مشاوره خواستگاری!!!

behnam_nurse86

عضو جدید
سلام دوستان یه مشاوره بدید
بنظر شما یه استاد چطوری از یکی دانشجوهاش خواستگاری کنه که اگه جواب رد داد مشکل خاصی بوجود نیاد و اینکه توی دانشگاه کسی متوجه نشه؟؟ یا اینکه چطوری میشه کمی برا شناخت بهش نزدیک شد بعد درخواست داد؟؟؟؟
مرسی

نگار88

کاربر بیش فعال
نظرتون راجع به اینکه از طریق یه استاد دیگه که خیلی سنش از هر دو نفر بالاتر باشه یا دفتر مشاوره بیان بشه چیه؟؟ یکم جنبه ی رسمی پیدا میکنه....

behnam_nurse86

عضو جدید
نظرتون راجع به اینکه از طریق یه استاد دیگه که خیلی سنش از هر دو نفر بالاتر باشه یا دفتر مشاوره بیان بشه چیه؟؟ یکم جنبه ی رسمی پیدا میکنه....

خب اینجوری تعداد افراد بیشتری با خبر میشن که مشکلات بعدی رو بوجود میاره

نگار88

کاربر بیش فعال

اگه میخواین جنبه ی رسمی پیدا کنه که بعدا اگه خبرش تو دانشگاه درز پیدا کرد سوبرداشت نکنن به نظرم اگه یه واسطه بگه خیلی بهتره

گیتی نانا

عضو جدید
اگه میخواین جنبه ی رسمی پیدا کنه که بعدا اگه خبرش تو دانشگاه درز پیدا کرد سوبرداشت نکنن به نظرم اگه یه واسطه بگه خیلی بهتره
بنظرم اول بایس از دختر تحقیق کنه اگه دختر با ابرویی بود برا خودشم مهم بود خودش مظرح کنه اما اگه دختره برا پز دادن بخواد سواستفاده کنه تنها مطرح نکنه خیلی بهتره و حتما با یک مشاوره مشورت کنه.ما تو دانشگامون استادمون از یک دختر خواسگاری کرده بود تو دوران لیسانس ازش سواستفاده میکرد جواب رد هم داده بود پروزه هاشو مجبور بود نمره خوب بده از این دخترا هم پیدا مشه.تو ارشد هم سواستفاده میکرد.[h=3][/h]

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
بنظر شما یه استاد چطوری از یکی دانشجوهاش خواستگاری کنه که اگه جواب رد داد مشکل خاصی بوجود نیاد و اینکه توی دانشگاه کسی متوجه نشه؟؟ یا اینکه چطوری میشه کمی برا شناخت بهش نزدیک شد بعد درخواست داد؟؟؟؟
مرسی

استاده یه بار بعد کلاس بهش بگه میخواد با خودش و خونوادش آشنا شه.کمی بهش نزدیک شد یعنی چی؟نکنه استاده خودش همچین نیتش ازدواج نیست؟اینجور استادا خطرناکن.
اگه واقعا نیتش آشنایی برای ازدواجه،یه روز بعد از کلاس باهاش صحبت کنه از دختره بخواد که این موضوع بین خودشون بمونه و فقط خانواده ها در جریان قرار بگیرن.از خودش بپرسه چه جوری میتونن آشنا شن.اگر دختره بخواد با استاده ازدواج کنه که قبول میکنه و مراحل بعدی.اگرم نخواد که ممکنه به دیگران بگه که خب بگه.چه مشکل خاصی مثلا به وجود بیاد؟

بهتره استاده قبلش یکم فکر کنه که واقعا این دختره بهش میخوره و فهمیدست که آبروریزی نکنه یا صرفا عاشق چشمو ابروش شده

behnam_nurse86

عضو جدید
استاده یه بار بعد کلاس بهش بگه میخواد با خودش و خونوادش آشنا شه.کمی بهش نزدیک شد یعنی چی؟نکنه استاده خودش همچین نیتش ازدواج نیست؟اینجور استادا خطرناکن.
اگه واقعا نیتش آشنایی برای ازدواجه،یه روز بعد از کلاس باهاش صحبت کنه از دختره بخواد که این موضوع بین خودشون بمونه و فقط خانواده ها در جریان قرار بگیرن.از خودش بپرسه چه جوری میتونن آشنا شن.اگر دختره بخواد با استاده ازدواج کنه که قبول میکنه و مراحل بعدی.اگرم نخواد که ممکنه به دیگران بگه که خب بگه.چه مشکل خاصی مثلا به وجود بیاد؟

بهتره استاده قبلش یکم فکر کنه که واقعا این دختره بهش میخوره و فهمیدست که آبروریزی نکنه یا صرفا عاشق چشمو ابروش شده

اینکه ادم بفهمه دختر ابرو داری هست و به کسی نمیگه یا اینکه فردا توی کل دانشگاه بخش میکنه خیلی سخته
نمیشه از رو ظاهر نظر داد

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو دانشگاه ما معمولا اینجور اشخاص با این شرایط از طریق نهاد رهبری یا مشاوره دانشگاه اقدام میکنن ....یعنی این دو تا مکان بدون اینکه دختر بفهمه تحقیقای اولیه رو انجام میدن و حتی اولین قرار یا ارتباطم میتونه از طریق این دو تا مکان اتفاق بیفتته
البته دانشگاه ما زیاد بزرگ نیست

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی

تو دانشگاه ما یه استاد با یکی از دانشجوایان ازدواج کرد که از قرار اینگونه شروع شده
در طول ترم با دانشجو لجبازی می کرده یعنی اخراج از کلاس واسه ی موارد کوچک یکبار هم خواهرش را آورده بوده که دختر مورد نظر و ببینه
نهایتا بعد اینکه با نمره ی 10 پاسش کرده بوده به خواستگاری میره بعدمشم دختره از عشقش جدا میشه وبه استاد به خاطر موقعیتش می پیوندت.
البته در کل ماجرا نبودم چیزهایی که بعد ازدواجشون از بچه ها شنیده بودم رو گفتم

I.R.IRAN

عضو جدید
آره دفتر فرهنگي يا نهاد هاي رهبري يا به طور كلي روحاني دانشگاه گزينه ي خيلي خوبي به عنوان يه معتمد بين دو طرف هستش
اما اگه هم ميخوايد و تصميمتون قطعيه كه بريد صاف بهش بگيد
خواست ، خواست ، نخواستم كه . . . اصلا بره پر كنه ، شما استادي و تو موضع غالب ، بگه و اصلا همه بدونن
خلاف نكرديد كه

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
اینکه ادم بفهمه دختر ابرو داری هست و به کسی نمیگه یا اینکه فردا توی کل دانشگاه بخش میکنه خیلی سخته
نمیشه از رو ظاهر نظر داد

اگر ظاهرش آدم موجهی باشه، بعیده ازین بچه بازیا در بیاره.شما ازش بخواین که به بچه های دانشگاه چیزی نگه.اگر گفت نشون میده که زیاد مورد اطمینان نیست واسه شما هم اتفاق خاصی نمیفته.جرم که نکردین،خواستگاری کردین.همه مردایی که ازدواج میکنن خودشون پا جلو میزارن و دیگران میفهمن که قصد ازدواج دارن.دوستی یواشکی و فریب دادن دختر مردم که نیست

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اولا بزار ترم تموم شه . که با خودت کلاس نداشته باشه دیگه هیشوخ

دوما نگران اونش نباش چون اون خودش به محض اینکه بهش بگی عالم و آدمو پر میکنه خخخخخخ

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دانشگاه ما یه استاد با یکی از دانشجوایان ازدواج کرد که از قرار اینگونه شروع شده
در طول ترم با دانشجو لجبازی می کرده یعنی اخراج از کلاس واسه ی موارد کوچک یکبار هم خواهرش را آورده بوده که دختر مورد نظر و ببینه
نهایتا بعد اینکه با نمره ی 10 پاسش کرده بوده به خواستگاری میره بعدمشم دختره از عشقش جدا میشه وبه استاد به خاطر موقعیتش می پیوندت.
البته در کل ماجرا نبودم چیزهایی که بعد ازدواجشون از بچه ها شنیده بودم رو گفتم

وا حالا چرا باهاش لج بوده بعد خواستگار هم بوده!... چه لوس. اه اه...!

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وا حالا چرا باهاش لج بوده بعد خواستگار هم بوده!... چه لوس. اه اه...!

کلا استاد لجبازی بودن . خانومشون با من هم ورودی و هم رشته بودن از اونجا که خانومشون با من خوب نبودن
در نتیجه استاد هم با من خوب نبودن
یعنی رفتارهایی واقعا زشت زننده که از یک استاد بعید بود انجام می دادن من ترم آخر با هاشون درس برداشتم تا می تونستن با من هم لجبازی می کردن. ( شخصیتشون اینجوری بود)

اه اه کم هستن واسه اشون