[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

iman-bonapart

عضو جدید
bad az mosahebeye gozinesh ta onjaei ke man ham bara khodam ham bara gozinesh 30-40 rooz bad davat beh kar mishin

سلام
بابا خیلی زود کارت راه افتاد، ما هم با شما قبول شدیم (چنتا از دوستام مهندسی شیمی هستن که با من قبول شدن، همون 15 شهریور)... آذر ماه تازه به ما زنگ زدن که بریم طب و گزینش. به دوستام هم با اختلاف چند روز فقط. هنوز هم خبری نشده

arman_20

عضو جدید
سلام
توی مصاحبه گزینش چه سوالاتی پرسیدند.؟
برای من 1 ماه پیش اومدند تحقیقات محلی ولی هنوز دعوت به مصاحبه گزینش نشدم.(ملی حفاری -برق)
چند روز پیش که زنگ زدم شرکت ملی حفاری گفت معلوم نیست دوره قبل از عید باشه یا بعد از عید. هر موقع پرونده ها تکمیل شد باهاتون تماس میگیریم.

سلام . مصاحبه گزینشی خیلی سخت و پیچیده و چالشی نبود .
هرچند مصاحبه خودم متوسط بود ( عالی عالی نبود اما بد بد هم نبود )
یعنی خودم بودم هر سوالی هم میپرسید راستش رو گفتم ، البته یه سری سوال هم بود که بلد نبودم یعنی گفتم نمیدونم بلد نیستم .
در کل سخت نبود .
.................
اول که درباره خودت و خانواده و شغل پدر و برادرا و محل سکونت و این چیزا می پرسه .
بیشتر وقت مصاحبه درباره نماز هست مخصوصا نماز یومیه و واجب و هر چه که مربوط به نماز روزانه هست .
وضو و تیمم و غسل و نماز روزانه و نماز جمعه این چیزا می پرسه .
نماز مسافر و روزه مسافر و شک بین نماز و چیزای اینجوری .
درباره ولی فقیه هم سوالات زیادی ممکنه بپرسه .
و ماه رمضون و این چیزا هم هست .
اصول دین فروع دین و اذان و اقامه و تشهد و سلام و ذکر رکوع و سجده هم میپرسه .
.............
پس شد
خودتون و خانواده
احکام ( مخصوصا نماز یومیه و روزه )
مسائل سیاسی ( ولی فقیه )
............
استرس نداشته باش چیز عجیب و سختی نیست و سوالات عجیبی هم نمیپرسه
نمی پرسه نماز میت و نماز ایات و نماز شب و این چیزا رو نمیپرسه .

فقط نماز روزانه
یه سری اطلاعات هم از مسجد محل و امام جماعت محل و اینکه نماز صبحت قضا میشه و سجده سهو و نماز احتیاط و این چیزا میپرسه .

nima_4321

عضو جدید
سلام . آقا نیما یا کسایی که میدونن یه سوال از شما دارم چون که از نظر مراحل از ما جلوتری .

من همین چند روز پیش مصاحبه گزینشی رو هسته گزینش اهواز دادم .

مرحله بعد چی میشه ؟ چی هست ؟

چند روز پس از مصاحبه مذهبی سیاسی ، گزینش پرونده ما رو به منابع انسانی شرکت مربوطه میفرسته ؟

با ما تماس میگیرن ؟ کلا روالش چیه :biggrin:

تا اون جایی که من اطلاع دارم بعد از مصاحبه گزینش پرونده شما به تهران فرستاده میشه . دیگه از این جا به بعد بستگی به شانس و اقبالتون داره که چه مدت بعد نتیجه تون مشخص بشه که بین دو هفته تا یک ماه طول میکشه . به نظر من بعد از دو هفته با آقای حسینی در گزینش تهران تماس بگیرید و پیگیر پرونده تان شوید. شماره تهران رو هم با جستجو در همین فروم می توانید پیدا کنید.
اما پس از تمام شدن مراحل گزینش ، اعزام شما به محل کار بستگی به شرکت مطبوعتان دارد، به این که تعداد نفرات آماده به کار چند نفر شده اند، دوره آموزشیتان را چگونه برنامه ریزی کرده اند و ... که برای رسیدن به پاسخ این سوالات بهتر است با منابع انسانی تماس بگیرید.

hsh1363

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان راست چند تا سوال داشتم لطفا اگه مقدوره جواب بنده رو کامنت کنید ممنون میشم.

1. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن روزی چند ساعت میخوندن و در عین حال خوندنشون چند ماه طول
کشید؟

2. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن چند درصد تو امتحان درست زدن؟ تا چند درصد بزنی قبولی؟

3. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن این سهمیه بومی تو امتحان کتبی تاثیرش چقدره؟

4. سوال آخر من کارشناسی ارشد زمین شناسی نفت روزی 5 میخونم ساکن گچسارانم آیا برا قبولی امیدی هست یا خوندن بیشتر کنم؟ 3 ماهه که خدمتم تموم شده دارم میخونم.

لطفا به این سوالات پاسخ دهید ثواب داره.

آخرین ویرایش:

فریدف

عضو جدید
آقا توهم دلت خوشه . منظورم اینه که ساعت ماعت نداره باید تستای کتابای ارشدو بخونی. ما دو سال آزمون دادیم هنوز نصف کارامون را نیافتادن . داریم جون به لب میشیم

pasefic

عضو جدید
آقا توهم دلت خوشه . منظورم اینه که ساعت ماعت نداره باید تستای کتابای ارشدو بخونی. ما دو سال آزمون دادیم هنوز نصف کارامون را نیافتادن . داریم جون به لب میشیم

ما هم که کارمون راه افتاده ، هنوز درگیریم
اولین روز مصاحبه و اولین روز ها طب صنعتی رفتیم - گزینش هم تو اسفند پارسال بود ، اما گروه آخر اعزام شدیم
الان هم هنوز علی الحساب پایه حقوق میگیریم . حقوق بعضی از گروه اولی ها هم هنوز درست نشده . خیلی ها به مشکل خوردن ، مخصوصاً متاهل ها
خلاصه این قصه سر دراز دارد:confused:

آخرین ویرایش:

iman-bonapart

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان راست چند تا سوال داشتم لطفا اگه مقدوره جواب بنده رو کامنت کنید ممنون میشم.

1. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن روزی چند ساعت میخوندن و در عین حال خوندنشون چند ماه طول
کشید؟

2. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن چند درصد تو امتحان درست زدن؟ تا چند درصد بزنی قبولی؟

3. اونایی که تا حالا امتحان شرکت قبول شدن این سهمیه بومی تو امتحان کتبی تاثیرش چقدره؟

4. سوال آخر من کارشناسی ارشد زمین شناسی نفت روزی 5 میخونم ساکن گچسارانم آیا برا قبولی امیدی هست یا خوندن بیشتر کنم؟ 3 ماهه که خدمتم تموم شده دارم میخونم.

لطفا به این سوالات پاسخ دهید ثواب داره.

سلام
کتابهای نکته و تست ارشد (کتابهایی که با دروس ارشد مشترکن)... برا درسایی هم که جزء دروس ارشد نیستن منابع مرجع رو بخون + جزوه هات
دروس عمومی هم مثلا برا ادبیات میتونی از کتابهای کاردانی به کارشناسی ( مثل پارسه) استفاده کنی (پارسه چندین کتابو گفته و خیلی عالیه .. 5 استاد و....) برا کامپیوتر هم سوالات و کتابهای icdl و بیشتر مفاهیم پایه میاد و زبان هم فقط عمومی میاد، کلا سوالات عمومیش خیلی راحته (البته اگر کامپیوتر بلدی و زبانت در حدمتوسطه) ، بیشتر رو تخصصیات وقت بذار

hatef montazer

عضو جدید
با تشکر از راهنمایی های آقای شایان.Shayan.m.s طب صنعتی روزای تعطیل هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه اگه اینجوری که شما میگین باشه به من گفتن دوشنبه صبح ساختمون 5 طبقه باشم و اونوقت طبم میفته واسه سه شنبه که تعطیله. چه آزمایشایی میگیرن؟ حالا اگه هم افتاد واسه فرداش آیا یه روزه تموم میشه؟

iman-bonapart

عضو جدید
با تشکر از راهنمایی های آقای شایان.Shayan.m.s طب صنعتی روزای تعطیل هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه اگه اینجوری که شما میگین باشه به من گفتن دوشنبه صبح ساختمون 5 طبقه باشم و اونوقت طبم میفته واسه سه شنبه که تعطیله. چه آزمایشایی میگیرن؟ حالا اگه هم افتاد واسه فرداش آیا یه روزه تموم میشه؟
سلام عزیزم شاید هروقت نامتو بردی طب صنعتی سرشون شلوغ باشه و برا یک هفته بعد برات نوبت بزنن. فعلا برو نامه هاتو بگیر و سریع برو طب صنعتی تا برات نوبت بزنه ( برا من که 19 آذر رفتم برا 23 ام نوبت داد، پنج شنبه). برا بیشتر بچه هایی که 8 آذر رفته بودن برا 18 ام نوبت زدن که 18 ام تعطیل بود (به خاطر ضریح امام حسین) ولی اومدن کار کسایی که از شیراز و تهران و ... (راه دوریا) رو انجام دادن. البته بچه های مهندسی شیمی رو فردای روزی که رفتن 5 طبقه براشون انجام دادن چون سری اول بودن... شایدم سرشون خلوت باشه و همون روز برات انجام دادن (البته اگه تا قبل از ساعت 9 برسی اونجا). موهای سینتو هم برا تست قلب. بعد از اینکه رفتی طب صنعتی برو 5 نخل گزینش جنوب اتاق 1 فرمای گزینشو تکمیل کن و جزوه هاتو بگیر. حدودا 3 سری کپی از مدارکت با حدود 10 قطعه عکس (7 تا هم کافی بود برا من)، کپی یک سری اضافه تر ببر. اگه صبح زود بری فکر کنم تا 11 ، 11 ونیم کارت تموم میشه. موفق باشی

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام عزیز منم دقیقا شرایطم مثل شماس دیگه شدم مرده ی متحرک :wallbash::wallbash::wallbash: من از منطقه ویژه قبول شدم . کسی از بچه های باحال اینجا از منطقطه ویژه هست بگه این منطقه ویژه اوضاش چطوره؟؟؟ آخه مردیم از بس منتظر موندیم؟؟؟ خدا به دادمون برسه؟؟؟:wallbash::wallbash::wallbash::confused::confused::confused::cry::crying:

سلام مهندس عزيز

شما كي قبول شديد؟ تكميل ظرفيت شهريور بوديد؟

گزينش و طب صنعتي رفتيد؟

من هنوز گزينش و طب صنعتي نرفتم.

asalooasalooyeh

عضو جدید
با سلام
امیدوارم خوش و سلامت باشید
من قبولی تکمیل ظرفیت آبان هستم . تاکنون برا طب و گزینش خبری نشده.!!:cry:
کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟؟؟:(
ممنون می شم جواب بدید.:crying:

سلام مهندس جان

شرايط من شبيه شماست

طب صنعتي و گزينش خبري نشده

شما خبر نداريد كه تا كي قراره وضعيت به همين ترتيب باشه؟

parsaie

عضو جدید
سلام عزیز منم دقیقا شرایطم مثل شماس دیگه شدم مرده ی متحرک :wallbash::wallbash::wallbash: من از منطقه ویژه قبول شدم . کسی از بچه های باحال اینجا از منطقطه ویژه هست بگه این منطقه ویژه اوضاش چطوره؟؟؟ آخه مردیم از بس منتظر موندیم؟؟؟ خدا به دادمون برسه؟؟؟:wallbash::wallbash::wallbash::confused::confused::confused::cry::crying:

سلام منم قبول شده ي سازمان منطقه ويژه در تکميل ظرفيت آبان هستم . اوضاع منم مثل شماست هيچ خبري نيست که نيست. :confused:

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام منم قبول شده ي سازمان منطقه ويژه در تکميل ظرفيت آبان هستم . اوضاع منم مثل شماست هيچ خبري نيست که نيست. :confused:

سلام مهندس

منم قبول شده ي سازمان منطقه ويژه در تکميل ظرفيت آبان هستم . هنوز هيچ خبري از طب صنعتي و گزينش نيست. نميدونيد كه تا كي قراره اين وضعيت به همين روال باشه؟

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاربران عزیز کسی میتونه بگه بالاخره این استخدامی امسالشون از کی ثبت نامش شروع میشه؟؟

protonboy

عضو
قابل توجه کارآموزان گروه چهارم نفت و گاز پارس

سلام

من امور مسافرت رفتم. لطفاً به بچه ها اطلاع بدین که اگه تا حالا هزینه های بلیت های رفت و آمد ماهشهر براتون واریز نشده
برای اعلام شماره حساب بانک ملت، با امور مسافرت تهران تماس بگیرین تا باهاش برای مادرزن تون ولنتاین بخرین
همچنین کسانی که بلیت هاشونو توی ماهشهر تحویل نداده بودن، به امورمسافرت تهران ببرن
بلیت ها باید مهر زنده داشته باشه و پشت نویسی شده باشند؛ مثلاً ورود اول به ماهشهر ... برگشت از رست

mosykardorost

عضو جدید
سلام مهندس عزيز

شما كي قبول شديد؟ تكميل ظرفيت شهريور بوديد؟

گزينش و طب صنعتي رفتيد؟

من هنوز گزينش و طب صنعتي نرفتم.

سلام عزیز 4کرم آره منم تابستون امسال تو تکمیل ظرفیت قبول شدم البته بدون مصاحبه علمی دوباره.
والا نه طب رفتم نه عقیدتی؟ فقط اومدن تحقیق محلمون. زنگم میزنم میگن تو مرحله ی ارزیابی؛ خودمون خبرت میکنیم.
آخه کی ؟؟؟ جون به لب شدیییییییییییییییییییم:cry:

mosykardorost

عضو جدید
سلام عزیز شما دوباره مصاحبه علمی دادید یانه؟ واسه تکمیل فرما صداتون کردن؟؟؟
به احتمال قوی تو این دو هفته پیش رو واسه مصاحبه عقیدتی و طب صدامون میکنن:cry: ان شا ا...;)

barane sabz

عضو جدید
سلام به مهندسین عزیز ( mosykardorost ٰ parsaie ٰ asalooasalooyeh ):gol:
منم شرایط مشابه شما رو دارم؛ قبولی تکمیل ظرفیت شهریور برای سازمان منطقه ویژه هستم.
حدوداً یکماه پیش برای تحقیقات محلی اومدن ولی هنوز خبری از گزینش و طب صنعتی نشده :w46:و ظاهراً فرآیند استخدامیمون عقبتر از سایر شرکتهاست.:wallbash::mad:
اگر اطلاعی از وضعیت گزینش و طب صنعتی داشتید حتما کامنت بزارین. ایشالا که ظرف دو هفته آینده برای ادامه فرآیند استخدامی سازمان کاری انجام بده تا این دغدغه بزرگ رها بشیم. موفق باشید.:w27:

parsaie

عضو جدید
سلام عزیز شما دوباره مصاحبه علمی دادید یانه؟ واسه تکمیل فرما صداتون کردن؟؟؟
به احتمال قوی تو این دو هفته پیش رو واسه مصاحبه عقیدتی و طب صدامون میکنن:cry: ان شا ا...;)

سلام من دوباره شهريور مصاحبه علمي دادم و نتايج نيمه آبان اومد. واسه تکميل فرمها به من چيزي نگفتن. اميدوارم هر چه سريعتر کارا پيش بره.

parsaie

عضو جدید
سلام مهندس

منم قبول شده ي سازمان منطقه ويژه در تکميل ظرفيت آبان هستم . هنوز هيچ خبري از طب صنعتي و گزينش نيست. نميدونيد كه تا كي قراره اين وضعيت به همين روال باشه؟

سلام من در آخرين تماسي که داشتم گفتن اسمارو فرستادن واسه گزينش و احتمالا تا بعد عيد کاراشون طول ميکشه!! بايد صبرکرد ....

barane sabz

عضو جدید
سلام دوست عزیز parsaie
منظور از طول کشیدین کارامون تا بعد عید، طب صنعتی و گزینشه؟یا شروع به کارمون؟

mosykardorost

عضو جدید
سلام دوست عزیز parsaie
منظور از طول کشیدین کارامون تا بعد عید، طب صنعتی و گزینشه؟یا شروع به کارمون؟
سلام به همه برو بچ منطقه ویژه ای منتظر:( والا از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون که من هفته پیش زنگیدم گفتن تو دو هفته ی آینده واسه مراحل بعدی صداتون میکنن:surprised: امیدتون فقط به خدا باشه. ان شا ا... همتون کاراتون ردیف میشه:smile: پس اگه روال اینطوری که گفتن باشه؛ طبق گفته ی دوستمون شرو بکارمون هست که تا بعد عید قطعا طول میکشه.در هر صورت توکل به خدا;)

mohsenv21

عضو جدید
سلام دوستان

کسی از بچه هایی که با شرایط ممتازی شرکت کرده بودن خبری داره؟
همه مشغول بکار شدن؟
کسی هم بود که قبول نشده باشه؟

mosykardorost

عضو جدید
سلام؛ کسی تاحالا برا طب صنعتی عسلو رفته:surprised: اگه رفته لطف کنه بگه اوضاش چطوره و یه آدرس و راهنمایی مشتی بده تا سردر گم نشیم:( آخه زنگیدن گفتن شنبه اونجا باشم:D

آخرین ویرایش:

shayan.m.s

عضو جدید
bebakhshid man dir j dadam akheh rafteh bodam ahvaz bara shoroo beh kare manategh.dostan in tor keh man fahmidam ma ehtemalan akharin gorohe davat shodehaye 91 hastim va gorohe z hastim.amozesh goft az sale dg gorohaei keh davat mishan mojadad az harfe a shroo misheh.teb ham ehtemale ziad 3shanbeh tatileh

555ali

عضو جدید
سلام به همه .... بعضی مطالب و پست ها رو که ادم میخونه واقعن دلش میگیره که چقدر بعضی دوستان کوته فکرن (البته با عرض پوزش ) ... یارو نرسیده سفره سالاد و غذا رو که دیده دهنش نیم متر باز مونده .... به نظر من شما بهتره برین نبزو انسانی یه درخواست بدی به آقای امیری و با کلی تشکربهش بگی همین که شکمت رو پر میکنن برات کافیه و دیگه نیاز به حقوق نداری و حقوقت رو به حساب فقرا بریزن ....حیف که نمیتونم عقده دلم رو اینجا خال کنم وگرنه ...... من فقط 3 ماهه اومدم عسلویه ولی انگار 30 سال از عمرم گذشت نه من از بچه های دیگه پرسیدم بیشتر همین نظرشون بود .... من تو واحدی که خودم کار میکنم رو میگم به جرئت میتونم بگم هیچ کدوم از بچه ها نمیتونن بیشتر از 5 سال اونجا دووم بیارن ... من خودم 5 نفر رو تو دوره آموزشی ماهشهر دیدم که انصزاف دادن و رفتن ..... عزیز کاری که ما داریم خیلی خیلی فرسایشی و سخته پس برادر عزیز سعی کن بفهمی بعد بحرفی ....

iman-bonapart

عضو جدید
bebakhshid man dir j dadam akheh rafteh bodam ahvaz bara shoroo beh kare manategh.dostan in tor keh man fahmidam ma ehtemalan akharin gorohe davat shodehaye 91 hastim va gorohe z hastim.amozesh goft az sale dg gorohaei keh davat mishan mojadad az harfe a shroo misheh.teb ham ehtemale ziad 3shanbeh tatileh

سلام آقا شایان
نمیدونی چند نفر رو برا شروع به کار (با شما) دعوت کردن؟ و اینکه دوره شما کی تموم میشه؟ و به نظرتون تکلیف ما چی میشه؟ ( قبول شده شهریور مناطق - طب و گزینش هم رفتیم)

بالا