[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

abd888

عضو جدید
سلام
دوستان از اینکه این پست مرتبط با موضوع تاپیک نیست عذر خواهی می کنم، ولی در صورت امکان لطفا از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید
:

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی!

>>> >>>سایت "برنج رایگان" سایتی رسمی متعلق به سازمان جهانی تغذیه (WFO)، زیر نظر سازمان ملل. به ازای هر پاسخ صحیح شما، هزینه ی خرید 10 دانه برنج در بشقاب یک گرسنه ی آفریقایی فراهم می شود. توجه کنید که این یک بازی برد برد است...شما لغت می آموزید، و نیز گرسنه ای را در آفریقا سیر می کنید. (شرایط قحطی و گرسنگی در شاخ آفریقا و در سومالی به سطح بحرانی رسیده و صدها هزار خانواده ی گرسنه شهر و کاشانه ی خود را ترک کرده، پیاده کیلومترها را طی می کنند، تا خود را به نزدیک ترین کمپ سازمان ملل برسانند. بسیاری از کودکان و مسن تر ها به این کمپا نمی رسند). اخبار مربوط به این اتفاقات و تحولات کنونی را نیز در همین وب سایت می توانید مطالعه کنید..... >>>
http://freerice.com/#/english-vocabulary/1529
>>>http://freerice.com

علی تهرانی

عضو جدید
بنا به پرسشهای مکرر دوستان از رشته تحصیلی و تعداد نفرات دعوت شده از هر رشته در سری اول به ماهشهر، من لیست زیر رو از لیست کلاس ها براتون استخراج کردم. یعنی تک تک رشته ها و گرایش ها رو وایسادم از روی لیستی که به دیوار بود (و خیلی هم قاطی پاتی!) شمردم .

در ضمن ذکر 2 نکته رو لازم میدونم:

1-اگه برای رشته ای گرایش عنوان نکردم به این علت بوده که توی لیست همین طور نوشته بود.
2-قبلاً به اشتباه گفته بودم که مهندس های برق کنترل لیسانس هم دعوت شدن که امروز که نگاه کردم دیدم دعوت نشدن.

تقدیم به شما
:gol:
رشته تحصیلیمدرکتعداد نفرات
مهندسی مکانیکفوق لیسانس13
مهندسی مکانیکلیسانس49
مهندسی مکانیکفوق دیپلم11
مهندسی برقفوق لیسانس6
مهندسی برقفوق لیسانس ابزار دقیق2
مهندسی برقلیسانس الکترونیک35
مهندسی برقلیسانس مخابرات8
مهندسی برقفوق دیپلم9
مهندسی شیمیفوق لیسانس8
مهندسی شیمیلیسانس19
مهندسی شیمیفوق دیپلم صنایع شیمیایی8
مهندسی موادفوق لیسانس8
مهندسی موادلیسانس9
مهندسی کامپیوترلیسانس11
مهندسی فن آوری اطلاعاتلیسانس2
مهندسی نفتفوق لیسانس2
مهندسی نفتلیسانس15
مهندسی ایمنی و بازرسی فنیفوق لیسانس1
مهندسی محیط زیستلیسانس1
مهندسی ایمنیلیسانس8
مهندسی هوانوردیلیسانس2
بهداشت حرفه ایلیسانس3
حقوق بین المللفوق لیسانس1
حقوقلیسانس4
حسابداریفوق لیسانس2
حسابداریلیسانس9
شیمیفوق دیپلم3
علوم تغذیهلیسانس2
جمع251

دمت گرم همکارعزیز.....مرسی..

majid2798

عضو جدید
بنا به پرسشهای مکرر دوستان از رشته تحصیلی و تعداد نفرات دعوت شده از هر رشته در سری اول به ماهشهر، من لیست زیر رو از لیست کلاس ها براتون استخراج کردم. یعنی تک تک رشته ها و گرایش ها رو وایسادم از روی لیستی که به دیوار بود (و خیلی هم قاطی پاتی!) شمردم .

1-اگه برای رشته ای گرایش عنوان نکردم به این علت بوده که توی لیست همین طور نوشته بود.
2-قبلاً به اشتباه گفته بودم که مهندس های برق کنترل لیسانس هم دعوت شدن که امروز که نگاه کردم دیدم دعوت نشدن.

تقدیم به شما
مهندسی مکانیکلیسانس49
مهندسی مکانیکفوق دیپلم11
مهندسی برقفوق لیسانس6
مهندسی برقفوق دیپلم9
مهندسی شیمیفوق لیسانس8
مهندسی شیمیلیسانس19
مهندسی موادفوق لیسانس8
مهندسی موادلیسانس9
مهندسی کامپیوترلیسانس11
مهندسی نفتفوق لیسانس2
مهندسی نفتلیسانس15
مهندسی محیط زیستلیسانس1
مهندسی ایمنیلیسانس8
مهندسی هوانوردیلیسانس2
بهداشت حرفه ایلیسانس3
حقوقلیسانس4
حسابداریفوق لیسانس2
حسابداریلیسانس9
شیمیفوق دیپلم3
علوم تغذیهلیسانس2
جمع251

یعنی واقعا نمیدونم چی بهت بگم مهندس.
واقعا کارت درسته.
من به نمایندگی از همه بچه ها ازت تشکر میکنم که اینمه وقت گذاشتی و اینو برامون نوشتی.
ایشالا همیشه موفق باشی

علی تهرانی

عضو جدید
با سلام
اینجا تهران خیابون انتقلاب آی لاو یو برو بچ

آقا امروز بالاخره رسیدم تهران رفتم پیش اعتمادی مشروح اطلاعات شرکت نفت و گاز پارس به شرح ذیل است :
:cool:
1- قرار بر این شده ماهایانه 250نفر برای آموزشی برن ماهشهر
2- کم و کیف دعوت دوستان بر اساس نیاز مرکز آموزشی به گرایشات مختلف و همچنین نیاز عسولیه به رشته های ضروری هستش
3- طبق گفته اعتمادی تا شهریور ماه ادامه داره
4-لیست تیر ماه هنوز امادخ نشده بود
5- همونجا کلی پرونده طب صنعتی اومد که مربوط به بچه های کمیسیون دار بود ( نگاه کردم اولین پرونده ماله آقای حامد کلانتری بود که خوشبختانه کمیسیون تایید کرد ، نوشتم برای اینکه گفتم شاید ایشون اینجا عضو باشن و ببینن و خوشحال شن )
6- مجید آقا اطلاعات خودتو هم که دادم بهت :D
7-دو نفر آدم گذاشتن واسه 1000 تا پرونده
8- در نهایت نشت امروز و رایزنی های انجام شده با گروه 2+1 در اتاق 113 حاشیه های جالبی هم داشت که به خوبی تموم شد :D

تا بعد

خیلی آقایی...دمت گرم....ممنون..

(عبدالله)

عضو جدید
بین کسایی که اومدن ماهشهر تعدادی هستن که قبلا پتروشیمی کار می کردن ولی چون پتروشیمی خصوصی بوده اومدن نفت تا رسمی شن

حقیقت ما پتروشیمی لرستان قبول شدیم که زیر مجموعه شرکت باختر هستش.(سهامی خاص)
اگر اشتباه نکنم به صورت4ساله و قراردادی کار خواهیم کرد.
نظرتون چیه؟
آیا بعد از چهار سال باز هم ما رو تمدید می کنند؟

جاسم س

عضو جدید

تقدیم به شما
رشته تحصیلی
مدرک
تعداد نفرات
مهندسی مکانیک
فوق لیسانس
13
مهندسی مکانیک
لیسانس
49
مهندسی مکانیک
فوق دیپلم
11
مهندسی برق
فوق لیسانس
6
مهندسی برق
فوق لیسانس ابزار دقیق
2
مهندسی برق
لیسانس الکترونیک
35
مهندسی برق
لیسانس مخابرات
8
مهندسی برق
فوق دیپلم
9
مهندسی شیمی
فوق لیسانس
8
مهندسی شیمی
لیسانس
19
مهندسی شیمی
فوق دیپلم صنایع شیمیایی
8
مهندسی مواد
فوق لیسانس
8
مهندسی مواد
لیسانس
9
مهندسی کامپیوتر
لیسانس
11
مهندسی فن آوری اطلاعات
لیسانس
2
مهندسی نفت
فوق لیسانس
2
مهندسی نفت
لیسانس
15
مهندسی ایمنی و بازرسی فنی
فوق لیسانس
1
مهندسی محیط زیست
لیسانس
1
مهندسی ایمنی
لیسانس
8
مهندسی هوانوردی
لیسانس
2
بهداشت حرفه ای
لیسانس
3
حقوق بین الملل
فوق لیسانس
1
حقوق
لیسانس
4
حسابداری
فوق لیسانس
2
حسابداری
لیسانس
9
شیمی
فوق دیپلم
3
علوم تغذیه
لیسانس
2
جمع
251
واقعادمت گرم

reza_kh636

عضو جدید
سلام
من لیسانس الکترونیک دارم
22/3/91 مصاحبه دارم.(تکمیل ظرفیت)
کسی میدونه چی میپرسن؟
کمک............

rezatm

عضو جدید
یکی از دوستام ملی حفاری 2 هفته ای هست که داره آموزش میبینه...
خبر دارم احسان، ولی من جز دعوت شده نبودم، مثل اینکه دعوت ها براساس تکمیل پرونده بوده، منم گزینشم افتاده بود اردیبهشت ماه، نرسیدم به سری اول
:(

آخرین ویرایش:

ehsan6472

عضو جدید
خبر دارم احسان، ولی من جز دعوت شده نبودم، مثل اینکه دعوت ها براساس تکمیل پرونده بوده، منم گزینش افتاده بود اردیبهشت ماه، نرسیدم به سری اول
:(
داداش کاری از دست ما بر نمیاد:(

منکه دیگه مثل چند مدت پیش تو فکر نیستم باید بزاری روزگار روال عادی خودشو طی کنه که واست زودتر بگذره...
نوبت ما هم میرسه خدا بخواد.

blae

عضو جدید
اگه اینجوری باشه و حقیقت داشته باشه به نظر شما عاقلانه است از شهر و خونه و زندگی بکنم برم مسجد سلیمان واسه 600 تومن؟!! این همه از هفت خوان ردمون کردن که این حقوق و بهمون بدن؟!! پس نفت خوبه و حقوقش بالاست چی شد؟!! آخه این حقوق و توی شهر خودمون هم که بهمون میدن؟؟! :((((

تو شروع وضعیت خوب نیست.ولی با توجه به اینکه افزایش حقوق بدو استخدامی ها خیلی بیشتر از افزایش حقوق افراد باسابق هستش 2-3 ساله حقوق جهش پیدا میکنه.

rezatm

عضو جدید
داداش کاری از دست ما بر نمیاد:(

منکه دیگه مثل چند مدت پیش تو فکر نیستم باید بزاری روزگار روال عادی خودشو طی کنه که واست زودتر بگذره...
نوبت ما هم میرسه خدا بخواد.
منم مثل قبل دیگه انتظارشو نمیکشم، اوضاعم جوری بود که تمام ساعت های اداری چشم به گوشی دوخته شده بود. الان دیگه سر شدم، خودشون خبر میدن دیگه، چه خوب چه بد، من هفته پیش یه موقعیت کاری نقد تو صنایع فولاد هم رو هم به خاطر نفت نسیه رد کردم، حالا امیدوارم پشیمون نشم
:confused:

ehsan6472

عضو جدید
منم مثل قبل دیگه انتظارشو نمیکشم، اوضاعم جوری بود که تمام ساعت های اداری چشم به گوشی دوخته شده بود. الان دیگه سر شدم، خودشون خبر میدن دیگه، چه خوب چه بد، من هفته پیش یه موقعیت کاری نقد تو صنایع فولاد هم رو هم به خاطر نفت نسیه رد کردم، حالا امیدوارم پشیمون نشم
من یادمه روزی که نتایج آزمون کتبی رو زده بودن من اصلا یادم رفته بود که یه آزمونی دادم و خواهرم بهم گفت نتایج رو امروز زدن برو تو سایت نگاه کن من اصلا خبر نداشتم:biggrin:

الانم باید بزاری رو بیخیالی تا خودشون یه دفعه بهت زنگ بزنن:smile:

hysteric

عضو جدید
سلام
من لیسانس الکترونیک دارم
22/3/91 مصاحبه دارم.(تکمیل ظرفیت)
کسی میدونه چی میپرسن؟
کمک............
جان.....؟تکمیل ظرفیت ؟
اقا لیست قبولی اولیه تکمیل ظرفیت4شتبه میاد بعد از اون یک گروه دعوت به مصاحبه میشن.
شما مگه دارای چه شرایطی هستید که جدا از بقیه زودتر دعوت شدید؟

takmilzarfiat

اخراجی موقت
جان.....؟تکمیل ظرفیت ؟
اقا لیست قبولی اولیه تکمیل ظرفیت4شتبه میاد بعد از اون یک گروه دعوت به مصاحبه میشن.

بابا این یارو شرکت گازی هستش چند وقت پیش یکیشون زنگ زده بود از من مشاوره می خواسنش

eh.ie

عضو جدید
دوستان از نفت و گاز پارس
کسی از مازندران نیست؟
آمل چی؟
سایر شرکت ها همشهری نداریم؟ آملی ریکا دنیه ...
حتما باید باشه، آخه من رفتم دبیرستان نمونه برای گواهی دیپلم معاون اونجا که پسر دایی من هست گفته 5 یا 6 تا از دانش آموزای قدیمی برای گواهی اومدن.
ان شا... قبول شدن، ...
با تشکر.

farhangp86

عضو جدید

تقدیم به شما
مهندسی مکانیکلیسانس49
مهندسی مکانیکفوق دیپلم11
مهندسی برقفوق لیسانس6
مهندسی برقفوق دیپلم9
مهندسی شیمیفوق لیسانس8
مهندسی شیمیلیسانس19
مهندسی موادفوق لیسانس8
مهندسی موادلیسانس9
مهندسی کامپیوترلیسانس11
مهندسی نفتفوق لیسانس2
مهندسی نفتلیسانس15
مهندسی محیط زیستلیسانس1
مهندسی ایمنیلیسانس8
مهندسی هوانوردیلیسانس2
بهداشت حرفه ایلیسانس3
حقوقلیسانس4
حسابداریفوق لیسانس2
حسابداریلیسانس9
شیمیفوق دیپلم3
علوم تغذیهلیسانس2
جمع251

آقا دستت درد نکنه با این همه دغدغه ای که برای اموزش در ماهشهر هست باز دم شما گرم که این اطلاعات رو جمع آوری و در اینجا بیان کرده اید

eh.ie

عضو جدید
دوستان از نفت و گاز پارس
کسی از مازندران نیست؟
آمل چی؟
سایر شرکت ها همشهری نداریم؟ آملی ریکا دنیه ...
حتما باید باشه، آخه من رفتم دبیرستان نمونه برای گواهی دیپلم معاون اونجا که پسر دایی من هست گفته 5 یا 6 تا از دانش آموزای قدیمی برای گواهی اومدن.
ان شا... قبول شدن، ...
با تشکر.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام داوود
نه هنوز، دفاعم هفته بعده، بلاخره انگار داره دوره تحصیل ماهم تموم میشه
:)

نگرانش نباش دفاعتم زود تموم ميشه و به خوبی ميگذره ميره ! منم 15 روز پيش دفاع کردم! (هرچند که ميگن بايد تا بعد از حکم گرفتن صبر ميکردم اما ديگه دانشگاه نميذاشت!)
نه کار خوبی کردی نفت بهتره پشيمون نميشی داداش

md.hafezi

عضو جدید
سلام به همگی
تقریبا 20 صفحه رو یه جا دیدم ولی خبری از مناطق نبود......انگار باید منتظر شیم تا سر فرصت!!!!!!!!! باهامون تماس بگیرن
جالبه من گزینش و طبم اسفند بوده و دوستای اون روزم همه دعوت شدن ولی من منتظرم

اندکی صبر؛سحر نزدیک است :mad::confused:

reza_kh636

عضو جدید
جان.....؟تکمیل ظرفیت ؟

http://gaz.iran-azmoon.ir/Home.aspx
من شرکت گاز افتادم
محل انتخابی هم امتیاز نیوردم
شرکت خودش برام انتخاب کرده بود
http://gaz.iran-azmoon.ir/Home.aspx

این هم سایت اعلام تکمیل ظرفیت.
فعلا برق و مکانیک را اعلام کردن

roseperfume2007

عضو جدید

تقدیم به شما
مهندسی مکانیکلیسانس49
مهندسی مکانیکفوق دیپلم11
مهندسی برقفوق لیسانس6
مهندسی برقفوق دیپلم9
مهندسی شیمیفوق لیسانس8
مهندسی شیمیلیسانس19
مهندسی موادفوق لیسانس8
مهندسی موادلیسانس9
مهندسی کامپیوترلیسانس11
مهندسی نفتفوق لیسانس2
مهندسی نفتلیسانس15
مهندسی محیط زیستلیسانس1
مهندسی ایمنیلیسانس8
مهندسی هوانوردیلیسانس2
بهداشت حرفه ایلیسانس3
حقوقلیسانس4
حسابداریفوق لیسانس2
حسابداریلیسانس9
شیمیفوق دیپلم3
علوم تغذیهلیسانس2
جمع251

با این حساب 62 نفر مکانیک بودن که تقریبا میشه یک چهارم 250 نفر.یعنی با توجه به حرفی که اعتمادی به fakhri زده که بر اساس نیاز عسلویه هست میتونیم ما که مکانیک هستیم امیدوار باشیم که تیرماه نوبتمون شه؟یا نه خیلی تمیدوار نباشیم؟

roseperfume2007

عضو جدید

تقدیم به شما
مهندسی مکانیکلیسانس49
مهندسی مکانیکفوق دیپلم11
مهندسی برقفوق لیسانس6
لیسانس مخابرات8
مهندسی برقفوق دیپلم9
مهندسی شیمیفوق لیسانس8
مهندسی شیمیلیسانس19
مهندسی موادفوق لیسانس8
مهندسی موادلیسانس9
مهندسی کامپیوترلیسانس11
مهندسی نفتفوق لیسانس2
مهندسی نفتلیسانس15
مهندسی محیط زیستلیسانس1
مهندسی ایمنیلیسانس8
مهندسی هوانوردیلیسانس2
بهداشت حرفه ایلیسانس3
حقوقلیسانس4
فوق لیسانس2
لیسانس9
شیمیفوق دیپلم3
علوم تغذیهلیسانس2
جمع251

مرسی دوست عزیزم
با این حساب 62 نفر مکانیک بودن که تقریبا میشه یک چهارم 250 نفر.یعنی با توجه به حرفی که اعتمادی به fakhri زده که بر اساس نیاز عسلویه هست میتونیم ما که مکانیک هستیم امیدوار باشیم که تیرماه نوبتمون شه؟یا نه خیلی امیدوار نباشیم؟

آخرین ویرایش:

majid2798

عضو جدید
مرسی دوست عزیزم
با این حساب 62 نفر مکانیک بودن که تقریبا میشه یک چهارم 250 نفر.یعنی با توجه به حرفی که اعتمادی به fakhri زده که بر اساس نیاز عسلویه هست میتونیم ما که مکانیک هستیم امیدوار باشیم که تیرماه نوبتمون شه؟یا نه خیلی امیدوار نباشیم؟

نمیدونم والا
اصلا رو هیچ حرفشون نمیشه حساب باز کرد.
به هر حال اگه جزو اعزامی ها باشیم تا آخر هفته بعد باید اون sms بیاد برامون.

من که رشتم کارشناسی کنترل و ابزار دقیقه خیلی امیدوارم،آخه این دوره هیچی کنترل و ابزار دقیق نبردن.

هرچند یه چیزیم هست مهندس.
بچه هایی که تیر ماه برن تو اوج گرمای منطقه میرن اونجا ،تازه به ماه رمضونم میخورن،اگه آدم شهریور بره از نظر آب و هوایی خیلی بهتره دیگه اما این بلا تکلیفی آدم میکشه تا شهریور

بالا