[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pejman4u

عضو جدید
سلام
امروز با من تماس گرفتن (میم) گفتن شنبه 6/12 اونجا باشم
ما دعا می کنیم بچه های گل فلات و مناطق هم هر چه زودتر دعوت بشن
یا حق

فریدف

عضو جدید
سلام به همگی
میخواستم بپرسم اگه کسی راجه به تکمیل ظرفیت چیزی میدونه بهمون بگه
ممنون میشم
رشتم مکانیکه

yam2011

عضو جدید
سلام
امروز با من تماس گرفتن (میم) گفتن شنبه 6/12 اونجا باشم
ما دعا می کنیم بچه های گل فلات و مناطق هم هر چه زودتر دعوت بشن
یا حق

pejman4u کی به شما زنگ زدن ساعت چند؟
رشتتون چیه؟
منم میم هستم ولی زنگ بهم نزدن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
با کمی سرچ راجع به اسپيرومتری فهميدم که ريه ام دچار الگوی انسدادی خفيف هستش و تو این فايل پی دی اف نوشته به هر شدتی موارد منع استخدام داره ! اما من از رو نميرم و همين تهران ميرم يه دکتر ديگه :biggrin:

تو هم کشتیمون با این تست اسپیرومتریت

والا بلا چیزیت نیست هیچ مشکلی هم پیش نمیاد البته اگه یه خورده اول توکلت به خدا باشه ثانیا استرس نداشته باشی.
مثه ادم معمولی برو نه چیزی بگو نه حرفی بزن نه استرس داشته باش اصلا هم به بیماریت فکر نکن اتفاقی نمی افته خیالت راحت

نصف مردم دنیا مشکل دارن فکر نکن تو تنهایی و قراره خدای ناکرده تو این طب رد شدی

می فهمی چی میگم واسه خودت پیش فرض نذار امیدت به خدا و بعدش بدون استرس و گذاشتن هر پیش فرضی دال بر مریضیت برو طب رو بده مطمئن باش خدا کمکت می کنه

ما هم اگه قابل باشیم واست دعا می کنیم.

yam2011

عضو جدید
ساعت 3
مکانیک
نگران نباش حتما فردا باهات تماس میگیرن

مرسی نگرانی من از زمان دعوته
نمی دونم اینها فکر کردن ما خیلی آدم های الافی هستیم که هر وقت دلشون بخواد زنگ میزنن هر وقتم بگن باید بری!!!

yam2011

عضو جدید
بچه ها شما آدرس شرکت نفت و گاز پارس و بیمارستان نفت رو برای طب صنعتی دارین؟

فریدف

عضو جدید
راجع به تکمیل ظرفیت کسی چیزی نمیگه؟
حداقل یه امیدواری بدین با مراما

yam2011

عضو جدید
دوست عزیز pejman4u معمولا بچه هایی که بهشون زنگ میزدن قبلش واسشون رفته بودم تحقیقات محلی
برای شما نیومدن تحقیق؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

سالار خدای شمام هم بزرگه توکلتون به خدا
اگه رتبتون خیلی بد نشده و نزدیک به اخرین نفر قبولیه امکانش بسیار زاده که قبول شید خودم یکی از دوستام اینطوریه مطمئنم قبول میشه

و گر زیاد نزدیک نیست بعدا احتمالا باز باهاتون تماس می گیرن ولی دیگه به تکمیل ظرفیت به این زودی که تو سایتش زده نمیشه زیاد دل بست

yam2011

عضو جدید
سالار خدای شمام هم بزرگه توکلتون به خدا
اگه رتبتون خیلی بد نشده و نزدیک به اخرین نفر قبولیه امکانش بسیار زاده که قبول شید خودم یکی از دوستام اینطوریه مطمئنم قبول میشه

و گر زیاد نزدیک نیست بعدا احتمالا باز باهاتون تماس می گیرن ولی دیگه به تکمیل ظرفیت به این زودی که تو سایتش زده نمیشه زیاد دل بست

آره منم نظرم همینه من فکر میکنم بچه هایی که مصاحبه دعوت شدن و نمره زیر 40 نگرفتن به قول معروف دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره !!!
زنگ میزنن شرکت گاز که بعد شش ماه به یکی زنگ زده بود

فریدف

عضو جدید
نمرم بالای 40 شده چون برام کارنامه زدن
فاصلم با آخرین نفری که مکانیک قبول شده 17 نفره
به نظرت خیلی زیاده؟

blae

عضو جدید
مرسی نگرانی من از زمان دعوته
نمی دونم اینها فکر کردن ما خیلی آدم های الافی هستیم که هر وقت دلشون بخواد زنگ میزنن هر وقتم بگن باید بری!!!

خوب میخای شما زنگ بزن یه وقتی بده بهشون.
وای به حال شرکت با کارمندای آیندش. . . .

davood253

عضو جدید
تو هم کشتیمون با این تست اسپیرومتریتوالا بلا چیزیت نیست هیچ مشکلی هم پیش نمیاد البته اگه یه خورده اول توکلت به خدا باشه ثانیا استرس نداشته باشی.مثه ادم معمولی برو نه چیزی بگو نه حرفی بزن نه استرس داشته باش اصلا هم به بیماریت فکر نکن اتفاقی نمی افته خیالت راحتنصف مردم دنیا مشکل دارن فکر نکن تو تنهایی و قراره خدای ناکرده تو این طب رد شدیمی فهمی چی میگم واسه خودت پیش فرض نذار امیدت به خدا و بعدش بدون استرس و گذاشتن هر پیش فرضی دال بر مریضیت برو طب رو بده مطمئن باش خدا کمکت می کنهما هم اگه قابل باشیم واست دعا می کنیم.
داش شهرام فايده نداره هرچي منو شما بهش ميگيم اينقده به خودت استرس وارد نكن و در كل فراموش كن مشكل اسپرومتريتا فايده نداره كه ندارهبراي هزارمين بار بدون استرس و با اميد زياد برو ديگه مشكلت از من كه بدتر نيست كه

davood253

عضو جدید
دوستان مناطق نفت خيز جنوب
خبر مهم
الان يكي از دوستانم كه ساكن شيراز است و اول فاميلشم ص است بهم زنگيد گفت كه امروز بهم زنگ زدن گفتن سه شنبه هسته گزينش اهواز باشم.
اينم از مناطق نفت خيز جنوب استارت زده شد

blackberry35

اخراجی موقت
نمرم بالای 40 شده چون برام کارنامه زدن
فاصلم با آخرین نفری که مکانیک قبول شده 17 نفره
به نظرت خیلی زیاده؟
قای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیهرتبه داوطلبرتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان5742
بومی استان بوشهر
آزاد

آقا جان من چی امیدی برای قبولی است ..

blackberry35

اخراجی موقت
Untitled (1).jpg
آقای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

ایثارگران
بومی استان خوزستان5742
بومی استان بوشهر
آزاد

آقا جان من هم مشکل شما را دارم جه کنم این فایل اسکن شده بالا را ببینید مقدار تکمیل ظرفیت چقدر است.

آخرین ویرایش:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما آدرس شرکت نفت و گاز پارس و بیمارستان نفت رو برای طب صنعتی دارین؟

نفت و گاز پارس: خیابان دکتر فاطمی، نبش خیابان پروین اعتصامی، شماره 1
بیمارستان نفت: خیابان حافظ ، بین خیابان جمهوری اسلامی و میدان حسن آباد، خیابان سرهنگ سخایی، بیمارستان نفت.

davood253

عضو جدید
دوستان مناطق نفت خيز جنوب
خبر مهم
الان يكي از دوستانم كه ساكن شيراز است و اول فاميلشم ص است بهم زنگيد گفت كه امروز بهم زنگ زدن گفتن سه شنبه هسته گزينش اهواز باشم.
اينم از مناطق نفت خيز جنوب استارت زده شد

شرمنده دوستان اول فاميلش ت است من به اشتباه اول اسمشا نوشتم
شما ببخشيد

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، من امروز رفتم شرکت نفت و گاز پارس واسه تحویل مدارک، تاریخ طب صنعتی برای من 15 اسفند شده.

samnic68

عضو جدید
سلامامروززنگ زدم امروز اموراستخدام مناطق نفت خیزجنوب گفتن به بچه های اهواززنگ میزنیم وبرابچه های سایرشهرهادعوت نامه طی همین هفته فرستادمیشه

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلا به دوستان عزیز من یه سوال دارم .
تمام استخدام هایی که در حال انجامه(نفت و گاز پارس، نفت فلات قاره، پالایش و ...) همگی فقط شامل پسرها بود یا از خانوم ها هم پذیرش داشتند؟
همگی کسانی که مصاحبه علمی شدین همگی از آزمون قبول شدین یا کسانی هم بودند که ممتاز بوده در سایت ممتازین ثبت نام کردن و با اونا تماس گرفتن؟
ممنون میشم پاسخ بدین چون من واقعا منتظرم...:(

سلام ، استخدامی که الآن در جریان هست فقط شامل پسرها میشه. و تا جایی که من اطلاع دارم فقط از کسانی که آزمون کتبی قبول شدن مصاحبه گرفته شده.

blae

عضو جدید
قای محسن علی بیگی بنی

ایثارگران
بومی استان خوزستان5742
بومی استان بوشهر
آزاد

آقا جان من چی امیدی برای قبولی است ..

من میگم شما تو تکمیل ظرفیت قبولی

davood253

عضو جدید
سلامامروززنگ زدم امروز اموراستخدام مناطق نفت خیزجنوب گفتن به بچه های اهواززنگ میزنیم وبرابچه های سایرشهرهادعوت نامه طی همین هفته فرستادمیشه

اين دوست ما شيرازيه بهش زنگ زدن دعوت نامه خبري نبود
البته به هسته گزينش دعوت شده

dmco

عضو جدید
واسه کس دیگه ای هم از فلات اومدن تحقیق؟
من امروز زنگ زدم فلا پرسیدم کی طب شروع میشه؟ گفت هنوز نشده ذارق گوشی رو قطع کرد.

blackberry35

اخراجی موقت
خدا از دهن بشنوفه ان شا الله شما هم قبولی بنظرت واقعا چقدر شانس است.

بالا