[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
پویا ناراحت نباش 2 روز دیگه همه میرن از اینجا!
قضیه این ساخت و سازه چیه؟تک خوری؟داشتیم؟:D

چرا همه میرن؟!!!!!

حالا همه باید بیان به این تالار متروک مهندسی شیمی رونق بدن
واقعا خیلی حیفه اینجوری مونده

حداقل شما دیگه خیلی وققتتون آزاده بیا و زکات علمت رو بپرداز:smile:

hadi216

عضو جدید
پویا ازت سوال میکنم و لطفا همین جا جواب بده ، در مورد شیراز به نظرت بزنم با توجه به فاصله ؟ چون دیگه احتمال زیاد نتونم شبانه بزنم ، ترمی 2.5 در می آد .
می ارزه شیرازو با 1300 کیلومتر فاصله زد؟؟ چارت گرایش گاز رو نداری ؟؟ گاز شیراز

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا همه میرن؟!!!!!

حالا همه باید بیان به این تالار متروک مهندسی شیمی رونق بدن
واقعا خیلی حیفه اینجوری مونده

حداقل شما دیگه خیلی وققتتون آزاده بیا و زکات علمت رو بپرداز:smile:
خدارو شکر همه میرن پی کارو زندگیشون تا نتیجه ها بیاد.!من که اگه وخت کنم میام:D فعلن که باید بریم بگردیم پی کار واسه این چند ماه خدارو شکر نتیجه ها اومد این چن وخت دستم به هیچ کاری نمیرفت

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا بین جداسازی پدیده های انتقال و پلیمر و گاز واسه من که دخترم کدوم بهتره؟

جداسازی و گاز کارشون بهتره
پلیمر هم اگه به محیطای علمی علاقه داری
پدیده های انتقال هم اسمش روشه

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایی اگه تو این پدیده های انتقال کار و ... بود میرفتم .اصلن علاقه ی شدیدی به مباحثش دارم جز سیالاتش :D
البته کار هم باید باشه واسش ایض

karba

عضو جدید
یعنی اول جداسازی رو بزنم؟ازینایی که گفتم کدوماو اول بزنم از لحاظ خوب بودن و بازار کار بهتر؟بعدشم یه سوال من که رتبم 872 شده و مطمعنم تهرانو نمیارم بزنم تهرانو یانه؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
یعنی اول جداسازی رو بزنم؟ازینایی که گفتم کدوماو اول بزنم از لحاظ خوب بودن و بازار کار بهتر؟بعدشم یه سوال من که رتبم 872 شده و مطمعنم تهرانو نمیارم بزنم تهرانو یانه؟

بزن تهرانو 100تا انتخاب داری-سعی کن جداسازی یا طراحی ق شی(با اجازه حمزه مشاور)

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی اگه تو این پدیده های انتقال کار و ... بود میرفتم .اصلن علاقه ی شدیدی به مباحثش دارم جز سیالاتش :D
البته کار هم باید باشه واسش ایض

این رشترو واقعا باید علاقه داشته باشی، نمیدونم چرا منو یاد ریاضی محض و هرچی که محضه میندازه:smile:

نظرشخصی بنده:
جداسازی
گاز
پدیده ها
پلیمر

صد تا انتخاب داری دیگه
شما اونایی که مطمئنی یا احتمال میدی میاریو بنویس بعد اگه اضافه آوردی از اونایی که فک میکنی بعیده بنویس
صد تا رو پر کن به دقت
البته من که رتبم 10000 هم میشد از بعضی رشته ها نمیتونستم بگذرم حق انتخابه دیگه:smile:

na88na88

عضو جدید
خدارو شکر همه میرن پی کارو زندگیشون تا نتیجه ها بیاد.!من که اگه وخت کنم میام:D فعلن که باید بریم بگردیم پی کار واسه این چند ماه خدارو شکر نتیجه ها اومد این چن وخت دستم به هیچ کاری نمیرفت
حمزه خیلی باحال و خوبو بامرامی امیدوارم هر تصمیمی که گرفتی موفق باشی:gol::gol:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی شما چیزی از این بن هایی که پارسه میده میدونید؟من شنیدم که پارسال میدادن حالا من فردا میرم دنبالش و میذارمش مزایده هر کی خواس بگه :D به بالاترین قیمت پیشتهادی فروخته میشود:D

hamed_hmk7

عضو جدید
آقا حمزه میشه یه کمک کنی بگی با 480 کجا قبول میشم؟چی بزنم؟کجا بزنم که همه جوره خوب باشه؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: .6.

0910

عضو جدید
میشه بهم بگید خودتون با این اساتیتیدی که نام بردید کار کردید؟خوب بودن؟نتیجه گرفتین؟
بابل از اونجایی که خود بچه های مازندران قوین خیلی زود پر میشه . جداسازی روزانه تا زیر 400 .
اساتید خوب یه چند تایی هستن ( دکتر قریشی ، دکتر موقرنژاد ، دکتر باکری ) . چندتایی ام نخاله داره . 2 تا فوق ستاره به نام های پروفسور نجف پور ( بیو کار میکنه ) و پروفسور جهانشاهی ( نانو و جداسازی کار میکنه ) داره .
دانشگاه جوش خوبه ، تقریبا بچه ها درس خونن . خوابگاهش جا زیاد داره با یه حیاط بزرگ و زمین فوتبال و ..... . خوابگاه کنار دانشگاست .
آزمایشگاه هاش هم خوبه با تجهیزات درست و حسابی .
همه چیز تقریبا متوسطه رو به بالاست الا اسم دانشگاه که خیلیا نمیشناسنش . طرف میپرسه کجا میخونی ؟؟ میگی صنعتی نوشیروانی بابل
میگه : دولتیه یا آزاد ؟؟

سوال داشتید در خدمتم

BULGARIA

کاربر بیش فعال
راستی شما چیزی از این بن هایی که پارسه میده میدونید؟من شنیدم که پارسال میدادن حالا من فردا میرم دنبالش و میذارمش مزایده هر کی خواس بگه :D به بالاترین قیمت پیشتهادی فروخته میشود:D

بن چی هست؟؟؟؟؟؟

• Like

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز

بیمه ارشدشو ثبت نام کرده بودی؟
الان گزارشتو به مدیرا میدم:cool:
بیان بابت این حرکت اخراژت کنن:D

• Like

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا حمزه میشه یه کمک کنی بگی با 480 کجا قبول میشم؟چی بزنم؟کجا بزنم که همه جوره خوب باشه؟؟؟؟؟
والا من زیاد سر در نمیارم!ولی توصیه میکنم به هر قیمتی هر رشته ای رو تو تهران نزن که بعد دو سال پشیمون شی.بعد هم گرایشی رو بزن که بازار کار داره!با احترام به کسانی که زیست پزشکی میزنن من میگم اینو نزن چون که فک نکنم کاری واسش پیدا شه تو این اوضا و احوال !مثلن جداسازیو طراحیو کنترلو ...به نظر من بزن حالا شد اصفهان بخوونی شد شیراز یا مشهد.مهم اینه که کار پیدا کنی با مدرکت وختی وارد کار شدی دیگه هیشکی نمیگه کجا خووندی تهران بودی یا اصفاهان!این ها رو با مشورت با کسانی که هم سر کار رفتن و هم در حال ادامه تحصیل هستن گفتم

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیمه ارشدشو ثبت نام کرده بودی؟
الان گزارشتو به مدیرا میدم:cool:
بیان بابت این حرکت اخراژت کنن:D
نه والا ولی هی تو سایتش میرفتم واسه دیدن کارنامه میگفت شما حداقل امتیازو کسب کردی!هنوز نفهمیدم منظورش چی بوده:D
حالا ما خواستیم یه نون حلالی بخوریم :cry:
اولین دسترنج حاصل از درسمون بود :cry:

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بن سبد کالا :D منم زیاد نمیدونم فقز میدونم که به 2 رقمی . یه رقمیاش میده پارسه

نه والا ولی هی تو سایتش میرفتم واسه دیدن کارنامه میگفت شما حداقل امتیازو کسب کردی!هنوز نفهمیدم منظورش چی بوده:D

آره فک کنم یه بن تخفیف ثبت نام تو آزموناش میده
میتونید اینو به بچه های امسال بفروشید

نوش جان. خیلی هم خوب. تا باشه دستمزد تلاش:smile:

• Like

Atieh77

عضو جدید
وقتی بری دانشگاه نفت این دسترنج ها خودشون میان تو دستت!!!!!!

• Like

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره فک کنم یه بن تخفیف ثبت نام تو آزموناش میده
میتونید اینو به بچه های امسال بفروشید

نوش جان. خیلی هم خوب. تا باشه دستمزد تلاش:smile:
دیگه ما رسمن از این تریبون اعلام کردیم هر کی خواس بگه :)

daneshpour123

عضو جدید
دانشگاه رازی انگار یه استاد خفن داره!
و اما سمنان!
استاد علی حقیقی اصل!زیاد جدی نگیریتش!جرم رو که درس میده خودشم نمیفهمه چی میگه:D
استاد نادر لطف اللهی !عادم خوبیه از لحاظ علمی هم خیلی خوبه!
دکتر زارع نژاد واقعن از لحاظ صنعتی قوی و اگه باهاش رفیق شین باهاش کلی بهتون حال میده:D ولی به دانشجو های کارشناسی زیاد بها نمیده
دکتر خوش اندام !فوق العاده فوق العاده سخت گیر!ولی مطئن باشن هر درسی که باهاش بردارین رو مفهومی میفهمین:D
دکتر ورامینیان!که دیگه نیاز به تعریف نداره!فوق العاده با سواد و از لحاظ صنعتی هم قوی یه وختایی خوش اخلاق یه وختایی هم بد اخلاق:D
دکتر جهانگیری!:D بیخیال ولش کنید :D
دکتر پروینی انسان با ادب و با سواد
دکتر نجفی هم در زمینه ی صنایع شیمیایی بسیار قوی
نادر لطف اللهی یه زمانب تو علم و صنعت حرارت میگفت. خیلی بد بووووود. هیشکی قبولش نداشت

Hds A

عضو جدید
دوستان یه سوال
کسی که مالک اشتر ارشد بگیره واس دکترا میتونه اپلای کنه؟
داخل بخواد ادامه تحصیل بده چطور؟ مشکلی نیس؟

0910

عضو جدید
دوستان یه سوال
کسی که مالک اشتر ارشد بگیره واس دکترا میتونه اپلای کنه؟
داخل بخواد ادامه تحصیل بده چطور؟ مشکلی نیس؟
من چند ساعت پیش با یکی از بچه های ارشد مالک که بیو میخونه صحبت کردم زیاد رازی نبود میگفت هم سطح استاداش پایینه هم برای دکتری بچه های خودشو نمیگیره
بچه های شریفو دانشگاه های بالاتر ازخودشو میگیره
و اونایی که پروژه و مقاله های خفن دارنو
میگفت درسته که برا دکتری بورس میکنه ولی برا گرفتن خییلی سخت گیری میکنه
درضمن برا خارج از کشور رفتنم خییلی سخت گیری میکنه و گیر میده حتی سفرهای زیارتی
مسلما برای اپلای کردنم سخت میشه(نسبت به دانشگاه های دیگه)
برا همینم خودم بیخیال مالک شدم
فقط میگفت یه حسن خوبی که داره این که هزینه های پایان نامه ها رو وزرات دفاع تامین میکنه ونیاز به هزینه کردن دانشجو نیست فقط همین
باز خودتون میدونین
هرکسیم بیشتراطلاعات داره درمورد مالک به ماهم بگه

hadi216

عضو جدید
میشه بهم بگید خودتون با این اساتیتیدی که نام بردید کار کردید؟خوب بودن؟نتیجه گرفتین؟
کار نکردم ولی شاگردشون بودم ، تو مقطع لیسانس که زیاد تحویلت نمیگیرن که بخوای کار خاصی بکنی .

• Like
واکنش ها: 0910
بالا