[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

yaserja

عضو جدید
منم مث خودت بودم البته من از يه هفته قبل از اینکه برم پيش متخصص سيگار و ترک کردم، اسم اون قرص هم يا دنيزولون يا تيوفيلين ريتارد، اسپری هم اسمش سالبوتامول درسته؟ اینارو از چند روز قبل آزمون مصرف کن ،يه مقدار هم برو دوندگی کن (من روزی 2 ساعت ميرفتم) اون اسپری رو هم 20 دقه يه بار بزن روز آزمون (البته جايی برو که کسی نبينتت و درست مصرف کردنش رو هم ياد بگير که خيلی مهمه) من این کارا رو کردم و يه مقداری تاثير گذاشت اما نه خيلی که مثلا ريه کاملا سالم بشه فقط رسيد به حداقل مورد نياز جوری که پرستار بم گفت يه کم ضعيفه! اما خدارو شکر دکتر اصن نگفت برو پيش متخصص يا مشاور و کميسيون و اینا (من تهران بودم) اما اگرم بری که ايشالا نميری ، باز به درمان ادامه بده که اگه تست رو مجددا گرفتن بهتر شده باشی. خلاصه که نگران نباش من يه بار مردود شده بودم تو يه ارگان ديگه اما اینجا قبول شدم. فقط این سيگار رو ترکش کن خيلی واسه اون بيماری های COPD مشکل ساز ميشه . تفريحی بکش مث خودم :دی

اسم قرص (Zaditen ) بود ولی اسپری همون بود . برای مصرف اسپری توی راهنمای جعبه توی یکی از مراحل گفته بود اسپری رو توی دهان میزاری و اسپره میکنی ولی نگفته بود چند پاف باید بزنی(منو راهنمایی کنید)، دکتر گفت اسپری رو از یک روز قبل از تست چهار ساعتی یک بار استفاده کنم، راستی دویدن تا چه اندازه تاثیر داره آخه طب من فروردین ماه ولی روزش مشخص نیست:que:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا داش شهرام فک کنم از اونجايی که من به جای شما جواب اون خانوم رو دادم بعضيا يه فکرايی کردن! از همونجا بحث به بيراهه رفت که من عذر خواهی ميکنم! اما اینا مهم نيست مهم اینه که حقوق کاردانی چنده؟ :دی از حامد بپرس به من خبر بده!!!

اره داداش گلم فهمیدم قضیه چیه
فقط خواستم هر کس حرفی میزنه رک وراست حرف بزنه نه با تیکه و کنایه

مشکلی نیست از این چیزا تو این باشگاه زیاد دیدم

kohysr

عضو جدید
کرماشانگم ، ای خاک زیرین ، یادگارگه ی بدر و خانقین ....
نیشتمانگه ی مادو ساسانی
کلهر داریم؟
بچه ها شما مصاحبه دادین خوش به حالتون ولی افسوس رفتین سراغ حقوقو اینا لااقل مارو هم کمک کنین که چه سوالایی میپرسن؟ ممنون میشم، خصوصا کسایی که کوچه یغما مصاحبه دادن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم قرص (Zaditen ) بود ولی اسپری همون بود . برای مصرف اسپری توی راهنمای جعبه توی یکی از مراحل گفته بود اسپری رو توی دهان میزاری و اسپره میکنی ولی نگفته بود چند پاف باید بزنی(منو راهنمایی کنید)، دکتر گفت اسپری رو از یک روز قبل از تست چهار ساعتی یک بار استفاده کنم، راستی دویدن تا چه اندازه تاثیر داره آخه طب من فروردین ماه ولی روزش مشخص نیست:que:
احتمالا همونه اما اسم تجاريش فرق ميکنه چون اسم تجاری اسپری من ونتولين بود که کارخونه به کارخونه اسمش فرق ميکنه اما همون سالبوتامول هستش. تعداد پاف يکی يا نهايتا 2 تاس که بايد 1 دقيقه بينش فاصله بندازی که ساعتی 2 پاف کافيه. واسه اسپری کردن هم اول کامل هوای ريه رو خالی کن بعد در حالی که سرت يه کم به عقب خم شده و ميخوای هوارو بدی تو همزمان اسپری رو فشار بده و يه پاف بده تو و نفست رو 10 ثانيه نگه دار. دکترت درست گفته اما من 20 دقيقه يه بار ميزدم چون عجله داشتم :دی تاثير رو که داره خيلی هم مقاله دادن روش تو گوگل اگه سرچ کنی ميبينی! کلا ورزش و دو خوبه حتی عضلات پات رو خوشگل ميکنه که جلو آقای دکتر وقتی لخت ميشی خوشش بياد و بگه ورزشکاری :دی

Mo.Samady121

عضو جدید
راستی این جواب سوء پیشینه رو که گرفتیم باس چیکارش کنیم؟ شما گرفتی؟
سلام مهدی جون چطوری ؟؟؟؟؟؟؟من جواب سوءپیشینه رو 2روزه گرفتم و این 4شنبه گزینه دارم دستی میبرم ولی گفته بودن به هر طریق ممکن به دست ما برسه!البته خانمه گفته بود که زودتر برسه کاراتون زود تموم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای ول. شمام کرد کرمانشاهی؟
اره داداش:w18:
کرماشانگم ، ای خاک زیرین ، یادگارگه ی بدر و خانقین ....
:w17:
داش من کرمانشاهيم که اصفهان زندگی ميکنم اما این پستی که گذاشتی مال کدوم صفحه اس؟؟؟ دمت گرم
این مال صفحه اول این تایپکه.پنج شش ماه پیش.یادش بخیر:crying2:
نیشتمانگه ی مادو ساسانی
کلهر داریم؟
بچه ها شما مصاحبه دادین خوش به حالتون ولی افسوس رفتین سراغ حقوقو اینا لااقل مارو هم کمک کنین که چه سوالایی میپرسن؟ ممنون میشم، خصوصا کسایی که کوچه یغما مصاحبه دادن

این همه همشهری اینجا هست اون وقت کسی نبود واسه مصاحبه مارو راهنمایی کنه
مگه شما هنوز مصاحبه ندادی؟منظورت گزینش نیس؟

آخرین ویرایش:

Mo.Samady121

عضو جدید
ولی خداییش خیلی دوست دارین بحثای الکییییییییییی رو کش بدینا!!!!!!!!!!!!!!!فدای همه بچه های بی حاشیه تایپیک

حمید غضنفری

عضو جدید
آره روز طب صنعنی یه تعهد نامه هم به ما دادن که امضا کنیم. من29 بهمن مصاحبه عقیدتی داشتم. 30بهمن هم طب. نه دیگه بعد طب هنوز تماس نگرفتن.:cry:

من یک ایمیل با همین مضمون به شرکت نفت و گاز پارس زدم گفت از نیمه دوم اردیبهشت تماس می گیرن برای دعوت به آموزشی
آموزشی هم از اول خرداد و یا نیمه دوم اردیبهشت شروع میشه
البته همه اینا برای نفت و گاز پارسه:w13:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خداییش خیلی دوست دارین بحثای الکییییییییییی رو کش بدینا!!!!!!!!!!!!!!!فدای همه بچه های بی حاشیه تایپیک
ديگه وقتی قافيه به تنگ آيد ، شاعر به جفنگ آيد :دی ديگه اکثرا همه ی مراحل انجام شده و چون رفاقتا عميق شده ميخوايم چراغ این مسجد روشن بمونه ازينا ميگيم :دی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا يه سؤال! يکی از دوستام که مصاحبه قبول نشده بود گفت رتبه ی آخرين فرد قبول شده واسه رشته مواد 12 بوده! يعنی اون همه آدم که تو سه طبقه ساختمون آزمون داديم اونم فقط تو اصفهان فقط 12 تا ميخواستن؟؟؟؟؟؟؟ شرکت های ديگه ديدين که کسی با مدرک مواد قبول شده باشه ؟ يا همه رو پاس دادن به نفت و گاز پارس؟

natas_ss

عضو جدید
آقا يه سؤال! يکی از دوستام که مصاحبه قبول نشده بود گفت رتبه ی آخرين فرد قبول شده واسه رشته مواد 12 بوده! يعنی اون همه آدم که تو سه طبقه ساختمون آزمون داديم اونم فقط تو اصفهان فقط 12 تا ميخواستن؟؟؟؟؟؟؟ شرکت های ديگه ديدين که کسی با مدرک مواد قبول شده باشه ؟ يا همه رو پاس دادن به نفت و گاز پارس؟
خوب اینکه خوبه... کلاً پالایش 25 تا برقی گویا گرفته(البته درست یادم نیست بندر عباس یا کلش)!!!!!!!!!!!

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديگه وقتی قافيه به تنگ آيد ، شاعر به جفنگ آيد :دی ديگه اکثرا همه ی مراحل انجام شده و چون رفاقتا عميق شده ميخوايم چراغ این مسجد روشن بمونه ازينا ميگيم :دی

داود جان ، فدای رفاقتت!:heart: اینقدر مسجد رفتی که دیگه ضرب المثلهاتم مسجدی شده! :biggrin:دوره آموزش که شروع بشه، دل مسجد محل برات تنگ میشه!:biggrin:

pouri1372

عضو جدید
من که امروز نامه استعفام از پتروشیمی که یک ساله توش کار میکنم نوشتم، هر چی خدا بخواد دیگه، فقط خداکنه باهام موافقت کنن و از همه مهمتر واسه تعهد ده میلیونی برای پنج سال که دادم اذیتم نکنن...اگه کسی از دوستان هست که مورد مشابه من داره یا راهی بابت خلاصی از تعهد میدونه یه ندایی بهم بده...

bahramps

عضو جدید
نشريه كاركنان صنعت نفت ايران (مشعل):پذيرش 98درصدمتقاضيان درمرحله گزينش

نشريه كاركنان صنعت نفت ايران (مشعل):پذيرش 98درصدمتقاضيان درمرحله گزينش

دبيرهيات مركزي گزينش وزارت نفت اعلام كرد 98درصدمتقاضيان استخدام شرايط لازم را درمرحله گزينش دارند وپس ازمعرفي به اداره هاي تامين نيروي انساني شماره كارمندي دريافت ميكنند(قابل توجه دوستان آقاي نژادحسيني گفتن روز مصاحبه تخصصي يك نفر از گرينش وبسيج حضور داشتن براساس وضعيت ظاهري نمره دادن !كه بانمره تخصصي جمع شده ايشان افزودن اگرخداي نكرده كسي رد بشه تا 2بار ميتونه اعتراض كنه بنظرم 99درصد قبول ميشن بااين اوصاف.اين متنو از هفته نامه مشعل 14اسفند نوشتم اونم باموبايلم انگشتم تاول زد! :)

آخرین ویرایش:

natas_ss

عضو جدید
دبيرهيات مركزي گزينش وزارت نفت اعلام كرد 98درصدمتقاضيان استخدام شرايط لازم را درمرحله گزينش دارند وپس ازمعرفي به اداره هاي تامين نيروي انساني شماره كارمندي دريافت ميكنندقابل توجه دوستان آقاي نژادحسيني گفتن روز مصاحبه تخصصي يك نفر از گرينش وبسيج حضور داشتن براساس وضعيت ظاهري نمره دادن !كه بانمره تخصصي جمع شدهايشان افزودن اگرخداي نكرده كسي رد بشه دوبار ميتونه اعتراض كنه بنظرم 99درصد قبول ميشن بااين اوصافاين متنو از هفته نامه مشعل نوشتم اونم باموبايلم انگشتم تاول زد! :)
خدا از دهنش بشنوه!!!!! پروردگارا.... ما را در نیمه پر لیوان شناور کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشعل کدوم هفته/ صفحه ؟؟

البته این ازون آمارایه دولتیه ها!!!!!!!!!! هنوز به گمانم حداقل 10 تا 20 درصد کارشون تموم نشده!!!!

آخرین ویرایش:

kiyan_max2020

عضو جدید
شهرام هم بد جور جوش میاره به قیافش نمیاد اینقدر عصبانی بشه
بهتره بفرستیمش مسجد سلیمان
هم مسجدی بشه
هم دور باشه از ما
:biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
داود جان ، فدای رفاقتت!:heart: اینقدر مسجد رفتی که دیگه ضرب المثلهاتم مسجدی شده! :biggrin:دوره آموزش که شروع بشه، دل مسجد محل برات تنگ میشه!:biggrin:
نوکرتم پسر گل آره ديگه این مسجد مارو پا بند خودش کرد آره ديگه اما نماز جماعت دوره آموزشی دلش ميخواد ما زودتر بريم بيرون

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوکرتم پسر گل آره ديگه این مسجد مارو پا بند خودش کرد آره ديگه اما نماز جماعت دوره آموزشی دلش ميخواد ما زودتر بريم بيرون

آقایی! ایشالا همه جوونا پا بند مسجد بشن. نماز جماعت آموزش هم اگه افتخار بدی بهت اقتدا می کنیم!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایی! ایشالا همه جوونا پا بند مسجد بشن. نماز جماعت آموزش هم اگه افتخار بدی بهت اقتدا می کنیم!
سالاری ایشالا افتخارش مال ماست قربان اما خب دلم راضی نميشه آخوندای شرکت نفت بيکار بشن :))))

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا کسی اینجا نیست یه کمکی به ما بکنه جواب سوال مارو بده؟؟؟؟؟:cry:

mohandes851

عضو جدید
من كه هنوز هيچ كدوم از مراحلم انجام نشده:cry::(

ABADAN-

عضو جدید
سلام اقا شهرام59
بعضیا ذاتا مشکل دارن- چون شما نفر اول نیستین و توی صفحه های قبلترم اینجور برخورد رو تکرار کرده
همه کار رو بسپار به خدا
حق یارت کا

بالا