[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه مشکل خیلی خیلی حاد باشه گیر میدن الکی اعصاب خودتونو بهم نریزین..مشکلی پیش نمیاد

blae

عضو جدید
بچه های مناطق نفت خیز یسری اطلاعات :
شیف کاریتون 3 روز صبح 3 روز عصر 3 روز شب 3 روز رست.....اسکان دائم...بعضی جاها شاید تمام روزکار باشین ولی اکثرا شیفتی که گفتم..اقماری نداره مناطق نفت خیز.
با انتقالی به شدت مخالفت میشه و سخت میگیرن و همینجور با درس خوندن برای مقاطع بالاتر چون این که من باهاش صحبت کردم گفت ما نیرو میخواییم واسمون کار کنه نه اینکه حتی سر سوزنی بخواد از کارش بزنه برای درسش.برای اسکان بعضی جاها تا 2 سال جای اسکان میدن بعضی جاها ودیعه مسکن میدن به مبلغ 4 - 5 میلیون...حقوقا تو این شرکت بسته به ضریبای جاهای مختلف و نوع مدرک و اضافه کاریا و ماموریت ها فرق میکنه و از 700 -800 شروع میشه

موج منفی نیا

بذار لااقل دلمون این دو روزو خوش باشه.

تا بعدش خدا بزرگه.

این اطلاعاتی هم که بهت دادن اشتباست
منم از یکی پرسیدم گفت به احتمال زیاد اقماری هستن جدید الاستخدامای نفت خیز

من الان تو یکی از شرکتای مناطق دارم کار میکنم _پیمانکاری.

واسه رشته های غیر فنی مثل مدیریت حسابداری و. . . که روزکارن.

رشته های مکانیک،برق،الکترونیک و امثال اینا 10-20 درصدشون کارشون ستادیه که باز روزکارن. 80-90 درصدباقی مونده جاشون تو تعمیراته که به جز 10 درصد همه روزکارن.اون 10درصد تعمیرات که روزکار نیستند شیفتند.

رشته های شیمی، نفت ،پتروشیمی و تو این مایه ها 90 درصد شیفتند.10 درصد ستادی که روزکار میشن.

روزکار یعنی 7 صبح تا 4 بعد از ظهر.5 شنبه و جمعه و تعطیلای رسمی تعطیل.

حالا شیفت چیه؟
6 صبح تا 2 عصر-2 تا 10 شب-10 تا 6 صبح
چرخشی-3 روز صبح-3 روز عصر-3 روز شب-3 روز استراحت
تعطیل معطیل اظافی هم در کار نیست.
عید فطرو نوروزو 13 بدرو این حرفا حالیشون نیست.میای سره کار و بعد یه حق شیفت بهتون میدن.

من الان این حالتم که خدا نصیب دشمن نکنه!برنامه زندگیتون میریزه به هم.اکثرا من تو حالت خماری به سر میبرم!
من رشتم مکانیکه ولی چون رو سمت نیستم قاطیه مهندسای شیمی هستم.

البته اینو هم بگم که همهجا به این شکل نیست و استثناهایی هم داره.بعضی از کارخونه ها که مسافت دارن تا شهر به طور اقماری هم نیرو میگیرن.
ولی اکثرا به همین صورته که گفتم.

اگه سوال چیزی بود در خدمتم.. . .

آخرین ویرایش:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان تو یکی از شرکتای مناطق دارم کار میکنم _پیمانکاری.

واسه رشته های غیر فنی مثل مدیریت حسابداری و. . . که روزکارن.

رشته های مکانیک،برق،الکترونیک و امثال اینا 10-20 درصدشون کارشون ستادیه که باز روزکارن. 80-90 درصدباقی مونده جاشون تو تعمیراته که به جز 10 درصد همه روزکارن.اون 10درصد تعمیرات که روزکار نیستند شیفتند.

رشته های شیمی، نفت ،پتروشیمی و تو این مایه ها 90 درصد شیفتند.10 درصد ستادی که روزکار میشن.

روزکار یعنی 7 صبح تا 4 بعد از ظهر.5 شنبه و جمعه و تعطیلای رسمی تعطیل.

حالا شیفت چیه؟
6 صبح تا 2 عصر-2 تا 10 شب-10 تا 6 صبح
چرخشی-3 روز صبح-3 روز عصر-3 روز شب-3 روز استراحت
تعطیل معطیل اظافی هم در کار نیست.
عید فطرو نوروزو 13 بدرو این حرفا حالیشون نیست.میای سره کار و بعد یه حق شیفت بهتون میدن.

من الان این حالتم که خدا نصیب دشمن نکنه!برنامه زندگیتون میریزه به هم.اکثرا من تو حالت خماری به سر میبرم!
من رشتم مکانیکه ولی چون رو سمت نیستم قاطیه مهندسای شیمی هستم.

البته اینو هم بگم که همهجا به این شکل نیست و استثناهایی هم داره.بعضی از کارخونه ها که مسافت دارن تا شهر به طور اقماری هم نیرو میگیرن.
ولی اکثرا به همین صورته که گفتم.

اگه سوال چیزی بود در خدمتم.. . .

قابل توجه داش شهرام...

davood253

عضو جدید
دلم خوش بود با مدرک فوق لیسانس مکانیک بالاخره تونستم استخدام یک شرکت دولتی درست و حسابی {حتی شده در عسلویه } بشم . ولی مثل اینکه یکسری افراد در تلاشند حتی شده با مدارک پایینتر و غیر مرتبط اعلام نتایج رو باطل کنند :
مشاهده پیوست 83355

لینک:
http://bousheroil.blogfa.com/

http://naft-online.ir/showpage.aspx...دامي-شركت-ملی-نفت-در-دیدار-با-امام-جمعه-بوشهر

قابل توجه دوستانی که قبول شده اند . قبولشدنتان را در سایتهایی که پیگیر نتایج ازمون استخدامی هستن اعلام کنید. اینکه فقط کسایی که قبول نشدن بیان و چند بار اعلام نظر کنند و قبولشده ها اعلام نکنند ، جو جالبی ایجاد نمیکنه .

مثلا سایتهای زیر :

http://www.pananews.ir/news/8723/

http://karyab57.com/2011/08/30/%d9%8...#comment-40274

http://www.naftna.ir/snews/oil/4731-...-15-10-45.html

http://naft-online.ir/showpage.aspx...-ها-به-حذف-خود-در-آزمون-استخدامی-شرکت-ملی-نفت

ما كه ترسي نداريم دوباره نتايج را هم بررسي كنند بازم ما قبوليم اين درش شكي نيست . دوستان مگه به قبوليتان شك داريد . هيچ اتفاقي نميوفته مطمئن باشيد

davood253

عضو جدید
مرسی داوود جان که جوابم رو دادی:smile:
نمیدونی اوضاع شرکت فلات قاره چطوریه؟
من خودم تو مشهد یک بنده خدایی رو دیدم که اومده بود از فلات قاره به سرخس،شاکی هم بود از این که اومده،میگفت امکانات قلات قاره 10 برابر سرخسه!!!!!!!!
میگفت من به خاطر خانواده ام برگشتم
تشكر از نظر لطفت
فلات قاره امكاناتش از همه شركتها در حال حاضر اينجور كه اطلاع دارم بيشتره . به دليل اينكه دور افتاده ترين محل كار در ايران است بعدش ملي حفاري ضريبش بالاتره . منكه علاقه خاصي به فلات قاره دارم .
موفق باشي

davood253

عضو جدید
جالب بود.....
بومی!!! واقعا واژه ی مسخره ایه.....
چون بومی بوشهر هستم با وجود اینکه سطح علمی من از یه نفر که از مرکز ایران میخواد بیاد بوشهر کار کنه کمتره من باید استخدام شم......
آفرین به نفت که علیرغم ضعیف شدنش تو همه ی زمینه ها حداقل تا جایی که من دیدم شایسته سالاری رو ملاک قرار داد...
دوست عزیز شما هم اصلا نگران نباش ..اگه نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2 سال پیش رو الان باطل اعلام کردند این نتایج هم باطل اعلام میکنند..تموم شد رفت خیالت راحت...این حرفا همیشه بعد از استخدامای بزرگ و انتخابات و اینا هست که هیچکدومش راه به جایی نمیبره...

حرف آقا حامد را قبول دارم
من اصلن 0.1 ناراحت اين قضيه نيستم و شما دوستان هم نباشيد چون لياقت ما بيشتر بوده . اين بهم ثابت شد شركت نفت پارتي بازي نداره. چون اگه قبول نميشدم مطمئن بودم پارتي بازيه چون همه سوالات روز مصاحبه را جواب دادم و مطمئن بودم قبولم و قبول هم شدم دم شركت نفت گرم.
دوستان آخه اگه بخوان نتايج را عوض كنن همه به ريش شركت نفت ميخندن ميگن ديدي پارتي بازي بود نتايج را عوض كردن اين از محالاته . آخه نميشه هر امتحان يا آزمون كه برگزار بشه و يه عده مخالف و مردود بريزن تو خيابون دوباره نتايج و يا آزمون را برگزار كنن. دوستان اين قبولي مباركتون و نوش جونتون.
آقايان بومي به اميد 50 درصد سهميه به اميد قبولي به خودشون زحمت ندادن تلاش كنن ولي خدا شاهده از يك ماه قبل از آزمون كتبي تا روز مصاحبه من مطالعه ميكردم و مطمئنم دوستاني كه قبول شدن مثل من زحمت كشيدم مگه اينطور نيست دوستان عزيز.؟

davood253

عضو جدید
بچه ها من دو تا از دوستام توی عسلویه کار می کنن میگن موضوع اعتراض ها داره جده میشه ضرر نداره ما هم یه فعالیت هایی
بکنیم حداقل کار اعلام قبولی بدون پارتی خدمون توی سایتاست تا ببینیم بعد چه کارای دیگه ای میشه کرد
نترس دوست من
كسي نميتونه حق كسي را بخوره خوشبختانه پرونده ما قبول شدگان و قبول نشدگان موجود ميباشد. خواهشن خودتون را دست كم نگيريد.

davood253

عضو جدید

اون زمان که می خواستم گواهینامه بگیرم اولش گفتن اجباریه اما روزی که رفتم دکتر گفت لازم نیست

نه تا حالا ندادم.

خوب بعضی ها می تونن نمونه رو تو دستشویی عوض کنن که اشتباه شه درسته؟

نميشه نمونه ادرار را عوض كرد يا تقلب بكني چون اينقده دوربين هست كه كوچكترين حركتت زير نظره و بخواي تقلب كني مچتا ميگيرن و اونوقت مردود ميشوي
يكوقت اينكار را نكني :D

davood253

عضو جدید

اره منم واسه گزینش یکم نگرانم
البته مشکل خاصی نیست بچه مسلمونیم ولی می ترسم گیر الکی بدن بهمون.
اگه تيپ و قيافت مث عكسي كه گذاشتي باشه ردي داداش. بايد بري مانكن بشي نه پرسنل شركت نفت:biggrin:
شوخي بود ناراحت نشي دوست من

davood253

عضو جدید
كار به صورت اقماري بهتر است يا دائم كار ؟
هركس نظري داره بذاره تا با فوايد ومضرات هركدام بيشتر آشنا بشيم.
باتشكر

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
كار به صورت اقماري بهتر است يا دائم كار ؟
هركس نظري داره بذاره تا با فوايد ومضرات هركدام بيشتر آشنا بشيم.
باتشكر
من اقماری رو ترجیح میدم . واسه من که مجردم بهتره 14 روز 12 ساعت کار کنم و 14 روز در اختیار خودم باشم تا اینکه دائم کار باشم و بعد از 8 ساعت کار در روز برم توی سوئیت بخوابم و جمعه ها توی اتاق در و دیوارو نگاه کنم!:smile:

rezatm

عضو جدید
من اقماری رو ترجیح میدم . واسه من که مجردم بهتره 14 روز 12 ساعت کار کنم و 14 روز در اختیار خودم باشم تا اینکه دائم کار باشم و بعد از 8 ساعت کار در روز برم توی سوئیت بخوابم و جمعه ها توی اتاق در و دیوارو نگاه کنم!:smile:
به نظرتون ملی-حفاری کارش چجوریه؟ اقماری یا اسکان؟ ضریب حقوقیش؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نميشه نمونه ادرار را عوض كرد يا تقلب بكني چون اينقده دوربين هست كه كوچكترين حركتت زير نظره و بخواي تقلب كني مچتا ميگيرن و اونوقت مردود ميشوي
يكوقت اينكار را نكني :D

طوری می گی انگار من معتادم. همین جوری دیدم دارید تبادل تجربه و اطلاعات می کنید گفتم منم شنیدم اینارو و گرنه واسه ما خیالی نیست سالار

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه داش شهرام...

خدا بزرگه

به قول قدیمی ها از این ستون تا اون ستون فرجه

تا اینجاشو خدا کمک کرده بقیش هم اگه قسمت باشه حله

زیاد نگران حقوق و اقماری یا شیفت بودن نباش.

روزگار می گذرد.

به قول هم خدمتی هام تو دوران سربازی چون می گذرد غمی نیست

FAMINE RIAN

عضو جدید
به نظر من اقمار واسه ما مجردها بهتره من ترجیح میدم که 14 روز کار کنم و 14 روز بخوابم نه اینکه هر روز صبح پاشم از خواب و واسه تفریح هم به نظرم عالی تر حالا سختی کارش بمونه

reza.mehr

عضو جدید
خدا به خیر بگذرونه خصوصا برای بچه‌های نفت و گاز پارس

به منظور پیگیری اعتراض بوشهری ها/ تیم معاونت منابع انسانی وزارت نفت شنبه به بوشهر می رود

نفت آنلاین:استاندار بوشهر گفت: هفته آینده تیم معاونت نیروی انسانیوزارت نفت به منظور پیگیری اعتراض شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت به استان بوشهر سفر می‌کنند ...

به منظور پیگیری اعتراض بوشهری ها
تیم معاونت منابع انسانی وزارت نفت شنبه به بوشهر می رود
نفت آنلاین:استاندار بوشهر گفت: هفته آینده تیم معاونت نیروی انسانیوزارت نفت به منظور پیگیری اعتراض شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت به استان بوشهر سفر می‌کنند.
استاندار بوشهر گفت:‌ شنبه آینده تیم معاونت نیروی انسانیوزارت نفت به منظور پیگیری اعتراض شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت بهاستان بوشهر سفر می‌کنند.

به گزارش نفت آنلاین، محمدحسینجهانبخش اظهار داشت: تیم معاونت نیروی انسانی وزارت نفت در اداره کل منابع انسانیاستانداری بوشهر مستقر شده و معترضان می‌توانند برای پیگیری اعتراض خود روز شنبهبه استانداری بوشهر مراجعه کنند.

وی افزود: در این سفر همچنین موضوعافراد بومی که در مصاحبه وزارت نفت هم حضور داشته و جذب نشدند نیز با جدیت پیگیریمی‌شود.

استاندار بوشهر گفت: نتیجه نهایی اینپیگیری‌ها بعد از بازگشت تیم نیروی انسانی وزارت نفت به تهران به اطلاع عموم مردماستان بوشهر می‌رسانیم.

وی با بیان اینکه به دنبال احقاق حقوقنیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در وزارت نفت هستیم یادآور شد: براساس این مصوبهاز سال ۸۴ تمام استخدام‌های وزارت نفت به کارگیری ۵۰ درصد نیروهای بومی استانبوشهر باید اجرا شود.

FAMINE RIAN

عضو جدید

به منظور پیگیری اعتراض بوشهری ها/ تیم معاونت منابع انسانی وزارت نفت شنبه به بوشهر می رود

نفت آنلاین:استاندار بوشهر گفت: هفته آینده تیم معاونت نیروی انسانیوزارت نفت به منظور پیگیری اعتراض شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت به استان بوشهر سفر می‌کنند ...

نفت آنلاین:استاندار بوشهر گفت: هفته آینده تیم معاونت نیروی انسانیوزارت نفت به منظور پیگیری اعتراض شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت به استان بوشهر سفر می‌کنند.
استاندار بوشهر گفت:‌ شنبه آینده تیم معاونت نیروی انسانیوزارت نفت به منظور پیگیری اعتراض شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت بهاستان بوشهر سفر می‌کنند.

به گزارش نفت آنلاین، محمدحسینجهانبخش اظهار داشت: تیم معاونت نیروی انسانی وزارت نفت در اداره کل منابع انسانیاستانداری بوشهر مستقر شده و معترضان می‌توانند برای پیگیری اعتراض خود روز شنبهبه استانداری بوشهر مراجعه کنند.

وی افزود: در این سفر همچنین موضوعافراد بومی که در مصاحبه وزارت نفت هم حضور داشته و جذب نشدند نیز با جدیت پیگیریمی‌شود.

استاندار بوشهر گفت: نتیجه نهایی اینپیگیری‌ها بعد از بازگشت تیم نیروی انسانی وزارت نفت به تهران به اطلاع عموم مردماستان بوشهر می‌رسانیم.

وی با بیان اینکه به دنبال احقاق حقوقنیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در وزارت نفت هستیم یادآور شد: براساس این مصوبهاز سال ۸۴ تمام استخدام‌های وزارت نفت به کارگیری ۵۰ درصد نیروهای بومی استانبوشهر باید اجرا شود.

اگه کسی با پارتی بازی رفته باشه بازم اون پارتی نجاتش میده اما کسانی که به حق خودشون رفتن چی ؟و خیالتون راحت این نتایج چند بار تایید شدن معاون منابع نیروی انسانی که یه ماهه نشده بیاد به مظرتون کارش رو خراب میکنه و دلیل بازم میگم بوشهری ها انتظار متفاوتی از سهمیه بومی دارن اونها میگن نباید به تفکیک رشته باشه

یه جا بگن نفت و گاز پارس واسه ما و این سهمیه بومی چرا واسه سایر استانها مثل کرمانشاه نبود ؟

و در ضمن دست و پای ما که نفت و گاز پارس قبول شدیم رو نبستن اگه نتایج رو تغییر بدن مصمئنا ما اعتراض میکنیم

آخرین ویرایش:

IRAJA

عضو جدید
سلام غیر از شما به کس دیگه زنگ زدن؟ میشه شماره ای که بهتون زنگ زدنو بزارید تو سایت،این یعنی شما قبول شدین؟
من با خیلیا در ارتباطم،به کسی تا حالا نزنگیدن،مرسی
نميدونم شايد به كسي ديگه هم زنگ زدن.اينم شمارش 02166491689.پرسيدم گفتن مصاحبه ي علمي قبول شدم.

pejman4u

عضو جدید

سلام دوستان
اولا این کاملا طبیعیه که بعد از هر آزمونی یه عده اعتراض کنن و اون سازمان یا اداره به اعتراض اونا رسیدگی کنه
دوما هر کس ندونه ما که می دونیم هیچ پارتی بازی در کار نبوده و هر کس شایستگی بیشتری داشته قبول شده
سوما این طرز فکر کاملا اشتباهه که چون نفت و گاز پارس در عسلویه واقع شده فقط بوشهریا اونجا استخدام بشن یا بطور مثال چون آستان قدس مال مشهده فقط مشهدیا اونجا استخدام بشن . همه جای ایران سرای ماست
چهارما شرکت نفت دیگه اینقدر هم بی قانون نیست که با چند تا اعتراض حق رو زیر پا بزاره و نتایج رو عوض کنه
در هر صورت از خدا می خوام هر کس حقشه و تلاش بیشتری کرده به حقش برسه
یا حق

amir4924

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما کدام پالایشگاه بودین و چه رشته ای؟
اونا بهتون خبر دادن یا شما بهشون زنگ زدید و پرسیدید؟
من رشتم پالایشه و پالایشگاه شازند مصاحبه دادم.
برای من فقط یک بار پیامک آمد برای گزینش و چون پیگیره نتیجه گزینش بودم میدونم که این شماره گزینشه پالایشه

Mo.Samady121

عضو جدید
من رشتم پالایشه و پالایشگاه شازند مصاحبه دادم.
برای من فقط یک بار پیامک آمد برای گزینش و چون پیگیره نتیجه گزینش بودم میدونم که این شماره گزینشه پالایشه

یعنی گزینش به شما گفت که قبول شدین؟
منم بندرعباسم یعنی اگه زنگ بزنم بهم میگن؟

sadeghrenjer

عضو جدید
با اینکه من قبول نشدم ولی به نظرم سهمیه 50 درصدبومی خیلی مسخره هست
ملاک فقط باید علم و دانش فرد باشه نه بومی بودن که بیان و 50 درصد سهمیه بدن
حالا 5 درصد 10 درصد مشکلی نیست ولی 50 درصد دیگه واقعا مسخره هست

خب شرکت نفت که ضمانت محضری میگیره که 5 سال یا 6 سال یا بیستر حتما باید در اون محلی که تعیین میکنند باید بمونی
هر چند جدیدا خیلی خیلی سخت انتقالی میدن یا اصلا نمیدن حتی بعد 5 یا 6 سال

mmmn68

عضو جدید
این هفته هم گذشتو پالایشو پخش نیومد :(
من که دیگه پوست کلفت شدم

بالا