[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

blackberry35

اخراجی موقت
:eek::surprised:
پس این www.pogc.ir سایت کانون فرهنگی ِ ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوره اشم خرداد
راجع به مهندسی شیمی هم نمیدونم نمیتونم نظر بدم
مهندس شما در نهایت بعد از سایت من بودن در نهایت بردمن می شوید بعنی پشت کامپیوتر نشسته فرایند را راهبری می کنید .

blackberry35

اخراجی موقت
سلام دوستان یه سوال - کسی اطلاع داره تو شرکت نفت و گاز پارس مهندس شیمی چکار میکنه اخه این شرکت اصلا سایت نداره اصلا کسی هست با این شرکت اشنایی داشته باشه و دوره اش کی شروع میشه ممنون
مان اعلام تکمیل ظرفیت همچنان در... داوطلبان آزمون نفت از نگرانی‌های خود می‌گویند:
۱۳۹۱/۱/۲۶

زمان اعلام تکمیل ظرفیت همچنان در هاله‌ای از ابهام 10:06

با وجود گذشت حدود 9 ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و طرح موضوع تکمیل ظرفیت‌ برخی رشته‌های آزمون استخدامی همزمان با اعلام نتایج قبول شدگان در روزهای پایانی دی سال گذشته، هنوز توضیحاتی راجع به روند تکمیل ظرفیت، زمان اعلام اسامی و رشته‌های مورد نظر بیان نشده است.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، باوجود سوالات مکرر داوطلبان در خصوص اعلام زمان جرئیات تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی نفت و گذشت حدود سه ماه از اعلام نتایج قبول شدگان نهایی، زمان احتمالی اعلام تکمیل ظرفیت‌ها و چگونگی اجرای آن در هاله‌ای از ابهام است.

در این رابطه برخی کاربران پانا نیوز، در یادداشت‌های مختلفی بر پیگیری‌های مکرر خود درخصوص اعلام زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی شرکت ملی نفت که بی‌نتیجه مانده است، تاکید کرده‌اند.

این داوطلبان با اشاره به اهمیت این موضوع توضیح داده‌اند که: "اطلاع از زمان و قانون‌های تکمیل ظرفیت به داوطلبانی که در مرحله نخست نمره کامل را کسب نکرده‌اند ولی باتوجه به کارنامه آزمون، به پذیرفته شدن در مرحله تکمیل ظرفیت امیدوارند، کمک خواهد کرد تا با اطلاعات و واقع‌بینی بیشتر به موضوع آزمون استخدامی نفت بپردازند.

به طور مثال بسیاری از داوطلبان شرکت کرده در آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی که همزمان در تیر سال گذشته برگزار شد، به طور موازی برای اشتغال در شرکت‌های دیگر هم تلاش کرده‌اند که اولویت خود را استخدام در صنعت نفت می‌دانند، در نتیجه طولانی‌شدن اعلام نتایج نهایی آزمون پس از برگزاری مصاحبه تخصصی و آزمون روانشناختی از یکسو و بی‌خبری در خصوص زمان اعلام تکمیل ظرفیت‌ها از طرف دیگر موجب شده گزینه‌های دیگر یکی پس از دیگری از دست بروند.

همچنین با توجه به اهمیت نتیجه این آزمون بر سرنوشت شغلی داوطلبان موجب شده بسیاری از تصمیم‌گیری‌های مهم در زندگی داوطلبان منوط به نتیجه آزمون معطل بماند که از همه بدتر انتظار در شرایط مبهم از نظر اطلاع‌رسانی است.

اگرچه مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به تازگی با اعلام زمانی برای تکمیل ظرفیت و ارائه اطلاعاتی هرچند مختصر داوطلبان این شرکت را از نگرانی و سردرگمی خارج کرده است ولی باید تاکید کنیم که از حدود پنج هزار نفری که در این مرحله قرار است جذب شوند، 587 نفر مربوط به پالایش و پخش بوده، پس انتظار اینست که مدیران توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت نیز با احترام به داوطلبان این آزمون حداقل اطلاعات اولیه را در اختیار داوطلبان بگذارند."

به گزارش پانا نیوز، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش در خصوص تکمیل ظرفیت مجوز استخدامی گفته بود که چنانچه به‌دلیل عدم نظر مثبت طب صنعتی و هسته گزینش و همچنین انصراف، افرادی از چرخه استخدام خارج شوند، بر اساس اولویت و تقدم امتیازات از نفرات ذخیره جهت تکمیل ظرفیت استفاده خواهد شد که در خرداد ماه سال جاری در صورت نیاز موضوع از طریق سایت ثبت نام اعلام خواهد شد.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نشد شهرامو ببری ها
این پسر کلا یه دونست
هم خوشکله
هم مسئول روابط عمومیه
هم نماد مناطقه
قراره عکسشو بزاریم کناره آرم مناطق اون بغل مغلا باشه
راس میگی برو تو فلات خودتون بچه باحال پیدا کن:D

اره راست میگه عکس من قراره با ارم و نماد کنونی مناطق عوض شه هر که هر که عکس منو دید بلافاصله یاد مناطق بیوفته.

تازه یه قاب هم دادم درست کنن واسه بالاسر کیان. وقتی رو میز ریاست میشینه هر که میاد تو اتاق اول چشمش بیوفته به عکس من:دی:D

blackberry35

اخراجی موقت
[h=2][/h]
http://www.iran-eng.../images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله blackberry35 http://www.iran-eng.../images/buttons/viewpost-left.png
کد رهگیری شما : 106769

آقای محسن علی بیگی بنی

فرا خان عمومی نظر سنجی آیا این مهندس ناکام تکمیل ظرفیت قبول میشود

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیهرتبه داوطلبرتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان5742
بومی استان بوشهر

کد رهگیری شما : 106769

آقای محسن علی بیگی بنی

فرا خان عمومی نظر سنجی آیا این مهندس ناکام تکمیل ظرفیت قبول میشود
به پاسخهای شما به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می شود
روابط عمومی تکمیل ظرفیت .

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیهرتبه داوطلبرتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان5742
بومی استان بوشهر

کسی نمی خاد در این فراخان شرکت کنه جوایز نفیس در انتظار شما است:biggrin:

blackberry35

اخراجی موقت
سلام دوستان یه سوال - کسی اطلاع داره تو شرکت نفت و گاز پارس مهندس شیمی چکار میکنه اخه این شرکت اصلا سایت نداره اصلا کسی هست با این شرکت اشنایی داشته باشه و دوره اش کی شروع میشه ممنون

مهندس شما در نهایت بعد از سایت من بودن در نهایت بردمن می شوید بعنی پشت کامپیوتر نشسته فرایند را راهبری می کنید .

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

علی بیگی جان باز سوزنت گیر کرده هاااااااااااااا هی تکرار میکنی
:razz:

یکم اهسته برو با هم بریم

خوب چه مدت سایت من هستیم به نظرت؟ مام که شرکت نفت هستیم همینطوریم؟ یا باید بریم بیل کلنگ بگیریم دستمون؟:D

لطفا همه جواب بدن به نظرتون مهندس شیمی تو شرکت نفت کارش چطوره راحته سخته؟

من شنیدم نسبت به مهندسی های دیگه اسون تره.اره؟

blackberry35

اخراجی موقت

یکم اهسته برو با هم بریم

خوب چه مدت سایت من هستیم به نظرت؟ مام که شرکت نفت هستیم همینطوریم؟ یا باید بریم بیل کلنگ بگیریم دستمون؟:D

من که توسعه کارمی کردم منظورم کشت وصنعت میرزا(توسعه نیشکر وصنایع) جانبی است سایت من ودر نهایت برد من شدم .

kiyan_max2020

عضو جدید

اره سالار شکر خدا همه چی اوکی شده.فقط مونده میز معاونت البته من بگم هاااااااااااا فقط ریاست قبول میکنم ولی حالا چون تویی ما میریم معاونت.

ابدارچی نشیم شانس اوردیم:دی
:D

ما که ریاستو بوسیدیم گذاشتیم کنار
از این داود هم خبری نیست معلوم نیست کجاست صداش در نمی آد

kiyan_max2020

عضو جدید

یکم اهسته برو با هم بریم

جانه شهرام فقط آچار فرانسه میدن دستت میگن برو پیچ سفت کن
آخه کجار دنیا معاون کار میکنه ها؟;)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که ریاستو بوسیدیم گذاشتیم کنار
از این داود هم خبری نیست معلوم نیست کجاست صداش در نمی آد

:biggrin:عجب

کدوم داود؟ دوتا داود داریم یکی از یکی گل تر و بهتر.؟

one 1 یا داود با فونت ابی:D

blackberry35

اخراجی موقت

یکم اهسته برو با هم بریم
اتفاقا مهندسی شیمی خیلی با کلاس است ولی مهندسی مکانیک کثیف تر وبا روغن و گریس بیش تر سر وکار دارند
شما بشتر با مسایل فرایندی سروکار خواهی داشت .

اتفاقا مهندسی شیمی خیلی با کلاس است ولی مهندسی مکانیک کثیف تر وبا روغن و گریس بیش تر سر وکار دارند
شما بشتر با مسایل فرایندی سروکار خواهی داشت .

samy_Y

عضو جدید
خدمت برادر کویت عارزم که این برادر امیدی که یادته کلی اطلاعاته مفید به همه داد کلی یوزر پس واسمون گذاشت
الان کارش شده تشکر کردن! چرا؟ بس که اینو اون حرف های بیخود زدن بحثای الکی کردن
یکی میگه من 14 سالمه
خوب قربونه توی 14 ساله برم تشریف ببر مهده کودک آخه اینجا که کودکستان نیست
خودمم همچین سنی ندارم اما یه کم ظرفیتم خوبه
هر چی به ذهنشون میرسه میگن خوب به اینو اون بر میخوره
من که از پست نذاشتنه امیدی کلی ناراحتم.

تو كلا شعور حرف زدن نداري .
اول كي گفت سنم كمه تو گفتي ديگه .
اگر هم چيزي بهت نميگم فقط واسه گل روي همه بچه هاي اين تاپيك هسش .
شوخي با بي احترامي فرق ميكنه.

اگر هم بحث الكي بوده خودت انجام دادي كه ما مجبور شديم جوابتو بديم.
بازم از همهي بچه معذرت مي خوام.

آخرین ویرایش:

سجاد زنده دل

عضو جدید
:biggrin:نگاااااااااااااااااااااااااااه دعوا شششششششششششد علییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

tak2750

عضو جدید
برادر داود قابل توجه شما
اون پستی که زدی ماله مشکلات جزیره ماله ساله 86 و الان 91 هستش
اما آخرین پستش ماله شهریوره 90 میشه
عکسه بچشو گذاشته اسمش ماراله و 5 ماهشه
http://www.sirri.blogfa.com/9006.aspx

فلاتی ها توجه کنن که نصف بزرگ شدنه بچشونو نمیبینن و این کلی سخته
اما واقعا زحماته زیادی میکشید نسبت به ما بچه های مناطق
آفرین بر شما
اگه این لینک رو دیده باشید
طرف عکس بجش رو داده به یه سایتی و اون سایتبه شکل خودکار واسش این عکسهای زیبا رو درست کرده.
اگه کسی اسم این سایت رو میدونه لطفا بگه.

n@91

عضو جدید
سلام به مهندسین عزیزتاپیک.یه پیشنهادداشتم:پیشنهادم اینه هرکسی که میخوادآقای امیدی به این تاپیک برگرده یه ایمیل بهشون بده وازاون درخواست کنیم که به تاپیک برگردن وازپیامهایی که میزارن استفاده کنیم،اینم ایمیل آقای امیدی:b_omid۱۱@yahoo.comخواهش میکنم که این کار روانجام بدین

kuwait

کاربر فعال
سلام دوستان... يک سوال؟؟؟
حالا در مدت اين دوره دو سه ماهه آموزش حقوق دريافت مي کنيم يانه ...؟؟؟؟ جايي شنيدم که ممکنه چند ماهه اول رو حقوق ندن و پس از شروع رسمي کار يکسره حقوق هاي معوقه رو بدن...
نميدونم ولي اگه کسي ميدونه که اوضاع حقوق توي دوره آموزشي مناطق نفت خيز و بقيه شرکت ها چه جوريه ممنون ميشيم اطلاعات بده.
..يه وقت گشنه نمونن اهل و عيال...:(
سلام
دوست عزیز آره حقوق میدن ولی تا زمانی که کد پرسنلیت نیاد علی الحساب حقوق میدن یعنی کمتر از حقوق واقعی پرداخت میکنن این قانون شامل همه هست
دوست خود من الان پالایشگاه شازند گفتن علی الحساب حقوق میدیم تا کد پرسنلی بیاد
میزان پرداخت هر شرکت متفاوته

kiyan_max2020

عضو جدید
تو كلا شعور حرف زدن نداري .
اول كي گفت سنم كمه تو گفتي ديگه .
اگر هم چيزي بهت نميگم فقط واسه گل روي همه بچه هاي اين تاپيك هسش .
شوخي با بي احترامي فرق ميكنه.

اگر هم بحث الكي بوده خودت انجام دادي كه ما مجبور شديم جوابتو بديم.
بازم از همهي بچه معذرت مي خوام.
تا حالا تا این تاپیک همچین کلمه ای بکار نرفته
نمیخام جوابتو بدم چون اصلا در حدو اندازه ای نیستی که به حساب بیای
فقط لطف کن توجه کن که وقتی من به حرفه یه نفر دیگه جواب میدم شما دخالت نکنی
آفرین ;)

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام به مهندسین عزیزتاپیک.یه پیشنهادداشتم:پیشنهادم اینه هرکسی که میخوادآقای امیدی به این تاپیک برگرده یه ایمیل بهشون بده وازاون درخواست کنیم که به تاپیک برگردن وازپیامهایی که میزارن استفاده کنیم،اینم ایمیل آقای امیدی:b_omid۱۱@yahoo.comخواهش میکنم که این کار روانجام بدین
امیدی هست
همه پست هارم میخونه وایسه که یه بچه بهش توهین کنه؟
ما رفتیم
اینجا شده واقعا مهده کودک
ما تو ابتدایی هم از این حرفا نمی زدیم
خدانگهدار
همه دوستان 2 تا داود ها
شهرام
حامد مجهول
یاس
مجید
آبجیمون میس
کویت.
تک
ان 91 که همکارمه
برو بچه با صفای فلات
عسل های پارس
و ......... بقیه بچه های باصفا که الان اسمشون یادم نیس

و تشکر ویژه از برادر عزیز samy_Y که باعث شد من دیگه وقتمو اینجا تلف نکنم

n@91

عضو جدید
آقاکیان شماناراحت نباش بچه مناطق به شما،آقاشهرام وآقای امیدی وblaeاحتیاج دارن.

n@91

عضو جدید
آقاکیان شماناراحت نباش بچه های مناطق به شما،آقاشهرام وآقای امیدی وblaeاحتیاج دارن.

Mo.Samady121

عضو جدید
من کوچیکتم داداش:smile:با این پستهای بچه ها واقعا امروز کیف کردم،دمتون گرم:gol:بچه ها تو این تاپیک غیر من ترکی هست؟لطفا اعلام وضعیت کنه:biggrin:
سلام ناز قارداشیم. نجورسنق یاخجی سان.آقا کیان نمیدونم ترکی کجا یاد گرفتی ولی یکم غلط املایی داری!

shamabady

کاربر فعال
هی خواستم هیچی نگم دیدم نمیشه گفتم یه منبر برم برای پاسخ به بیانات آقای kiyan_max2020 :D

راستش آمار گرفتم
فلات اصلا مهندسی نفت نمیخاست....

دربو داغوناشون افتادن مرکزی
آساشون افتادن مناطق
دیگه حال ندارم والا کلی آمار داشتم که رو میکردم
بقیه اش باشه واسه بعدت
فلاتی

آمارتون رو از کجا گرفتین ؟ از 4 تا شخص ؟ چیکاره بودن ؟ احتمالا مثل خودتون نخبه نبودن ؟ یا مثل خودتون چون نخبه بودن افتاده بودن مناطق ؟

برای بومی ها شاید یه مقداری تعیین جا ارتباط به بومی بودن داشته باشه
اما برای غیره بومی ها به هیچ وجه
...
و ...................

حداقل بنده که بومی نبودم و اولیتم رو استان فارس انتخاب کردم

یه دوستی دارم اونجا لپ مطلبو بهم گفت:
چون نفته زیادی نداره و مثله فلات موقعیت استراتژیک نداره و میدان مشترک هم نیست
بنابراین پول مول یوخدی
مرخصه مرخصه

شما که انقدر مقتدرانه صحبت میکنید یه مقدار تو اینترنت سرچ بزنید و اطلاعاتتون رو زیاد کنید
اگه به نظرتون تولید 65 درصد گاز ایران استراتژیک نیست و اهمیت نداره بله این حرف شما درست
اگه مناطق مرکزی نبود که الان تو خونت باید یخ میزدی :D

.....اگه یادتون باشه یکی از استان ها نفت مرکزی لرستان بود که 2 تا از دوستامم زده بودن اونجا ولی هیچکدومشون اونجا نیفتادن.چون مشخصه یه همچین جایی ظرفیتش خیلی پایین بوده شاید محدود به چند نفر...
درکل نفت خیز بیشترین تمایل رو برای جذب مهندسین شیمی و نفت داشته ..البته اولویت هایی که دوستان زدن حتی المقدور رعایت شده خودتونم بطور واضح دارین میبینین اکثرا بالای 90 درصد افتادن استانی که خودشون انتخاب کردن
دوست عزیز مناطق مرکزی تاسیساتی توی استان لرستان نداره
در مورد دومم هم احتمالا همینجور بوده که این دوستمون چون رتبش بالا بوده و افتاده مناطق فکر میکنه هر چی نخبه بوده گلچین کردن برای اونجا

سلام
فکر میکنم لازمه چند تا نکته رو توضیح بدم
.....مثلا نخبه معدل 19.5 با کلی مقاله از دانشگاه خیلی توپ افتاده بود مناطق
و نخبه معدل 17 بی مقاله از یه دانشگاه معمولی تو تبریز افتاده بود مرکزی
یکی دیگه با همین شرایط یه ذره بدتر رفت ملی حفاری

بازم اون مورد بالا یکم اطلاعاتتون رو زیاد کنید
این سایت مناطق مرکزی
http://www.icofc.ir/ البته الان به دلیل همون حملات سایبری داونه :D(
اصلا تو تبریز تاسیساتی نداره ایشون احتمالا یک جای دیگه قبول شدن نه مناطق مرکزی

خدمت برادر کویت عارزم که این برادر امیدی که یادته کلی اطلاعاته مفید به همه داد کلی یوزر پس واسمون گذاشت
الان کارش شده تشکر کردن! چرا؟ بس که اینو اون حرف های بیخود زدن بحثای الکی کردن
یکی میگه من 14 سالمه
خوب قربونه توی 14 ساله برم تشریف ببر مهده کودک آخه اینجا که کودکستان نیست
خودمم همچین سنی ندارم اما یه کم ظرفیتم خوبه
هر چی به ذهنشون میرسه میگن خوب به اینو اون بر میخوره
من که از پست نذاشتنه امیدی کلی ناراحتم.
در مورد این پستتون هم که دیگه حرفی برای گفتن نیست قضاوت با دوستان

و در کل من تا حالا فردی مثل شما ندیدم که انقدر من منم کنه

و مورد دیگه اگه نخبه ها افتادن مناطق نفت خیز و رده پایین ها مناطق مرکزی واقعا من خیلی خوشحالم که نخبه نشدم که بیفتم یه جای بد آب و هوا و گرم و شرجی عوضش از اون رده پایین ها بودم و افتادم تو خوش آب و هواترین جاهای شرکت نفت و شما هم برو اونجا هی عرق بریز سلامتی تو فدا کن بعد افتخار کن به خاطر نخبه بودن مناطق نفت خیز افتادی

دوستان ببخشید یکم تند حرف زدم :D

blackberry35

اخراجی موقت
سخنگوی وزارت نفت:
بخش عمده سیستم های رایانه ای وزارت نفت راه اندازی شد

۱۲:۴۷ (سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱)
شانا _ گروه نفت: سخنگوی وزارت نفت با تاکید بر ضریب بالای امنیت شبکه در این وزارتخانه، از راه اندازی بخش عمده ای از سیستم های رایانه ای وزارت نفت خبرداد.

علیرضا نیکزاد رهبر در گفت و گو با خبرنگار شانا، با اشاره به راه اندازی بخش اعظمی از سیستم های رایانه ای وزارت نفت گفت: بعدازظهر روز گذشته (دوشنبه چهارم اردیبهشت) اکثر سیستم های موجود از قبیل سیستم اتوماسیون اداری راه اندازی شد.مدیرکل دفتر وزارتی وزارت نفت تصریح کرد: بحمدالله در حال حاضر امکان استفاده از این سیستم ها با ضریب ایمنی بالا میسر و کاربران در حال استفاده از آن هستند.سخنگوی وزارت نفت با اشاره به تلاش کارشناسان صنعت نفت برای راه ندازی سایر سیستم های رایانه ای افزود: سایر بخش های موجود ظرف امروز و فردا راه اندازی خواهد شد.سخنگوی وزارت نفت روز گذشته درباره حمله سایبری به شبکه مخابرات و اینترنت وزارت نفت تاکید کرده بود که به دلیل جداسازی سرورهای عمومی از سرورهای اصلی، آسیبی به اطلاعات اساسی وزارت نفت وارد نشده است.

علیرضا نیکزاد رهبر با تاکید بر اینکه از همه اطلاعات اصلی و غیر اصلی وزارت نفت نسخه پشتیبان گرفته شده است، گفته بود: وزارت نفت توان فنی و مهندسی قوی برای مقابله با حمله سایبری را دارد.

وی با اشاره به آسیب دیدگی جزیی اطلاعات عمومی اظهار کرده بود: البته اینکه گفته شود هیچ بخشی از اطلاعات آسیب ندیده، درست نیست و صرفا اطلاعات بخشی از کاربران دچار صدمه شده است.

به گفته نیکزاد این حمله به شکل ویروس بوده است که موجب بروز مشکل برای دیسک سخت سیستم کاربران شده و موضوع بازآوری اطلاعات کاربران نیز در حال بررسی است.

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا) در جریان این اختلال اینترنتی هیچ آسیبی ندیده و روند انتشار اخبار صنعت نفت از طریق این رسانه مانند گذشته ادامه دارد.
[h=1]حمله سایبری به تاسیسات موجود در جزیره خارک ایران[/h]
[h=2]ایران اعلام کرد که تاسیسات موجود در جزیره خارک یکی از بزرگترین مراکز صادرات نفت، وزارت نفت و شرکت دولتی نفت مورد حمله سایبری قرار گرفته است[/h]

تاریخ انتشار 24.04.2012 08:35:01 UTC
به روز شده 24.04.2012 08:35:01 UTC
ایران اعلام کرد که تاسیسات موجود در جزیره خارک یکی از بزرگترین مراکز صادرات نفت، وزارت نفت و شرکت دولتی نفت مورد حمله سایبری قرار گرفته است.
به گزارش خبرگزاری مهر، در حمله سایبری شب یکشنبه، شبکه اینترنتی و سیستم ارتباطی وزارت نفت و دیگر تاسیسات مورد حمله قرار گرفت.
بنا به همین گزارش، در تاسیسات جزیره خارک یک ویروس شناسایی شده، ولی مشکلی در کار تاسیسات به وجود نیامده است.
گزارشات حاکیست که به منظور جلوگیری از حملات، شبکه اینترنتی وزارت نفت و دیگر تاسیسات مربوطه قطع شده است.
مقامات ایرانی اعلام کردند، برخی از داده‌های کامپیوتری بر اثر حمله سایبری دچار آسیب شده‌اند، ولی خسارت زیادی وارد نشده است.
ایران در سال ۲۰۰۹ نیز مورد هدف یک ویروس در برنامه هسته‌ای خود قرار گرفته بود.
حکومت تهران اسرائیل و آمریکا را مسئول این حملات می‌داند.

آخرین ویرایش:

samy_Y

عضو جدید
امیدی هست
همه پست هارم میخونه وایسه که یه بچه بهش توهین کنه؟
ما رفتیم
اینجا شده واقعا مهده کودک
ما تو ابتدایی هم از این حرفا نمی زدیم
خدانگهدار
همه دوستان 2 تا داود ها
شهرام
حامد مجهول
یاس
مجید
آبجیمون میس
کویت.
تک
ان 91 که همکارمه
برو بچه با صفای فلات
عسل های پارس
و ......... بقیه بچه های باصفا که الان اسمشون یادم نیس

و تشکر ویژه از برادر عزیز samy_Y که باعث شد من دیگه وقتمو اینجا تلف نکنم

من به كسي بي احترامي نكردم.
بي احترامي هم فقط تو ميكني كه به من همه چي ميگي .من احترام تك تك مهندساي گل رو نگهداشتم.
تو داخل همه پستات كنايه هسشو متلك.
من به خاطر پست قبلیم معذرت میخوام او پستتون برام خیلی سنگین بود یه صحنه از کوره در رفتم و
ولی توهین شما هم کمتر از اون نبود

قهر کردن کار بچه های ابتداییه.
فك كنم رفتن اقاي اميدي هم ربطي به بحث من و شما نداره چون ما امروز ما بحث پيش اومده و اقاي اميدي خيلي وقت نيستش.
باز م اگه فك ميكنه من خطا كارم ازت عذر خواهي ميكنم.
و هم چنيين از تمام بچه ها.

pouyashayan

عضو جدید
امیدی هستهمه پست هارم میخونه وایسه که یه بچه بهش توهین کنه؟ما رفتیماینجا شده واقعا مهده کودکما تو ابتدایی هم از این حرفا نمی زدیمخدانگهدارهمه دوستان 2 تا داود هاشهرامحامد مجهولیاسمجیدآبجیمون میسکویت.تکان 91 که همکارمه برو بچه با صفای فلاتعسل های پارسو ......... بقیه بچه های باصفا که الان اسمشون یادم نیسو تشکر ویژه از برادر عزیز samy_Y که باعث شد من دیگه وقتمو اینجا تلف نکنم
آقاجان چرا هرکی یه چیزی بهش میگن زود قهر میکنه میره؟:(اینجوریکه نمیشه،یه دسته گل برا کیان که برگرده:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:زشته الان از بیرون میبینن میگن این بچه بازیا چیه این استخدامیای نفت درآوردن:D

n@91

عضو جدید
بعضی بچه هاانگارتازه ازخواب زمستونی بیدارشدن،بابادوماه ازفصل بهارگذشته!!!!یه کم خجالت بکشین هم بدنیست،باباچندروزپیش آقای kiyan_max20 20 :یه چیزی گفتن چراهمه بچه هابه جونش افتادن،چراکاسه داغترازآش میشین!!!مگه باشمابوده که جواب میدن.لطفالطفالطفااین بحثارودیگه تموم کنید.آقاkiyan_max2020 :شماناراحت نشین وبه خاطربچه های مناطق که شده برگردین وپیام بدین.(البته اگه ماروقابل بدونین)

بالا