مشاوره

ssordi

عضو جدید
سلام دوستان می خواهم کمکم کنید.من یک ماه است که در دانشگاه با یک پسر که 5 سال از من بزرگتر است آشنا شدم. بگذارید همه چیز را قشنگ توضیح بدم.ما هر دو با یک استاد کار داشتیم.منظرش بودیم.وقتی که کارم تمام شد و می خواستم برگردم گفتند که من یک سوال دارم و شماه ام رو گرفتن سوال هاشون راجب درس و پایان نامه بود و بعد کم کم به ابراز علاقه منجر شد.من هم چندین بار از ایشان خواستم که تمامش کنن اما فایده ایی نداره. دیگه خودم هم احساس می کنم به ایشان علاقه دارم دوسه روز جوابشو نمیدم بعد دوباره جواب میدم
خسته شدم یک وضعیت بلاتکلیفی هست
از طرفی شناختی راجبشون ندارم فقط میدونم هم شهری هستیم و ایشان کار دارند
منو راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ ادامه بدم؟اگه قصدشون چیزی جز ازدواج باشه نمی تونم حتی یک لحظه هم ادامه بدم اما نمیدونم!!!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام دوست گرامی
نیازی نیست شما وارد یک رابطه نا معلوم با ایشون بشید
اگر زیاد پیگیر هستند و اگر صحبت ازدواج کردن علاوه بر گفتن این نکته که شناخت زیاد ازهم ندارید چه طور چنین تصمیم گرفتن و بعد شنیدن یک پاسخ قانع کننده شرط بذارید از طریق خانواده اقدام کنند و بعد شناخت ایجاد کنید
تاکید می کنم اول یک جلسه رسمی خواستگاری بیان و بعد با اجازه خانواده یک زمان محدود شناخت پیدا کنید..ضمن اینکه خواستگاری امدن معنی اینو نمیده حتما ازدواج کنید که اون اقا و یا شما بخواید تمام فکراتونو بکنید فقط یک راه بهتر برای شناخت

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان می خواهم کمکم کنید.من یک ماه است که در دانشگاه با یک پسر که 5 سال از من بزرگتر است آشنا شدم. بگذارید همه چیز را قشنگ توضیح بدم.ما هر دو با یک استاد کار داشتیم.منظرش بودیم.وقتی که کارم تمام شد و می خواستم برگردم گفتند که من یک سوال دارم و شماه ام رو گرفتن سوال هاشون راجب درس و پایان نامه بود و بعد کم کم به ابراز علاقه منجر شد.من هم چندین بار از ایشان خواستم که تمامش کنن اما فایده ایی نداره. دیگه خودم هم احساس می کنم به ایشان علاقه دارم دوسه روز جوابشو نمیدم بعد دوباره جواب میدم
منو راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ ادامه بدم؟اگه قصدشون چیزی جز ازدواج باشه نمی تونم حتی یک لحظه هم ادامه بدم اما نمیدونم!!!

ببین شما نباید از اول جواب می دادی وقتی اولین پیام ابراز علاقه بود
البته بسته به نوهع فرهنگ ها داره هر شهری فرهنگ خاص خودش رو داره
ولی به نظم پسری اگه دختری رو بخواد باهاش بازی نمی کنه مثل مرد میره خواستگاری تازه
مشخص هست که وقتی بهت ابراز علاقه کرده باعث شده شما بهش علاقه پیداری کنی
ولی به نظر من سیستم رو طوری تنظیم کنین که هر محبتی و درباره پسرها تا وقتی که وقتش نشده محبت نبینین سراب هست یعنی معکوس ببینین جدی می گممممم
تازه طبق گفته شما شناختی هم ندارین به چی علاقه پیدا کردی به اینکه دستتون انداخته اینکه داری با احساساتت بازی می کنه این امر باعث علاقه شده
دختر ها اینقدر ساده نباشین
من جای شما بودم حالشو می گرفتم حسابیییی:razz:

عاشق پیشه

عضو جدید
سلام
اگر قبل از اینکه از شما شماره بگیره می دانست که شما همشهری اش هستی پس قصدش ازدواجه و باید به هر جهت با خانواده در میان بذارین

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
تمومش کنید بهتره البته اگه قصدش چیز دیگری به جز ازداوج باشه
چون دخترها خیلی زودتر از پسرها به نتیجه می رسند و اولین نفرند که ضربه فنی می شن

ssordi

عضو جدید
سلام خیلی ممنونمnayyer
اولین پیام ها فقط راجب پایان نامه بود.این حرفتون رو قبول دارم اگه پسری کسی رو بخاد سریع میره خواستگاری
از اول نظرم روش مثبت بود ولی حرفاهاش هم بی تاثیر نبوده
من هم یه مدت جوابشو ندادم
این طوری خودم راحترم حداقل بلاتکلیف نیستم

A1300

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی جدی و محکم حالش را بگیر....
اگه واقعا دوست داره مرد و مردونه با خانواده بیاد خواستگاری...
این دروغ ها را هم باور نکن...
تو داری بهش عادت میکنی و این عادت کردن پیامد های بدی برات خواهد داشت...