مسابقه ••• واژنامه گیاهپزشکی

b_painshahri

عضو جدید
مرسی از مقاله
من فک میکنم مغز آبکی همون ابگزک باشه فرقی ندارن .عکس دومی مقاله هر دو تعریف شما رو داره
منبع سوالم هم کتاب بیماری شناسی گیاهی و شناخت قارچ ها و سایر عوامل بیماریزا در گیاهان نوشته :دکتر الهی نیا صفحه 566

senjed A

عضو جدید
مرسی از مقاله
من فک میکنم مغز آبکی همون ابگزک باشه فرقی ندارن .عکس دومی مقاله هر دو تعریف شما رو داره
منبع سوالم هم کتاب بیماری شناسی گیاهی و شناخت قارچ ها و سایر عوامل بیماریزا در گیاهان نوشته :دکتر الهی نیا صفحه 566
ممنون!
نمیدونم حتما اینجوریه!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
به سلامتی !!! خشاب تشکر هام تموم شده !!! اما کاش حداقل یک خشاب تو سری هم تو باشگاه داشتیم !!! میزدم تو سر شما 3تا هه هه !! چه خبرتونه ؟؟!!
میرم خودمو خود کشی میکنم هاااااا !!!
امیرمسعود و طیبه کم بودن باسرعت جت سوال قارچی رد و بدل میکردن حالا آقا بهنام هم اضافه شدن48.gif

من اینوRhizoctonia solaniنمیفههم یعنی نیدونم چیه ؟؟ میخوام درموردش بیشتر بدونم !!!!

senjed A

عضو جدید
به سلامتی !!! خشاب تشکر هام تموم شده !!! اما کاش حداقل یک خشاب تو سری هم تو باشگاه داشتیم !!! میزدم تو سر شما 3تا هه هه !! چه خبرتونه ؟؟!!
میرم خودمو خود کشی میکنم هاااااا !!!
امیرمسعود و طیبه کم بودن باسرعت جت سوال قارچی رد و بدل میکردن حالا آقا بهنام هم اضافه شدنمشاهده پیوست 65661

من اینوRhizoctonia solaniنمیفههم یعنی نیدونم چیه ؟؟ میخوام درموردش بیشتر بدونم !!!!

:)

الهام جون این یه گونه از قارچه ! تو درس بیماری شناسی در موردش میخونین!

f.mars

عضو جدید
توضیح نداره دیگه! مقاومتی که گیاه در مقابل پاتوژن خاص از خودش نشون میده....

توضیحی که من دارم یکم با توضیح تو فرق داره:
مشخصاتی که موجب تاخیر توسعه یک عامل بیماری می شود.

قبوله. سوال بعدو بزار امیرجان

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توضیحی که من دارم یکم با توضیح تو فرق داره:
مشخصاتی که موجب تاخیر توسعه یک عامل بیماری می شود.

قبوله. سوال بعدو بزار امیرجان

اگه دقت کنی اینی که تو گفتی تهش میرسه به توضیح من.;)

f.mars

عضو جدید
نه عزیزم! مربوط به قارچ شناسیه

هر چی هست مربوط میشه به آسک ها
لایه بیرونی سفت و سخت و لایه و لایه داخلی قابل ارتقاست لایه نازک بیرونی تجزیه می شود و لایه داخلی ضخیم آب جذب می کند و گسترش می یابد
:surprised: