[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

starshid

عضو جدید
[h=2]استخدام 3000 نفر در شرکت نفت در سال 91

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت نفت ایران از برنامه جذب 3000 نیروی انسانی مورد نیاز در سال 91 خبر داد و گفت تاریخ برگزاری آزمون استخدامی به زودی اعلام میشود.

به گزارش شانا عباس خنیفر در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی و پالایش با بیان اینکه مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت نفت به طور میانگین در برنامه پنجم سالانه 3 هزار نفر نیرو جذب میکند تاکید کرد امسال نیز این روند ادامه می یابد و علاوه بر هزار نفر باقی مانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته ازمون استخدامی جدید برای جذب نیروهای جدید هم برگزار میشود.

وی درباره آزمون پارسال اعلام کرد به دلیل کامل نشدن فرآیند جذب،هزار نفر از تعهد شرکت نفت باقی ماندند که به زودی با برگزاری نشست های مصاحبه این تعداد هم جذب میشوند.
[/h]--------------------------------------------
دوستانی که منتظر تکمیل ظرفیت هستند ، نیم نگاهی به این ماجرا هم داشته باشند.
منظورم آمادگی برای آزمون مجدد کتبیه.

heydarheydar

عضو جدید
سلام دوستان
الان زنگ زدم برای نتایج گفتن:طب,گزینش و سو پیشینه اومده :ok(خدا رو شکر)
:w11:
فقط مونده استعلام مدرک شانس ما دانشگاهمون جاش عوض شده
:wallbash: بهشون گفتم ,گفتن هنوز نامه برگشت نه خورده اگه برگشت خورد بهتون زنگ میزنیم آدرس جدیدو میگیریم

سلام بر شما
اتفاقا منم امروز تماس گرفتم همينو بهم گفت،شكر خدا منم ظاهرا مشكل خاصي نداشتم فقط استعلام مدركم نرسيده بو د كه فردا بايد برم دنبالش ببينم چي ميشه،
دوست عزيز شما رشته ات چيه؟ با چه مدركي امتحان دادين؟

mohandes851

عضو جدید
تبریک تبریک :w02::w33::w32::w36::w42::w14::w40:تبریک به همه همکارای عزیرم ایشالا موفق باشید برا ماهم دعاکنید که زودتر به شماها بپیوندیم
dmco/pouyashayan/davood253/yas_85/ kuwait

sadeghi

عضو جدید
تعجب کردن، به تنهایی کافی نیست. باید اقدامی عملی انجام بدن. به نظر بنده اگه نمی تونن بچه ها رو به شرکت ملی نفت بفرستن از جمله کارهایی که می تونن انجام بدن معرفی بچه ها به سایر شرکتهای تحت پوشش پالایش و پخش از جمله "خطوط لوله و مخابرات نفت"، "پخش فراورده های نفتی" و "شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت" می باشد. این موضوع را حتماً پیگیری کنید.

خوشبختانه توی هفته اخیر مسئولین محترم وزارت نفت نشون دادن که این باور که نمیشه کاری کرد درست نیست! چون بچه های پالایش لاوان رفتن به وزارت نفت دسته جمعی و آقای دکتر سلحشور معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تعجب کرده بودن از شنیدن این مساله حتی گفته بودن اگه پالایش و پخش نمیتونه این افراد که یکساله تو پروسه ی آزمون استخدامی هستند جذب کنه خود ما یه فکر ی براشون میکنیم !! (نقل به مضمون کردم) و مسئولین تامین نیروی پالایش و پخش هم که بچه ها دسته جمعی باهاشون صحبت کردن قول مساعد دادن :heart: تعدادی از دوستان هم با دکتر بازرگانی معاونت حقوقی وزارت نفت مشکلو در میون گذاشتن که ایشون هم تعجب کرده بودن و عینا این جمله رو گفته بودن که کسانیکه پروسه ی آزمون استخدامی وزارت نفت رو طی کردند پالایش حق نداره اونارو به شرکت خصوصی معرفی کنه و این شرکتها خودشون باید نیرو جذب کنن! بهرحال تا اینجا باید از مسئولین محترم وزارت نفت تشکر کرد که الحق و الانصاف پشت و پناه بودن حالا امیدمون خیلی زیاد شده بهر حال حق گرفتنیه:gol:

farhad_eng

عضو جدید
سلام خدمت دوستان فلاتی

من به آموزش دعوت شده ام امتحانات ارشدم هم از آخر خرداد شروع میشه،به نظرتان می تونم اموزش را با گروه دوم شروع کنم؟

majidstar

عضو جدید
دوستان عزیز پالایشگاهی معاونت نیروی انسانی تقریبا همزمان با مصاحبه ها اعلام کرده بود که پالایشگاه ها خصوصی شده و مدیران گرامی توی جلساتشون گفته میشه و همه با خبر بوده اندنظر شخصیه..مطلب بعدی اینکه پالایشگاه هرمزگان مجموعه خوبی هست چون سیستمشون و نیروهاشون جوان هستند و دید مدیرانشون نسبت به کارمنداشون دیدی جوونگرا هست و بیشتر به کارمنداشون توجه میکنند پس زیادی نگران تامین اجتماعی نباشید چون مهم مدیر ارشد هستش که اگه شرکت خودش جدا ازمون بگیره بسته به نظر مدیر ارشد حتی ممکنه همه نیروهاشو بومی بگیره حتی اگه

majidstar

عضو جدید
شما شایستگیتون بیشتر باشه.مواظب باشید اسیر احساسات نشید چون میتونند به اسونیه اب خوردن جایگزینتون کنند.برید و مطئن باشید چیزی رو از دست نمیدید با سابقه کاری که میگیرید نیازی به بیمه نفت ندارید و شرکتای خارجی کلی هواخواهتون میشن

majidstar

عضو جدید
دوستانی که پالایشگاه ابادان قبول شدن اسامی همتون به شرکت ارسال شده ولی به خاطر اماده سازی امکانات شاید تا اخر اردیبهشت یازودتر دعوت بشید.برای اینکه خیالتون از بابت قبولی راحت بشه به صورت حضوری یا تلفنی با اقای فرهانی قسمت امور اداری از ساعت 2 تا 4 تماس بگیرید.وبگید اسمتون جز قبولی ها هست یا نه

rezatm

عضو جدید
تبریک میگم. واسه منم الان اومد ولی من تازه فردا باید برم طب صنعتی!!!!!
زنگ زدم گفت من طب رو نمیدونم ولی 3 خرداد اونجا باش.
خیلی خیلی تبریک میگم، فقط یه چیز
شماها هنوز نامه سو پیشینه رو نگرفتید؟

rezatm

عضو جدید
قربونت آقا رضا
هستم بیشتر مطالبو میخونم کمتر پست میذارم
دفاع کردی؟
خوب یادت مونده ها، نه هنوز، اون هفته ای که قرار بود دفاع کنم رفتم طب صنعتی. به خاطر اون یه هفته دفاعم 3 ماه افتاد عقب
گزینشت کی بود؟

kuwait

کاربر فعال
یه نصیحت دوستانه و البته واقعی!!!!!!!!!!!

یادم میاد یه بنده ی خدایی مثه خودمون تازه استخدام نفت شده بود و دوران کار آموزیشو میگذورند یعنی هنوز حکم رسمیش نیومده بود

( حدود هفشت سال پیش) تا اینکه بعد از دوسال حکم رسمی همه اومد الا این طرف و یه نفره دیگه!!! این ور اونور ؟!! جریان چیه؟؟!!

بله آقایون توی این دو سال اینقد سرو گوششون جنبیده بود و هر حرفی از دهنشون در اومده بود که بعد از دو سال گزینش نفت خرشونو

گرفت و هیچ وقت رسمی نشدن. پس چی داش؟!! حواستون باشه!! بچه های خوبی باشین توی این دوسال!!!!!!!

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم

تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
سلام بر همه
من کوچکتر از اونی هستم که نصیحت کنم اما چند مورد به مواردی که آقای امیدی فر مودن اضافه می کنم:
دوست من میخواست بره پالایشگاه بهش گفتن زیراب زن تو مجموعه ای که میری زیاد ه پس دست از پا خطا نکن ,بحث های سیاسی نکن
همیشه(بیشتر اوقات) نماز جماعت حاضر باش
دوستان اینو که میگم تجربه خودمه:
2-3 سال پیش یه جایی کار میکردم(کار دانشجویی)کسایی که با هم کار میکردیم هم اکثرا دانشجو بودن
بیشترشون پشت صاحب کاره حرف میزدن(به حقوق و ساعت و.. اعتراض میکردن) بعد چند وقت صاحب کاره یه زهر چشمی ازشون گرفت که دیگه حرف نزنن
منظورم اینکه همیشه پیش دوستاتون(به ظاهر دوست)حرفی نزنین ,چون ممکنه همون طرف خدای نکرده پشه دشمنتون اون وقت بیا درستش کن
باز هم میگم همتون از من با تجربه ترین فقط خواستم بگم در جریان باشید
موفق باشید

kuwait

کاربر فعال
سلام بر شما
اتفاقا منم امروز تماس گرفتم همينو بهم گفت،شكر خدا منم ظاهرا مشكل خاصي نداشتم فقط استعلام مدركم نرسيده بو د كه فردا بايد برم دنبالش ببينم چي ميشه،
دوست عزيز شما رشته ات چيه؟ با چه مدركي امتحان دادين؟
کاردانی صنایع شیمیایی
شما ساکن اهوازی؟

sadeghi

عضو جدید
دوستان عزیز پالایشگاهی معاونت نیروی انسانی تقریبا همزمان با مصاحبه ها اعلام کرده بود که پالایشگاه ها خصوصی شده و مدیران گرامی توی جلساتشون گفته میشه و همه با خبر بوده اندنظر شخصیه..مطلب بعدی اینکه پالایشگاه هرمزگان مجموعه خوبی هست چون سیستمشون و نیروهاشون جوان هستند و دید مدیرانشون نسبت به کارمنداشون دیدی جوونگرا هست و بیشتر به کارمنداشون توجه میکنند پس زیادی نگران تامین اجتماعی نباشید چون مهم مدیر ارشد هستش که اگه شرکت خودش جدا ازمون بگیره بسته به نظر مدیر ارشد حتی ممکنه همه نیروهاشو بومی بگیره حتی اگه
دوست عزیز،
اولاً پرسنل هر شرکت مثل سنگهای کف رودخونه، باقی و پابرجان و مدیران اون شرکت هم مثل آبی هستن که از رودخونه عبور می کنن و موندگار نیستن. اگه پرسنل به فکر حق و حقوقشون نباشن یقیناً از سمت تصمیمات مدیران پروازی، لطمات جبران ناپذیری می بینن پس باید به فکر آینده بود. آیا این شرط عقل نیست؟. نباید اینطور فکر کرد که مدیران خوش فکر و دلسوز فلان پالایشگاه، تا 30 سال دیگه هستن و نیز خوش فکر و دلسوز باقی می مونن.
دوماً آیا بنظر خودتون این استدلالتون منطقیه که چون فلان مسئول در اواسط پروسه استخدام خبری رو که می بایست قبل از شروع این پروسه به مستخدمین اعلام می کرد، اعلام کرده پس مستخدمین هیچ حقی در پیگیری حقشون ندارند؟
سوماً خودتون می فرمایید مدیران باخبر بودن. آیا مستخدمین هم از این قضیه خبر داشتن؟
چهارم، فکر می کنم خطاب قرار دادن بچه ها با جملاتی مثل "میتونند به اسونیه اب خوردن جایگزینتون " حاکی از ترس شما از مسئله ایست که گویا به ضرر شخص جنابعالیست و نه به ضرر بچه ها. اما مطمئنم قصد ندارید اون مسئله رو عنوان کنید.
در آخر، توصیه هاتون رو صادقانه ندیدم.

majidstar

عضو جدید
سلام دوست عزیز.نمیدونم جایی فعالیت کردید یا نه ولی من پتروشیمی کار کردم دوستانی مثل اقای امیدی میتونن شهادت بدن که بحث جوون بودن تمام پرسنل و کارمندا(منظور صرفا مدیر نبود) چه محیط و خود تجهیزات فنی شرکت و کارمندان چقدر توی راحتی و رضایت کاری شما تاثیر داره.توی بحث مالی که مگه پتروشیمی خصوصی نیستن مگه قراردادی نیستن چیزی کم نمیزارن برا پرسنل.در مورد اینکه که باید از اول میگفتن صد در صد حق با شماست ولی نگفتن متاسفانه. بعدا ظاهرا یادشون افتاد.دوست گلم منم ذی نفع نیستم منم مثل شما تو این پروسه قبول شدم و پتروشیمی اومدم بیرون.به خاطر پرستیزش :)) نمیدونم چرا ولی انگار داره.ایشالا که تلاشتون نتیجه بده هر کی حسوده چشمش کور.توکل به خدا

blackberry35

اخراجی موقت
دوستان به نظر شما کسی که مثلاً تو دعوت نامه ی مصاحبه ی پارسال براش زدن نفت و گاز پارس، یعنی تو تکمیل ظرفیت نیز فقط شانس قبولی تو همین شرکتو داره یا بقیه ی شرکتا هم امکان داره دعوتش کنن؟؟؟؟
بیشتر شرکت خودت خواهد بود مگر اینکه جاهای دیگر خیلی بیشتر نیرو بخواهند ونتوانند ازتکمیل ظرفیت خودشون بگیرند می آیند سراغ شما

blackberry35

اخراجی موقت

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران
تکمیل ظرفیت در هاله ای از ابهام
مقامات ادعا دارند بدلیل قطع سرور نمی توانند نتایج را اعلام کنند خود قضاوت کنید .

sadeghi

عضو جدید
سلام دوست عزیز.نمیدونم جایی فعالیت کردید یا نه ولی من پتروشیمی کار کردم دوستانی مثل اقای امیدی میتونن شهادت بدن که بحث جوون بودن تمام پرسنل و کارمندا(منظور صرفا مدیر نبود) چه محیط و خود تجهیزات فنی شرکت و کارمندان چقدر توی راحتی و رضایت کاری شما تاثیر داره.توی بحث مالی که مگه پتروشیمی خصوصی نیستن مگه قراردادی نیستن چیزی کم نمیزارن برا پرسنل.در مورد اینکه که باید از اول میگفتن صد در صد حق با شماست ولی نگفتن متاسفانه. بعدا ظاهرا یادشون افتاد.دوست گلم منم ذی نفع نیستم منم مثل شما تو این پروسه قبول شدم و پتروشیمی اومدم بیرون.به خاطر پرستیزش :)) نمیدونم چرا ولی انگار داره.ایشالا که تلاشتون نتیجه بده هر کی حسوده چشمش کور.توکل به خدا

دوست عزیز، اولاً پرستیژ بطور اتفاقی در ذهن شما شکل نگرفته. پرستیژ ریشه در مزایایی مثل حقوق خوب، بیمه خوب، استخدام رسمی، تضمین شغلی و سایر شرایط ویژه داشته و شما جذب این مزایا شدی که هیچکدوم توی پتروشیمی نبوده. اگه غیر از اینه بفرمایید؟
دوماً حتماً شنیدی که می گن آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. پس چطوریه که خودت داری از پتروشیمیه خصوصی فرار می کنی اونوقت به دیگران توصیه می کنی پالایشگاه خصوصی رو ول نکنن. می گم صادق نیستی برای اینه.
سوماً چطوریه که "پرستیژ" بر شما حلال و بر دیگران...
در آخر، لطفاً دیگه در این مورد خاص به دوستان پالایشی توصیه نفرما و ذهنشون را مغشوش نکن. بذار با آرامش و طبق واقیعتها تصمیم بگیرن. نه طبق اون حرفهایی که نوشتی و خودت هم بهشون اعتقادی نداری.

آخرین ویرایش:

blackberry35

اخراجی موقت
استخدام 3000 نفر در شرکت نفت در سال 91

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت نفت ایران از برنامه جذب 3000 نیروی انسانی مورد نیاز در سال 91 خبر داد و گفت تاریخ برگزاری آزمون استخدامی به زودی اعلام میشود.

به گزارش شانا عباس خنیفر در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی و پالایش با بیان اینکه مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت نفت به طور میانگین در برنامه پنجم سالانه 3 هزار نفر نیرو جذب میکند تاکید کرد امسال نیز این روند ادامه می یابد و علاوه بر هزار نفر باقی مانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته ازمون استخدامی جدید برای جذب نیروهای جدید هم برگزار میشود.

وی درباره آزمون پارسال اعلام کرد به دلیل کامل نشدن فرآیند جذب،هزار نفر از تعهد شرکت نفت باقی ماندند که به زودی با برگزاری نشست های مصاحبه این تعداد هم جذب میشوند.

--------------------------------------------
دوستانی که منتظر تکمیل ظرفیت هستند ، نیم نگاهی به این ماجرا هم داشته باشند.
منظورم آمادگی برای آزمون مجدد کتبیه.
باتشکر از دقت وتوجه شما به مسله تکمیل ظرفیت
از آنجاییکه من اطلاع دارم آزمون استخدامی در آبان ماه برگزار خواهد شد .

blackberry35

اخراجی موقت
منم به همه ی دوستان فلاتی تبریک میگم خیلی خوشحال شدم:gol:
یادمه اسفند ماه همه شرکتا داشتن برای طب دعوت میکردن به جز فلات بچه های فلات هم دلنگرون هی میومدن میگفتن فلات رفته خواب زمستونی و... چرا دعوت نمیکنن
معلوم شد که خواب نبوده داشته زیر پوستی حساب شده کار میکرده;)
حالا برعکس شده بچه های فلات تکلیفشون مشخص شده و بقیه شرکتا بلاتکلیف هی میگن کی زنگ میزنن :cry:و....:D

انشاالله این خبر خوب رو به بقیه دوستان هم هرچه زودتر بدن و از دل نگرانی خارج کنن
و همچنین جواب تکمیل ظرفیت هم سریعتر بیاد و دوستانی که تو این تاپیک هستند و قبول نشدند هم خبر قبولیشون رو بشنویم و خوشحال بشیم (مخصوصا آقای علی بیگی :D )
تکمیل ظرفیت مانتظریم کی اعلام می شششششششششششششییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

DARKANGEL

عضو جدید
سلام دوستان ...دیروز بامن تماس گرفتن...مناطق نفت خیز جنوب ... من همه ی مراحل طب و عقیدتی رو گذروندم و قبول شدم ... الان تماس گرفتن که سه شنبه یک سری مدارک دیگه واسه تکمیل پرونده ببرم...سه شنبه میرم اونجا اگه خبری شنیدم اطلاع میدم...

FAMINE RIAN

عضو جدید
خدا رو شکر انگار مناطق هم داره کم کم شرو میکنه واسه دعوت دوستان انشاالله هر چه سریع تر شاغل شیم و از واحد هایی کاریمون بگیم

انشاالله

بالا