[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

aa313

عضو جدید
اي قوم به حج رفته كجاييد كجاييد
معشوقه همين جاست بياييد بياييد
سعدي

این شعر ماله اونایی که بی معرفت و از سر سیاحت و ریا میرن حج، برا این دوستمون فکر کنم این شعر مناسب تر باشه؛

ای حــریــم کـعبـه مـحـرم بـرطـواف کــوی تـو
مـن بـه گِـرد کـعـبـه مـی‏گـردم به یاد روی تو
ما و دل ای مهدی دین بر نماز استاده‏ایم
من به پیش کعبه، دل در قبله ابروی تو
گرچه بر مُحرم بود بوییدن گل‏ها حرام
زنده‏ام من ای گل زهرا به فیض بوی تو
بهر قربانی نه جان دارم که قربانی کنم
موقع احرام اگر چشمم فتد بر روی تو
دست ما افتادگان را هم در این وادی بگیر
ای که مِهر از مُهر جاءالحق بود بازوی تو

خلاصه که؛
معشوق بود بر سر پیمان محبت
زشت است اگر بر سر میعاد نیایی:gol:

davood253

عضو جدید
سلام به بچه های گل تاپیک:gol:

ساعت 14:25 واسم اس ام اس اومد
بسمه تعالی
همکار عزیز اینشرکت پیوستن شما را به خانواده بزرگ کارکنان وزارت نفت تبریک عرض نموده،معرفی شما جهت گذراندن دوره کارآموزی به این شرکت از مورخه1391/3/4 اعلام مینماید
جهت هماهنگی های بعدیمنتظر پیام های اطلاع رسانی ما باشید.
مدیریت آموزش شرکت ره آوران فنون پتروشیمی

هورررررررااااااااااا بلاخره نفتی شدیم:w21: :w33::w14::w35:

خدایا خیلی میخوامت،ایشالا همه دوستانی که باقی موندن بیان و یکی یکی خبرای خوب بدن
بچه های نفت گاز پارس تاپیک که ماهشهر افتادن یه قراری باهم بذاریم
فدای همتون بشم

گزینش 19 اسفند
طب 20 فروردین(بدون کمیسیون)

خداييش پيام قشنگي براتون فرستادن
براي ما فلاتي ها كه پيامشون به قشنگي پيام شما نبود
به همه دوستان پارسي تبريك ميگم
خوشحالم كه تكليف همه دوستان گلم داره يكي يكي مشخص ميشه
راستي فراموش نكنيد هر چند وقت يكبار بياين اينجا
دلم براتون تنگ ميشه اگه نياين
آموزشي خوش بگذره:gol:

blackberry35

اخراجی موقت
blackberry35@ymail.com

blackberry35@ymail.com

Completion of Recruitment Only
:wallbash:
اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد
:wallbash::wallbash::w00::w00::w00::w05::w06::w06::w32::w44::mad:

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران
شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

آخرین ویرایش:

davood253

عضو جدید
این شعر ماله اونایی که بی معرفت و از سر سیاحت و ریا میرن حج، برا این دوستمون فکر کنم این شعر مناسب تر باشه؛

ای حــریــم کـعبـه مـحـرم بـرطـواف کــوی تـو
مـن بـه گِـرد کـعـبـه مـی‏گـردم به یاد روی تو
ای که مِهر از مُهر جاءالحق بود بازوی تو

خلاصه که؛
معشوق بود بر سر پیمان محبت
زشت است اگر بر سر میعاد نیایی:gol:

منكه منظورم اون دوست حاجي نبود
شعر قشنگي بود ديدم حالا كه اسم حج و مكه هست بزارم براي اونا كه پول ندارن و دلشون ميخواد برن حج ،زياد غصه نخورن
چون به قول اوس كريم من همه جا هستم و همه اين بچه هاي تاپيك را دوست دارم كه دارم كاري ميكنم كه استخدام شركت نفت بشن.
منم ميگم خدا جون كفشاي دوخت تبريزتا بنداز پايين تا برات واكسشون بزنم كه داري منا استخدام شركت نفت ميكني.:biggrin:

farkhaniii

عضو جدید
منكه منظورم اون دوست حاجي نبود
شعر قشنگي بود ديدم حالا كه اسم حج و مكه هست بزارم براي اونا كه پول ندارن و دلشون ميخواد برن حج ،زياد غصه نخورن
چون به قول اوس كريم من همه جا هستم و همه اين بچه هاي تاپيك را دوست دارم كه دارم كاري ميكنم كه استخدام شركت نفت بشن.
منم ميگم خدا جون كفشاي دوخت تبريزتا بنداز پايين تا برات واكسشون بزنم كه داري منا استخدام شركت نفت ميكني.:biggrin:

تقدیم به داش داوود ;)

به گرد کعبه میگردی پریشان
که وی خود را در آنجا کرده پنهان
اگر در کعبه می گردد نمایان
پس بگرد تا بگردین ، بگرد تا بگردیم
در اینجا باده می نوشی
در آنجا خرقه می پوشی
چرا بیهوده می کوشی
در اینجا مردم آزاری
در آنجا از گناه عاری
نمی دانم چه پنداری
در اینجا همدم همسایه ات در رنج و بیماری
تو آنجا در پی یاری
چه پنداری کجا وی از تو می خواهد چنین کاری
به دنبال چه می گردی که حیرانی
خرد گم کرده ای شاید
نمی دانی...

reza..

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی اطلاع داره شرایط اسکان توی منطقه عسلویه چجوریه؟به هر نفر یه واحد مستقل میدن یا به هر چند نفر یه واحد میدن؟

حمید غضنفری

عضو جدید
نفت و گاز پارس

نفت و گاز پارس

بچه های مشهد اگه خبری شد بیاین بگیم که در جریان باشیم.
اما فکر میکنم آموزشی مشهد زودتر از تیر شروع نشه.
راستی این شماره مرکز آموزش نفت تو مشهده
هر کی تونست خبر بگیره من خودمم زنگ میزنم.
0511-8445086

majid2798

عضو جدید
آقای farkhaniii برای شما که دیگه باید میومد که.
29 بهمن ، جزو اولین ها بودین تو طب.

میگم نکنه بر یه اساس دیگه ای باشه.آره ؟

rezatm

عضو جدید
سلام بر همگی
دوستان ملی حفاری توجه داشته باشن که یک لیست جدید برای اعزام به آموزش اعلام شده که با همون لیست قبلی شنبه به آموزش میرن. جهت اطلاع با شرکت تماس بگیرین.اسم من هم توی لیست جدید بود.:):)
گزینش 14 فروردین
طب 1 اسفند

دوست عزیز شما تماس گرفتی با شرکت یا بهت زنگ زدن؟

ENGBARGH

عضو جدید
سلام . البته پیامی که اینجا میذارم نمیدونم چقدر مرتبط هست یا نه . چون بچه های اینجا اکثریت قبول شدن و منتظر شروع دوره اموزشی هستن .

من خودم مهندسی برق دارم همین ازمون نفت مرحله کتبی قبول شدم اما توی مصاحبه رد شدم . یه خبر موثق دارم برای بچه های تکمیل ظرفیت .

دیروز صبح زنگ زدم دفتر آقای خنیفر ( مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران ) از منشی ایشون که خانومی بود اینجور سوال کردم که گفتم اقای خنیفر

اول اردیبهشت توی نمایشگاه اعلام کردن که تکمیل ظرفیت تا چند هفته دیگه میگیریم اما خبری نشده دیگه . خانومه گفت تا پایان اردیبهشت از طریق

سایت نتایج رو اعلام می کنیم . تورو خدا واسم دعا کنید من هم قبول شم . دو سال تمام بیکارم . دیگه نه رو حیه ای واسم مونده نه انگیزه ای .

کاملا دپرس شدم . چند ماهه که یه خواب درست ندارم . واسم دعا کنید که تکیل ظرفیت قبول شم چون تمام امیدم هست . واسه همتون دعا می

کنم که راحت تر به خواسته هاتون برسین . یا علی مدد .

sayalat83

عضو جدید
سلام آقا مجید .من و دوستم هر دو طبمون 26 بهمن یعنی اولین روز طب بود .امروز به دوستم که رشته برق بود اس دادن ولی به من نه .فکر نکنم بر اساس تکمیل پرونده باشه چون بعضی از بچه هایی که دعوت شدند طبشون بعد از عید بوده.

mohandes851

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل و گلاب
دیدی گفتم فلات قراره از
18ام به بعد واسه 200نفرای بعدی تماس بگیره!!!
بالاخره امروز با من تماس گرفتن که طبم واسه روز
30ام افتاده.
الان تو دلتون میگید این دیگه کیه؟؟؟الانه بچه ها دارن میرن آموزشی این تازه داره میره طبشو انجام بده!!!!
والله ما هم به همین تماسها و خاطرات شما دوستان دلمومن خوشه!!!چکار کنیم!!!همین هم شکر خدا می کنیم.
بهم گفت که ناشتا و ساعت 8 اونجا باشم،یه چیزایی از بچه های قبلی که رفته بودنو اینجا محبت کردن گذاشتن یادداشت کردم،
اگه کسی از بچه ها هست که تازگی ها رفته و به نکته جالبی برخورده باشه ،ممنون میشم راهنماییم کنه.
;););)
منم 24طب دارم همکاراینده>فقط نمیدونم کی دعوت میشیم ؟

davood253

عضو جدید
تقدیم به داش داوود ;)

به گرد کعبه میگردی پریشان
که وی خود را در آنجا کرده پنهان
اگر در کعبه می گردد نمایان
پس بگرد تا بگردین ، بگرد تا بگردیم
در اینجا باده می نوشی
در آنجا خرقه می پوشی
چرا بیهوده می کوشی
در اینجا مردم آزاری
در آنجا از گناه عاری
نمی دانم چه پنداری
در اینجا همدم همسایه ات در رنج و بیماری
تو آنجا در پی یاری
چه پنداری کجا وی از تو می خواهد چنین کاری
به دنبال چه می گردی که حیرانی
خرد گم کرده ای شاید
نمی دانی...

:w17::w17::w17:

davood253

عضو جدید
سلام . البته پیامی که اینجا میذارم نمیدونم چقدر مرتبط هست یا نه . چون بچه های اینجا اکثریت قبول شدن و منتظر شروع دوره اموزشی هستن .

من خودم مهندسی برق دارم همین ازمون نفت مرحله کتبی قبول شدم اما توی مصاحبه رد شدم . یه خبر موثق دارم برای بچه های تکمیل ظرفیت .

دیروز صبح زنگ زدم دفتر آقای خنیفر ( مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران ) از منشی ایشون که خانومی بود اینجور سوال کردم که گفتم اقای خنیفر

اول اردیبهشت توی نمایشگاه اعلام کردن که تکمیل ظرفیت تا چند هفته دیگه میگیریم اما خبری نشده دیگه . خانومه گفت تا پایان اردیبهشت از طریق

سایت نتایج رو اعلام می کنیم . تورو خدا واسم دعا کنید من هم قبول شم . دو سال تمام بیکارم . دیگه نه رو حیه ای واسم مونده نه انگیزه ای .

کاملا دپرس شدم . چند ماهه که یه خواب درست ندارم . واسم دعا کنید که تکیل ظرفیت قبول شم چون تمام امیدم هست . واسه همتون دعا می

کنم که راحت تر به خواسته هاتون برسین . یا علی مدد .
به اميد خدا قبولي

babakv

عضو جدید
غیر از بچه های خراسانی کسی هست که واسش پیام دعوت به کار نیومده باشه؟؟؟ واسه منم نیومده هنوز !!:question:
بچه هایی که ماهشهر دعوت بکار شدن یه نگاهی به این سایت بزنن. فکر کنم بد جایی نباشه
http://www.rfpc-ir.com/index.htm ;)

mohandes851

عضو جدید
اقاداوود کم پیدایی نیستی؟بچه های گل مناطق و پارس دارن میرن شما هم 3خرداد میری من نمی دونم کی دعوت میشم

babakv

عضو جدید
سلام آقا مجید .من و دوستم هر دو طبمون 26 بهمن یعنی اولین روز طب بود .امروز به دوستم که رشته برق بود اس دادن ولی به من نه .فکر نکنم بر اساس تکمیل پرونده باشه چون بعضی از بچه هایی که دعوت شدند طبشون بعد از عید بوده.
آره درسته . قضیه مشکوکه . جای تقدیر داره اگه بر اساس محل سکونت تقسیم کرده باشن.
شما ساکن مشهدی؟؟ می تونم بپرسم کدوم دانشگاه بودین؟؟ آخه منم ورودی 83 بودم .
:)

farkhaniii

عضو جدید
اینجور که بوش میاد بر و بچ مشهد اس نداشتن

خدا کنه من بیفتم ماهشهر

بالا