مشرو طي ها !!!!!!!!!!!!(بيا تو جوون)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه بار مشروط شدم ترم 4...:)
2 تا صفر تو کارنامم داشتم! :eek:
خب چیه...حال نکردم برم سر امتحان!!! :surprised:

lady bayat

عضو جدید
صد رحمت به مشروطی شرف داره الان رفتم تو سایت می گه بدهی داره:surprised: تازه نه کارناممو می زاره ببینم نه می زاره انتخاب واحد کنم:eek:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:
بچه ها هيچ جاي دنيا مشروطي ها تاپیک اختصاصي ندارن!!!
جاي كسي كه تنگ نميشه من ميگم اينجا خلوتي پر از هياهو! واسه ي
مشرو طي ها

اصلا يه كاري مي كنم همتون ارزوي مشرو ط شدن داشته باشين!!!!!!!!!!!!!!!

خوشبختانه تا حالا مشروط نشديم كه ببينيم چه عالمي داره...ولي حتماً قول ميدم اين ترمه جديد مشروط بشم تا ببينم چه عالمي داره..:biggrin:;)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تا الان که معدلم 11.98 یه درس مونده نمرش فقط :)

darket mikonam on term man ta daghayeghe akhar montazere nomreye az mabani bargh bodam. ostad ham namardi nakard va ba lotfesh baes shod moadele man beshe 16.99 ..adam inghadr bad shans!

Judass

عضو جدید
darket mikonam on term man ta daghayeghe akhar montazere nomreye az mabani bargh bodam. ostad ham namardi nakard va ba lotfesh baes shod moadele man beshe 16.99 ..adam inghadr bad shans!
کاش مبانی بود.. اخلاق اسلامی.. استاد فکر میکنه من یهودیم بس که حرفاشو نقض میکردیم :biggrin:

EECi

مدیر بازنشسته
doste aziz mashroti ye estelahe . man mashroti nistam . ye estelah ke chandan bahash bigane nistim . shenidim kheyli ziyad pas nabayad jash ra khali gozasht!

درسته. مشروطی هم جزئی از زندگیه دانشجویی هست !!!
:redface::biggrin::)
ایشالله دوستان جدی تر درساشون رو بخونن و یه روزی بیان پیش ما الف ها ! کیفش بیشتره ها!:gol:

joliet_arch

عضو جدید
ای خدا پس که نمره ها اعلام میشه.
دارم میمیرم از نگرانی......فکر کنم
دارم به عذاب خداوند گرفتار میشم.

yapoo

عضو جدید
ای خدا پس که نمره ها اعلام میشه.
دارم میمیرم از نگرانی......فکر کنم
دارم به عذاب خداوند گرفتار میشم.

میخوام بگم که نگران نباشید

من خودمو پیشکسوت تمام شما میدونم چرا؟

چون که تو لیسانس نه تنها یکبار بلکه 2بار مشروط شدم .با معدلی افتضاح فارغ التحصیل شدم 20% امتیازایه کنکور ارشدو به رقبام دادم و الان با بهترین رتبه بین شاگرد اولایه دانشگاهایه دیگه تو کارشناسی ارشد دانشگاه بوعلی سر یه کلاس میشینم.
بیاید مشروطی ها که عمو اومده!

SENAH

عضو جدید

چون که تو لیسانس نه تنها یکبار بلکه 2بار مشروط شدم .با معدلی افتضاح فارغ التحصیل شدم 20% امتیازایه کنکور ارشدو به رقبام دادم و الان با بهترین رتبه بین شاگرد اولایه دانشگاهایه دیگه تو کارشناسی ارشد دانشگاه بوعلی سر یه کلاس میشینم.
:king:

joliet_arch

عضو جدید

:eek:hot damet..... ;):surprised::surprised:

yapoo

عضو جدید

قابل شمارو نداره . عمویه مشروطیها بالاخره از لاکش دراومدو پاک شد شما برادران و خواهران مشروطی خودم بدونید که مشروطی نمک تحصیله شکستو یادتون یده که چه مزه ای داره و میفهمید اگر یه سری تغییرتیه کوچیک تو زندگیتون بدید همون چیزی میشید که باید باشید

بهرحال آماده کمک وهمکاری با همرزمان خودم هستم;)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
البته با 3 بار بنده ركورد ايشونو شكستم و قراره اسمم تو گينس ثبت بشه

درمورد ثبت رکورد باید عرض کنم هیچ رتبه ای به شما تعلق نمیگیره چون متقاضیان با بیش از این حرفها داریم! اما واسه ی اینکه انگیزه از بین نره من با رییس دانشگاه صحبت میکنم یه جایزه هم به شما بدن البته این جایزه فقط جنبه ی معنوی داره!

اما مشروطی ها بیان میخوایم رکورد دار را معرفی کنیم!!!!!!!!!!!

ffaarrsshhiidd

عضو جدید
پس در این صورت من سردمدارم با 3 مشروطیه غیر متناوب در طول 10 ترم لیسانس گرفتم.
موفق باشم...

[/QUOTE]

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پس در این صورت من سردمدارم با 3 مشروطیه غیر متناوب در طول 10 ترم لیسانس گرفتم.
موفق باشم...
[/QUOTE]

ببینید سه ترم داشتیم ! اما متناوب بودنش هم واسه ی شما امتیاز مثبت محسوب میشه.
پس تا اینجای کار شما رکورد داری!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درمورد ثبت رکورد باید عرض کنم هیچ رتبه ای به شما تعلق نمیگیره چون متقاضیان با بیش از این حرفها داریم! اما واسه ی اینکه انگیزه از بین نره من با رییس دانشگاه صحبت میکنم یه جایزه هم به شما بدن البته این جایزه فقط جنبه ی معنوی داره!

اما مشروطی ها بیان میخوایم رکورد دار را معرفی کنیم!!!!!!!!!!!
البته بنده يه برگ برنده دارم كه مطمئنم هيچي نداره اونم اينه كه 2 سال بعد از فارغ التحصيلي بنده به خاطر 4 بار مشروط شدن از دانشگاه اخراج شدم

IranianWay

عضو جدید
حالا مشروط شدی که شدی
ولی 14 واحد بیشتر نمی زارن بردرای خیلی ضایع هست.
12 واحدش هم درس های مال ترم قبل هست که افتادی.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ما درسا رو با 10 پاس کنیم بعد مشروط شیم بازم اونایی که با 10 پاس کردیمو بخونیم؟:cry:

بالا