مشاوره برای خرید گوشی حداکثر تا 600 تومن

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ببین قیمت واقعی موبایل برو تو mobile.ir ببین
کلا هر مدلی که میخوای هست. همینطور اطلاعات در موردشون. مثل دیجی کالا خیلی جامع نیست

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
بين برند سوني و سامسونگ و ال جي اگه بخوايم يه رده بندي داشته باشيم بينشون چجوري ميشه؟كدوم از لحاظ باتري و سرعت و كارايي متوسط (كارايي بالا نميخوام)حافظه بالا تا 128 گيگ و كيفيت خوب دوربين بهترن؟بر اساس اين ويژگي رده بندي شو بهم بگيد.
ممنون از راهنمايي تون
قيمتش تا 600تومن
هوآوي رو براي پيشنهاد نگيد.مرسي
البته اينجور كه من گشتم سوني توي اين قيمت چيزي نداره مثه اينكه!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام.
بين برند سوني و سامسونگ و ال جي اگه بخوايم يه رده بندي داشته باشيم بينشون چجوري ميشه؟كدوم از لحاظ باتري و سرعت و كارايي متوسط (كارايي بالا نميخوام)حافظه بالا تا 128 گيگ و كيفيت خوب دوربين بهترن؟بر اساس اين ويژگي رده بندي شو بهم بگيد.
ممنون از راهنمايي تون
قيمتش تا 600تومن
هوآوي رو براي پيشنهاد نگيد.مرسي
البته اينجور كه من گشتم سوني توي اين قيمت چيزي نداره مثه اينكه!

بله سونی تقریباً چیزی نداره، مگر مدلهای 2 سال پیش که دگ چندان ارزش خرید نداره. اگه 880 بتونید هزینه کنید یکی از مدلهای ایده آل سونی Xperia XA هستش که کمتر از 1 سال پیش معرفی شد.
ال جی هم چند وقتیه آمار بوت لوپ شدنش رفته بالا (خاموش شدن ناگهانی دستگاه و سپس گیر کردن روی لوگوی آغازین). اگر ال جی خواستین حتماً با گارانتی رسمی (مدیا پردازش) بگیرین که 2 سال گارانتی داره و در صورت بروز مشکل بتونید اقدامی کنید. مدلهای ایکس پاور، ایکس کم، ایکس اسکرین، استایلوس 2 در بازه قیمتی 600 تا 750 می تونید بگیرید.
تو سامسونگ هم انتخابهایی هست، الآن دقیقاً قیمت ندارم اما J5 2016 و A3 2016 فکر کنم بتونید بگیرید. اگه قیمتاشون بالا بود رو J3 (2016) فکر کنید.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از شما
فقط اين مدلايي كه گفتين از لحاظ قيمتي بود؟
كيفيت و دوام كدومش بهتره؟شما سقف خريدشو همون 880تومن باشه.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
ممنون از شما
فقط اين مدلايي كه گفتين از لحاظ قيمتي بود؟
كيفيت و دوام كدومش بهتره؟شما سقف خريدشو همون 880تومن باشه.

کیفیت و دوام که نزدیک به همن، تو این رنج اکثراً بدنه ها پلاستیک پلی کربناته. مشخصات سخت افزاری هم تقریباً مشابه همن و اختلافات جزئی دارن.
سقفش 880 که خب SONY XA، SAMSUNG j5 Prime و Samsung J7 2016 هستن. اون مدلای ال جی که گفتم هم هستن. J5 Prime اگه اشتباه نکنم فکر کنم سنسور اثر انگشت هم داره. سامسونگ چند تا گارانتی تو ایران داره، همراه سرویس خاورمیانه یکی از ارزون تریناشه.
الآن هم یادم اومد ال جی K10 قیمتش حدودای 550.000
حافظه فرمودین تا 128، اگه منظورت حافظه داخلیه که تو این قیمت نداریم، اکثراً 32 و 16 هستن. اگرم منظورت کارت حافظس که الآن بیشترشون تا 64 رو ساپورت می کنن تو این بازه قیمتی.
دوربین ها هم مشابه همدیگن. تو بحث پارامترهای کیفیت دوربین، تو یه زمینه یه موبایل برتری داره، در زمینه دیگه یه موبایل دگ برتری داره. مثلاً یکیشون تو فوکوس و عکس برداری از اشیاء نزدیک قویه، یکی دگ تو عکاسی از فضای باز و نقاط دوردست تر قویه. وجه اشتراکشون اینه که تو شب همشون افت کیفیت محسوسی دارن. اگه خیلی رو عکاسیشون حساسی می تونی تو سایت های مرجع از جمله gsmarena.com نمونه عکس دوربین هر موبایل رو ببینی.

آخرین ویرایش:

tajhizyar

عضو جدید
من که گلکسی مینی J1 رو گرفتم راضیم فقط شارژ خیلی زود تموم میشه اگه با نت کار کنی !