[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

aa313

عضو جدید
سلام دوست عزیز
والا من رشتم مواد اما از یکی از دوستان که رشتش برق بود و 6،7 سال سابقه کار داره پرسیدم،گفت باید :
کاتدیک پروتکشن،پاور،پست فشار قوی،پانل برد،ترانس،لایتینگ و .....بلد باشه و اگه هم از plc وابزار دقیقم بلد باشه که دیگه بهتر
اما دوست من تو آموزشی چیزای عمومی مثل زبان و کامپیوتر رو به همه گروه ها یاد می دن و صد در صد تو بخش فنی هم چیزایی که به کارتون بیاد بهتون آموزش میدن
پس خیالتون راحت باشه
دم شما گرم داداش
یه سوال؛ این دوستتون گرایش قدرته دیگه؟ چون این موضوعات مربوط میشه بیشتر به قدرت؟
تشکر از زحمتتون
یا علی مدد
:gol:

امیدی

عضو جدید
اینی که شما ميگی واسه کل ایران و تو هر ارگانی صادق
اما اینکه اگه کسی آستين کوتاه بپوشه و اونجوری نباشه رو بخوان جلوش رو بگيرن و از نون خوردن بندازنش ديگه گذشت، مربوط به دهه 60 بود !
من هرکيو ديدم کار ميکنه و اونجاس اصن تو واديا نيست فقط اونجا نبايد مشکل ساز بشی واسه کسی يا ارگانی

انشاله تشريف آوردي ميبيني (شايد به روت نيارن ولي موقع گريد و ترفيع نتيجشو مي بيني برادر كه شما هپيزال b و c ميگيري كنار دستيت با ريشو تسبيح A ميگيره)

توي نفت(نفت و ميگم ها!!) واسه گريد 14 به بالا هفت پشت عقبترتو تحقيق و پرسو جو ميكنن
چه رسد به نماز و اينجور چيزا من الكي حرف نميزنم با اطمينان اينو ميگم
من خودم الان توي پتروشيمي كار ميكنم اصلا ازين جوا نيست بچه ها از اول تا آخرشونو اينجا به هم پيوند ميزنن !!!!

naeem63

عضو جدید
انشاله تشريف آوردي ميبيني (شايد به روت نيارن ولي موقع گريد و ترفيع نتيجشو مي بيني برادر كه شما هپيزال b و c ميگيري كنار دستيت با ريشو تسبيح A ميگيره)

توي نفت(نفت و ميگم ها!!) واسه گريد 14 به بالا هفت پشت عقبترتو تحقيق و پرسو جو ميكنن
من خودم الان توي پتروشيمي كار ميكنم اصلا ازين جوا نيست بچه ها از اول تا آخرشونو اينجا به هم پيوند ميزنن !!!!

آقای امیدی
سلام

دوره آموزشی هم 14-14 هست؟
کلاس تئوری یا عملی؟ تو آموزشگاه یا منطقه عملیاتی؟

امیدی

عضو جدید
آقای امیدی
سلام

دوره آموزشی هم 14-14 هست؟
کلاس تئوری یا عملی؟ تو آموزشگاه یا منطقه عملیاتی؟

سلام مهندس والا من كه مسئول برنامه ريزي نفت نيستم نميدونم

ولي فكر نميكنم آموزشيش اينجور باشه

مناطق و كه ميدونم بصورت روز كار هستن 8 تا 5

البته چيزايي هم شنيدم كه ميگن آموزش به همراه كار شروع ميشه .نميدونم صحت داره يا نه!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس والا من كه مسئول برنامه ريزي نفت نيستم نميدونم

ولي فكر نميكنم آموزشيش اينجور باشه

مناطق و كه ميدونم بصورت روز كار هستن 8 تا 5

البته چيزايي هم شنيدم كه ميگن آموزش به همراه كار شروع ميشه .نميدونم صحت داره يا نه!!

سلام
منظورتون از 8 تا 5 چیه؟

yas_85

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اقماری بودن یا اسکان متاهل ها به انتخاب خودشونه؟ اگه کسی نخواست اسکان پیدا کنه، می تونه اقماری باشه؟
کسانی که تو عسلویه (کمپ) هستن، ناهار و شام رو شرکت میده؟

[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]اتفاقا این سوال خود منم بود،pogc اینجا[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]هم دفتر داره من 3 ماه پیش این سوال پرسیدم ازشون ،گفت بستگی به رشتتون داره[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]معمولا میشه درخواست داد که اقماری باشی و میذارن[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]خیلی نگران این نباش[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]بنده خدا شما میگی غذا میدن؟[/FONT]:eek:
[FONT=&quot]اینجا اومدی نگی اینوها بهت می خندنا [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]صبحانه ،نهار،شام میدن با بهترین کیفیت و بهترین متریال[/FONT]:smile:[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]اینجا همه چی آروم من چقدم خوشحالم صدق میکنه داداش خیالت تخت تخت[/FONT]:D
[FONT=&quot]البته بگم اقماری همچین آسونم نیستا[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]من خودم یه سال خورده ای اینجا اقماری کار می کنم واسه ما که کانستراکشنیم و 23 روز کار و 7 روز استراحت داریم 14 روز عالیه[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]اما اینکه بیشتر عمرت 14 روز یه ور 14 روز دیگه یه ور دیگه باشی همچین آسونم نیست[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]اگه به روحییت بخوره بعد از 2 ماه عادی میشه واست،اما اگه نه خیلی سخته[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]ببین داداش من الان جنوبم خانوادم و همسرم جای دیگه[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]تا هفته دوم عید نمیتونم ببینمشون یعنی سال تحویل و یه هفته بعدش اینجام دور از خونه و خونواده، تازه اگه بک تو بک داشته باشم وگرنه تا آخرای فروردین اینجا هستیم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]خلاصه باید پی این سختی هارو به تنت بزنی[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]گرچه pogc[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] اصلا در این حد سخت نیستا[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]گرچه ناسلامتی هممون مردیم[/FONT]:mad:
[FONT=&quot]خیالی نیست رفیق[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]ایشا الاه سال دیگه با هم اگه پیش خونواده هامون نبودیم با بروبچ[/FONT][FONT=&quot] نفت گاز پارس [/FONT][FONT=&quot]یه سفرهفت سین کوچولو می ندازیم و صفا میکنیم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]البته ان شاللاه سال تحویل به رستمون بخوره،اگه هم نه نگرانش نباش
من هستم داوودم که هستش،چه شود[/FONT]:biggrin:

pejman4u

عضو جدید
اتفاقا این سوال خود منم بود،pogc اینجاهم دفتر داره من 3 ماه پیش این سوال پرسیدم ازشون ،گفت بستگی به رشتتون داره
معمولا میشه درخواست داد که اقماری باشی و میذارن
خیلی نگران این نباش
بنده خدا شما میگی غذا میدن؟:eek:
اینجا اومدی نگی اینوها بهت می خندنا
صبحانه ،نهار،شام میدن با بهترین کیفیت و بهترین متریال:smile:
اینجا همه چی آروم من چقدم خوشحالم صدق میکنه داداش خیالت تخت تخت:D
البته بگم اقماری همچین آسونم نیستا
من خودم یه سال خورده ای اینجا اقماری کار می کنم واسه ما که کانستراکشنیم و 23 روز کار و 7 روز استراحت داریم 14 روز عالیه
اما اینکه بیشتر عمرت 14 روز یه ور 14 روز دیگه یه ور دیگه باشی همچین آسونم نیست
اگه به روحییت بخوره بعد از 2 ماه عادی میشه واست،اما اگه نه خیلی سخته
ببین داداش من الان جنوبم خانوادم و همسرم جای دیگه
تا هفته دوم عید نمیتونم ببینمشون یعنی سال تحویل و یه هفته بعدش اینجام دور از خونه و خونواده، تازه اگه بک تو بک داشته باشم وگرنه تا آخرای فروردین اینجا هستیم
خلاصه باید پی این سختی هارو به تنت بزنی
گرچه pogc اصلا در این حد سخت نیستا
گرچه ناسلامتی هممون مردیم:mad:
خیالی نیست رفیق
ایشا الاه سال دیگه با هم اگه پیش خونواده هامون نبودیم با بروبچ نفت گاز پارس یه سفرهفت سین کوچولو می ندازیم و صفا میکنیم
البته ان شاللاه سال تحویل به رستمون بخوره،اگه هم نه نگرانش نباش
من هستم داوودم که هستش،چه شود:biggrin:

سلام مهندس
با تشکر ار اطلاعات خوبی که در اختیار ما قراردادی
اقماری ها رو کجا اسکان میدن ؟
دوره آموزشی هم بصورت اقماری هست ؟

kiyan_max2020

عضو جدید

انشاالله خودشون میان میفهمن چه خبره
شما گفتنی هارو گفتی
اینام میان تو اگه اهلش باشن یاد میگیرن بعضی هاشونم که ماشاالله خودشون بلدن

naeem63

عضو جدید
yas_85
سلام
امکان داره اون 14 روزی که شیفتی بخوره به امتحانات پایان ترم. میشه با هماهنگی قبلی جابجاش کرد؟

bahramps

عضو جدید
بايد جا نماز آب بكشي

آستين كوتاه نپوشي

زير آبي نيري زير آبي ميبرنت و................

من كه خودم پسر خيلي خوبيم نمازمم ميخونم آستينمم بلنده ريشامم اينقد گذاشتم كه شپش كرده حالا شماها خود دانيد!!!!

اگر منظورتون روی رسته های فنیه من توی پالایشگاه کار کردم و پدرم هم 35ساله توی صنعت نفته !! همچین چیزایی که شما میگی اصلا صحت نداره ! شما یه چیزی شنیدین حتما!!
نباید دیگران رو دعوت به تظاهر کرد ! والا بالله ازین خبرا نیست اگه تشریف ببری توی یه واحد فنی پالایشگاه میبینی 95درصد ریشای سه تیغه دارن و شلوار لی هم میپوشن !! کسی هم نمیگه بیا ریش بذار و تسبیح دستت بگیر!!! به قول دوستمون اینا مال دهه 60بود! حالا توی رسته های اداری من خبر دارم کمی باید رعایت کرد اما نه اینجور که شما میفرمایید ولی توی رسته یقه آبی ها(فنی ها) ازین خبرا نیست داداش.
اگر توی محیط کار انسان مثبتی باشید که الحمدلله بچه ها همگی هستن و بی حاشیه باشی و اهل کار وتلاش ،ریش پروفسوری هم بذاری خیالی نیست ! در مورد گرید رئیس واحد گرید ها رو تعیین میکنه که اونم اگه شل بازی دربیاری پایین میزنه اگه کوشا باشی و مثبت، بالا میزنه ،حالا گیرم یه کسی با رابطه بازی اونطور که شما میگین بالا بیاد اون بحثش جداس

امیدی

عضو جدید
اگر منظورتون روی رسته های فنیه من توی پالایشگاه کار کردم و پدرم هم 35ساله توی صنعت نفته !! همچین چیزایی که شما میگی اصلا صحت نداره ! شما یه چیزی شنیدین حتما!!
نباید دیگران رو دعوت به تظاهر کرد ! والا بالله ازین خبرا نیست اگه تشریف ببری توی یه واحد فنی پالایشگاه میبینی 95درصد ریشای سه تیغه دارن و شلوار لی هم میپوشن !! کسی هم نمیگه بیا ریش بذار و تسبیح دستت بگیر!!! به قول دوستمون اینا مال دهه 60بود! حالا توی رسته های اداری من خبر دارم کمی باید رعایت کرد اما نه اینجور که شما میفرمایید ولی توی رسته یقه آبی ها(فنی ها) ازین خبرا نیست داداش.
اگر توی محیط کار انسان مثبتی باشید که الحمدلله بچه ها همگی هستن و بی حاشیه باشی و اهل کار وتلاش ،ریش پروفسوری هم بذاری خیالی نیست ! در مورد گرید رئیس واحد گرید ها رو تعیین میکنه که اونم اگه شل بازی دربیاری پایین میزنه اگه کوشا باشی و مثبت، بالا میزنه ،حالا گیرم یه کسی با رابطه بازی اونطور که شما میگین بالا بیاد اون بحثش جداس

انشاله همینطور باشه که شما میگید

ولی من درحال حاضر جایکه کار میکنم حداقل 400 نفر پرسنل رسمی شرکت نفت دارن کار میکنن نزدیک 5 سال هم هست که روزی 8 ساعت دارم باهاشون کار میکنم

lonelinesspains

عضو جدید
دوستان عزیز بویژه بروبچه های نفت پارس
من چون کانستراکشنم و الانم کنگان کار می کنم و دو سال این مناطق میرم و میام می خواستم یه سری اطلاعات از منطقه بهتون بدم
خود عسلویه که واقعا آب وهوای گرمی داره وبه غیر از 3 ماه سال8 یا 9 ماه دائما کولرها روشنه
وبه غیر از گرمی هوا شرجی خیلی بدی داره و از همه بدتر هوای خیلی آلوده به خاطر بوی گاز و گوگرد و .......
امکاناتش نسبت به شهرهایی مثل شیراز،اصفهان و...... خیلی ناچیزه اما خدایش نسبت به 4 سال پیش خیلی بهتر شده
بوف اونجا شعبه داره،حداقل یه پیتزا میشه بخوری:biggrin:
مراکز خریدشم در حد اونجا بد نیست،بیشتر از این مغازه ها هستن که لوازم خارجی می فروشن (چاکلت،چیپس،انواع نوشیدنی،چای،قهوه و..........)
یه پارک ساحلیم داره و میشه یه جورایی سر کرد البته در مقایسه با کنگان که 50 دقیقه با عسلوییه فاصله داره بهتره
کنگان امکاناتش کمتر ولی هواش آلوده نیست،البته همونقدر گرم و الان که باهاتون صحبت می کنم اگه دیروز و امروز رو فاکتور بگیریم که هوای همه جای ایران عزیزمون سرد شده ما دیشب نه اما پریشب تو کمپ کولر تا خود صبح با درجه 9 روی high cool روشن بود:confused:
تو ماشین ها هم ایرکادنشین آلردی روشن
البته برو بچ pogc با رونیز و تویوتا هایس میرن و میان و گرم نیست ان شا اللاه:D
ما هم که مجبوریم با این سمند lx و پیکاپ بریم و بیایم و البته چون با کره ای ها کار میکنیم سانتافه . موهاوی هم هستا که البته بیشتر واسه منجراست که ما هم هر از گاهی بهره مند میشیم:cool:
اما بروبچ قربونش برم pogc همه حتی صفری ها سوار رونیزن
منجر ها هم سوار پرادو:D
حالا اینارو گفتم فضا عوض بشه

راستی بخاطر هوای خیلی آلوده و گرم اونجا معمولا متاهل هارو تو جم اسکان می دن
جم تا عسلوییه نیم ساعت راه ام هواش یه عالمه از اونورا بهتر و تمیزتر
امکاناتش به نسبت بهتر و واسه بچه های spgc و pogc امکانت خوبی داره
رستوران دارن و استخر و..........که میتونن ازش استفاده کنن
غذای بچه ها اونجا انصافا از هر نظر عالیه خیالتون تخت
دیگه همین دیگه
سوالی داشتین بپرسین،بتونم و بلد باشم حتما جواب میدم
پیشاپیش سال نو مبارک
ما که امروزم مشغول بکاریم
سلام، بچه های پارس که مجرد باشن محل اسکانشون یعنی خود عسلویه است جم نیست؟! تو کمپ برای ورزش سالن ورزشی اینا هست فوتسال یا استخر و پرورش اندام؟!

امیدی

عضو جدید
بر سر سفره ی احساس، اگر جایی بود، سخن ساده ی تبریک مرا جا بدهید، سین هشتم سخن ساده ی تبریک من است،جا سر سفره اگر نیست ، به دلها بدهید................

سال نو همه ی دوستان مبارک

واستون بهترین آرزو ها رو دارم

به فکر چیزی نباشید برید تعطیلاتو حال کنید همه چیز حله

yas_85

عضو جدید
yas_85
سلام
امکان داره اون 14 روزی که شیفتی بخوره به امتحانات پایان ترم. میشه با هماهنگی قبلی جابجاش کرد؟
سلام دوست عزیز
آره از این کارا میشه کرد،بعضی از بچه های pogc که باشون صحبت می کنم اصلا کلا بعد از استخدامشون فوق گرفتن
و میشه چند روز رو اینور اونوروش کرد واسه ما که پروژه هستیم که تازه خیلی سختره،بعضی وقتا بیشتر می مونیم یا رستمون کمتر میریم از اون ور تلافیش در میاریم و .......و بکارمون میرسیم
از این نظر خیالت راحت ما که رستمون فقط یه هفتست،خیلی ها این وسط کاردانی گرفتن،یا کاردانی بودن لیسانس گرفتن
نگران نباش:smile:

kiyan_max2020

عضو جدید
انشاله همینطور باشه که شما میگید

ولی من درحال حاضر جایکه کار میکنم حداقل 400 نفر پرسنل رسمی شرکت نفت دارن کار میکنن نزدیک 5 سال هم هست که روزی 8 ساعت دارم باهاشون کار میکنم

امیدی جان حق با شماست
اینا تازه واردن نمیدونن چه خبره اگه یه نگاهی به سابقه عضویتت بکنن میبینن که شما از کی اینجا عضوی
و قطعا یه چیزایی می دونی ضمنا تو همه جاهای دولتی یه سری چیزا هست که باید حتما رعایت بشه
تا حالا شده این دوستان از خودشون بپرسن که این بچه های گزینش مواقعی که از ما مصاحبه نمیکنن چیکار میکنن؟؟؟؟؟
از ساعت 8 تا 4 بعد الظهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما یه سری مسائلی هست دیگه هر چند دوستان ازش غافلند

yas_85

عضو جدید
سلام، بچه های پارس که مجرد باشن محل اسکانشون یعنی خود عسلویه است جم نیست؟! تو کمپ برای ورزش سالن ورزشی اینا هست فوتسال یا استخر و پرورش اندام؟!

سلام دوست عزیز
اگه متاهل باشی دو حالت داره یا جم خونه میدن یا ودیعه می دن که مبلغشم اینطور که میگفتن کمم نیست
اما اگه اقماری باشی معمولا کمپشون همون جم هستش
و از این نظرم که امکاناتشون چطوره، اون طور که خودشون می گفتن و همکارهای خودم که دوستاشون اونجان،میگفتن که همه چی داره
سالن ورزشی،استخر،جکوزی و........
ببین کلن از نظر امکانات از بچه های پتروپارس،مپنا،هیدرو،سازه،کیسون و....... یه سرو گردن بالاتر هستن
هر کس تو
این منطقه کار کرده باشه از همون روز اول آوازه امکانات بچه های وpogc spgc به گوشش میرسه
والا این مارمولکا، وقتی ازشون میپرسی راست میگن شماها اینو دارین اونو دارین فقط می خندن:biggrin:
از اون خنده های شیطانی:D

امیدی

عضو جدید
امیدی جان حق با شماست
اینا تازه واردن نمیدونن چه خبره اگه یه نگاهی به سابقه عضویتت بکنن میبینن که شما از کی اینجا عضوی
و قطعا یه چیزایی می دونی ضمنا تو همه جاهای دولتی یه سری چیزا هست که باید حتما رعایت بشه
تا حالا شده این دوستان از خودشون بپرسن که این بچه های گزینش مواقعی که از ما مصاحبه نمیکنن چیکار میکنن؟؟؟؟؟
دقیقا همینطوره توی این هفته فقط پدر بزرگمو از تو قبر در نیاوردن ازش تحقیقات کنن تا فیها خالدون مارو هم پرسو جو کردن

kiyan_max2020

عضو جدید
عید همگی مبارک

ایشالا همتون سال خوبی داشته باشید

اولش سلامتی خودتون و خانواده بعدشم عاقبت بخیری همتون.:gol::gol::gol:

در پناه حق باشید.

گل پسر با این گل های رزه زیبا
کجایی خبری ازت نیست نکنه با ما قهری
ما دلمون واست تنگ میشه ها
امیدورام ساله جدیده خوبی داشته باشی

pouyashayan

عضو جدید
دوستان عزیز بویژه بروبچه های نفت پارس
من چون کانستراکشنم و الانم کنگان کار می کنم و دو سال این مناطق میرم و میام می خواستم یه سری اطلاعات از منطقه بهتون بدم
خود عسلویه که واقعا آب وهوای گرمی داره وبه غیر از 3 ماه سال8 یا 9 ماه دائما کولرها روشنه
وبه غیر از گرمی هوا شرجی خیلی بدی داره و از همه بدتر هوای خیلی آلوده به خاطر بوی گاز و گوگرد و .......
امکاناتش نسبت به شهرهایی مثل شیراز،اصفهان و...... خیلی ناچیزه اما خدایش نسبت به 4 سال پیش خیلی بهتر شده
بوف اونجا شعبه داره،حداقل یه پیتزا میشه بخوری:biggrin:
مراکز خریدشم در حد اونجا بد نیست،بیشتر از این مغازه ها هستن که لوازم خارجی می فروشن (چاکلت،چیپس،انواع نوشیدنی،چای،قهوه و..........)
یه پارک ساحلیم داره و میشه یه جورایی سر کرد البته در مقایسه با کنگان که 50 دقیقه با عسلوییه فاصله داره بهتره
کنگان امکاناتش کمتر ولی هواش آلوده نیست،البته همونقدر گرم و الان که باهاتون صحبت می کنم اگه دیروز و امروز رو فاکتور بگیریم که هوای همه جای ایران عزیزمون سرد شده ما دیشب نه اما پریشب تو کمپ کولر تا خود صبح با درجه 9 روی high cool روشن بود:confused:
تو ماشین ها هم ایرکادنشین آلردی روشن
البته برو بچ pogc با رونیز و تویوتا هایس میرن و میان و گرم نیست ان شا اللاه:D
ما هم که مجبوریم با این سمند lx و پیکاپ بریم و بیایم و البته چون با کره ای ها کار میکنیم سانتافه . موهاوی هم هستا که البته بیشتر واسه منجراست که ما هم هر از گاهی بهره مند میشیم:cool:
اما بروبچ قربونش برم pogc همه حتی صفری ها سوار رونیزن
منجر ها هم سوار پرادو:D
حالا اینارو گفتم فضا عوض بشه

راستی بخاطر هوای خیلی آلوده و گرم اونجا معمولا متاهل هارو تو جم اسکان می دن
جم تا عسلوییه نیم ساعت راه ام هواش یه عالمه از اونورا بهتر و تمیزتر
امکاناتش به نسبت بهتر و واسه بچه های spgc و pogc امکانت خوبی داره
رستوران دارن و استخر و..........که میتونن ازش استفاده کنن
غذای بچه ها اونجا انصافا از هر نظر عالیه خیالتون تخت
دیگه همین دیگه
سوالی داشتین بپرسین،بتونم و بلد باشم حتما جواب میدم
پیشاپیش سال نو مبارک
ما که امروزم مشغول بکاریم

با تشکر از راهنماییتون،راجع به سکو هم اگه اطلاعاتی دارین لطف کنین بگین،اینکه :
وضعیت مخابراتی سکو چطوره؟(تلفن یا اینترنت یا ماهواره؟):D
بچه های فلاتو از همون اولش میبرن رو سکو؟یا اولاش رو خشکی کار میکنن؟
اینو راست میگن که هر 1سال در جنوب معادل 1.5 سال است یعنی به جای 30سال 20ساله بازنشست میشن؟
و هر چی که میدونین؟
با تشکر فراوان;)

pouyashayan

عضو جدید
:gol::gol: :gol::gol: :gol: :gol:
:gol: :gol: :gol: :gol: :gol:
:gol: :gol: :gol:
:gol:

:gol:تبریک سال نو برا همه دوستان و همکاران نفتی:gol:

خدایا عجب چرخ روزگاری برا خودت و برا ما راه انداختی،شکر شکر شکر،پارسال همین موقع زندگیم یه علامت سوال بود،هر جا میرفتیم یه فرم استخدام پر میکردیم میگفتن برو بعدا خودمون زنگ میزنیم:(موقع تحویل سال 90-89 فکر نمیکردم سال 90 این همه برام پربار باشه،انشالا که همه سالهای زندگیتون مثل امسالتون پربار و غنی باشه،راستی این بوی چیه داره میاد؟
اه بابا جمش کنین همتون بوی نفت میدین
:biggrin:

bahramps

عضو جدید
امیدی جان حق با شماست

عزیزم چه جالبه مث اینکه برای شما و بعضی دیگر دوستان عضواین سایت مبدا تاریخ روز عضویت در این سایته !! :biggrin: شاید من اینجا تازه عضو شده باشم دلیل نمیشه توی کار هم بیتجربه باشم انشاالله خودتون میای میبینی! منم عرض کردم یه چیزایی باید رعایت بشه شماهم حرف منو تکرار کردید که حرف من اینه نیازی به تظاهر و درآوردن خودتون به شکل برادرهای عزیز حوزوی نیست! همین اقتضای اونجا یه چیزه که اینجا لازم نیست
گزینش کارش این نیست که آستین کوتاه و نداشتن ریش و تسبیح شما حین کار روی سکوی بهرگان فلات قاره و ... رو رصد کنه !!

lonelinesspains

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه متاهل باشی دو حالت داره یا جم خونه میدن یا ودیعه می دن که مبلغشم اینطور که میگفتن کمم نیست
اما اگه اقماری باشی معمولا کمپشون همون جم هستش
و از این نظرم که امکاناتشون چطوره، اون طور که خودشون می گفتن و همکارهای خودم که دوستاشون اونجان،میگفتن که همه چی داره
سالن ورزشی،استخر،جکوزی و........
ببین کلن از نظر امکانات از بچه های پتروپارس،مپنا،هیدرو،سازه،کیسون و....... یه سرو گردن بالاتر هستن
هر کس تو
این منطقه کار کرده باشه از همون روز اول آوازه امکانات بچه های وpogc spgc به گوشش میرسه
والا این مارمولکا، وقتی ازشون میپرسی راست میگن شماها اینو دارین اونو دارین فقط می خندن:biggrin:
از اون خنده های شیطانی:D
یعنی شما گفتید که برای بچه هایی که مجرد هستند هم کمپشون جم هستش و امکانات ورزشی و این ها داره؟! خوبه اگر درست متوجه شده باشم.;)

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان پس این نتایج تکمیل ظرفیت خبری نشد:(

کد رهگیری شما : 106769

آقای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه رتبه داوطلب رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان 57 42
بومی استان بوشهر
آزاد

تبریک سال نو برا همه دوستان و همکاران نفتی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا من رفيقم که هم دانشگاهيمون هم هست اونجا کار ميکنه و تيپشم از اوناس که شما نميپسندی
اما تا حالا سه تا a گرفته !
ميگم که حرفت رو قبول دارم که اگه کسی هيچی بارش نباشه با ريش و تسبيح ميتونه بره بالا! این کاملا درسته
اما اینکه يکی ريشی نباشه اما اگه کارش درست باشه رو بخوان الکی الکی بش a ندن رو قبول ندارم چون ديدم

بالا