مسابقه *** هر کی تونست یه عکس خوب از گیاه پیدا کنه

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ضمن عرض خسته نباشید خدمت خودم بعد از 5 روز از آخرین پست، اعلام برنده مینماییم:

در این دوره از مسابقات عکس اندازی، سرکار خانم فرناز گل سرخ مفتخر به کسب عنوان دمت گرم شده و بنا بر روال پیشینیان طرح سوال بعدی بر عهده ایشان است.

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن عرض خسته نباشید خدمت خودم بعد از 5 روز از آخرین پست، اعلام برنده مینماییم:

در این دوره از مسابقات عکس اندازی، سرکار خانم فرناز گل سرخ مفتخر به کسب عنوان دمت گرم شده و بنا بر روال پیشینیان طرح سوال بعدی بر عهده ایشان است.
بترکی با این پست دادنت ...
:w15::w15::w15::w15::w15:

گل سرخ_64

عضو جدید
سلام به همگی من بردم وای خدایا باورم نمیشه :cry:
ببخشید آقا رضا بردن خشک و خالی که لطفی نداره یه جایزه ای چیزی هم می دادین :redface:
اما برای من همین افتخار خدمت به خلق کشاورزی جایزه ای وصف ناشدنیه :)

اما گیاه بعدی ....
گل آفتاب گردان

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی من بردم وای خدایا باورم نمیشه :cry:
ببخشید آقا رضا بردن خشک و خالی که لطفی نداره یه جایزه ای چیزی هم می دادین :redface:
اما برای من همین افتخار خدمت به خلق کشاورزی جایزه ای وصف ناشدنیه :)

اما گیاه بعدی ....
گل آفتاب گردان
عزیزم وقت پاسخگویی تمامه لطفا برنده رو اعلام کنید .......منتظریم

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مثل اینکه دوستمون نیومدن ... و این تایپیک داره میخوابه ...
جواب مسابقه داده نمیشه تا خودشون بیان اما مسابقه جدید :

دوستان از گیاه مشعل جنگل عکس بزارید;)

ممنونم:gol:

گلشید ساحل

عضو جدید
مشعل جنگل

مشعل جنگل

مشعل جنگل(Delonix regia): اين درخت در كشور امارات استقرار مناسبي دارد و در فصل بهار به گل مي‌نشيند. در هنگام گل‌دهي منظرة بسيار جالبي پديد مي‌آورد. هم اكنون تعدادي از نهال‌هاي اين گونه در سطح پاركهاي بوشهر كاشت گرديده‌است و ارتفاع بعضي از آنها به حدود دو و نيم متر رسيده‌است بدلیل رنگ گلها که حالت اتشین دارد به مشعل جنگل مشهور شده است

مشعل جنگل از جمله درختان زينتي بشمار مي آيد که به دليل زيبايي در شکل، سايه دهي خوب، زيبايي گل و مقاومت بالا به گرما در فضاي سبز مناطق گرم و خشک جايگاه مناسبي را پيدا کرده است. ازدياد گياهان زينتي مشعل جنگل از طريق بذر صورت مي گيرد ولي به دليل وجود رکود فيزيکي بذر، جوانه زني بذر و سبز شدن نها با مشکل همراه است.

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا معذرت میخام برنده اعلام نکردم .... عکسا رو نمیتونم ببینم بزارید بازم تلاش کنم ...

گل سرخ_64

عضو جدید
مثل اینکه خیلی دیر اومدم ببخشید
من فقط همین پیدا کردم !
ببخشید اگه تکراریه

آخرین ویرایش:

گلشید ساحل

عضو جدید
پاپایا.

پاپایا.

زهرا خانم ممنون از اینکه انتخاب شدم فقط جایزه ام طوری باشه که بتونم با بچه ها تقسیم کنم دوستان ببخشید .موضوع پاپایا است..

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا خانم ممنون از اینکه انتخاب شدم فقط جایزه ام طوری باشه که بتونم با بچه ها تقسیم کنم دوستان ببخشید .موضوع پاپایا است..

بی معطلی:smile:

این درختش

اینم میوه + :D

اینم صابونش + :D+ محصولات دیگه

http://www.www.iran-eng.ir/images/bathpc/pd_papaya_lip_butter_rpk.jpg

همش رو یکی درنظر بگیرید
زهرا خانوم گیر نده

:gol::gol::gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسن سوال شما الان اینه که عکس از پاپایا بذارید درسته ؟؟؟
اگر اره بچه ها عکس از پاپایا میذارن و بعد شما بهترینش رو از نظر گیاهشناسی و زیبایی انتخاب کنید و برنده گیاه بعدی رو اعلام میکنه ...