[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

blae

عضو جدید
سلام، شما نتیجه گزینشت رو گرفتی؟! کسی از روال کار این ها خبر داره؟! چرا بعضی ها نتیجه اشون مشخص شده اما برای بعضی ها گفتن که خودشون 26 ام باهاتون تماس می گیرن. ممکنه این تماس برای این باشه که اطلاع بدن تو گزینش مشکل داشتیم یا رد شدیم؟ :cry:

شما چندم گزینش داشتی؟
من 14 فروردین داشتم.
دیروز شماره یکی از کارمندای گزینش رو که دوست یکی از دوستان بود رو گیر اوردم.
گفت رد شدن به این سادگی نیست.
اگه مشکلی هم باشه دوباره ازت مصاحبه میگیرند.نه اینکه بگند شما رد شدی برو به سلامت!

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام، شما نتیجه گزینشت رو گرفتی؟! کسی از روال کار این ها خبر داره؟! چرا بعضی ها نتیجه اشون مشخص شده اما برای بعضی ها گفتن که خودشون 26 ام باهاتون تماس می گیرن. ممکنه این تماس برای این باشه که اطلاع بدن تو گزینش مشکل داشتیم یا رد شدیم؟ :cry:

نه مشکلی نداره
من دیروز بعد اینکه اومدن تحقیق فهمیدم پرونده ها ناقصه وگرنه خبر میدادن الان دیگه خیالا رااحته و میدونم اخر هفته نتیجم رو میگیرم ازشون و اینکه حتما دو هفته قبلش میان تحقیق واسه این دفعه درست نیست چون 3000 نفر بودیم تازه من متوجه شدم واسه شهرستان ما واسه هر کدام از شرکت ها باشی فقط دو نفر هستن که میان و همش با یه سمند سفید اومدن !!!! پس جای تعجب نیست نتایج دیر حاضر شه

natas_ss

عضو جدید
منم پالايش و پخش بندرعباس بودم ولي لاوان رو انتخاب كردم

واسه شما ها و دوستم زنگ زدن گفتن بياين اما هنوز واسه من زنگ نزدن:cry:

نگران نباش.... دير و زود داره سوخت و سوز نداره.... تو مصاحبه مجدد رسماً مصاحبه كننده به من گفت اينا موردي نيست... شده صد بار مياريمتون تا ارشاد بشين ;)

آخرین ویرایش:

lonelinesspains

عضو جدید
شما چندم گزینش داشتی؟
من 14 فروردین داشتم.
دیروز شماره یکی از کارمندای گزینش رو که دوست یکی از دوستان بود رو گیر اوردم.
گفت رد شدن به این سادگی نیست.
اگه مشکلی هم باشه دوباره ازت مصاحبه میگیرند.نه اینکه بگند شما رد شدی برو به سلامت!
20 اسفند ماه، دو هفته قبل ترش هم آمده بودن برای تحقیقات محلی. من مصاحبه ام خیلی خوب بود. تقریبا همه ی سوال ها رو جواب دادم. منتها برای تحقیقات نگرانم چون مثلا یکی از اساتیدی که به عنوان معرف نوشته بودم رفته نروژ یا مثلا آخوند مسجد محل رفته قم. اخه تو فرم ها نوشته بودن در صورتی که دسترسی نداشته باشیم به معرف ها پرونده تون معلق می مونه و گزینش هیچ تعهدی نداره. :cry:
ممنون می شم اگر پیگیر این مضوع باشی من که شخصا جز شماره های گزینش تهران از هیچ طریق دیگه ای دسترسی به این مجموعه گزینش ندارم.:confused:

lonelinesspains

عضو جدید
نه مشکلی نداره
من دیروز بعد اینکه اومدن تحقیق فهمیدم پرونده ها ناقصه وگرنه خبر میدادن الان دیگه خیالا رااحته و میدونم اخر هفته نتیجم رو میگیرم ازشون و اینکه حتما دو هفته قبلش میان تحقیق واسه این دفعه درست نیست چون 3000 نفر بودیم تازه من متوجه شدم واسه شهرستان ما واسه هر کدام از شرکت ها باشی فقط دو نفر هستن که میان و همش با یه سمند سفید اومدن !!!! پس جای تعجب نیست نتایج دیر حاضر شه
برای شما این باری که اومدن برای تحقیقات برای بار دوم بود یعنی تحقیقات مجدد یا قبل تر اصلا نیومده بودن؟

ehsan6472

عضو جدید
دوستان درود.
یه ساعت پیش ما در حال ناهار خوردن بودیم که از شیراز باهام تماس گرفتن و یه آقایی که بسیار مودب و خوش برخورد بود گفت پنج شنبه هفته اینده که بشه 31 فروردین بیا فرودگاه شیراز با پرواز بیا جزیره لاوان. یه چیزایی هم در مورد rotation و آموزشی و قرارداد تامین اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی گفت اما گفت اصلا جای نگرانی نداره کماکان زیر نظر نفت هستید.
برا ما که وعده ی اول اردیبهشتشون عملی شد..... به امید موفقیت همه دوستان....:smile:
من پالایش استان هرمزگان هستم. طب و گزینش هم اواخر بهمن پارسال رفتم....
تبریک دوست عزیز خیلی خوشحال شدم
انشالله موفق باشی

آخرین ویرایش:

FAMINE RIAN

عضو جدید
برای شما این باری که اومدن برای تحقیقات برای بار دوم بود یعنی تحقیقات مجدد یا قبل تر اصلا نیومده بودن؟

همون دفعه اول بوده که اومدن تحقیق تازه متوجه شدم چون روز پنجشنبه ستاد تعطیلهاومدن تحقیق واسه همه بچه ها پنجشنبه تحقیق اودن

m_tavakoli

کاربر فعال
تبریک دوست عزیز...;)

دوست عزیز تبریک تبریک تبریک تبریک.......
میشه یه ذره بیشتر دریاره قرارداد تامین اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی توضیح بدی که چی گفتن؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز اون اقا فقط یه اشاره ای به این موضوع که قراردادتون تامین اجتماعیه کرد چیز دیگه ای نگفت ولی یه شماره داد گفت تماس بگیرین برا اطلاعات بیشتر اگه اطلاعات جدیدی گرفتم میذارم.

تبریک میگم مهندس موفق باشی

تبریک تبریک تبریک

بی نهایت خوشحال شدم
به امید خدا هر روز بچه ها بیان اینجا و خبر های شادی بخش بدن

نگفت که با خودت جی ببری؟
مثلا لباس-کتاب-چمدون-لب تاب-و...
و اینکه نگفتند قراره چند وقت اونجا بمونی؟
مث روز اول دانشگاه، یا سربازی، میبریم یه چیزایی دیگه... بازم تماس میگیرم اگه چیز بدرد بخوری گفتن میذارم دوست عزیز

جمعه زنگ زد؟؟؟ از خط ثابت یا همراه باهات تماس گرفتن؟؟؟
اره خط ثابت

مبارك مهندس
انشااله همه بچه هاي گل اين تاپيك برن سر كار(نفت) ;)

سلام
به بچه های پالایش تبریک میگم.:w36:

مثل این که انتظارهاشون به سر رسید

برای ما هم دعا کنید;)

سلام شب ادینه همگی بخیر.

کم کم داره خبرهای خوش به گوش میرسه

خدایا شکر.

ایشالا شرکت نفت هم کم کم دست به کارشه و نیروها زودتر سر کار برن

:victory: انشالا مبارک باشه

تبریک دوست عزیز خیلی خوشحال شدم
انشالله موفق باشی

در نهایت از ابراز لطف همه ی دوستای گلم تشکر میکنم.:smile: ممنون. امیدوارم هر چه زودتر به شما هم خبرهای خوشحال کننده برسه;)

Mo.Samady121

عضو جدید
منم پالايش و پخش بندرعباس بودم ولي لاوان رو انتخاب كردم

واسه شما ها و دوستم زنگ زدن گفتن بياين اما هنوز واسه من زنگ نزدن:cry:

سلام دوست عزیز
به خاطر اینکه ( البته فکر میکنم اینطوری باشه) بیشتر کسایی که بندر و لاوان مصاحبه داده بودن لاوان رو انتخاب کرده باشن. و اونا با توجه به ظرفیت تعداد موردنظر رو بهشون زنگیدن و بقیه رو برا بندر گذاشتن.
البته یکی از دوستام که لاوانی بود و بهش زنگ زده بودن پرسیده اونام گفتن برا بندرعباس 1هفته بعد زنگ میزنیم.
من برق قدرت بندر.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسین عزیز کسی نمی خواهد جواب منو بده :mad:
با عرض پوزش ولی تاپیک تبدیل شده به چت روم و محلی برای تبریک و احوال پرسی و از این جور کارا

سلام دوست عزیز، دیر اومدی زود می خوای بری؟
بابا یه کم حوصله کن دادا!
در مورد عسلویه ، اگه منظور شما نفت و گاز پارس باشه که ضریبش بسته به سایتی که مشغول میشی و اینکه خشکی کار می کنی و یا روی دریا بین 5 و 6 هست ( مثلا 5.2)

در مورد مدرک هم خیلی سوالت کلی و مبهمه. و ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی حالا که پرسیدی برای اینکه دست خالی نری می گم: باید دید با چه رشته ای، در چه صنعتی و در چه قسمتی می خوای مشغول بشی . حتی دولتی و خصوصی بودن محلی که مشغول میشی هم شرایط خودش رو داره. اما هر کجا که بری از شما کار می خوان و تجربه کاری . و می خوان ببینن که چقدر فنی هستی.

اگه اشتباه نکنم شما مدرکت لیسانسه و می خوای بدونی الان باید دنبال کار باشی و یا ادامه تحصیل. باید بگم من هم سر این دو راهی قرار گرفتم و تصمیمم این شد که وارد صنعت بشم. چون دیدم هیچی جای تجربه کاری رو نمی گیره و با این وضع صنعت ، فرصت های زیادی برای از دست دادن وجود نداره، اولین فرصت کاری که پیش اومد درنگ نکردم و دیدم اگه بخوام 2 سال پای یه مدرک ارشد بشینم کلاهم پس معرکه است.
و اما حالا میبینم که میشه همزمان دنبال ارشد هم برم. یه مقدار همت می خواد که هردو تا رو با هم پیش ببری ولی ممکنه .

شما هم اگه قصدت بر این نیست که در یه فضای آکادمیک و یا پژوهشی کار کنی و می خوای بالاخره وارد صنعت بشی، بهتره با همین لیسانس وارد بشی چون شما با ارشد وارد یه فضای پژوهشی میشی که زیاد توی صنعت ما جایی نداره.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض پوزش ولی تاپیک تبدیل شده به چت روم و محلی برای تبریک و احوال پرسی و از این جور کارا

داداش خیلی اتیشت تنده هااااااااااااااااااا

تمام بچه های اینجا که می بینی یه ساله تو این تاپیک هستن دیگه شب و روز با هم زندگی کردن تلخی و شیرینی یه سال انتظارو چشیدن مثه شا از کوره در نرفتن.

وقتی سوالی می پرسی بی جواب می مونه دلیلش این نیست بی توجهی میکنن شاید بلد نباشن باید منتظر بمونی کسی که اطلاع داره بیاد بگه.

blackberry35

اخراجی موقت
سازمان بین المللی انرژی مطرح کرد:
[h=1]احتمال کاهش یک میلیون بشکه‌ایی تولید نفت ایران[/h] جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۰۲ | كد مطلب: 5237

نفت نا: سازمان بین‎‌المللی انرژی مدعی شد اعمال تحریمهای غرب بر ضد ایران موجب کاهش 950 هزار بشکه‌ای تولید نفت این کشور خواهد شد.
به گزارش نفت نا (NaftNa.ir) فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ نوشت: سازمان بین المللی انرژی در ادامه افزود با اعمال تحریمهای جدید آمریکا و اروپا بر ضد ایران از ابتدای جولای میزان تولید نفت ایران برای مصرف داخلی و صادرات بیش از 950 هزار بشکه در روز کاهش خواهد یافت .

بر اساس این گزارش سازمان بین المللی انرژی در گزارش بازار انرژی خود افزود میزان تولید نفت ایران طی ماه مارس نسبت به فوریه بیش از 50 هزار بشکه در روز کاهش داشته است. بر این اساس تولید نفت ایران طی ماه مارس به کمتر از 3.3 میلیون بشکه در روز رسیده است. این رقم در پایان سال 2011 میلادی به بیش از 3.55 میلیون بشکه در روز رسیده بود . آمریکا و اروپا برای کاهش واردات نفت از ایران فشار زیادی بر مشتریان این کشور وارد می‌کنند. بر اساس پیش بینی سازمان بین المللی انرژی میزان تولید نفت ایران تا اواسط تابستان 2012 به کمتر از 2.6 تا 2.8 میلیون بشکه در روز خواهد رسید. مشتریان سنتی نفت ایران اکنون برای پرداخت پول نفت وارداتی با مشکلات زیادی روبرو هستند . بر اساس آمارهای اداره اطلاعات انرژی آمریکا میزان صادرات نفت ایران در سال 2010 میلادی به طور متوسط به بیش از 2.2 میلیون بشکه در روز رسیده است .اداره اطلاعات انرژی آمریکا نیز در گزارش ماه مارس خود پیش بینی کرد تولید نفت ایران با کاهش 800 هزار تا یک میلیون بشکه‌ای روبرو خواهد شد. آمریکا ماه گذشته ده کشور عضو اتحادیه اروپا و ژاپن را از تحریمهای جدید بر ضد ایران معاف کرده است.

davood253

عضو جدید
دوستان درود.
یه ساعت پیش ما در حال ناهار خوردن بودیم که از شیراز باهام تماس گرفتن و یه آقایی که بسیار مودب و خوش برخورد بود گفت پنج شنبه هفته اینده که بشه 31 فروردین بیا فرودگاه شیراز با پرواز بیا جزیره لاوان. یه چیزایی هم در مورد rotation و آموزشی و قرارداد تامین اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی گفت اما گفت اصلا جای نگرانی نداره کماکان زیر نظر نفت هستید.
برا ما که وعده ی اول اردیبهشتشون عملی شد..... به امید موفقیت همه دوستان....:smile:
من پالایش استان هرمزگان هستم. طب و گزینش هم اواخر بهمن پارسال رفتم....
واي كه چقدر خوشحال شدم
به اميد خدا از امروز به بعد شاهد اين خواهيم بود دوستان يكي يكي بيان خبرهاي اينچنيني
بدهند.

davood253

عضو جدید
طرح ترافیک تهران شامل 2 قسمت :
1- طرح کلی : هیچ ماشینی بجز تاکسی ها و اتوبوس ها و ماشین هایی که مجوز دارن حق ورود به این ناحیه رو ندارن
2- طرح زوج و فرد : از اسمش مشخصه.
میدون راه آهن طرحش زوج و فرد داداش
اینم نقشه طرح :
http://shoppingcenters.ir/attachments/1020_Traffic_boundaries.gif
ممنون دوست عزيز
انگار با اتوبوس برم تهران خيلي بهتر باشه
وقتي نتونم با ماشين روز زوج (‌چون پلاك من فرده) تو اون محدوده برم و قرار باشه ماشين را جايي پارك كنم به نظر شما بهتر نيست با اتوبوس برم؟

davood253

عضو جدید
:w00::w00:
آقاجان سلام به کسی برای تکمیل ظرفیت زنگ نزده اند آقاجان پس ما تکمیل ظرفیتها چی؟
سلام
يه خبر خوب برات دارم
پنجشنبه يه همكارام بهم زنگ زد ( چون ميدونست من مراحل شركت نفت را سپري كردم ) گفت من تو آزمون كتبي قبول نشدم ولي چهارشنبه بهم زنگ زدن گفتن 2 ارديبهشت بيا تهران و يك سري مدارك بهش گفتن بيار فكر كنم قراره مصاحبه ازش بگيرن . خواستي شمارش را بهت ميدم بهش زنگ بزن.
گفت بهم گفتن براي استان خوزستان ميخواهيم /

davood253

عضو جدید

اينكه مشخصه فوق بهتر
ضريبش را هم تا نري سر كار مشخص نميشه و نميشه دقيقن گفت چقدره.
تو اين تاپيك هم همه با هم دوستن و مشخصه كه با هم بايد خوش و بش كنن و از موفقيت يكي خوشحال ميشن.
تو هيچ كاري نبايد خشك برخورد كنيم و خيلي قانون مند باشيم كه خسته كننده ميشه .

davood253

عضو جدید
دوستان عزيز
به نظر شما من يه روز زودتر برم طب صنعتي ايراد نداره؟
قراره من 28 اونجا باشم 27 برم ايرادي نداره؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزيز
به نظر شما من يه روز زودتر برم طب صنعتي ايراد نداره؟
قراره من 28 اونجا باشم 27 برم ايرادي نداره؟

سلام داوود جان، وقتی ما برای گرفتن معرفی نامه ها رفته بودیم شرکت pogc ، فقط معرفی نامه های افرادی رو که همون روز دعوت کرده بودن آماده گذاشته بودن . شما اگه زودتر بری ممکنه نامه معرفی به طب برات آماده نکرده باشن. البته نامه چیز خاصی نداره و برای همه یه فرمت یکسانه که فقط اسم و تاریخ مراجعه فرق میکنه. برای من نامه گواهی عدم سوپیشینه صادر نشده بود که رفتن برام دوباره پرینت گرفتن.
من نمی دونم سیستم فلات به چه شکله ولی اگه شما زودتر بری ممکنه برای گرفتن معرفی نامه هات از شرکت معطل بشی و دیر به بیمارستان برسی . اما از جهت اینکه بیمارستان زودتر پذیرش می کنه یا نه باید بگم که برای اونا مهم نیست و پذیرش می کنن.

آخرین ویرایش:

dmco

عضو جدید
سلام. از دوستان فلات قاره ای کسی مونده که واسه طب بهش زنگ نزده باشن؟
من یکی از دوستام همه کارامون با هم بود به اون گفتن 27 بیا واسه طب ولی به من نزنگیدن. اول فامیل اون و هست و اول فامیل من م. هر دوتامون هم یک رشته و یک مدرک داریم.
گزینش رو هم هفته قبل که زنگ زدم گفت قبولم.

tana_2007

عضو جدید
سلام دوست عزیز، دیر اومدی زود می خوای بری؟
بابا یه کم حوصله کن دادا!
در مورد عسلویه ، اگه منظور شما نفت و گاز پارس باشه که ضریبش بسته به سایتی که مشغول میشی و اینکه خشکی کار می کنی و یا روی دریا بین 5 و 6 هست ( مثلا 5.2)

در مورد مدرک هم خیلی سوالت کلی و مبهمه. و ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی حالا که پرسیدی برای اینکه دست خالی نری می گم: باید دید با چه رشته ای، در چه صنعتی و در چه قسمتی می خوای مشغول بشی . حتی دولتی و خصوصی بودن محلی که مشغول میشی هم شرایط خودش رو داره. اما هر کجا که بری از شما کار می خوان و تجربه کاری . و می خوان ببینن که چقدر فنی هستی.

اگه اشتباه نکنم شما مدرکت لیسانسه و می خوای بدونی الان باید دنبال کار باشی و یا ادامه تحصیل. باید بگم من هم سر این دو راهی قرار گرفتم و تصمیمم این شد که وارد صنعت بشم. چون دیدم هیچی جای تجربه کاری رو نمی گیره و با این وضع صنعت ، فرصت های زیادی برای از دست دادن وجود نداره، اولین فرصت کاری که پیش اومد درنگ نکردم و دیدم اگه بخوام 2 سال پای یه مدرک ارشد بشینم کلاهم پس معرکه است.
و اما حالا میبینم که میشه همزمان دنبال ارشد هم برم. یه مقدار همت می خواد که هردو تا رو با هم پیش ببری ولی ممکنه .

شما هم اگه قصدت بر این نیست که در یه فضای آکادمیک و یا پژوهشی کار کنی و می خوای بالاخره وارد صنعت بشی، بهتره با همین لیسانس وارد بشی چون شما با ارشد وارد یه فضای پژوهشی میشی که زیاد توی صنعت ما جایی نداره.

داداش خیلی اتیشت تنده هااااااااااااااااااا

تمام بچه های اینجا که می بینی یه ساله تو این تاپیک هستن دیگه شب و روز با هم زندگی کردن تلخی و شیرینی یه سال انتظارو چشیدن مثه شا از کوره در نرفتن.

وقتی سوالی می پرسی بی جواب می مونه دلیلش این نیست بی توجهی میکنن شاید بلد نباشن باید منتظر بمونی کسی که اطلاع داره بیاد بگه.

اينكه مشخصه فوق بهتر
ضريبش را هم تا نري سر كار مشخص نميشه و نميشه دقيقن گفت چقدره.
تو اين تاپيك هم همه با هم دوستن و مشخصه كه با هم بايد خوش و بش كنن و از موفقيت يكي خوشحال ميشن.
تو هيچ كاري نبايد خشك برخورد كنيم و خيلي قانون مند باشيم كه خسته كننده ميشه .

مهندسين عزيز عذر مي خواهم اگر تند برخورد كردم
چونكه من چند روز پيش هم از شما سوال كرده بدم ولي هيچ پاسخي نديده بودم
در پاسخ دوستم عزيزم آرش خان مدرك من مهندسي ايمني گرايش حفاظت فني است (يا همون H.S.E) مي خواستم بدونم راجع به اين رشته در صنعت اطلاعاتي دارند(از لحاظ حقوق و مزايا)و همچنين ضريب حقوقي اين رشته در عسلويه حدودا چنده
باز هم شرمند :redface:

hiby

عضو جدید
من یکی از دوستام همه کارامون با هم بود به اون گفتن 27 بیا واسه طب ولی به من نزنگیدن. اول فامیل اون و هست و اول فامیل من م. هر دوتامون هم یک رشته و یک مدرک داریم.

مونده!!؟؟؟ خب معلومه که مونده!!
اونم خیلی ها...........من خودم زنگ زدم فلات گفت طب تازه از 26ام شروع میشه
نگران نباش مهندس

lonelinesspains

عضو جدید
مونده!!؟؟؟ خب معلومه که مونده!!
اونم خیلی ها...........من خودم زنگ زدم فلات گفت طب تازه از 26ام شروع میشه
نگران نباش مهندس
امروز 26 امه اما هنوز تماسی نگرفتند با من. شما خبر جدیدی نداری از نتایج گزینش؟! به نظرت امروز هم با اقای حسینی تماس بگیریم؟!

Mo.Samady121

عضو جدید
دوستان عزيزبه نظر شما من يه روز زودتر برم طب صنعتي ايراد نداره؟قراره من 28 اونجا باشم 27 برم ايرادي نداره؟
داود جون من پالایشیم همونطور که دوستمون گفتن بسته به شرکت فرق میکنه شایدم فرق نکنه. منم یه روز قبل تر رفتم و نامه هام رو بهم دادن یعنی باهات همه جوره را میان.درمورد ماشین هم من با اتوبوس رفتم که راحتتر باشه مسیر شرکتتون رو نمیدونم ولی برا معاونت و بیمارستان مترو راحتتره( همونطوری که دوستان گفتن مترو حسن آباد)
مهندسين عزيز عذر مي خواهم اگر تند برخورد كردمچونكه من چند روز پيش هم از شما سوال كرده بدم ولي هيچ پاسخي نديده بودم در پاسخ دوستم عزيزم آرش خان مدرك من مهندسي ايمني گرايش حفاظت فني است (يا همون H.S.E) مي خواستم بدونم راجع به اين رشته در صنعت اطلاعاتي دارند(از لحاظ حقوق و مزايا)و همچنين ضريب حقوقي اين رشته در عسلويه حدودا چنده باز هم شرمند :redface:
دوست عزیز زیاد ناراحت نشو اینجا حتما جواب میگیری خب ممکنه اونی که جوابت رو میدونه کمتر سر بزنه اینجا.درمورد لیسانس و فوق اینو بهت بگم که من با معدل الف رشته برق دانشگاه سراسری ارشدو بی خیال شدم. حالا شما خودت بالا پایین کن.رشته شمام رشته ای که همه جا میخاد ولی درمورد ارشد کمتر کار پیدا میشه

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسين عزيز عذر مي خواهم اگر تند برخورد كردم
چونكه من چند روز پيش هم از شما سوال كرده بدم ولي هيچ پاسخي نديده بودم
در پاسخ دوستم عزيزم آرش خان مدرك من مهندسي ايمني گرايش حفاظت فني است (يا همون H.S.E) مي خواستم بدونم راجع به اين رشته در صنعت اطلاعاتي دارند(از لحاظ حقوق و مزايا)و همچنين ضريب حقوقي اين رشته در عسلويه حدودا چنده
باز هم شرمند :redface:

دوست عزیز ، ضریب حقوقی به رشته ربطی نداره و مربوط میشه به سایتی که اونجا مشغول میشی و همه سمتهای اون سایت یه ضریب حقوقی دارند. و البته ضریب حقوقی مناطق عملیاتی مثل سایت هایی که در عسلویه و ... هستن بیشتر از مناطق غیر عملیاتیه . برای هر کارمندی یه پایه حقوقی وجود داره که اون ضریب در اون پایه اعمال میشه و با یه سری موارد دیگه مثل حق عائله مندی، سختی کار، بدی آب و هوا و ... جمع میشه و پس از کسر مالیات و یه سری کسور ، حقوق دریافتی فرد رو تشکیل میده. حالا پایه حقوقی هم به رتبه شغلی و سمت کاری بستگی داره. رشته شما رو از این بابت پرسیدم که ببینم چقدر در صنعت بهش احتیاج وجود داره. هر واحد صنعتی به یه کارشناس H.S.E احتیاج داره و کارش هم خیلی شیک و تر تمیزه یعنی مثل ما مکانیک ها با ماشین آلات و تجهیزات صنعتی سر و کار نداره. کارش هم اون طوری که من دیدم شامل تشکیل پرونده برای معاینات بدو استخدام، معرفی برای معاینات دوره ای پرسنل، کنترل وضعیت بهداشت کاری و ایمنی محیط کار و توزیع ابزار ایمنی بین پرسنل و برگزاری کارگاه های آموزشی و شرکت در جلسات هماهنگی ایمنی و ... میشه. در ضمن بعضی جاها کارشناس H.S.E شونو به صورت پاره وقت استخدام میکنن مثلا این کارخونه ای که من هستم ، کارشناسش هفته ای 1 یا 2 روز میاد و غیر از اینجا با یه کارخونه دیگه هم همکاری داره و همزمان داره ارشد هم میخونه (البته دانشگاه آزاد که کلاساش آخر هفته است).

mohandes851

عضو جدید
بله که مونده مهندس جان من خودم هنوز گزینش هم نرفتم چه برسه به طب;)اصلانگران نباش درست میشه

pouri1372

عضو جدید
با اون رسیدی که پست بهت داد از این سایت پیگیری کن.
http://tntsearch.post.ir
من 14 اسفند انجام دادم.پی گیری کردم تو پسته.باید برم دنبالش.
دوستان مناطق نفتخیزی اهوازی اگه رفتید 5 طبقه برای تحویل دادن عدم سوء پیشینه یه آمار کلی درباره نتایج گزینش و طب و مکان دوره آموزشی بگیرید لطفا...
من موندم اردیبهشت ماه رو توی این شرکتی که الان هستم کار کنم یا بزنم بیرون...شما بودبد چکار میکردید ؟

hiby

عضو جدید
امروز 26 امه اما هنوز تماسی نگرفتند با من. شما خبر جدیدی نداری از نتایج گزینش؟! به نظرت امروز هم با اقای حسینی تماس بگیریم؟!

نه با من هنوز تماس نگرفتن....
گزینش هم که فکر کنم گوشیشونو جمع کردن.........بوق آزاد میزنه کسی برنمیداره!!
آقای حسینی که خیلی ماهه.....بهش زنگ بزن حداقل حالشو بپرس:biggrin:

بالا