مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rastegarrad

عضو جدید
سلام مهندسین محترم کسی از دانشگاه علم گستر مهاجرن اطلاعاتی داره؟ مهر اراک چی؟ خواهشا هرکی می دونه کمک کنه :(:(:(
 

shahinsky

عضو جدید
من دارم مهاجران میخونم
مهر رو هم دیدم
مهاجران جا و مکان درست و حسابی نداره ولی از ترم بعد جا و مکانش خوب میشه بچه های با معرفی داره استاداشم بد نیستن میشه سوجشون کرد خندید
مهر هم جالبه از اونجا که 2تیکه هست نصفش اینور خیابونه نصفش اونور خیابون . از بچهاش خبر ندارم ولی سطحش با مهاجران یکیه
در ضمن مهاجران 25 کیلومتر تا اراک فاصله داره که اتوبوس داره و تاکسی و .... که میتونی سریع بری و بیای.
من امروز دارم میرم اونجا. 2 روز در هفته هم بیشتر کلاس نمیذارن....
شهر مهاحران هم ی شهر ساکت و بی سر و صداست.
شما گرمسارو انتخاب کردی که ما نتونیم بریم ولی مهاجرانو انتخواب کن راحت میتونی بری
تا 5 شنبه نمیتونم بیام نت دوست داشتی پیام بذار اگه با گوشیم اومدم بتونم چوابتو بدم....
بچه ها خدانگهدار همتون....;)
 

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال دارم
دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی هم آزاد و هم دولتی کی میاد؟
میخوام از الان بدونم که یادم باشه که بگیرم
 

ena90

عضو جدید
سلام دوستان .
کسی هست که اطلاعاتی راجع به دانشگاه احرار رشت داشته باشه؟
 

hedieh71

عضو جدید
سلام بچه ها من الان یک ماهی هست دنباله جزوه های کاردانی ناپیوسته به کارشناسی پارسه میگردم ولی تا سال 89 همه دارن میگن از سال 90 دیگه چاپ نمیشه کلا پارسه واسه ارشد داره فعالیت میکنه !!!!!!!!!! سال 89 تا 92 که من کنکور دارم میگن منابع عوض شده و فقط یه سریهاشو میشه خوند کسی میدونه کدوماش عوض نشده برم بگیرم واقعا پارسه جزوه جدید نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
 

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . من یه چیزی شنیدم امروز که نمی دونم درست هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنیدم که کارشناسی ناپیوسته حداکثر تا 5 ترم تموم کرد نه 6 ترم . بخش نامه جدید هست .لطفا اگه کسی می دونه درسته یا نه بگه:(:(:cry:
 

archi&tini

عضو جدید
سلام بچه ها من الان یک ماهی هست دنباله جزوه های کاردانی ناپیوسته به کارشناسی پارسه میگردم ولی تا سال 89 همه دارن میگن از سال 90 دیگه چاپ نمیشه کلا پارسه واسه ارشد داره فعالیت میکنه !!!!!!!!!! سال 89 تا 92 که من کنکور دارم میگن منابع عوض شده و فقط یه سریهاشو میشه خوند کسی میدونه کدوماش عوض نشده برم بگیرم واقعا پارسه جزوه جدید نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
پارسه واقعا دیگه جزوه کاردانی به کارشناسی نداره
 

shahinsky

عضو جدید
طبق مصوبه 91.7.22

تعداد واحدهای کارشناسی ناپیوسته 68 تا 72 واحد باید باشد. واحد های بنده 76 !!!!!!!!!!!!!!!!

مدت تحصیل 2.5 یا 5 ترم میباشد.

در صورتی که دانشجو 1 یا چند را پایین تر از 10 شود و در نیم سال بعد نمره آن دروس بالا تر از 1 باشد نمره قیلی در معدل حساب نمیشود

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آئین نامه میهمانی و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناســی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی توسط دکتر کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن کامل این آئین نامه که مشتمل بر 20 ماده شامل تعاریف میهمانی و انتقال دانشجویی، شیوه اجرا و نظارت آن می باشد به شرح ذیل است:


الف- تعاریف
ماده 1)
میهمان: در مواردی که دانشجو برای نیمسال تحصیلی مشخصی اقدام به تغییر محل تحصیل خـود می نماید به عنوان دانشجوی میهمان برای همان نیمسال در دانشگاه مقصد شناخته میشود.
میهمان مبنا: میهمان بر اساس نمره آزمون سازمان سنجش آموزش کشور
میهمان دائم: دانشجو، کلیه واحدهای خود را به صورت میهمان میگذراند و در پایان هر نیمسال تحصیلی ریزنمرات وی به دانشگاه مبدأ ارسال و در پایان تحصیلات، مدرک ایشان توسط دانشگاه مبدأ صادر میگردد.
انتقال: تغییر محل تحصیل دانشجو از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر در همان رشته، همان دوره و همان مقطع تحصیلی است.
دانشگاه: دانشگاه و موسسه آموزش عالی دولتی
موسسه: دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی
پیام نور: مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور
گروه: تعدادی از دانشگاهها و موسسات که براساس فراوانی تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان در یک ردیف قرار گرفته اند.

ماده 2) در این آیین نامه، دانشگاه‌‌‌‌ها و موسسات به هشت گروه (طبق جدول پیوست) دسته بندی شدهاند. توضیح اینکه این دسته بندی صرفاً بر اساس فراوانی تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان بــوده و نشان دهنده اولویت یا برتری دانشگاه‌ها نمیباشد.
تبصره: گروه بندی در دانشگاه پیام نور بر اساس نواحی یک تا پنج آن دانشگاه می باشد.

ب- میهمان شدن
ماده3) میهمان مبنا: در صورتی که سکونت دائمی خانواده دانشجو در نزدیکترین محل به دانشگاه مقصد باشد، دانشجو می تواند پس از اعلام قبولی از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و یا در حین تحصیل در دانشگاه مبدأ با احراز شرط زیر میهمان مبنا شود:
برای هر یک از دانشگاههای گروههای 2 تا 6 ، کسب حداقل 85% ،دانشگاههای گروه 7 ، کسب حداقل 90% و برای دانشگاههای گروه 8 ، کسب حداقل 95% نمره آزمون سراسری آخرین فرد پذیرفته شده در همان رشته در دانشگاه مقصد، ویا نظر کمیته منتخب وزیر علوم، تحقیقات وفناوری.
تبصره: این ماده توسط سازمان سنجش آموزش کشور بر اساس دستور العمل آن سازمان اجرا و داوطلب باید مستقیما با آن سازمان مکاتبه نماید.

ماده4) میهمان : در صورتی که دانشجو حداقل یک نیمسال تحصیلی را در دانشگاه یا موسسه مبدأ با میانگین کل حداقل 13 گذرانده باشد، می تواند تقاضای میهمان شدن نماید.
تبصره 1: مدت میهمانی میتواند تا سه نیمسال برای مقطع کارشناسی پیوسته و دو نیمسال تحصیلی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ادامه یابد. پس از آن دانشجو باید یا به دانشگاه مبدأ بازگردد و یا با احراز شرایط مندرج در این آئین نامه تبدیل به میهمان دائم شده و یا به دانشگاه مقصد منتقل گردد.
تبصره2: دانشجویان دانشگاه پیام نور برای میهمان شدن در مراکز و واحدهای آن دانشگاه، نیاز به کسب حداقل میانگین را ندارند.
تبصره 3: میهمان شدن در دانشگاههای هم گروه و یا سایر گروه‌ها، بدون لحاظ گروه بندی، به شرط موافقت دانشگاههای مبدأ و مقصد و یا نظر کمیته منتخب وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امکانپذیر است.
تبصره4: میهمان شدن دانشجویان موسسات، بدون شرط گروهبندی، فقط در موسسات امکان پذیر است.
تبصره5: در صورتی که سکونت دائمی خانواده دانشجو در نزدیکترین محل به دانشگاه مقصد باشد، دانشگاه ها باید درصورت احرازیکی از شرایط زیر نیز با میهمان شدن وی موافقت نمایند:
5-1- ازدواج دانشجوی دختر (در زمان دانشجویی) در صورتی که محل اشتغال دائم همسر دانشجو، قبل از ازدواج، در نزدیک ترین محل به دانشگاه مقصد باشد.
5-2- فوت یا معلول شدن سرپرست خانواده، در زمان دانشجویی به طوری که وی به تشخیص مراجع قانونی به عنوان کفیل خانواده شناخته شود.
5-3- بیماری خاص دانشجو به تایید مراجع ذیصلاح
5-4- معلولیت موثر دانشجو که در زمان دانشجویی صورت گرفته باشد.

ماده5) میهمان دائم: دانشجوی میهمان در صورت کسب میانگین بالاتر از 13 در دو نیمسال متوالی در دانشگاه مقصد، میتواند با موافقت دانشگاههای مبدأ و مقصد و یا رای کمیسیون مرکزی بررسی موارد خاص میهمان دائم شود.
تبصره : در صورت میهمانی دائم، نیازی به مراجعه دانشجو در هر نیمسال به دانـشگاه مبدأ نمیباشد و صرفاً در پایان هر نیمسال، کارنامه دانشجو به دانشگاه مبدأ ارسال و در پایان تحصیل، مدرک توسط دانشگاه مبدأ صادر خواهد شد.

ماده 6) انتخاب واحدهای درسی دانشجوی میهمان، چه به صورت تکدرس و چه به صورت نیمسال تحصیلی کامل، باید با تأیید دانشگاه مبدأ و طبق شرایط دانشگاه مقصد باشد.
تبصره 1: دانشجویان دوره روزانه دانشگاه‌ها در دوران میهمانی، ملزم به پرداخت شهریه مطابق تعرفه دانشجویان نوبت دوم میباشند.
تبصره 2: دانشجویان موسسات و دانشجویان نوبت دوم دانشگاه‌ها در طول دوره میهمانی، ملزم به پرداخت شهریه ثابت به موسسه یا دانشگاه مبدأ و کل شهریه ثابت و متغیر به موسسه یا دانشگاه مقصد می باشند.
ماده 7) واحدهایی را که دانشجوی میهمان در یک دانشگاه می گذراند عیناً در کارنامه او در دانشگاه مبدأ ثبت میشود و نمرات آنها در محاسبات میانگین نیمسال و میانگین کل او منظور خواهد شد.
ماده 8) مدرک فراغت از تحصیل دانشجوی میهمان، در هر صورت توسط دانشگاه مبدأ صـادر میشود.
ماده 9) سقف پذیرش دانشجوی میهمان در هر سال تحصیلی برای کلیه دانشگاههای گروههای 7 و 8 ، 20% و برای گروههای 2 تا 6 ، 25% تعداد پذیرش کل دانشجویان ورودی همان سال تحصیلی میباشد.
تبصره: سقف پذیرش دانشجویان میهمان برای موسسات در هر سال تحصیلی، 15% تعداد پذیرش کل دانشجویان ورودی همان سال تحصیلی میباشد. موسسات مبدا موظفند در صورت تطبیق درخواست میهمانی دانشجو با مفاد این آئین نامه، تا سقف فوقالذکر با تقاضاها موافقت نمایند.

ج- انتقال
ماده 10) انتقال دانشجو به دانشگاه دیگر، مشروط به کسب معدل بالاتر از میانگین معدل دانشجویان ورودی‌های همان سال و همان رشته در دانشگاه مقصد، در مدت حداقل سه نیمسال متوالی میهمانی برای مقطع کارشناسی پیوسته و دو نیمسال متوالی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته میباشد.
تبصره1: انتقال به دانشگاههای هم گروه و یا سایر گروها، بدون لحاظ گروهبندی به شرط موافقت دانشگاههای مبدا و مقصد و یا نظر کمیته منتخب وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امکانپذیر است.
تبصره2: انتقال دانشجویان دانشگاه پیام نور بر اساس نواحی پنج گانه می باشد و انتقال از ناحیه بالاتر به ناحیه هم تراز و پایین تر بلامانع است.
ماده 11) انتقال از دوره شبانه به روزانه دانشگاهها، از دانشگاه پیام نور به دورههای روزانه و شبانه دانشگاهها و از موسسات به دانشگاهها ممنوع می باشد ولی انتقال به عکس یا از دانشگاه پیام نور به موسسات با رعایت مفاد این آیین نامه بلامانع است.

د- شیوه اجرا
ماده 12) دانشجوی متقاضی انتقال و یا میهمانی باید درخواست خود را با ذکر مورد در اردیبهشت ماه هر سال برای نیمسال اول تحصیلی و آبان ماه هر سال برای نیمسال دوم تحصیلی به اداره آموزش دانشگاه مبدأ تسلیم نماید. همچنین دانشجوی متقاضی میهمان مبنا براساس ماده 3 ائین نامه و تبصره آن اقدام می‌نماید.
ماده 13) دانشگاه مبدأ موظف است بر اساس مفاد این آیین نامه، درخواست دانشجو را بررسی نموده و در صورت داشتن شرایط در نیمه اول خرداد ماه برای نیمسال اول و نیمه اول آذر ماه برای نیمسال دوم ریز نمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال نماید. دانشگاه مقصد مکلف است حداکثر تا 10 شهریور ماه برای نیمسال اول و تا 15 دی ماه برای نیمسال دوم نتیجه را به دانشگاه مبدا و دانشجو اعلام نماید.
تبصره1: درصورت عدم موافقت با درخواست دانشجو از طرف دانشگاههای مبداء و یا مقصد لازم است دانشگاه یا موسسه، دلایل عدم موافقت با درخواست دانشجو را، به وی اعلام نماید.
تبصره2: درصورتی که دانشجو خود را واجد شرایط بداند، مدارک مربوطه را، به کمیسیون بررسی موارد خاص استانی جهت رسیدگی ارائه می نـمـایـد. در صــورت عدم موافقت کمیسیون مذکور، دانشجو می تواند مدارک مربوطه را، به کمیسیون مرکزی بررسی موارد خاص جهت رسیدگی نهایی ارائه نماید . در هر حال، آرای کمیسیون بررسی موارد خاص استان و مرکز، بنا به مورد برای کلیه دانشگاههـا و مـوسسـات و دانشجوی متقاضی لازم الاجرا می باشد.
ماده 14) در صورت انتقال، واحدهای گذرانده شده دانشجو در دانشگاه مبدأ که نمرات آنها 12 و یا بالاتر است پذیرفـتــه می شود و پذیرفتن واحدهای با نمره کمتر از 12، برعهده دانشگاه مقصد می‌باشد.
تبصره: تمام نمرات درسی دانشجو (چه در دانشگاه مبدأ و یا مقصد) اعم از قبولی و یا ردی و سوابق آموزشی دانشجوی انتقالی، عیناً در کارنامه دانشجو ثبت و نمرات دروس پذیرفته شده در محاسبه میانگین کل او محسوب میشود.
ماده 15) مدرک فراغت از تحصیل دانشجوی انتقالی توسط دانشگاه مقصد صادر میشود.
ماده 16) انتقال دانشجو در طول مدت تحصیل، در هر مقطع تحصیلی فقط یک بار مجاز است.
ماده 17) در تمامی موارد میهمانی مبنا، میهمانی، میهمانی دائم و انتقال و با شرایط مساوی اولویت با دانشجویــان دختر می باشد.

هـ- نظارت بر اجرای آئین نامه
ماده 18) بررسی تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویانی که مشمول یکی از بندهای این آئین نامه میباشند، احتیاجی به طرح در جلسات کمیسیون بررسی موارد خاص و یا شورای انتقال دانشگاهها نداشته و ایجاد تسهیل در امر انتقال یا میهمانی براساس بندهای این آئین نامه، برای کلیه دانشگاهها و مؤسـســات لازم الاجرا می باشد. مسئولیت نظارت و حسن اجرای این آئین نامه در هر دانشگاه، مؤسسه یا پیام نور به عهده رئیس آن دانشگاه، مؤسسـه یا رئیس پیام نور آن استان می باشد.
ماده19) نظارت عالی بر اجرای این آئین نامه به عهده معاونت دانشجویی وزارت میباشد. دانشگاهها و موسسات موظفند در شروع هر نیمسال اسامی، رشته، مقطع و دوره دانشجویان میهمان و انتقالی را به همراه دلیل موافقت به معاونت دانشجویی وزارت (اداره کل امور دانشجویان داخل) جهت تطبیق با مفـاد آئین نامه اعلام نمایند.

ماده 20) هرگونه تخلف از آئین نامه یا عدم اجرای مفاد آن تخلف اداری محسوب شده و وفق مقررات اقدام می‌شود.

این آئین نامه در 20 ماده و 16 تبصره در تاریخ 10/7/1389 به تصویب وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رسید و از مهر ماه سال 1389 به مدت دو سال لازم الاجراست. کلیه آئیننامهها و بخشنامههای مغایر با این آئیننامه کان لم یکن تلقی می گردند. منبع: سایت وزارت علوم
 

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ایین نامه شاما ورودی 91 به بعد هست یا قبل از اون هم شامل میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من ورودی 89 هستم درسم تموم بود فقط پایان نامه داشتم به خاطر ارشد ترم 5 مرخصی گرفتم ترم 6 می خواستم دفاع کنم
حالا چی بر سر من میاد ؟
تا بهمن دفاع کردن هیچ . تکلیف مرخصی که پایان نامه تمدید نکردم چی میشه ؟؟؟ رسما بدبخت شدم
 

zahra.p

عضو جدید
سلام.
من چند تا سوال دارم.
اینکه میگن کارشناسی ناپیوسته معماری شده علمی کاربردی معماری یعنی چی؟یعنی مدرکمون علمی کاربردی میشه؟
کدوم دانشگاه ها پذیرش دارن برای سال 92؟
منابع با منابع سال گذشته فرق داره؟
شروع ثبت نام سراسری حدودا کیه؟
 

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
من چند تا سوال دارم.
اینکه میگن کارشناسی ناپیوسته معماری شده علمی کاربردی معماری یعنی چی؟یعنی مدرکمون علمی کاربردی میشه؟
کدوم دانشگاه ها پذیرش دارن برای سال 92؟
منابع با منابع سال گذشته فرق داره؟
شروع ثبت نام سراسری حدودا کیه؟
آره از امسال گفتن که اسم رشتمون به کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تغییر میکنه .
پذیرش دانشگاه هارو توی دفترچه دوم میذارن که اونم بعد از کنکور میاد.
منابع رو نمیدونم . فکر نکنم .
ثبت نام تا چند سال پیش خرداد ماه بود و باز دو سه سالی بهمن ماه ثبتنام کردن و پارسالم خردادماه اومد .
 

zahra.p

عضو جدید
ایلات جان خیلی ممنون.
این یعنی مدرک کسی که کنکور کارشناسی ناپیوسته داده و رفته دانشگاه سراسری با کسی که دانشگاه علمی کاربردی رفته برابره؟
 

jhangard

کاربر بیش فعال
ایلات جان خیلی ممنون.
این یعنی مدرک کسی که کنکور کارشناسی ناپیوسته داده و رفته دانشگاه سراسری با کسی که دانشگاه علمی کاربردی رفته برابره؟
بله برابره، قبلا هم برابر بود چون سرفصل دروس یکیه کنکور و این حرفا ملاک نیست منتها الان مدرک دانشگاه علمی کابردی برای نظام مهندسی هیچ مشکلی نداره چون عنوانش "معماری" خالی هست و کد 100 با اجازه طراحی تعلق میگیره در حالی که تکنولوژی معماری هنوز حق طراحی نداره... ثانیا الان تقریبا هیچ دانشگاه سراسری به درد بخوری برای ناپیوسته نیست و تقریبا همه در حد هم هستن غیرانتفاعی و علمی کاربردی و آزاد و از هر کدوم بعضی بهترن مثل دانشگاه سوره در غیر انتقاعی و تهران جنوب و قزوین در آزاد و علمی کاربردی نجف آباد و تهران و شیراز
 

hedieh71

عضو جدید
پارسه واقعا دیگه جزوه کاردانی به کارشناسی نداره
یعنی ازمونم نداره دیگه؟ جزوه های قدیمشو بخوام بخونم میگن یه سری هاش عوض شده از کجا باید بفهمم کدوم درسا عوض شده اونایی که عوض نشده رو از رو جزوهای قدیمش بخونم؟
 

SHINee--

عضو جدید
سلام دوست عزیز.....شما یه سر به سایت استاد سعیدی پور بزن...منابع کنکور رو اونجا نوشتن...و این که تا اونجایی که من می دونم پارسه کاردانی به کارشناسی معماری دیگه نداره....
 

hedieh71

عضو جدید
سلام دوست عزیز.....شما یه سر به سایت استاد سعیدی پور بزن...منابع کنکور رو اونجا نوشتن...و این که تا اونجایی که من می دونم پارسه کاردانی به کارشناسی معماری دیگه نداره....

مرسی اتفاقا به اون سایت سر زدم اما اگه بخوام از روی کتابای اصلی بخونم واقعا نمیرسم دنبال جزوه ی خوب هستم که از چندین نفر پرسیدم همه گفتن فقط پارسه حالا که میخوام بخونم میگن از پارسال جمع شده کاردانیش
از روی کتابای قدیمم یه سریهاش عوض شده شما میدونین کدوم درسا عوض شده؟
 

zahra.p

عضو جدید
سلام دوستان واقعا ممنون از راهنمایی هاتون.
من دوتا سوال دیگه دارم.
شما ها میدونید کتابای مدرسان شریف تا چه خدی برای کنکور خوبه؟اگه کسی کتابارو کاملا بخونه میشه روی رتبه خوب حساب کنه؟
سوال دوم. دانشگاه میراث بهتره یا شریعتی؟
 

SHINee--

عضو جدید
سلام دوستان واقعا ممنون از راهنمایی هاتون.
من دوتا سوال دیگه دارم.
شما ها میدونید کتابای مدرسان شریف تا چه خدی برای کنکور خوبه؟اگه کسی کتابارو کاملا بخونه میشه روی رتبه خوب حساب کنه؟
سوال دوم. دانشگاه میراث بهتره یا شریعتی؟
سلام...استاد سعیدی پور می گفت دانشگاه شریعتی یکی از بهترین دانشگاه ها هست.
ولی خوب استادای دانشگاه میراث اکثرا استادای دانشگاه تهران هستند . میراث مثل هتل میمونه و دانشگاه شریعتی خیلی سخت گیره ... من می دونم برای رتبه خوب فقط و فقط اگه منابع رو بخونید و کلاس ریاضی و هندسه برید کافیه .
 

shahinsky

عضو جدید
بچه ها کیا تکمیل ظرفیت شرکت کردن؟؟؟؟؟

واقعا ممنونم از اونایی که تو این صفحه بودن و نتیجه قبولیشون اومد و دیگه به این صفحه سر نزدن..
مرسی از اینکه سر قولتون موندیت و بازم اومدید اینجاااااااااااااااااا:mad::warn:
 

memari1900

عضو جدید
من تکمیل طرفیت شرکت کردم .اما کوووووووووووووووووو جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w19:
 

بهونه

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیز
این یه تجربه شخصیه که میگم امیدوارم به دردتون بخوره
اینکه دنبال منابع مختلف نرید
فرق زیادی نمیکنه منبعتون چی باشه مهم اینه که اونچیزیو که میخونید چند بار بخونید
تقریبا همه منابع مطالبشون یکیه فقط با یکمی کم و زیاد و ویرایشای مختلف
یه کتاب دیگه ای هم هست که من 50درصد قبولیم رو به اون مدیونم و اونم کتاب عناصر مهندس روحی زاده است
و بجز اون تنها چیزی که خوندم کتاب نکته به نکته یگانه بود ولی همونو چندین بار خوندم و جواب داد
برای همتون آرزوی موفقیت دارم:gol:
 

nafas_fr

عضو جدید
بچه ها کیا تکمیل ظرفیت شرکت کردن؟؟؟؟؟

واقعا ممنونم از اونایی که تو این صفحه بودن و نتیجه قبولیشون اومد و دیگه به این صفحه سر نزدن..
مرسی از اینکه سر قولتون موندیت و بازم اومدید اینجاااااااااااااااااا:mad::warn:


سلام به همه دوستان
ما جایی نرفتیم فقط درگیر کارهای دانشگاه هستیم ،همش داریم میدویم از این ور به اون ور .کلی کار داریم ،کلی پروژه باید تحویل بدیم
ببخشید فرصت بسیار کمه ولی به یادت همگی تون هستم ،همه دوستانی که در لحظات سخت و پر از استرس همراهمون بودن.:gol:
 

nafas_fr

عضو جدید
بچه ها کیا تکمیل ظرفیت شرکت کردن؟؟؟؟؟

واقعا ممنونم از اونایی که تو این صفحه بودن و نتیجه قبولیشون اومد و دیگه به این صفحه سر نزدن..
مرسی از اینکه سر قولتون موندیت و بازم اومدید اینجاااااااااااااااااا:mad::warn:


سلام به همه دوستان
ما جایی نرفتیم فقط درگیر کارهای دانشگاه هستیم ،همش داریم میدویم از این ور به اون ور .کلی کار داریم ،کلی پروژه باید تحویل بدیم
ببخشید فرصت بسیار کمه ولی به یادت همگی تون هستم ،همه دوستانی که در لحظات سخت و پر از استرس همراهمون بودن.:gol:
 

shahinsky

عضو جدید
سلام
بچه ها اینکه فقط به یاد اینجا باشید کافی نیست اصلا کافی نیسسسسسسسسست
یا باشید و نیاد
بیاید میخوایم اینجا بشه مثل دانشگاه
بیاد سوالاتونو بگید جواب بگیرید و .....
بیاید لااقل چراغ اینجارو روشن نگه داریم......:w26: :gol::thumbsup2:
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا