مصاحبه با سپیده خواننده جوان لس آنجلسی و در مورد ارتباط او با قرآن !

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیرضا امیر قاسمی مجری تلویزیون تپش (ماهواره ای هاتبرد) با سپیده خواننده جوان لس آنجلسی گفتگو می کرد. از همان گفتگوهای طولانی و سریالی تپشی. سپیده با یک تاپ نیمه برهنه و آرایش فوق العاده غلیظ روبروی امیر قاسمی نشسته بود و با هم گپ می زدند. بخشی از گفتگو ،به نقل از یکی از دوستان که به صداقت وی اطمینان دارم.
در حالی که امیر قاسمی با زیرکی و انرژی خاص خودش مشغول گفتگو بود کار به آنجا رسید که از سپیده سوالی پرسید و او پاسخ گفت:
(سپیده): من هر کاری بکنم / همون رو به بقیه توصیه می کنم/ آدم ریا کاری نیستم
/یه حدیثی بگم از حضرت علی/ شاه مردان / یه روز یه خانمی با بچه ش رفت پیش حضرت علی گفت : بچه من بیش از اندازه خرما می خوره .... اگه می شه شما نصیحتش کن شاید گوش کنه و خرما نخوره ...حضرت علی (ع) هم گفت برو فردا بیا...

قیافه امیر قاسمی دیدنی بود
.... انگار همه سوالاتش یهو یادش رفت.... عقلش هم نرسید بگه آبجی این حدیث منتسب به پیامبره، نه حضرت علی
.... سپیده ادامه داد:...

(سپیده): آخرش هم حضرت علی گفت : چون من دیروز خودم یه عالمه خرما خورده بودم ... اگه دیروز می گفتم تاثیر نمی کرد ولی امروز هیچی خرما نخوردم.....(سپیده ادامه داد): پدرم همیشه این حدیث رو برای ما می گفت.
.. پدرم خیلی مرد بزرگی بود
..... شغل خوبی داشت
... مسئول کاروانهای حج بود
.... همیشه داشت مردم رو می برد مکه
..... خیلی مذهبی بود
.... خیلی معتقد بود
.... مادرم هم همینطور بود
/ ولی هیچوقت ما رو محدود نکردن .... طبیعیه که منم توی یه خونه معتقد بزرگ شدم.... با اعتقادات مذهبی....

اینجا امیرقاسمی تقریبا شوکه شده بود و کاملا به صندلی تکیه داده بود
.(اینطور که دوستم می گفت) با یه حالت عجیبی داشت به اندام بیرون زده نیمه برهنه سپیده نگاه می کرد که میکروفون کوچک بی سیم رو در اون جای داده بود.اما این مجری توانا برای تغییر دادن جو مصاحبه با زیرکی خاصش یه سوال جدید مطرح کرد. امیرقاسمی پرسید : حالا از اینا بگذریم/ تو معمولا توی خونه وقتت رو چطوری می گذرونی؟

سپیده پاسخ داد: من توی خونه 2 تا کار خیلی وقتم رو می گیره/ اولی آرایش کردن جلوی آینه س/ دومی قرآن خوندن
/ من هر روز سعی می کنم قرآن بخونم/ این خیلی بهم کمک می کنه/ از بچگی عادت داشتم/مادرم هم همینطور بود/ خود شما وقتی تسبیح دستت می گیری چه حالی بهت دست می ده/ مطمئنم پسری که تسبیح دستش می گیره نمی ره وسط چهارراه به دختر مردم تیکه بندازه/ شما هم اگه تسبیح دستت بگیری ذکر می گی و آروم می شی/ مگه نه ؟! .....

اینجا دوربین یه کلوزآپ از امیرقاسمی داد . مثل کسی بود که بعد از 12 ساعت خواب به زور پاشده/ بعد تا چشماش رو باز کرده یه نفر بهش فحش خواهر و مادر داده ...... یا پارچ آب یخ بعد از خواب ریختن روی سرش .....(دوستم می گفت) در حالی که امیر قاسمی داشت همینطوری به سپیده نگاه می کرد ..........

سپیده انگشتش رو برد وسط اندام نیمه برهنه برآمده ش و گفت
: من آدم معتقدی هستم
.... دوباره انگشتش رو بیشتر برد توی ...
و گفت: اعتقاد و ایمان توی دل آدمه
..... من خیلی مذهبی و معتقدم.... من اتحاد و بسیج آدما رو دوس دارم ... عشق توی دلمه..... همه چی که به ظاهر نیست...

دوستم می گفت: اینجا دوباره دوربین رفت که علیرضا امیرقاسمی رو نشون بده که ما تلویزیون و ماهواره و ریسیور و همه چی رو خاموش کردیم.... آخه دلمون واسه امیرقاسمی سوخت..... البته طبق جدول خاموشی......

بچه ها همون موقع پیش بینی کردن سپیده با همون لباس نیمه برهنه و آرایش زننده آخر مصاحبه گفته:
الگوی من در زندگی &)*)%^$%&#%&^@$^@#$^@$^#&*
و .....امیرقاسمی هم شاهرگش رو زده......

--------------------------------
منبع: گروپ یاهو مبین
متن آخر رو خودم ادیت کردم
چون به نظرم یه جور توهین بود!

gonzo

عضو جدید
واقعا " این طوری بوده ؟
پس دخترها(غیر از خودم ) اینا رو توی ماهواره میبینن تا چیزی بهشون میگی بهت میگن عقب مونده بی فرهنگ ؟
حالا سپیده که 100 قلم ارایش کرده و با بدنه نیمه برهنه جلوی نامحرم نشسته دم از دین و قرآن و اعتقاد ..... این چیزا میزنه ؟

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترسم که روز حشر عنان در عنان شود
تسبيح شيخ و خرقه رند شرابخوار

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین چیزایه سپیده هست که منو کشته!!!!!!:heart:

اگه منو به غلامی قبول کنه, قول میدم یه تسبیح تو دستم بگیرم! (اگه اصرار کرد هم ...:whistle:)
هر روز هم خودم براش شبا قرآن بخونم تا خوابش ببره!:(
دیگه چه کاری از دستم بر میاد تا بتونم بهش برسم؟؟؟؟؟

zahra aram

عضو جدید
ببخشید این چه جور اعتقادیه که با بدن نیمه برهنه جلوی امیر قاسمی نشسته؟؟؟البته نگاه که می کنیم دوروبر خودمون زیاد از این چیزا میبینیم.طرف هفتاد قلم ارایش می کنه ولی میگه نماز شبم ترک نمی شه این حرفا ناشی از همین برنامه های مزخرفه. البته توی دانشگاه ما زیاد از این دخترا و پسرا هستن باهاشون که صحبت می کنی خیلی قلبای پاکی دارن بر خلاف ظاهر رپشون. نمیدونم والا چی بگم ...........
الله اعلم

*mahdi_joker*

عضو جدید
من کاری ندارم سپیده چیکار میکنه یا کی چی میگه.
من کسی رو دیدم که فکر نمیکردم اصلا بدونه نماز چیه.اما اذان رو که میگفتن نماز رو می خوند.دعا سنا ش هم با خدا میکرد.واقعا نفهمیدم تو این دنیای دوار چه خبره.اما هرچی هست به ریش و تسبیح و این چیزها نیست.دل باید پاک باشه

solar flare

مدیر بازنشسته
من کاری ندارم سپیده چیکار میکنه یا کی چی میگه.
من کسی رو دیدم که فکر نمیکردم اصلا بدونه نماز چیه.اما اذان رو که میگفتن نماز رو می خوند.دعا سنا ش هم با خدا میکرد.واقعا نفهمیدم تو این دنیای دوار چه خبره.اما هرچی هست به ریش و تسبیح و این چیزها نیست.دل باید پاک باشه
ببينيد ممكنه اين جور آدما باشن اما آيا ما آدما تا حالا فكر كرديم كه فلسفه نماز و قرآن چيه؟
همه چيز كه به دل پاك نيست آدم بايد همه عاداتش متناسب باشه
اين خيلي مسخره است كه مثلا طرف بازاريه نماز اول وقتش ترك نميشه اما از صبح تا شب سر مردم كلاه ميذاره بعد ميگه به ظاهر نيست آدم دلش بايد پاك باشه
دور از جمع دوستان بيشتر ما مسلمان نيستيم و مسلمان نماييم
از اين قبيل خانمها من زياد تو دانشگاه ديدم كه روزي هزار قلم رنگ كاري ميكنه بعد ميگه دلم پاكه چرا به فكر نگاه نامحرم نيست كه داره تمام پاكيهاشو از بين مبيره
اين جريان جديدا داره فرهنگ ميشه بين جوونا.
آقايون از بابت حجاب زياد منع شده نيستن هرچند كه بر گردن اونا هم وظايفي از طرف خدا گذاشته شده اما در كل خانمها بايد بيشتر مواظب باشند تا گناه نگاه ديگري هم نيوفته گردن اونا
و ياد بگيرن كه كساني رو هم كه حجاب رو رعايت ميكنن امل تلقي نكنن:mad:
وقتي دختر خانما يه دختر ميبينن كه مثل خودشون نيست با تمسخر نگاهش ميكنن كه چي بشه
واقعا متاسفم

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم میخاسته سر مردم رو شیره بماله (برای جذب مشتری!!!):biggrin:
الان سرچ کردم تو خیلی از عکس هاش صلیب گردنشه
من قبلآ یه جا دیده بودم که تو کنسرت همه ساکت بودن گفته مگه اومدین مسجد؟!
که بعضی ها بهش اعتراض میکنن

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا دختر ها موجودات جَو گیری هستن :cool: یه روز نماز میخونن روزه میگیرن فرداش مودشون عوض میشه به کل پسرای دانشگاه آمار میدن :) (همه دخترا اینجوری نیستنا نریزین سرم :smile:)

The Lunatic

عضو جدید
فکر کنم میخاسته سر مردم رو شیره بماله (برای جذب مشتری!!!):biggrin:
الان سرچ کردم تو خیلی از عکس هاش صلیب گردنشه
من قبلآ یه جا دیده بودم که تو کنسرت همه ساکت بودن گفته مگه اومدین مسجد؟!
که بعضی ها بهش اعتراض میکنن

این صلیبا که مد شده.
الان همه میندازن. ازشونم بپرسه این چیه میگن:w19: :question::que:
واقعا؟ جهالت بد ترین معضلاته.

kooshav

عضو جدید
بابا اینکه چیزی نیست ، من خودم با چشمهای خودم مصاحبه ی شوهره رو دیدم ، با همین میرزاقاسمی ، شهره که بالاتنه اش از اینی هم که گفتین بدتر بوده ، پایین تنه اش هم که نمی دونم شرت پاش بود یا ... هر چی بود با شرت فرقی نداشت
بحث امام رضا که شد همچین زد زیر گریه و اشکش دراومد که صد تا مثل من اشکامون در نمی اومد
بحث مذهب و ... هم که شد خوده میرزا قاسمی هم به قول خودشون کلی مذهبیه و همیشه روزشو می گیره و ...
ابن جور آدما کم نیستند ، از یه طرف یه خلا ای درونشون هست و از طرف دیگه نمی تونن از خیلی گناها بگذرند ، کاری که می کنند اینه که ه دو رو با هم جمع می کنند ، هر گناهی خواستند می کنند ، از اون ور هم از دین و ایمون هر چی عشقشون کشید ور می دارن تا خلا اشون پر شه ، توجیهی هم که خوب بلدن اینه که اصل دله آدمه که باید پاک باشه ! والله بهترین آدمایی که ما دیدم ، ندیدیم ادعای دل پاکی خودشونو داشته باشند که اینا با اون کاراشون دارند
راستی محمدرضا شاه هم خیلی مذهبی بودا ، بابام می گه یه گردن بند الله داشته بدون اون جایی نمی رفته ! دیگه براتون بگم که من نماز خوندن صدام رو هم تو حرم امام حسین دیدم

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!!!!!!!
اگه آدم تو دلش به یه چیزی اعتقاد داشته باشه سعی می کنه بهش عمل کنه برای اینکه بهش احساس خوبی دست می ده و این احساسه خوبو دوست داره.

حميد عسكري

عضو جدید
به نظر من ادم ها ميتونن با هر وضعيتي به خداوند اعتقاد داشته باشن
واين خداوند تعالي است كه با بزرگي خودش كم كم اون فرد رو به خودش نزديك تر ميكنه
واون فرد متوجه اين موضوع ميشه يعني متوجه اشتباهش
مرسسسسسسسسيييييييييي
رفيق