با حوصله جواب میدی ایشالا جبران کنیم دو تا سوال داشتم

saeedz

عضو جدید
سلام دوستان.
من برای نفت و گاز پارس، اسفند ماه گزینش و طب صنعتی دادم. شماره ای هست که تماس بگیریم و نتیجه طب صنعتی و گزینش رو بپرسیم و اینکه مدارکی که براشون پست کردیم (مثل نتیجه سو پیشینه) به دستشون رسیده یا نه؟

حمید غضنفری

عضو جدید
سلام دوستان.
من برای نفت و گاز پارس، اسفند ماه گزینش و طب صنعتی دادم. شماره ای هست که تماس بگیریم و نتیجه طب صنعتی و گزینش رو بپرسیم و اینکه مدارکی که براشون پست کردیم (مثل نتیجه سو پیشینه) به دستشون رسیده یا نه؟

02183762121:)

حمید غضنفری

عضو جدید
بچه هایی که ماهشهرین میشه یه سوالی بپرسین ببینین اصلا تیرماه گروه جدیدی قرار هست اونجا اعزام بشه یا نه؟

majid2798

عضو جدید
سلام مجید جان .من یکی از دوستام ابزار دقیق خونده و الان ماهشهر داره دوره رو میگذرونه.

آره،همونطور که دوستمون arash3566 گفتن ایشون ارشد بودن.
من لیسانس هستم و اینطور که تو لیست نوشته بودن انگار از لیسانسای ما هنوز کسی نرفته آموزش

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم.
1- اینطور که من دیدم، بیشتر جامداتن
2- با ادامه تحصیل مشکلی ندارن، ولی در مدت 6 ماهه آموزش محدودیت مرخصی وجود داره، که این شاید کمی مشکل ساز بشه. و مدرک بالاتر میشه موقع تبدیل از پیمانی به رسمی تعدیل کرد.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که ماهشهرین میشه یه سوالی بپرسین ببینین اصلا تیرماه گروه جدیدی قرار هست اونجا اعزام بشه یا نه؟

بله امروز با مشاور مدیر عامل pogc صحبت می کردیم، همینو ازش پرسیدیم. گفت قراره هر ماهه یه سری از بچه ها دعوت به آموزش بشن. و تا چند روز آینده با سری دوم تماس می گیرن. که برای اوایل تیر بیان ماهشهر.:smile:

rezatm

عضو جدید
کسی هست اینجا که ملی حفاری باشه و هنوز دعوت به کار نشده باشه

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز لپ تاپمو همرام آوردم و از محل آموزشگاه کانکت شدم.
قراره تا یه ساعت دیگه حکم ها رو بدن که امضا کنیم.
کارت موقت خدمات بیمه نفت هم امروز بهمون دادن.
حقوق هم گویا به صورت علی الحساب از آخر این برج میدن.
بازم خبری شد میام در جریانتون میذارم.

حمید غضنفری

عضو جدید

بله امروز با مشاور مدیر عامل pogc صحبت می کردیم، همینو ازش پرسیدیم. گفت قراره هر ماهه یه سری از بچه ها دعوت به آموزش بشن. و تا چند روز آینده با سری دوم تماس می گیرن. که برای اوایل تیر بیان ماهشهر.

بابا تو دیگه کی هستی:thumbsup2:
خدا رو شکر معلومه همکارای باحالی در آینده خواهیم داشت.:w11:
آقا آرش خیلی گلی

:w27:

farkhaniii

عضو جدید

مهندس جان خدایش خیلی آقایی;)

shahbal1

عضو جدید
بله امروز با مشاور مدیر عامل pogc صحبت می کردیم، همینو ازش پرسیدیم. گفت قراره هر ماهه یه سری از بچه ها دعوت به آموزش بشن. و تا چند روز آینده با سری دوم تماس می گیرن. که برای اوایل تیر بیان ماهشهر.:smile:

بابا توديگيه كي هستي ....خدايي آرش خان خيلي آقايي ..دمت گرم به يادماهستي.:D

dashhadi

عضو جدید

سلام آرش خان ؛ خیلی ممنون که بزرگواری میکنی و وقت میذاری و اطلاعاتتو در اختیارمون میذاری:w17:
- منظورت از حکم چیه ؟ همون سمت سازمانی که قراره توی شرکت داشته باشیم؟ که مشخص می کنه کجا ( دریا-خشکی) و کدوم قسمت و چیکاره ایم؟! قربون دستت این موردو به طور ویژه اطلاع رسانی کن و اگه امضا کردی حکم (سمت) خودتم بگو ;)
- کارت موقت خدمات بیمه نفت که میگی به جای دفترچه بیمه ی نفته دیگه؟!

roseperfume2007

عضو جدید
نمیدونم والا
اصلا رو هیچ حرفشون نمیشه حساب باز کرد.
به هر حال اگه جزو اعزامی ها باشیم تا آخر هفته بعد باید اون sms بیاد برامون.

من که رشتم کارشناسی کنترل و ابزار دقیقه خیلی امیدوارم،آخه این دوره هیچی کنترل و ابزار دقیق نبردن.

هرچند یه چیزیم هست مهندس.
بچه هایی که تیر ماه برن تو اوج گرمای منطقه میرن اونجا ،تازه به ماه رمضونم میخورن،اگه آدم شهریور بره از نظر آب و هوایی خیلی بهتره دیگه اما این بلا تکلیفی آدم میکشه تا شهریور

مجیدجون توی اموزشی که ماهشهر هستیم که بخور و بخوابه.شهریور هم خوب خوبه به هر حال یک ماه هم یک ماهه واسه ما پولش

اما امروز اقای داوری جواب داد که اگه میخواید دیرتر برید با اداری تماس بگیرید و اعلام کنید

farkhaniiiجان من به شدت عذر می خوام که اشتباه اسمتون رو نوشتم

dashhadi

عضو جدید
خواهش می کنم.
1- اینطور که من دیدم، بیشتر جامداتن
2- با ادامه تحصیل مشکلی ندارن، ولی در مدت 6 ماهه آموزش محدودیت مرخصی وجود داره، که این شاید کمی مشکل ساز بشه. و مدرک بالاتر میشه موقع تبدیل از پیمانی به رسمی تعدیل کرد.

آموزش 6 ماه اس؟ دو ماه ماهشهر باقیش عسلو؟!!!

بالا