[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

arsham1789

عضو جدید
خوب یادت مونده ها، نه هنوز، اون هفته ای که قرار بود دفاع کنم رفتم طب صنعتی. به خاطر اون یه هفته دفاعم 3 ماه افتاد عقب
گزینشت کی بود؟

من 25 بهمن رفتم گزینش، 29 بهمنم طب صنعتی بودم.
طب صنعتی کی رفتی؟

starshid

عضو جدید
سلام منم از مناطق نفت خیزم ولی با من تماس نگرفتن کسی اطلاعی داره ؟
این دوستمون قراره برای تکمیل پرونده اش بره. برای همین باهاش تماس گرفتن.
مناطق هنوز شروع به دعوت نکرده. اما اگه از نتیجه گزینش و طب اطلاع نداری ، تماس بگیر.

blackberry35

اخراجی موقت
اقا جان خو ای تکمیل ظرفیت چی شد خوو:D:D:D
خانم جان تکمیلظرفیت اعلام شد خو یا نه ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

DARKANGEL

عضو جدید
سلام منم از مناطق نفت خیزم ولی با من تماس نگرفتن کسی اطلاعی داره ؟

سلام دوست عزیز...نگران نباش از من دعوت به کار نکردن فقط خواستن دوباره براشون کپی شناسنامه و عکس و اینا ببرم
واسه تکمیل پرونده...اگه دعوتنامه بیاد قطعا همه رو خبر میکنن...اصل کار هم که گذشته و همه تقریبا قبولیشون مسجل شده و دیگه سنگ هم از آسمون بیاد همه انشالله خرداد ماه مشغول به کار هستیم دیر یا زود با همه به نوبت تماس میگیرن...اگه رفتم اونجا و خبر خاصی شنیدم اینجا خبر میدم ..موفق باشی

bahramps

عضو جدید
دوستان عزیز پالایشگاهی معاونت نیروی انسانی تقریبا همزمان با مصاحبه ها اعلام کرده بود که پالایشگاه ها خصوصی شده و مدیران گرامی توی جلساتشون گفته میشه و همه با خبر بوده اندنظر شخصیه..مطلب بعدی اینکه پالایشگاه هرمزگان مجموعه خوبی هست چون سیستمشون و نیروهاشون جوان هستند و دید مدیرانشون نسبت به کارمنداشون دیدی جوونگرا هست و بیشتر به کارمنداشون توجه میکنند پس زیادی نگران تامین اجتماعی نباشید چون مهم مدیر ارشد هستش که اگه شرکت خودش جدا ازمون بگیره بسته به نظر مدیر ارشد حتی ممکنه همه نیروهاشو بومی بگیره حتی اگه شما شایستگیتون بیشتر باشه.مواظب باشید اسیر احساسات نشید چون میتونند به اسونیه اب خوردن جایگزینتون کنند.برید و مطئن باشید چیزی رو از دست نمیدید با سابقه کاری که میگیرید نیازی به بیمه نفت ندارید و شرکتای خارجی کلی هواخواهتون میشن

مرسی مهندس از دلسوزیتون ولی بحث احساساتی شدن نیست موضوع کاملا حقوقی و قانونیه خیلی خلاصه بگم ریاست محترم جمهوری اجازه ی استخدام حدود 5500 نفر رو در سال90 در وزارت نفت(اعم از پالایش و پخش و شرکت نفت) صادر کردند و متعاقب اون در جراید سراسری آگهی استخدام توسط وزارت نفت منتشر شد در این آگهی کوچکترین اشاره ای به خصوصی بودن برخی مجموعه ها نشد که اگر میشد خودش تناقض آمیز بود چراکه دولت مسئول جذب نیرو در واحدهای خصوصی نیست! بعد همگی به مصاحبه دعوت شدند و هیچگونه اسمی از خصوصی بودن ما استخدامی ها جدید نبود طبیعی هم بود چون از بهمن ماه این مساله مطرح شد نه همزمان با مصاحبه ها ! حتی اگر هم گفته میشد چیزی رو عوض نمیکرد چون باید توی آگهی استخدام شرایط بیان بشه تا افراد با آگاهی انتخاب کنند چراکه نمیشد هردو شرکت نفت و پالایش رو انتخاب کرد !این کار اینها مثل این میمونه که من بلیط سفر به پاریس رو بخرم ولی منو ببرن بورکینافاسو! اصلا پذیرفتنی نیست بعد از یکسال طی کردن مراحل متفاوت و زمان بر استخدامی حدود 250نفر از این 5500 نفر مورد اجحاف قرار بگیرن
درمورد پالایشگاه هرمزگان بچه هایی که لاوان رفته بودن چندان گفته های شمارو تایید نمیکنن! از همون روز اول گفتن که شما ضرایب حقوقی نفت رو ندارید بیمه درمانی نفت ندارید وام های نفت ندارید! وحتی یک اقرارنامه برای انصراف از استخدام دادن که امضا کنن !
من فکر نمیکنم به راحتی آب خوردن بشه جایگزین کرد پذیرفته شده ها رو ! ما همگی عاشق کشورمون هستیم و فکر میکنم همه ی بچه هایی که استخدام شدن همگی مشتاق هستند خدمت کنن تو کارشون خبره بشن و علمشونو بکار بگیرن هم برای کشورمون و هم برای زندگی شخصیمون یه تار موی ایران رو به هزار هزار شرکت خارجی نمیدیم فقط الان یه آرزو داریم ای کاش حقمون ضایع نشه اینطوری :(

ehsan6472

عضو جدید
دوستانی که پالایشگاه ابادان قبول شدن اسامی همتون به شرکت ارسال شده ولی به خاطر اماده سازی امکانات شاید تا اخر اردیبهشت یازودتر دعوت بشید.برای اینکه خیالتون از بابت قبولی راحت بشه به صورت حضوری یا تلفنی با اقای فرهانی قسمت امور اداری از ساعت 2 تا 4 تماس بگیرید.وبگید اسمتون جز قبولی ها هست یا نه
سلام دوست عزیز شماره این آقای فرهانی داری بهم بدی؟

majidstar

عضو جدید
حرفات کاملا متینه و قابل قبوله.این دوستان برا اینکه از دوباره کاریها اجتناب کنند اومدن همه رو با هم انجام دادن.که الان معلوم شد کارشون در صورتی که از اول میگفتن مشکلی نداشت.هر شرکت همین مراحل رو باید انجام میداد اگه خودشون امتحان میگرفتن.مصاحبه هم که تو خود شرکتا بود.تنها همون کارشون اشتباه بود.ولی یه نکته بعضی از دوستان تو اولویت انتخابی قبول نشدن که الان برا هرمزگان فرستادن.وام نفت مگه چیه.مسکن 10 میلیون که پتروشیمی ماهشهر برا نیروی تامین اجتماعی ماه اول 30 میلون داده

majidstar

عضو جدید
اقا احسان مستقیم نداره بزنگ پالایشگاه بگو امور اداری فرهانی اتاق 16 وصل میکنه میگه بهت

blackberry35

اخراجی موقت

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران
تکمیل ظرفیت اعلام شوخوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

majidstar

عضو جدید
در ضمن اینکه میگی پالایش و پخش اگهی زده درست ولی میشه اینجوری توجیه کرد که اینا خط مشی و میزان تولید و.. خودشون رو از پالایش و پخش میگیرن و خصوصی به معنای واقعی نیستن.درضمن من حرفم دوستانه بود گفتم حواستون باشه چون شما قرارداد امضا نکردین فردا مشکلی براتون پیش نیاد و بگن خودشون نیومدن و انصراف دادن.برن ذخیره رو جایگزین کنند.بچه نگفتن چه امکاناتی تو این یک هفته دادن بهشون؟غذا پذیرایی مسکن و...

bahramps

عضو جدید
حرفات کاملا متینه و قابل قبوله.این دوستان برا اینکه از دوباره کاریها اجتناب کنند اومدن همه رو با هم انجام دادن.که الان معلوم شد کارشون در صورتی که از اول میگفتن مشکلی نداشت.هر شرکت همین مراحل رو باید انجام میداد اگه خودشون امتحان میگرفتن.مصاحبه هم که تو خود شرکتا بود.تنها همون کارشون اشتباه بود.ولی یه نکته بعضی از دوستان تو اولویت انتخابی قبول نشدن که الان برا هرمزگان فرستادن.وام نفت مگه چیه.مسکن 10 میلیون که پتروشیمی ماهشهر برا نیروی تامین اجتماعی ماه اول 30 میلون داده

والا حرفتون عجیب غریبه دوباره کاری چیه! شرکت خصوصی چطور میشه با آزمون دولتی نیرو برداره! اینا خودشون بایدمثل پتروشیمی ها آزمون بذارن توی آگهیشونم بنویسن طبق قانون کار قراردادی و ... استخدام قراردادی میکنیم اونوقت بجای 18000نفر 2000نفر شرکت میکرد توی پالایش و پخش! خیلی چیز ساده ایه نمیدونم شما چه اصراری به توجیح این مساله ی غیر قانونی دارید! اصلا اگه از اول بگن منه نوعی چشمم کور دندم نرم نفت رو انتخاب میکنم .درمورد استخدام خصوصی اینو دیگه همه میدونن استخدامشون حداکثر سه ماه طول میکشه این همه دنگ و فنگ نداره یکساله همه ی ما منتظریم تازه اینکه میگین ما توی انتخابمون قبول نشدیم ماها شرکتای دولتی رو انتخاب کردیم به هرحال حتی هرمزگانم تا بعداز مصاحبه ها دولتی بوده خود آقای آقاجری اینو گفتن بعدشم نمره های ماها هست بالاترین نمراتو بچه های هرمزگان دارن توی فایل اکسل هستش برید ببینید ما چه فرق با بچه ای اراک و آبادان داشتیم؟!
دوست گرامی خوب شما چرا پتروشیمی نموندی اومدی نفت؟ حاضری جاتو با من عوض کنی؟ معلومه که نه! بخدا یه بچه ی 7 ساله هم میدونه فرق استخدام وزارت نفت شدن با تامین اجتماعی چیه!!

آخرین ویرایش:

bahramps

عضو جدید
در ضمن اینکه میگی پالایش و پخش اگهی زده درست ولی میشه اینجوری توجیه کرد که اینا خط مشی و میزان تولید و.. خودشون رو از پالایش و پخش میگیرن و خصوصی به معنای واقعی نیستن.درضمن من حرفم دوستانه بود گفتم حواستون باشه چون شما قرارداد امضا نکردین فردا مشکلی براتون پیش نیاد و بگن خودشون نیومدن و انصراف دادن.برن ذخیره رو جایگزین کنند.بچه نگفتن چه امکاناتی تو این یک هفته دادن بهشون؟غذا پذیرایی مسکن و...

هیچ جوری نمیشه توجیه کرد مهندس بیخود تلاش به توجیح نکن ! مگه پتروشیمی ها خطی مشی خودشونو از بقالی سر کوچه میگیرن که نیروهاشونو خودشون استخدام میکنن؟!! همه زیر نظر وزارت نفت هستند اینطوریکه شما میگی سنگ رو سنگ بند نمیشه آگهی استخدامی زدن همینطوری زپرتی نیست که توجیح کنن بعدا یه عده رو بدن به چنگال شرکت خصوصی!
ممنون از خیرخواهیتون ولی مطمئنا اگه شما هم تو موقعیت بچه ها بودین از حقتون نمیگذشتین

آخرین ویرایش:

roseperfume2007

عضو جدید
30006473

30006473

سلام به همه

مشخص نشد این اموزشی نفت و گاز پارس؟

ما که دیگه صبرمون تموم شد

بچه ها من دیگه روم نمیشه به این شماره اس ام اس بدم.

هفته قبلگفت اول خرداد ولی قطعی نیست

اگه میشه شما لطف کنید اس بدید.خیلی سریع جواب میده

30006473

نفت و گاز پارس هست.هرکسی مشکلی داره بهشون پیامک بده.خیلی خوب برخورد کردن

yas_85

عضو جدید
اقا جان خو ای تکمیل ظرفیت چی شد خوو:D:D:D

مرسيييييييييييييييييييييييييي
عكس خودته ؟؟؟؟؟؟؟ شيطون بلا:w34::w02:

So Beautiful Girl I fell In Love With U

اي جان
:heart::thumbsup2:
خب حداقل اگه نفت قبول نشدي مس توني برا آزمون عشق امتحان بدي
:w40::w40:

آقای blackberry 35 و آقای gold power ، که اصلا شاید این 2 آی دی از یه نفر باشه
والا من خودم شخصا با گذاشتن پست های تکراری شما که خیلی از دوستانم رو هم کلافه کرده بود مشکلی نداشتم،اما برادر من تعداد صفحات این تاپیک که از 800 صفحه رد شده اگه هر بحثی توش بوده که باهاش شاد شدیم یا ناراحت که بلاخره حول و حوش مسائل استخدامی بوده، ولی تا حالا همچین صحبت های سخیفی نداشتیم
همه از این تاپیک استفاده کردن و به هم کمک کردن و یه محیط کاملا سالم و دوستانه بوده
تا حالا هم اگه یه خانم اومده اینجا و سوالی داشته یا کامنتی گذاشته دوستان خیلی محترمانه گوش دادن و جواب دادن و بچه ها اینقدر با شخصیت بودن که به کسی برنخورده و طرف نگفته اینارو باش چقدر بی جنبه هستن و .....
آدم نباید اینقدر بی ظرفیت باشه که همچین حرفایی بزنه،آخه مگه اینجا chat roome ؟
متاسفم
لطفا دیگه تکرار نکنید

blackberry35

اخراجی موقت
آقای blackberry 35 و آقای gold power ، که اصلا شاید این 2 آی دی از یه نفر باشه
والا من خودم شخصا با گذاشتن پست های تکراری شما که خیلی از دوستانم رو هم کلافه کرده بود مشکلی نداشتم،اما برادر من تعداد صفحات این تاپیک که از 800 صفحه رد شده اگه هر بحثی توش بوده که باهاش شاد شدیم یا ناراحت که بلاخره حول و حوش مسائل استخدامی بوده، ولی تا حالا همچین صحبت های سخیفی نداشتیم
همه از این تاپیک استفاده کردن و به هم کمک کردن و یه محیط کاملا سالم و دوستانه بوده
تا حالا هم اگه یه خانم اومده اینجا و سوالی داشته یا کامنتی گذاشته دوستان خیلی محترمانه گوش دادن و جواب دادن و بچه ها اینقدر با شخصیت بودن که به کسی برنخورده و طرف نگفته اینارو باش چقدر بی جنبه هستن و .....
آدم نباید اینقدر بی ظرفیت باشه که همچین حرفایی بزنه،آخه مگه اینجا chat roome ؟
متاسفم
لطفا دیگه تکرار نکنید

حاج آقا جدی نگیر داری امربه معروف ونهی از منکر می کنی

بالا