[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

JYH6656

عضو جدید
سلام شماره چشمم 1.25 بود که با عینک 10/10 میشه.که واسه استخدام مشکلی ایجاد نمی کنه .وقتی با شرکت تماس گرفتم،گفتند پرونده طب صنعتیت اومده و مشکلی واسه استخدام نداری

سلام
من شنبه طب صنعتی ام تمام شده و به خاطر جراجی واریکوسل که قبلا داشتم من رو فرستادن پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار و اون متخصص نوشت که من دیگه مشکلی ندارم ولی پزشک طب صنعتی برام نوشت که پرونده ام بره کمسیون میگم به نظر شما چی میشه خدای نکرده مشکلی پیش نمی یاد
لطفا برام دعا کنید

kuwait

کاربر فعال
سلام بر همه
قبل از چیزی به مهندسین عزیزی که قبول شدن(چه پالایش , نفت و گاز پارس,مناطق نفتخیز و.....) تبریک میگم و از خداوند میخام که هر روز به تعدادشون اضافه بشه
دوستان نفتخیز ,آقای امیدی لطف کردن یک شماره ای دادن منم 2 شماره میزارم البته قبلا هم گذاشته بودم
امید وارم که مفید باشه
برای اطلاع از گزینش:06114123676 و برای اطلاع از طب :06114122124آقای عباسپور
موفق باشید

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان

یه سوال دارم می خوام از دوستان به خصوص کسایی که شاغل هستن بپرسم

شرکت Igc تو شرکتای پیمانکاری نفت میشناسید؟

http://www.igc-ir.com

درد کار می خوره؟
حقوق مزایا

مثه اینکه فقط لاوان هستش اره؟

به نظرتون از شرکت نفت بهتره؟

می دونی چی میگم مثلا یه نفر تو این شرکت پیشرفت میکنه یا پابند رسمی نفت شه.

مثلا ادم با سابقه تو این شرکت نمی تونه بعدا به شرکتای بهتر مثل مهندسی مشاورها تو تهران برسه؟

پیشرفت و مزایاشو می خوام یه مقایسه ای کنید خصوصا شاغلینی که با نفت پیمانکاری کردن
.

bahramps

عضو جدید
مگه این لاوان چه مزایای داره که اینهمه خواستار داره؟

ما پالایشی هستیم مهندس
لاوان درسته که یه جزیره دورافتاده و بی آب و علفه و قابل مقایسه با بندرعباس نیست ولی برای من مجرد بهتره من اگه متاهل بودم یا در شرف تاهل حتما بندر میرفتم چون خونه میدن یه جای خوب و روزکار آدم زندگیش رو روال میوفته ولی اگه بری جای اقماری مثل لاوان واقعا افتضاحه من پدرم این تجربه رو داره خیلی های دیگه هم که متاهل بودن و اقماری افسردگی گرفتن و دنبال انتقالی زیاد میرن اقماری های متاهل.
همکار پدرم که فکر کنم 40سالشه چند سال پیش فرار کرده بود از لاوان :) ولی ما مجردا که تخته پاره ی روی آبیم و تو هفت تا آسمون یه ستاره نداریم ازین دردسرا نداریم :)
اقماری باشی باید قید تحصیلات رو بزنی چون حداقل 2هفته زندونی میشی اما خوب خوبیش اینه 14 روز میای خونه یا میخوابی یا میزنی تفریح!!
من 8ماه اقماری کار کردم
درهر صورت باید باروحیت بسازه دوستم غروبا مینشست به کوه خیره میشد گریه میکرد به یاد نامزدش :) ولی من عین خیالم نبود پلی استیشن بازی میکردم شب تا صب :)
بدیش اینه که 2هفته ی استراحتت مثل برق میره ولی 2هفته ی کار دیرتر میره انگار یه ماهه ! اما برای مجردها اسکان دائم توی بندر عباس شاید حالگیر باشه البته بستگی به روحیه طرف داره دیگه بیوفتیم جایی که اسکان دائمه مجبوریم زن بگیریم وگرنه تنهایی میپوکیم!!

آخرین ویرایش:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما پالایشی هستیم مهندس
لاوان درسته که یه جزیره دورافتاده و بی آب و علفه و قابل مقایسه با بندرعباس نیست ولی برای من مجرد بهتره من اگه متاهل بودم یا در شرف تاهل حتما بندر میرفتم چون خونه میدن یه جای خوب و روزکار آدم زندگیش رو روال میوفته ولی اگه بری جای اقماری مثل لاوان واقعا افتضاحه من پدرم این تجربه رو داره خیلی های دیگه هم که متاهل بودن و اقماری افسردگی گرفتن و دنبال انتقالی زیاد میرن اقماری های متاهل.
همکار پدرم که فکر کنم 40سالشه چند سال پیش فرار کرده بود از لاوان :) ولی ما مجردا که تخته پاره ی روی آبیم و تو هفت تا آسمون یه ستاره نداریم ازین دردسرا نداریم :)
اقماری باشی باید قید تحصیلات رو بزنی چون حداقل 2هفته زندونی میشی اما خوب خوبیش اینه 14 روز میای خونه یا میخوابی یا میزنی تفریح!!
من 8ماه اقماری کار کردم
درهر صورت باید باروحیت بسازه دوستم غروبا مینشست به کوه خیره میشد گریه میکرد به یاد نامزدش :) ولی من عین خیالم نبود پلی استیشن بازی میکردم شب تا صب :)
بدیش اینه که 2هفته ی استراحتت مثل برق میره ولی 2هفته ی کار دیرتر میره انگار یه ماهه ! اما برای مجردها اسکان دائم توی بندر عباس شاید حالگیر باشه البته بستگی به روحیه طرف داره دیگه بیوفتیم جایی که اسکان دائمه مجبوریم زن بگیریم وگرنه تنهایی میپوکیم!!

این دقیقاً یکی از مصادیق توفیق اجباریه!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mirara

عضو جدید
منم الان زنگيدم نفت و گاز پارس:

طب صنعتي 2 اسفند رفتم
گزينش 22 اسفند

گفت هيچ كدوم نرسيده!!!

من ك سر از كار اينا در نياوردم چه گلي(flower)! به سر خودشون ميزنن!

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من شنبه طب صنعتی ام تمام شده و به خاطر جراجی واریکوسل که قبلا داشتم من رو فرستادن پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار و اون متخصص نوشت که من دیگه مشکلی ندارم ولی پزشک طب صنعتی برام نوشت که پرونده ام بره کمسیون میگم به نظر شما چی میشه خدای نکرده مشکلی پیش نمی یاد
لطفا برام دعا کنید

دکتر که تایید کرده مشکلی نداری، کمیسیون هم تایید می کنه. اصل نظر دکتره.

shamabady

کاربر فعال
دوستان زیاد نگران نتیجه گزینش نباشن
گزینش اگه کسی رو بخواد رد کنه باید به صورت رسمی و کتبا به شخص اعلام کنه که ششخص اگه اعتراضی داشت طی دو ماه از تاریخ ابلاغ بهش اعتراضش رو اعلام کنه

natas_ss

عضو جدید
ما پالایشی هستیم مهندس
من 8ماه اقماری کار کردم

من که الان 8 ساله تو خوابگاه ها پلاسم.... امید به خدا اگه قسمت بشه اونجا هم دور همیم...

blae

عضو جدید
من الان از 5 طبقه اومدم و نامه عدم سو پیشینه تحویل خانم بارانی پور دادم، برای نتیجه طب و گزینشم که سوال کردم اسمم زد توی سیستم که گفت گزینش اوکی شده و فقط نتیجه طبت هنوز نیومده و یه شماره داد گفت یک هفته دیگه تماس بگیرم باهاشون واسه نتیجه طب...

خبر!!!!! خبر!!!

بچه های مناطق به گوش!!!

همین الان زنگ زدم منابع انسانی مناطق نفت خیز یه خانم بسیار محترم جواب داد گفت که گزینشت اوکی بوده ولی جواب طب صنعتیت هنوز نیومده گفت 2 هفته دیگه تماس بگیر اینقدر خرکیف شدم که یادم رفت بقیه سوالامو ازش بپرسم

شمارشو میزارم اگه تماس گرفتید بپرسید شروع بکار کیه؟

06114122344

با ارز تبریک،گزینشتون چندم بوده؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.راجع به این تعهد 5 ساله که شرکت گاز و پتروشیمی رازی زده و سفته هم میگیرن واقعا هیچ راهی نداره قبل 5 سال ازشون امد بیرون؟؟

DARKANGEL

عضو جدید
سلام دوستان... توی صفحات قبل هم من هم دوستان دیگه اطلاعات راجه به مناطق نفت خیز و جوابش گذاشتن...(اونهایی که مثل من جوابشون رو گرفتن ) میتونید از همه ی صفحات دیدن کنید نه صرفا صفحه آخر...دوباره خودم اطلاعاتم رو مینویسم
من خودم دیروز رفتم برای جوابم پیش همین خانم بارانی (اهواز) جوابم رو گرفتم که گفتن خدارو شکر قبول شدم راجه به شروع به کار هم گفتن 4 خرداد شروع به کار هست و اواخر شهریور ماه هم پایان دوره آموزش و شروع به کار اصلی درمناطق مشخص شده، هست... فقط یه چیز رو گفتن تا شروع آموزشی مشخص نیست
اون هم محل خدمت که خیلی برای من که متاهل هستم مهمه..
فقط اگه کسی راجه به اینکه چه جوری میشه حدس زد کی کجا میفته اطلاعات داره بده لطفا.؟؟؟..و اینکه رشته تحصیلی یا محل سکونت شرط تاهل و تجرد تاثیری داره در محل خدمت یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payam214

عضو جدید
منم تماس گرفتم با نفت و گاز پارس گفت فقط جواب طب نیومده که اونم به زودی میاد و شروع به کار هم اوایل خرداد هست

aa313

عضو جدید
:redface:
مبارک ان شاء الله اگه خدا بخواد این پروسه استخدامی هم داره، به آخراش نزدیک میشه!

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد تعهد نفت اینکه تعهد 5 ساله به این معنا نیست که بعد از 5 سال پروندتو برداری و هرجا خواستی بری...از سازمان که نمیتونی دربیایی چون رسمی هستی و تو 5 سال تعهد هم حق جیک زدن نداری برای درخواست انتقالی بعد از اون هم اینقدر اذیت میکنن که خودت بیخیال میشی..درمورد پتروشیمی رازی اگر استخدام رسمی باشه دقیقا شرایط بالا برقراره و اگر قرارداد باهاتون ببندن بعد از 5 سال هروقت که بخوایی میتونی بیایی بیرون و اگر نخواستی میتونی بمونی و باهات قرارداد ببندن و فکر انتقالی هم از سرت بیرون کن

aa313

عضو جدید
سلام به همگی دوستان .....
برادران گرامی کلاً نمی خواد خیلی نگران گزینش و طب باشیم، اینا به قول خودشون تشریفاته! و if GOD willing همگی با موفقیت سپری می کنید.....
حالا ما ذهنمون درگیره وضعیت کاری و اقماری و تاهل و تجرد و اسکان و ... غیره شده!! (این آدمی زادم عجب انسانیه، هیچ وقت راضی نمیشه و تا یه مشکل برطرف میشه ، انگار اصلاً این مشکل را هیچ وقت نداشته سریع میره سراغ یه مشکل دیگه!!!! خدا شکرت، دریاب ................وقتی خیلی درگیر زندگی و گذروندن عمر میشم یاد این جمله شریعتی درست یا نادرست می افتم؛ این سرگذشت دردناک و سرنوشت بی حاصل ماست، در برزخ دوسنگ، این آسیای بی رحمی که “زندگی ” نام دارد !)
(آقا راستی اینکه میگن در فضای مجازی هم احساسات انسان ممکنه فعال بشه هم راسته ها!! یه جورایی عادت کردیم به این تایپیک و بچه هاش، خدایی نرین سر کار فراموش کنین همه چی را!!!!! )
یا علی مدد

pejman4u

عضو جدید
وضعيت استخدامي كاركنان پالايشگاه‌هاي واگذار شده

وضعيت استخدامي كاركنان پالايشگاه‌هاي واگذار شده

به گزارش نفت نا (NaftNa.ir) به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، مدير سابق توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران با توجه به پرسش‌هاي مكرر كاركنان درخصوص وضعيت استخدامي نيروي انساني شركت‌هاي واگذار به تشريح مطالبي پرداخت.

اسماعيل اميري با بيان اينكه مطابق با سياست‌هاي ذيل اصل 44 قانون اساسي و خط مشي و راهبردهاي كلان صنعت نفت، روند خصوصي‌سازي در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي با جديت در حال انجام است، گفت: در اين مسير طبق رهنمودهاي معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت و مديرعامل اين شركت عمل مي‌شود.وي افزود: به‌منظور برطرف‌شدن دغدغه‌خاطر و نگراني كاركنان شركت‌هاي واگذار شده يا در حال واگذاري، وضعيت كاري حقوق و ساير مزايا و طرح‌هاي رفاهي ايشان مورد توجه قرار گرفته و با هدف تعامل با واحدهاي ذيربط آن شركت‌ها، كارگروه‌هاي مربوط در ستاد تشكيل و وظيفه حمايت و پشتيباني از آنان را همچنان عهده‌دار هستند.اميري با تاكيد بر اينكه اين راهكارها براي حمايت بيشتر از كاركنان صنعت نفت انجام شده است تا اهداف عاليه صنعت نفت و گاز كشور محقق شود، يادآور شد: تفكيك وظايف حاكميتي از تصدي‌گري، با رويكرد چابك‌سازي و تعديل سازمان‌ها به‌منظور دستيابي به كارايي و بهره‌روي بيشتر انجام شده است؛ با اين روش به ويژه عملياتي‌كردن منويات و فرمايشات مقام معظم رهبري در سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني بيش از پيش تحقق خواهد يافت.به گفته وي البته دولت نظارت خود را بر شركت‌هاي واگذار شده رها نخواهد ساخت و شركت‌هاي واگذار شده ملزم به رعايت استانداردهاي وزارت نفت، الزامات زيست‌محيطي، تامين به‌موقع كالا و مواد مورد نياز كشور خواهند بود.اين مقام مسئول در تشريح مطلب ياد شده گفت: همه شركت‌هاي واگذار شده در پالايش و پخش با صندوق‌هاي بازنشستگي شركت پالايش و پخش تفاهم‌نامه امضا كرده‌اند تا كاركنان آنان پس از واگذاري نيز از حمايت‌هاي صندوق مذكور بهره‌مند باشند.

شرايط استخدامي كاركنان جذب شده از طرق آزمون

وي در خصوص وضعيت افرادي كه براي شركت‌هاي در حال واگذاري جذب مي‌شوند، افزود: هنگام برگزاري مصاحبه فني - تخصصي و همچنين تشريفات استخدام، به داوطلبان اعلام شده كه برخي شركت‌هاي فرعي در راستاي سياست‌هاي ذيل اصل 44 قانون اساسي به بخش خصوصي واگذار خواهند شد.مدير سابق توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران در اين رابطه اظهار كرد: بنابراين به‌منظور جذب و استخدام نيروي انساني متخصص و كارآمد و با كيفيت در شركت‌هاي مشمول سياست‌هاي مورد اشاره، ستاد مديريت توسعه منابع انساني در راستاي سياست‌ها و راهبردهاي كلان همچنان همكاري و تعامل با شركت‌هاي مذكور را در اين زمينه خواهد داشت.وي در خصوص روند واگذاري‌ها در شركت ملي پالايش و پخش تصريح كرد: در حال حاضر از مجموع 9 شركت پالايشي، شركت‌هاي پالايش نفت اصفهان، تبريز، لاوان و بندرعباس با واگذاري بيش از 50 درصد سهام به بخش غير دولتي واگذار و در سال‌جاري نيز شركت‌هاي پالايشي تهران، شيراز و كرمانشاه در ليست واگذاري قرار خواهند گرفت.اميري در ادامه توضيح داد: البته عدم تغيير در حقوق و مزاياي كاركنان شركت‌هاي واگذار شده و همچنين فراهم‌آوردن تسهيلات رفاهي و تفريحي، جذب نيروي كارآمد و كيفي، تبعيت از مقررات صندوق بازنشستگي توسط ستاد همواره مورد اهتمام و رصد قرار دارد.

شرايط تبديل وضعيت كاركنان پيمانكاري

وي همچنين پيرامون وضعيت نيروهاي پيمانكاري تبيين كرد: بر اساس بخشنامه مقام عالي وزارت، انعقاد قرارداد مدت موقت با نيروهاي پيمانكاري واجد شرايط و داراي سه چراغ سبز با جديت و اهتمام ويژه توسط واحدهاي ذيربط در حال اتمام بوده با برگزاري نشست‌هاي تخصصي و كارشناسي و فراهم‌سازي تسهيلات و امكانات مربوطه، تشكيل شركت‌هاي تعاوني تحقق يافته است.اميري در خصوص رسيدگي به وضعيت خانواده كاركنان پالايش و پخش گفت: اردوهاي مختلفي برنامه‌ريزي شده كه در اين اردوها همه موارد از جمله تفريحي، تربيتي و ورزشي مد نظر قرار مي‌گيرد كه پيشنهادات در اين خصوص مكتوب شده و به‌منظور جذب مجوزهاي لازم اعلام خواهد شد.وي در رابطه با مشمولان طرح مسكن مهر صنعت نفت در شركت پالايش و پخش افزود: طرح مسكن صنعت نفت شامل همه كاركنان شاغل و جديد الاستخدام شركت‌هاي پالايشي و عملياتي دولتي و پالايش و پخش در صورت داشتن شرايط لازم مي‌شود.

yas_85

عضو جدید
سلام.راجع به این تعهد 5 ساله که شرکت گاز و پتروشیمی رازی زده و سفته هم میگیرن واقعا هیچ راهی نداره قبل 5 سال ازشون امد بیرون؟؟

سلام به همه دوستان

می خواستم بگم تو شرایط فعلی کار و این همه متقاضی اصلا به این چیزا فکر نکنین که تعهد میگیرن،نمیگیرن،بیمه تامین اجتماعی هست یا ......

بخدا تو همین فازهای عسلویه واسه شرکتهای کوچیک و بدون ریشه که یه ماه حقوق میدن 3 ماه حقوق نمیدن الان که اخر فروردین هستیم اینقدر جویای کار صف کشیدن که نگو
باید بیای و ببینی،از کارگر گرفته تا مهندس و فوق لیسانس
همین جا که ما کار میکنیم من به دوستم که تو ادمین هستش سر میزنم روزی 50 تا رزومه درست حسابی با سوابق و تجربیات کاری کامل رو میزشونه
وقتی آدم اینارو میبینه صدبار خدارو شکر میکنه که تکلیفش مشخص شد
راجع به اقماری بودنم اصلا نگران نباشین چه مجردا چه متاهلا
بابا 14 - 14 که عشق حاله، اینجا همه 24 روز 7 روز کار میکنن که عملا میشه 30 روز یک هفته
من که اینجام خوب قدر این موقعیت میدونم
:D
نگران این چیزا نباشین ایشالا یکی یکی بیایم و خبر شروع بکارمون رو به هم بدیم
واسه منم دعا کنین این یه ماه رو هم تحمل کنم،بچه های پارس شروع به دعوت بشن ماهم ازاینجا استعفا بدیم و راحت بشیم
;)
[FONT=&quot] [/FONT]

ehsan6472

عضو جدید
سلام علیکم
با عرض تبریک به بچه های پخش و پالایش که تعدادی رو برا شروع به کار خبر کردن انشالله موفق باشن...
ما هم فعلا چشم انتظاریم.

ehsan6472

عضو جدید
شرايط تكميل ظرفيت آزمون استخدامي پالايش و پخش اعلام شد

1391/1/23 چهارشنبه

مدير توسعه منابع
انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران با اشاره به وضعيت جذب 587
نفر نيروي انساني جديد از مسير آزمون استخدامي برگزار شده در تير ماه سال گذشته،
شرايط تكميل ظرفيت نيروهاي مورد نياز را تشريح كرد.

اسماعيل
اميري در گفتگو با پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، در
تشريح روند آزمون استخدامي آن شركت كه در تير ماه سال گذشته با موفقيت برگزار
گرديد، اعلام كرد: مجوز جذب و استخدام اين شركت براي نيروي انساني مورد نياز جهت
مناطق و نواحي عملياتي به ويژه شركت‌هاي پالايش نفت امام خميني(ره) شازند، آبادان،
بندرعباس، لاوان، تبريز و كرمانشاه به تعداد 587 نفر بوده
است.
وي در
اين رابطه توضيح داد: مراحل استخدامي پذيرفته‌شدگان مطابق با ضوابط و دستوالعمل
جذب و پذيرش نيروي انساني صنعت نفت مشتمل بر آزمون‌هاي كتبي و روانشناختي و مصاحبه
فني و تخصصي نيمه دوم سال 1390 با اهتمام ويژه انجام پذيرفته و با جديت در حال
انجام است.
اميري
با بيان اينكه 98 نفرافراد واجد شرايط پذيرفته شده پيش از تعطيلات نوروزي به شركت
پالايش نفت امام خميني(ره) شازند معرفي و بقيه نفرات به تعداد 147نفر پس از تعطيلات
به‌ترتيب به شركت‌هاي پالايش نفت امام خميني شازند(ره)، تبريز، بندرعباس، لاوان و
آبادان جهت اشتغال به‌كار و شروع دوره كارآموزي معرفي
شده‌اند
به گفته
وي از سوي ديگر بقيه نفرات به تعداد 342 نفر نيز پس از اعلام نظر هسته گزينش و طب
صنعتي حداكثر تا پايان ارديبهشت ماه سال‌جاري به شركت‌هاي ذيربط معرفي خواهند شد.

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش
فرآورده‌هاي نفتي ايران در خصوص تسهيلات در نظر گرفته شده براي انجام مراحل طي
صنعتي داوطلبان يادآور شد: با توجه به زمان صرف شده براي انجام معاينات پزشكي كه
حداقل آن دو روز است، به منظور كاهش هزينه‌هاي رفت و آمد داوطلبان با توجه به
پراكندگي محل سكونت آنان و با هدف تسهيل و تسريع فرآيند انجام كار در سه حوزه
تهران، شيراز و اهواز، معاينات طب صنعتي انجام مي‌پذيرد.
وي در
خصوص تكميل ظرفيت مجوز استخدامي افزود: چنانچه به‌دليل عدم نظر مثبت طب صنعتي و
هسته گزينش و همچنين انصراف، افرادي از چرخه استخدام خارج شوند، بر اساس اولويت و
تقدم امتيازات از نفرات ذخيره جهت تكميل ظرفيت استفاده خواهد شد كه در خرداد ماه
سال جاري در صورت نياز موضوع از طريق سايت ثبت نام اعلام خواهد شد.
مدير
توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش در خصوص جذب فارغ‌التحصيلات ممتاز
دانشگاهها و مراكز آموزش عالي عنوان كرد: در اسفند ماه سال گذشته با تعداد 137 نفر
از ايشان در رشته‌هاي مختلف تحصيلي با اولويت رشته‌هاي فني – مهندسي و حقوق جهت
شركت‌هاي تابعه مصاحبه فني / تخصصي به عمل آمد كه از اين تعداد 44 نفر با توجه به
امتيازات كسب كرده، پذيرفته شدند؛ اين افراد هم‌اكنون براي انجام مراحل استخدامي به
هسته گزينش و طب صنعتي معرفي شده‌اند كه نهايتاً تا پايان خرداد ماه جهت اشتغال
به‌كار به شركت‌هاي ذيربط معرفي خواهند شد.

آخرین ویرایش:

kiyan_max2020

عضو جدید
خبر!!!!! خبر!!!

بچه های مناطق به گوش!!!

همین الان زنگ زدم منابع انسانی مناطق نفت خیز یه خانم بسیار محترم جواب داد گفت که گزینشت اوکی بوده ولی جواب طب صنعتیت هنوز نیومده گفت 2 هفته دیگه تماس بگیر اینقدر خرکیف شدم که یادم رفت بقیه سوالامو ازش بپرسم

شمارشو میزارم اگه تماس گرفتید بپرسید شروع بکار کیه؟

06114122344

امیدی جان تاریخ گزینشت کی بوده؟
تاریخ طب صنعتیت کی بوده؟

kiyan_max2020

عضو جدید
من الان از 5 طبقه اومدم و نامه عدم سو پیشینه تحویل خانم بارانی پور دادم، برای نتیجه طب و گزینشم که سوال کردم اسمم زد توی سیستم که گفت گزینش اوکی شده و فقط نتیجه طبت هنوز نیومده و یه شماره داد گفت یک هفته دیگه تماس بگیرم باهاشون واسه نتیجه طب...

سلام شما گزینش و طبتون هر کدوم تو چه تاریخی بود؟

yaserja

عضو جدید
از بجه های فلات کسی اطلاع داره زمان شروع به کار فلات هم مثل سایر شرکت ها اول خرداد یا دیرتره:que:
راستی آقا داوود فلاتی یادت نره واسه ما که گزینش نرفتیم زمان گرفتن نامه های طب و سوءپیشینه سوال کنی ببینیم اونجا خبری از مصاحبه عقیدتی هست یا نه ، یه موقع بی خبر نریم کت بسته ببرنمون واسه مصاحبه:heart:

بالا