[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

hothit

عضو جدید
اقا این سطح نوشیروانی بابل خیلی خوبه؟خیلیا به من می گن خیلی خوبه دانشجوهای اونجام خیلی راضی بودن میگفتن حتی از فردوسی هم بهتره! واقعن این جوریه؟

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاالله تربیت مدرس رو میارید ( همه گرایش هاشو )
امیرکبیر فرآیند احتمالش خیلی زیاده . بقیه گرایش هاشو میارید

ممنون
پس یعنی امیرکبیر رو بالاتر بزنم؟
آخه یکی از دوستام اونجاست میگه ترم اول استادم گفته باید بیای موضوع پایان نامتو مشخص کنی
شما نمیدونید واقعا اینجوریه یا نه؟

S.Mehran.S

عضو جدید
یعین شما میفرمایید اساتید این 3 تا دانشگاه در یک سطحن؟

من چیزی نمی فرمایم :D من می خوام بدونم دوستان دونه دونه استادها رو بررسی کردن و به اجماع رسیدن که علم و صنعت ضعیفتره ؟
یا اینکه فقط از روی حدس و گمان یه چیزی گفتند ؟
شما خودتون تا حالا رزومه اعضای هیئت علمیه علم و صنعت رو با صنعتی و شیراز مقایسه کردید ؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انقد همه گفتن انرجی بده رفتم از سوپر محلشون پرسیدم گفتن خانواده خوبی نداره:Dمنصرف شدمولی دیگه از محیط زیست نمیگذرم
راس گفته!شما که فکر خارج رفنی این محیط زیستم بد نیس فک کنم واسه کارم از انرژی بهتره !

S.Mehran.S

عضو جدید
ممنون
آخه یکی از دوستام اونجاست میگه ترم اول استادم گفته باید بیای موضوع پایان نامتو مشخص کنی

دقیقا موضوعیه که خودم هم توش موندم .
امیرکبیر یا تربیت مدرس ؟ مسئله این است . . .:surprised:
در رابطه با سوال دومتون هم اطلاعی ندارم متاسفانه

hadi216

عضو جدید
سلام .
توی پست های قبلی می خوندم که دوستان دانشگاه علم و صنعت رو مورد " عنایت " قرار داده بودند و کلا با خاک یکسانش کرده بودند . من روی علم و صنعت یه حساب دیگه ای باز کرده بودم . مخصوصا جداسازی این دانشگاه با وجود فردی مثل تورج محمدی خیلی توی صنعت شناخته شده است . و میشه گفت در زمینه ی جداسازی به روش غشائی قطب علمی محسوب میشه .
دوستانی که میگن این دانشگاه از لحاظ استاد ، امکانات و . . . کمبود داره میشه یه کم مستند صحبت کنند . من توی سایت رفتم و هیئت علمیش رو بررسی کردم چیز بدی ندیدم و اینکه دو تن از استادهای ما که استاد روزبه ( زیزو ) هم بودند جداسای علم و صنعت خوندند و واقعا افراد موفقی در "صنعت" هستند . اون هم با 29 - 28 سال سن .
خواهشا اگه موردی هست شفاف تر بگید . چون توی انتخاب من خیلی تاثیرگزاره .
متشکرم

آره منم میگم که باید واسه حرفایی که تحویل ملت میدیم دقت بیشتری به خرج بدیم .
میشه بگی اون 2تا استاد کیا بودن ؟؟

mersadd

عضو جدید
ممنون
شما رو دانشگاه زوم کن حتی مثلا شبانه هم باشه
البته نظره منه
ولی امیرکبیر خیلی خیلی نمره اوردن آسونه

S.Mehran.S

عضو جدید
آره منم میگم که باید واسه حرفایی که تحویل ملت میدیم دقت بیشتری به خرج بدیم .
میشه بگی اون 2تا استاد کیا بودن ؟؟
استاد علیرضا همتی - استاد دانشگاه تهران جنوب هستند - به اندازه 10 تا دانشجوی تهران و امیرکبیر کار کرده و مقاله داده
مهندس خشایار شریفی - استاد دوره pfd,p&id - رزومه اش رو ببینید فکر می کنید 20 ساله توی صنعته . ولی فقط 29 سال سن داره

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چیزی نمی فرمایم :D من می خوام بدونم دوستان دونه دونه استادها رو بررسی کردن و به اجماع رسیدن که علم و صنعت ضعیفتره ؟
یا اینکه فقط از روی حدس و گمان یه چیزی گفتند ؟
شما خودتون تا حالا رزومه اعضای هیئت علمیه علم و صنعت رو با صنعتی و شیراز مقایسه کردید ؟

شما دکتر ایت اللهی و دکتر رحیم بور و استاد مولا رو با چه کسی تو علم و صنعت مقایسه میکنید؟

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا موضوعیه که خودم هم توش موندم .
امیرکبیر یا تربیت مدرس ؟ مسئله این است . . .:surprised:
در رابطه با سوال دومتون هم اطلاعی ندارم متاسفانه

تربیت مدرس میگن امکانات آزمایشگاهیش خوبه ولی ما که کار آزمایشگاهی نداریم داریم؟
رتبه ها نشون میده گویا بیشتریا به امیرکبیر تمایل دارند
امان همین هیچی ندونستنه آدمو به شک میندازه.
حالا من بازم میپرسم میام میگم
شما هم اگه چیزی شنیدید خبر بدید

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا بحثه مهندسی شیمی علم و صنعت نیس ولی من اونجور که یادمه تو انتخاب رشته کارشناسی میگفتن مثلن صنعتی اصفهان از خواجه نصیر تو رشته هایی قوی تره!ولی خب چون تخواجه تو تهرانه اول اونو میزنن!کلن تهران بودن یه دانشگاه دلیل قوی بودنش نیست!با توجه به اینکه علم و صنعت یه موقع آرزوی من بوده و به نظر منم بازم خیلی شاخه!

S.Mehran.S

عضو جدید
شما دکتر ایت اللهی و دکتر رحیم بور و استاد مولا رو با چه کسی تو علم و صنعت مقایسه میکنید؟
هر دانشگاهی برای خودش استادهایی داره که وزنه ی علمی محسوب میشند . علم و صنعت هم از این قائده مستثنی نیست . آقای دکتر تورج محمدی و همچنین آقای دکتر عباس طائب هم جزء مفاخر مهندس شیمی ایران هستند . کما اینکه افرادی که شما نام بردید هم اساتید بزرگی هستند .
ولی این ها دلیل میشه که بگیم علم و صنعت از این دانشگاه ها ضعیفتره ؟

S.Mehran.S

عضو جدید
تربیت مدرس میگن امکانات آزمایشگاهیش خوبه ولی ما که کار آزمایشگاهی نداریم داریم؟
رتبه ها نشون میده گویا بیشتریا به امیرکبیر تمایل دارند
امان همین هیچی ندونستنه آدمو به شک میندازه.
حالا من بازم میپرسم میام میگم
شما هم اگه چیزی شنیدید خبر بدید

حتما خبر میدم .

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر دانشگاهی برای خودش استادهایی داره که مزنه ی علمی محسوب میشند . علم و صنعت هم از این قائده مستثنی نیست . آقای دکتر تورج محمدی و همچنین آقای دکتر عباس طائب هم حزئ مفاخر مهندس شیمی ایران هستند . کما اینکه افرادی که شما نام بردید هم اساتید بزرگی هستند .
ولی این ها دلیل میشه که بگیم علم و صنعت از این دانشگاه ها ضعیفتره ؟

100 درصد دلیل میشه:Dقدرت یه دانشگاه به اساتیدشه نه به شهری که توش قرار داره

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا داشتن با من در مورد علم و صنعت بحث میکردن

استاد علیرضا همتی - استاد دانشگاه تهران جنوب هستند - به اندازه 10 تا دانشجوی تهران و امیرکبیر کار کرده و مقاله داده
مهندس خشایار شریفی - استاد دوره pfd,p&id - رزومه اش رو ببینید فکر می کنید 20 ساله توی صنعته . ولی فقط 29 سال سن داره

اول ریلکس باشید لدفن :)

دوستان واقعا اول باید هدف مشخص باشه
محیط آکادمیک رو ترجیح میدید یا صنعتی؟
بعضی استادا کلن تو دانشگاهن زیاد با صنعت رابطه ندارن حتی ممکنه خیلی هم سرشناس باشن همونایی که اسمشونو تو گل سرچ میکنی کلی مقاله به اسمشون هست
اما بعضیا پروژه های صنعتی برمیدارن
الان تو وضع کشور ما واقعا به کارهای علمی آکادمیک بها داده نمیشه

yaser.sdg

عضو جدید
اقا این سطح نوشیروانی بابل خیلی خوبه؟خیلیا به من می گن خیلی خوبه دانشجوهای اونجام خیلی راضی بودن میگفتن حتی از فردوسی هم بهتره! واقعن این جوریه؟

حاجی من خودم دانشجوی کارشناسی نوشیروانی ام.ترم آخرمه.یه استاد داره دکتر مجید تقی زاده تو رشته کاتالیست واسه خودش خداست.از من میشنوی عالیه کاتالیست صنعتی بابل

بالا