مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

Parmida_p1

عضو جدید
درخواست کمک از دانشجویان ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات(شاخه علوم انسانی)

درخواست کمک از دانشجویان ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات(شاخه علوم انسانی)

سلام
من فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم میخوام در مقطع ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات که زیر شاخه علوم انسانی هست را بخوانم .

آیا کسی هست که شرایطش مثل من باشه و الان ارشد مدیریت فناوری اطلاعات بخونه و بیاد بگه که چند واحد جبرانی در ارشد به خاطر تغییر رشته باید پاس بشم؟

دروس مشترک و اختصاصی این رشته که باید واسه ارشد خواند چیه ؟
اگه کسی جزوه و کتاب به درد بخور برای این رشته سراغ داره لطفا معرفی کنه؟
ایا با توجه به اینکه لیسانس من فنی و مهندسی هست ایا این رشته برای من سخت نیست؟

با سپاس فراوان

Parmida_p1

عضو جدید
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
من فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم میخوام در مقطع ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات بخونم .

آیا کسی هست که شرایطش مثل من باشه و الان ارشد مدیریت فناوری اطلاعات بخونه و بیاد بگه که چند واحد جبرانی در ارشد به خاطر تغییر رشته باید پاس بشم؟

با سپاس فراوان
یا حق
سلام دوست عزیز
منم شرایطم مث شماست و همین سوالو داشتم و یه تاپیک در مورد
مدیریت فناوری اطلاعات زدم

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-رشته-مدیریت-فناوری-اطلاعات(شاخه-علوم-انسانی)
خوشحال میشم به اون تاپیکم سر بزنی و بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم
بای

آخرین ویرایش:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان
من رشته ام مدیریت صنعتیه برای ارشد نمیدونم صنعتی بخونم یا بازرگانی
قبول شدن توی تهران برای کدوم یک از این دو رشته راحتتره ؟؟

سلام. قبول شدن تو تهران برای هر دو رشته سخته و رتبه خیلی خوب میخواد.
ولی معمولا متقاضی برای بازرگانی بیشتره:gol:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
من فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم میخوام در مقطع ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات بخونم .

با سپاس فراوان
یا حق

سلام
من فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم میخوام در مقطع ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات که زیر شاخه علوم انسانی هست را بخوانم .

ایا با توجه به اینکه لیسانس من فنی و مهندسی هست ایا این رشته برای من سخت نیست؟

با سپاس فراوان

سلام.مدیریت فناوری اطلاعات فقط کارشناسی نداره،
در مورد اینکه سخت هست یا نه باید بگم اگر بخواین به با بچه های مدیریت برابری کنید یه مقدار به مطالعه بیشتری نیاز دارین چون مخصوصا تو درس های تئوریک دانش عمیقی ندارین. پس سخت نیست.
اطلاعات کامل تر در لینک زیر:
مدیریت فناوری اطلاعات

موفق باشید.:gol:

narges tn

عضو جدید
سلام دوستان
من می‌خوام برای ارشدمدیریت صنعتی بخونم ولی‌ نمیدونم از کجا باید شروع کنم. تصمیم دارم بیشترین تمرکزم رو روی زبان و تئوریها‌ی مدیریت بذارم چون ضریبش بیشتره. اگه کسی‌ اطلاعات داره میتونه به من کمک کنه که چه کتابای بخونم. کمتر از ۱ سال هم فرصت دارم

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,
سلام دوستان
من می‌خوام برای ارشدمدیریت صنعتی بخونم ولی‌ نمیدونم از کجا باید شروع کنم. تصمیم دارم بیشترین تمرکزم رو روی زبان و تئوریها‌ی مدیریت بذارم چون ضریبش بیشتره. اگه کسی‌ اطلاعات داره میتونه به من کمک کنه که چه کتابای بخونم. کمتر از ۱ سال هم فرصت دارم

سلام دوست عزیز،
این سوالتون خیلی کلی است منبع اصلی میخواهید یا کتاب جمع بندی و تست
در کل من نظر کلی خودمو عرض میکنم و معتقدم نیازی نیست تا همه را خواند
منبع اصلی :مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان،رفتار سازمانی دکتر رضائیان،مدیریت عمومی دکتر الوانی،مبانی سازمان رابینز،تجزیه و تحلیل سیستمها دکتر رضائیان،مدیریت منابع انسانی اسفندیار سعادت
برای جمع بندی :کتابهای مدرسان و کتاب دکتر پرچ مناسب هستند
تست :تستهای سال قبل
البته فعلا اینها یادم میاد
نگران نباشید،فقط شروع کنید،بعضی از مباحث تکراری هستند
فقط شروع کنیدو با انرژی ادامه بدهید
موفق باشید
یا حق

لطف به لینک زیر مراجعه بفرمایید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...مه-در-مورد-مدیریت-اجرایی-لازمه-بدونیم-)/page7

narges tn

عضو جدید
فکر کنم توی این مدت کم باید کتاب جمع بندی و تست رو بخونم
برای درس OR و امار و تولید باید کلاس تست برم؟؟؟؟
برای تئوریهای مدیریت کتاب پرچ و ماهان و تست کافیه؟
ماهان بهتره یا مدرسان؟

kafsh dozak

عضو جدید
فکر کنم توی این مدت کم باید کتاب جمع بندی و تست رو بخونم
برای درس OR و امار و تولید باید کلاس تست برم؟؟؟؟
برای تئوریهای مدیریت کتاب پرچ و ماهان و تست کافیه؟
ماهان بهتره یا مدرسان؟

to in modate kam???!!!!
manzoreton az alan ta bahmane 92 hast?!!!!!
bara arshad khondan vaghean adamo khaste mikone be nazare man az tabeston shoro konid mn khodam zod shoro kardam ama 1 mahe akhar ke fogholade mohem bod ja zadam!!!

bara OR banke teste mahan o ketabe fadavi vaghean alie niyaz be kelas naist teori ham be nazare mn aval 3 mahe dlm bekhonid bad are mahan ya parch
chon aslan vaght nemikoni mahan o parch o test bekhoni

be nazare man mahan va DLM kafie:smile:

1del

to in modate kam???!!!!
manzoreton az alan ta bahmane 92 hast?!!!!!
bara arshad khondan vaghean adamo khaste mikone be nazare man az tabeston shoro konid mn khodam zod shoro kardam ama 1 mahe akhar ke fogholade mohem bod ja zadam!!!

bara OR banke teste mahan o ketabe fadavi vaghean alie niyaz be kelas naist teori ham be nazare mn aval 3 mahe dlm bekhonid bad are mahan ya parch
chon aslan vaght nemikoni mahan o parch o test bekhoni

be nazare man mahan va DLM kafie:smile:

دوست عزیز مطمئنی که بچه ها از تابستون شروع کنند میرسند.دوست عزیز دی ال ام برای کسی هست که قبلا با تئوری مدیریت آشنایی داشته مناسب هست،الان بهترین موقع برای شروع درسها هست البته برای کسی که میخواد رتبه بشود

samyar70

عضو جدید
شرایط شرکت در آزمون ارشد مدیریت اجرایی

شرایط شرکت در آزمون ارشد مدیریت اجرایی

سلام به همه دوستان

خواستم بپرسم من با مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار(پیام نور) میتونم در آزمون ارشد مدیریت اجرایی شرکت و ادامه تحصیل بدم.
با تشکر

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام به همه دوستان

خواستم بپرسم من با مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار(پیام نور) میتونم در آزمون ارشد مدیریت اجرایی شرکت و ادامه تحصیل بدم.
با تشکر

سلام. بله می تونید شرکت کنید:gol:

1del

سلام به همه دوستان

با تشکر

سلام مدیریت اجرایی جز رشته های شناور هست که افراد با رشته های کارشناسی مختلف میتوانند در ارشد شرکت کنند

قیاسی

عضو جدید
درخواست کمک دارم لطفن ؟

درخواست کمک دارم لطفن ؟

من دوسال است در حین تحصیل واسه ارشد میخونم ولی امسال فارغ تحصیل شدم بهمن ماه ولی الان دیگه واسه کنکور 93 حوصله و انگیزه ندارم فکر میکنم الان که 27 سالم شده واسه ارشد خوندن دیره من پیام نوری ام و درسم طول کشید تموم کنم بنظرتون الان ارزش داره وقتمو بزارم یعنی می تونم آینده خوب و شغل خوب بگیرم دیگه تو سن 27 همه ارشد و کارشونو گرفتن من تازه میخوام شروع کنم دیر نیست ؟:(

قیاسی

عضو جدید
سلام بچه ها میشه به من کمک کنید ؟ من دوساله واسه ارشد در حین تحصیلم خوندم ولی امسال بهمن درسم تموم شده برای 93 اصلن انگیزه کافی ندارم من 27 سالمه و فکر میکنم دیگه دیره واسه درس خوندن همسنای من الان ارشد و کارشونو دارن من تازه میخوام امسال ارشد بخونم یعنی آینده خواهم داشت ؟ یا دیگه همه فرصتها تموم شده من نگرانم

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام بچه ها میشه به من کمک کنید ؟ من دوساله واسه ارشد در حین تحصیلم خوندم ولی امسال بهمن درسم تموم شده برای 93 اصلن انگیزه کافی ندارم من 27 سالمه و فکر میکنم دیگه دیره واسه درس خوندن همسنای من الان ارشد و کارشونو دارن من تازه میخوام امسال ارشد بخونم یعنی آینده خواهم داشت ؟ یا دیگه همه فرصتها تموم شده من نگرانم

سلام.
برای چی انگیزه ندارین؟ شما که میگین 2ساله دارین میخونین. یعنی احتمال میدین امسال قبول نشین؟
من فکر میکنم بهتر باشه همه وقتتون رو برای کنکور ارشد نزارین. در کنارش کار هم داشته باشین. حتی ان شالله ارشد هم قبول بشین، در کنارش کار هم بکنین خیلی بهتره

1del

من دوسال است در حین تحصیل واسه ارشد میخونم ولی امسال فارغ تحصیل شدم بهمن ماه ولی الان دیگه واسه کنکور 93 حوصله و انگیزه ندارم فکر میکنم الان که 27 سالم شده واسه ارشد خوندن دیره من پیام نوری ام و درسم طول کشید تموم کنم بنظرتون الان ارزش داره وقتمو بزارم یعنی می تونم آینده خوب و شغل خوب بگیرم دیگه تو سن 27 همه ارشد و کارشونو گرفتن من تازه میخوام شروع کنم دیر نیست ؟:(

دوست عزیز 27 سال سنی نیست که من خیلی از آدمها رو میشناسم که موفقیتشون از 40 سالگی شروع شده،همین برایان تریسی خودمون تا 225 سالگی کارگر تو کشتی حمل الوار بود،انگیزه نداری چون هدف نداری به هدفهات فکر کن ببین چی میخوای،اگه ارشد میخواهی چرا ارشد میخواهی و ...

HazrateOstad

عضو جدید
سلام من میخواستم امسال برای ارشد بخونم ولی پدرم میگه تابستون بیا برو فلانجا تا با کار اشنا بشی و توی طول ترم هم روزایی که بیکاری برو زبان و کامپیوترتو قوی کن و کلا معتقده کارمندی خوب نیست حالا توی دوراهی موندم چی کار کنم این حرفاش سستم کرده و میگم این راه اسون تره و ... ینی بنظرتون الان برم سراغ ی کار ازاد بهتره یا ارشد بخونم و بعد تازه بخوام از صفر تازه اگه کار مرتبط گیر بیارم شروع کنم یا با ارشدم برم ی کار غیرمرتبط و ...؟! خیلی گیج شدم

1del

سلام من میخواستم امسال برای ارشد بخونم ولی پدرم میگه تابستون بیا برو فلانجا تا با کار اشنا بشی و توی طول ترم هم روزایی که بیکاری برو زبان و کامپیوترتو قوی کن و کلا معتقده کارمندی خوب نیست حالا توی دوراهی موندم چی کار کنم این حرفاش سستم کرده و میگم این راه اسون تره و ... ینی بنظرتون الان برم سراغ ی کار ازاد بهتره یا ارشد بخونم و بعد تازه بخوام از صفر تازه اگه کار مرتبط گیر بیارم شروع کنم یا با ارشدم برم ی کار غیرمرتبط و ...؟! خیلی گیج شدم

سلام دوست عزیز ،آسونترین راه بهترین راه نیست ،قرار نیست که ما بگیم شما چیکار کنید به نظر من شما باید بگید چی میخواهید تا ما کمکتون کنیم (ما راهنمایی میکنیم شما تصمیم میگیرید)،اهدافت تو زندگی چیه ،از چی لذت میبری، چقد توان داری و ...
باباتون با دید و با توجه به سن خودش گقته من خودم الان شغل آزاد دارم از یکشنبه زبانمو با یک استاد خصوصی شروع میکنم و مطالعه مدیریتی هم دارم،پس تنبلی نکن،شرط لازم و کافی من برای اهدافم ادامه تحصیل هستش،اگه میخواهی ارشد بخونی دیره زودتر شروع کن،
یا حق

قیاسی

عضو جدید
سلاااااااااام میشه دوستان لطف کنید و یک منبع مطالعاتی خوب برای ارشد مدیریت دولتی سراسری درس حسابداری دولتی معرفی کنید برای شخصیکه اولین باره میخواد این درسو مطالعه کنه و اینکه رشته کارشناسی اش مدیریت بازرگانی بوده لطف میکنید

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاااااااااام میشه دوستان لطف کنید و یک منبع مطالعاتی خوب برای ارشد مدیریت دولتی سراسری درس حسابداری دولتی معرفی کنید برای شخصیکه اولین باره میخواد این درسو مطالعه کنه و اینکه رشته کارشناسی اش مدیریت بازرگانی بوده لطف میکنید

سلام خدمت دوست خوبم
منابع مهم درس حسابداري دولتي کتاب‌های حسابداری و کنترل‌های مالی دولتی ـ حسابداری دولتی باباجانی می‌باشد.
مطالب مورد آزمون
حساب‌های سپرده،
اعتبارات تملک،
دارایی‌های سرمایه‌ای
انواع حساب‌ها و امتیازات عمومی و اختصاصی
تعاریف اولیه در مورد گرایش‌های مالی، دولتی،
و عملیات حسابداری خزانه‌داری می‌باشد.
سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتتونم:gol:

manidf

عضو جدید
سلام به همگی من می خوام ارشد مدیریت اجرایی ازاد قبول بشم کارشناسیم ریاضیه چیکار کنم که حتما قبول بشم لطفا راهنماییم کنید .ممنون

p_jam2005

عضو جدید
کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی یا مدیریت بازرگانی؟ لطفا سریع کمک کنید

کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی یا مدیریت بازرگانی؟ لطفا سریع کمک کنید

سلام دوستان من کارشناسی خودم رو مهندسی صنایع گرفتم و برای ارشد میخوام مدیریت بخونم. میخواستم ببینم مدیریت بازرگانی بهتره یا صنعتی. بیشتر از نظر بازار کار. میدونم مدیریت صنعتی خیلی شبیه مهندسی صنایع هستش و خیلی ها هم میگن تو مدیریت صنعتی چیز جدیدی یاد نمیگیری که به دردت بخوره. لطفا کمک کنید. مرسی

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان من کارشناسی خودم رو مهندسی صنایع گرفتم و برای ارشد میخوام مدیریت بخونم. میخواستم ببینم مدیریت بازرگانی بهتره یا صنعتی. بیشتر از نظر بازار کار. میدونم مدیریت صنعتی خیلی شبیه مهندسی صنایع هستش و خیلی ها هم میگن تو مدیریت صنعتی چیز جدیدی یاد نمیگیری که به دردت بخوره. لطفا کمک کنید. مرسی

سلام.
یعنی چی توی ارشد صنعتی چیز جدید یاد نمیگیری؟!
از لحاظ بازار کار بازرگانی بهتره، و همینطور متقاضی بیشتری هم داره.
:gol:

nazanin888

عضو جدید
کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد

سلام
دوستان می خواستم بدونم برای قبولی کنکور ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه های تهران و شهرستان ها رتبه حدودا چند باید باشه؟
ممنون

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

قیاسی

عضو جدید
سلام خدمت دوست خوبم
منابع مهم درس حسابداري دولتي کتاب‌های حسابداری و کنترل‌های مالی دولتی ـ حسابداری دولتی باباجانی می‌باشد.
مطالب مورد آزمون
حساب‌های سپرده،
اعتبارات تملک،
دارایی‌های سرمایه‌ای
انواع حساب‌ها و امتیازات عمومی و اختصاصی
تعاریف اولیه در مورد گرایش‌های مالی، دولتی،
و عملیات حسابداری خزانه‌داری می‌باشد.
سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتتونمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

ببخشید دوست خوبم ممنون از راهنمایی ات این کتاب حسابداری دولتی باباجانی همونی است که مربوط به انتشارات سمته و مولف کلی اش اقوامی - باباجانی می باشد یه دنیا ممنون از راهنمایی ات :que:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nazanin888

عضو جدید
دوستان من رشته ی کارشناسیم فناوری اطلاعات بوده ولی می خوام ارشد رو مدیریت بخونم. به نظرتون جزوات و آزمونهای کدوم یکی از موسسات پارسه/مدرسان شرف/ماهان و یا سنجش تکمیلی برای مدیریت بهتره؟ با توجه به اینکه من باید از صفر شروع کنم.

قیاسی

عضو جدید
دوستان من رشته ی کارشناسیم فناوری اطلاعات بوده ولی می خوام ارشد رو مدیریت بخونم. به نظرتون جزوات و آزمونهای کدوم یکی از موسسات پارسه/مدرسان شرف/ماهان و یا سنجش تکمیلی برای مدیریت بهتره؟ با توجه به اینکه من باید از صفر شروع کنم.

سلام و با عرض شب خوش دوست خوب اولن جزو برای قبولی در ازمون ارشد به تنهایی در دانشگاه های سراسری کفایت نمیکنه و حتمن باید منابع اصلیرو مطالعه کنی در مرحله دوم بری سراغ جزو و بعدش من شنیدم کادر ماهان در ارشدمدیریت خوبه ولی مهمتر از همه خوندن و وقت گذاشتن تو هست که ربطی هم به اموزشگاه نداره تو باید خودت وقت بذاری و مطالعه کنی همین موفق و سر بلند باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

امیری.ن

عضو جدید
نمیدونم چه منابعی بهترینه

نمیدونم چه منابعی بهترینه

سلام
من دوساله برا ارشد بازرگانی میخونم سال اول قلمچی شرکت کردم و پولمو ریختم دور منابعی هم که معرفی کرده بودن نمیدونم خوب بود یانه سال اول مجاز نشدم امسال تونستم مجاز بشم اما رتبم اصلا خوب نیست.میدونید اخرین رتبه ای که پیام نور پذیرش میکنه چنده؟؟
منابعی که خوندم مالی تهرانی.بازار سه استاد.تئوری پرچ البته فقط تستاشو بدون توضیحان.اقتصاد تست نظری .تئوری رضایی.منابع اسفندیاری.زبان چون سال اول نتیجه نداد امسال خیلی جدی نخوندم 504..رفتار رضایی.وچند تا دیگه که یادم نمیاد
نمیدونم منتظر جواب پیام نور بمونم یا سه باره شروع کنم با توجه به اینکه شاغلم شرایط خیلی سخته الان که دارم فک میکنم از اول باید شروع کنم واقعا حالم بد میشه.چکار کنم؟؟؟منابع بهتر و خلاصه تر سراغ ندارید؟

بالا