[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اين دهات قاره بي كلاسه كه پرسنلش را تو جزيره كيش آموزش ميده

:biggrin: داود جون میخوان که آخرین خوشی زندگیتونم بکنین اونجا..چون دیگه 30 سال میخوایین برین دهات قاره ...آخییییی گناه داریناااا

davood253

عضو جدید
قطب آموزشی صنعت نفت دریایی درکیش شکل می‌گیرد
با استقرار پنجمین منطقه عملیاتی شرکت نفت فلات قاره در کیش، افزون بر پیدایش یک کانون مهم تولید گاز، این جزیره به قطب پشتیبانی صنعت نفت دریایی کشور و مرکز آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران تبدیل شده است
http://www.hellokish.com/news/details.php?code=259

kuwait

کاربر فعال
دوستان من امروز رفتم شرکت نفت نامه سوء پشینه رو بدم ازشون پرسیدم شروع بکار کی میشه گفتن اوایل خرداد:eek:
راستی من هنوز نرفتم واسه مصاحبه عقیدتی کسی هست که هنوز دعوت نشده باشه؟؟مناطق نفتخیز جنوب
سلام بر همگی
من وقتی نامه سوپیشینه رو حضوری بردم 5طبقه(14/12/90)این سوالو از اونا پرسیدم
در جواب گفتن :اواسط اردیبهشت ماه براتون دعوتنامه میفرستیم اگر در تاریخی که معین کردیم نتونستین بیاین باید اطلاع بدین
همون روز گزینش داشتم یه آقایی اومده بود برای تعدیل(فوق دیپلم به لیسانس)گفت زمان ما تاریخ شروع به کار یکی نبود مثلا من این ماه شروع کارم بود دوستام یا 2_3ماه زودتر رفته بودن یا بعدا میومدن سر کار(چند ماه بعد)
دوستان قصد دخالت ندارم ولی با روی باز بریم به استقبال عید;)
موفق باشید

H-Engineer

عضو جدید
خوشبختم حامد جان...منم حامدم.فارغ التحصیل دانشگاه ازاد
میدونی چرا فکر میکنی دانشگاه مهمه؟چون هنوز دانشجویی و داری با تئوری ها ی مهندسی شیمی حال میکنی وقتی ایشالا اقدام کردی واسه استخدام یا اپلای یا ارشد اون موقع متوجه میشی که دانشگه اصلا مهم نیست...وقتی که 5تا مصاحبه گر نشستن جلوت شما بگو من فارغ التحصیل هارواردم اصلا ارزشی نداره وقتی نتونی جلوشون دربیایی....این تجربه رو تک تک بچه های این تاپیک دارن...یکی از دوستام از شریف با بهترین معدل یکی از پلی تکنیک رو سر مصاحبه انداختن ... قول بهت میدم وقتی فارغ التحصیل که شدی نظرت برمیگرده...شب دراز است و قلندر بیدار حامد جون
من هی میگم ادامه ندم،شما هی تیکه بنداز;)
اتفاقا من تئوری زده نیستم معدلمم تاپ نیستو پونزدهه!به اندازه کافی هم کار پژوهشی کردم.
اینجاس که میگم فرق معین میشه،وقتی شاگرد پروفسور رحیمی یا دکتر رحیم پور باشی،یا با دکتر بهین پاس کنی،دکتر قلیوند پدرتو دراره،قطعا تئوری زده نخواهی بود.
انشالله که منم سر مصاحبه میندازن چون بقول شما خیلی ...........

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
من وقتی نامه سوپیشینه رو حضوری بردم 5طبقه(14/12/90)این سوالو از اونا پرسیدم
در جواب گفتن :اواسط اردیبهشت ماه براتون دعوتنامه میفرستیم اگر در تاریخی که معین کردیم نتونستین بیاین باید اطلاع بدین
همون روز گزینش داشتم یه آقایی اومده بود برای تعدیل(فوق دیپلم به لیسانس)گفت زمان ما تاریخ شروع به کار یکی نبود مثلا من این ماه شروع کارم بود دوستام یا 2_3ماه زودتر رفته بودن یا بعدا میومدن سر کار(چند ماه بعد)
دوستان قصد دخالت ندارم ولی با روی باز بریم به استقبال عید;)
موفق باشید
هم شرکتی و همشهری عزیزرومون بازه بازه....راستی دوره آموزشی نفهمیدی چند ماهه؟؟ 3 ماه باید باشه ولی بعضیاشون میگفتن 6 ماه شاید

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هی میگم ادامه ندم،شما هی تیکه بنداز;)
اتفاقا من تئوری زده نیستم معدلمم تاپ نیستو پونزدهه!به اندازه کافی هم کار پژوهشی کردم.
اینجاس که میگم فرق معین میشه،وقتی شاگرد پروفسور رحیمی یا دکتر رحیم پور باشی،یا با دکتر بهین پاس کنی،دکتر قلیوند پدرتو دراره،قطعا تئوری زده نخواهی بود.
انشالله که منم سر مصاحبه میندازن چون بقول شما خیلی ...........

به دکتر بهین سلام مخصوص منو برسون .........

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
داود در فلات : حامد توروخدا منو ببر مناطق
حامد در مناطق : جون داود کار هرکسی نیست مناطق پایتخته نفتیه انتقالی نمیدن اونم از کجا از فلات
داود در فلات : :cry::cry:

:D

bahramps

عضو جدید
نمیدونم این چه وضعیه این تاپیک هم داره به سرنوشت تاپیک مشابه "استخدام" و قفل شدن پیش میره
اینجا تبدیل شده به محل چت سه چهار نفر! آقایون اگه میخواین چت کنین یاهو مسنجر هست !!
یک ساعته 10صفحه به تاپیک اضافه میشه میای میبینی همش هجویاته مثل چاکرم ...و نوکرم... و عزیزی و من رئیسم ... عزیزان آخه ظرفیت هم خوب چیزیه ! اگه اطلاعات بدرد بخوری دارین راجع به کار و آموزش و حقوق و مزایا و ... بذارین وگرنه صحبتای بی ربط به موضوع یا خصوصی رو میشه تو قسمت چت انجام داد
ببخشید لحنم تند شد دیگه اینجا متعلق به همه هست حالا نگین ناراحتی برو یه جای دیگه !!

آخرین ویرایش:

bahramps

عضو جدید
نمیدونم این چه وضعیه این تاپیک هم داره به سرنوشت تاپیک مشابه "استخدام" و قفل شدن پیش میره
اینجا تبدیل شده به محل چت سه چهار نفر! آقایون اگه میخواین چت کنین یاهو مسنجر هست !!
یک ساعته 10صفحه به تاپیک اضافه میشه میای میبینی همش هجویاته مثل چاکرم ...و نوکرم... و عزیزی و من رئیسم ... عزیزان آخه ظرفیت هم خوب چیزیه ! اگه اطلاعات بدرد بخوری دارین راجع به کار و آموزش و حقوق و مزایا و ... بذارین وگرنه صحبتای بی ربط به موضوع یا خصوصی رو میشه تو قسمت چت انجام داد
ببخشید لحنم تند شد دیگه اینجا متعلق به همه هست حالا نگین ناراحتی برو یه جای دیگه !!

ازمدیر محترم تاپیک تقاضا دارم در صورت صلاح دید بعد از تایید مطالب نمایش داده بشه همین الان که این مطلبو نوشتم 2صفحه به تاپیک اضافه شد دریغ از یه کلمه مفید و مربوط!

ehsan6472

عضو جدید
بچه ها کسی از نحوه کار تو پالایشگاه خبر نداره؟؟؟
مکانیک به چه صورته؟؟؟
کارشناسی و کاردانی؟؟؟؟

darab64

عضو جدید

ازمدیر محترم تاپیک تقاضا دارم در صورت صلاح دید بعد از تایید مطالب نمایش داده بشه همین الان که این مطلبو نوشتم 2صفحه به تاپیک اضافه شد دریغ از یه کلمه مفید و مربوط!

تاپیکت مال خودت
ما رفتیم
تنهایی واسه خودت بگو فیضش هم تنهایی ببر
فکر کنم تازه اومدی نت

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

داداش جوش نزن واسه قلبت خوب نیست...این تاپیک که میبینی به هممون کمک کرده از روز اول..از ازمون روانشناختی بگیر تا مصاحبه علمی و گزینش و طب صنعتی و.......
همه و همه لطف کردن تمام مطالب مفید و تجربیاتشونو ینجا قرار دادن تا بقیه هم استفاده کنن...اینجا یه پاتوقه..یه جو صمیمی و دوستانه بین بچه ها و به موقعش مشکلاتشون رو بچه ها میگن و دوستانی که اطلاعات دارن کمک میکنن...

bahramps

عضو جدید
بچه ها کسی از نحوه کار تو پالایشگاه خبر نداره؟؟؟
مکانیک به چه صورته؟؟؟
کارشناسی و کاردانی؟؟؟؟
دوست عزیز توی پالایشگاه معمولا 2واحد تعمیرات و مهندسی وجود داره که شما میتونید اونجا مشغول بشین من توی تعمیرات حقیقتا تفاوتی از لحاظ کاری بین ماردان و کارشناس ندیدم! البته واحد آب و بخار هم برق و مکانیک میخوان نمیدونم خط لوله اماکان داره بیوفتیم یا نه ولی اونجا هم بخش مجزاییه در کل کار توی پالایشگاهها جذاب و آموزندس خصوصا توی تعمیرات منکه کارآموزی واحد مهندسی بودم خیلی کسالت آور بود و تقریبا چیزی بارشون نبود به لحاظ فنی !!

bahramps

عضو جدید
داداش جوش نزن واسه قلبت خوب نیست...این تاپیک که میبینی به هممون کمک کرده از روز اول..از ازمون روانشناختی بگیر تا مصاحبه علمی و گزینش و طب صنعتی و.......
همه و همه لطف کردن تمام مطالب مفید و تجربیاتشونو ینجا قرار دادن تا بقیه هم استفاده کنن...اینجا یه پاتوقه..یه جو صمیمی و دوستانه بین بچه ها و به موقعش مشکلاتشون رو بچه ها میگن و دوستانی که اطلاعات دارن کمک میکنن...
آقا حامد عزیز من میدونم که شما این تاپیکو راه انداختین ممنون هستم منم همینو میگم اینجا برای انتقال تجربیات مهندسای امرو ز و آیندس حیفه از شکل و قیافه بیوفته !

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بس کنید تو رو خدا

پیشاپیش عید همتون مبارک
ایشالا سال جدید هممون دعوت بکار شیم و دیگه وقت سر خاروندنم نداشته باشیم کی بیاییم اینجا با هم کل کل کنیم.

دست حق پشت و پناهتون باشه تو سال جدید.
:gol::gol::gol:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصد توهین ندارم ولی لیسانس لیسانسه دیگه؟!!!!!
دوست من که تو علوم تحقیقاته که بهترین دانشگاه آزاده جزوه درسای منو میبینه کپ میکنه!ریاضی 2 درحد دبیرستان بهش گفتن!جرم کتاب نخوندن جزوه داده استاد،باورت میشه همشو حذف کرده بود؟
خداوکیلی 95% فارغ التحصیلای دانشگاه آزاد بیسوادن،اون 5% ام خودشون میخونن و مزد زحمت خودشونه.:)

دوست عزیز این درسایی که اسم میبری برای ترم های ابتدایی تحصیله، من حدس میزنم شما هنوز یکی دوسالی (اگه بیشتر نشه!) با فارق التحصیلی فاصله داری و هنوز در عوالم دانشجویی به سر میبری!:child:
واقعیات بازار کار در آینده نه چندان دور (برای شما یکی دوسال دیگه، اگه بیشتر نشه+ دوره خدمت نظام وظیفه) به شما یاد میده که وقتی کار پیدا نمی کنی و یا مجبوری واسه یه حقوق ناچیز کلی دست و پا بزنی ، فرقی نمی کنه ریاضی 2 در حد دبیرستان خونده باشی و یا برای جرم کتابی مطالعه نکرده باشی! وقتی برای یه آزمون استخدامی ثبت نام می کنی و روز بعد توی اخبار میبینی که 130000 نفر دیگه هم در همون آزمون شرکت کردن، برای 3000 تا جای خالی و روز آزمون با دیدن سیل جمعیت به یاد روز قیامت می افتی، وقتی هزار تا رزومه میفرستی برای شرکتای مختلف و بعد از یه انتظار طولانی، یکیشون واسه مصاحبه دعوتت میکنه و از تو کلی سوالای فنی میپرسه که توی هیچ کدوم از کتابای درسیت نخوندی، تازه میفهمی که لیسانس لیسانسه ، اگه سابقه کار نداشته باشی! و وقتی با هزار تا اینور اونور زدن و یه دوره بیکاری کشنده بالاخره سر کار میری و میبینی که یه فوق دیپلم دانشگاه آزادی بیشتر از تو کار بلده، اون موقعست که تازه میفهمی که لیسانس لیسانسه وقتی سواد نداری حتی اگه از دانشگاه تورنتو مدرک گرفته باشی ! و یا شایدم می خوای ادامه تحصیل بدی و بری یه دانشگاه اروپایی یا شایدم آمریکایی ، وقتی رنکینگ دانشگاهتو نگاه می کنی و می بینی حداقل 1000 تا از اون دانشگاهی که واسش رزومه می دی پایین تره، تازه میفهمی که تو و اون دوست دانشگاه آزادیت توی کشوری مدرک گرفتین که سطح دانشگاهاش -فرقی نمیکنه دولتی یا آزاد- خیلی پایین تر از سطح جهانیه!:)
من ، خودم دانشگاه دولتی درس خوندم و خیلی خوشحالم که برای تحصیلم هزینه ای پرداخت نکردم. مهندس آینده، قصد دلسرد کردنتو نداشتم ، فقط خواستم یه تصویر از واقعیت نشونت بدم تا ازین توهمات بچهگانه خارج بشی!:surprised:

موفق باشی.

yas_85

عضو جدید
قصد توهین ندارم ولی لیسانس لیسانسه دیگه؟!!!!!
دوست من که تو علوم تحقیقاته که بهترین دانشگاه آزاده جزوه درسای منو میبینه کپ میکنه!ریاضی 2 درحد دبیرستان بهش گفتن!جرم کتاب نخوندن جزوه داده استاد،باورت میشه همشو حذف کرده بود؟
خداوکیلی 95% فارغ التحصیلای دانشگاه آزاد بیسوادن،اون 5% ام خودشون میخونن و مزد زحمت خودشونه.:)

حامد خان،شاگرد پروفسور رحیمی و دکتر بهین و....
اینجا خیلی ها با کاردانی قبول شدن،خیلی ها هم با کارشناسی و بالاتر بعضی ها دولتی بودن بعض ها آزاد،تازه بعضی ها هم علمی کاربردی و پیام نور
اینکه میگی 95 درصد فارغ التحصیلای آزاد و یا مثلا دانشجوهای غیردولتی بیسوادن توهین خیلی بزرگی هستشا
و شما که لیسانس دولتی هستی متاسفانه ادبیاتتون ولحن گفتارتون در حد یه دیپلم فنی حرفه ای هم نیست و پسرم بدون معلومات هر کی بیشتر باشه مطمئننا سر به زیر تر
و اگه هم می گین شما شاگرد پرفسور رحیمی یا دکتر x و y و ..... هستین یه جمله قشنگ داریم که میگه :

گویند پدر تو بود فاضل.از فضل پدر تو را چه حاصل

پس آقای دکتر بهین هم باید بگه چون دانشجوهای آزاد بیسوادن،منم فقط باید تو دانشگاه های دولتی شریف و علم و صنعت درس بدم
اما قطعا اینطور نیست و طرز تفکر این اساتید بزرگ با شما خیلی فرق می کنه
تازه دوست عزیز من خودم دارم عملا تو پروژه های جنوب کار می کنم،اولش فکرم این بود که بابا من مهندسم چرا باید این کارو اون کارو انجام بدم و.....
اما از حق نگذریم اینجا تو این فازهای گازی جنو ب،خیلی از سکشن ها رو کسانی دارن می چرخوننن که دیپلم رو هم به زور دارن اما کارفرماها که اینجا شرکت پتروپارس یا ..... هستن خیلی بیشتر از خیلی از مهندسا رو این آدما حساب میبرن و حرفشون زمین نمیندازن
من خودمم خیلی کلم داغ بود اما وقتی تو محیط کار باشی می فهمی از این خبرها نیست برادر من
حامد جان صد در صد علم بیشتر و حتی دانش تئوری بیشتر تو کار تاثیر داره و هیچ کس منکر اون نیست اما اینکه بیایم به یه اجتماع کثیر توهین کنیم کار خیلی اشتباه و ناپسندیده ایه
من خودمم لیسانسم دانشگاه آزاد بودم اما دانشگاهی که بودیم وقتی امتحان ترمو دینامیک دکتر .....می دادیم که لیسانسش از دانشگاه شیراز و فوق و دکتراش از دانشگاه شریف بود، بعد از صحیح کردن برگه ها می گفت بار علمی خیلی از شماها،از دانشجوهای فلان دانشگاه معتبر دولتی که من درس میدم بیشتر و ......
امیدوارم همه رو به یه دید نگاه نکنین و قطعا کسانی که تا این مرحله اومدن : آزاد ،دولتی،پیام نور ،غیر انتفاعی،علمی کاربردی و....استحقاقش داشتن
لطفا این تاپیک که حالا تا صفحه 500 رسیده با اینجور حرفا ازهم نپاشونیمش
همه با هم برادریم و برابر
یا علی

kiyan_max2020

عضو جدید
چقدر اين دهات قاره بي كلاسه كه پرسنلش را تو جزيره كيش آموزش ميده

یه روز ما نبودیما
نمیخای تموم کنی آقای مثلا با جنبه
10 ساله بعد هم بیام تو این تاپیک شما هنوز داری قصه خودتو شرکتتو میگی
بد نیست بخونی پست های خودت رو ببینی کی اول شروع کرده
نمیخام بحثو ادامه بدم چون واقعا برام اهمیتی نداره اما فکر کنم بقیه زیاد خوششون نیاد که شما هی بحثو کش میدی
اگه با من حرفی داری به خودم بگو تا جوابتو بدم
محض اطلاعتون پیام خصوصی واسه اینجور وقتاست
ضمنا ما چندان عقده جزیره نداریم

خودم اونجا تو کیش مربی یه ورک شاب که دقیقا 2 روز قبل از مصاحبه ای که تو آبان ماه داشتم برگزار شد بودم. شما خیلی هول شدی تو جزیره همچین خبری هم نیست :biggrin:

آخرین ویرایش:

kiyan_max2020

عضو جدید
عصبانیت شما کاملا بجاست
حرفتونم کاملا منطقیه

kiyan_max2020

عضو جدید
ای بابا بس کنید تو رو خدا

پیشاپیش عید همتون مبارک
ایشالا سال جدید هممون دعوت بکار شیم و دیگه وقت سر خاروندنم نداشته باشیم کی بیاییم اینجا با هم کل کل کنیم.

دست حق پشت و پناهتون باشه تو سال جدید.
:gol::gol::gol:

گل پسر عید تو هم پیشاپیش مبارک
من که یه سفره اساسی میرم تو این ایام
و خستگی به در میکنم اگه نرفتی سفر هوای تاپیکو داشته باش اگه خدا بخاد دیگه ساله جدیدو تو مناطق شروع میکنیم
از الان خودتو واسه گرمای 55-60 درجه آماده کن

86110823

عضو جدید
گوش نده دوست من...اینجا خیلیا خیلی چیزا میگن.....
برای لیسانس یه فنی داریم یه غیر فنی که پایه حقوقا فرق میکنه البته دریا و خشکی هم فرق داره ...

سلام آقا حقوق کدومشون بیشتره؟(لیسانس یه فنی داریم یه غیر فنی که پایه حقوقا فرق میکنه)

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام آقا حقوق کدومشون بیشتره؟(لیسانس یه فنی داریم یه غیر فنی که پایه حقوقا فرق میکنه)

تو فوق لیسانس که من جدولشو دیدم اینطوریه
اولش مهندسی نفت
بعد رشته های فنی
بعدش نیمه فنی
بعدش غیر فنی
دریا هم حتما از خشکی بیشتره این چیزی که من میگم ماله مناطقه که جدولشو روز مصاحبه به ما دادن

بالا